Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΟΙΑ ΚΡΕΜΑ ΝΑ ΕΠΙΛΕΞΩ?


Recommended Posts

ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΟ ΔΗΜΟΣΙΕΥΜΑ ΣΤΗ ΣΕΛΙΔΑ "ΖΟΥΓΛΑ" ΤΟ ΣΥΖΗΤΗΣΑ ΚΑΙ ΤΟ ΕΨΑΞΑ ΜΕ ΤΟΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΤΗΣ ΜΠΕΜΠΑΣ ΜΟΥ.ΑΠΟ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΑΝΑΚΟΙΝΩΘΗΚΕ ΚΑΤΙ ΕΠΙΣΗΜΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟ ΥΓΕΙΑΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΠΕΣΥΡΑΝ ΤΑ ΠΡΟΙΟΝΤΑ ΑΠΟ ΤΑ ΡΑΦΙΑ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΟΓΟΣ ΑΝΗΣΥΧΙΑΣ.ΙΣΩΣ ΓΕΝΙΚΑ ΔΕΝ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΜΠΑΙΝΟΥΜΕ ΤΟΣΟ ΣΥΧΝΑ ΣΤΟ ΤΡΥΠΑΚΙ ΝΑ ΑΝΗΣΥΧΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΘΕΤΙ.ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΕΓΙΝΕ Η ΖΩΗ ΜΑΣ ΞΕΡΟΥΜΕ ΑΠΟ ΠΟΥ ΝΑ ΠΡΩΤΟΦΥΛΑΧΤΟΥΜΕ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΟΛΕΣ ΠΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΑΤΕ ΣΤΟ ΘΕΜΑ! :) ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΒΙΟΛΟΓΙΚΗ ΚΡΕΜΑ ΒΑΝΙΛΙΑ ΞΕΡΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙ ΚΑΤΙ? ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ ΚΑΠΟΙΑ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΟΛΕΣ ΠΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΑΤΕ ΣΤΟ ΘΕΜΑ! :) ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΒΙΟΛΟΓΙΚΗ ΚΡΕΜΑ ΒΑΝΙΛΙΑ ΞΕΡΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙ ΚΑΤΙ? ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ ΚΑΠΟΙΑ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kikitsaki7 έγραψε:

τελικα υπαρχει καποια κρεμα

που να ειναι λιγοτερο ακινδυνη?

ας πουμε:huh:

kikitsaki7 Νομιζω οτι η πλεον ακινδυνη κρεμα ειναι η κλασσικη φρουτοκρεμα που ετοιμαζουμε μονες μας εγω ξεκινησα με μηλο μετα εβαλα και μπανανα δεν εδωσα ουτε ρυζαλευρο ουτε μπισκοτοκρεμες, μετα απο προτροπη του παιδιατρου βεβαια.. Κι οταν του ειπα οτι μερικες φορες θα πρεπει να την παιρνω μαζι μου η να την δινει ο αντρας μου, μου ειπε να την ετοιμαζω και να βαζω λιγες σταγονες λεμονακι...Το ιδιο και για τη χορτοσουπα και στη συνεχεια απο τον 7ο και μετα κατσικισιο η προβειο γιαουρτακι για το απογευμα...Δεν υπαρχει λογος να φορτωνουμε με χημεια αυτους τους μικρουλιδες οργανισμους ασχετως αν εχει πιει ξενο γαλα η αν θηλάζει (αν θηλαζει...ενας λογος παραπανω...)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kikitsaki7 έγραψε:

τελικα υπαρχει καποια κρεμα

που να ειναι λιγοτερο ακινδυνη?

ας πουμε:huh:

kikitsaki7 Νομιζω οτι η πλεον ακινδυνη κρεμα ειναι η κλασσικη φρουτοκρεμα που ετοιμαζουμε μονες μας εγω ξεκινησα με μηλο μετα εβαλα και μπανανα δεν εδωσα ουτε ρυζαλευρο ουτε μπισκοτοκρεμες, μετα απο προτροπη του παιδιατρου βεβαια.. Κι οταν του ειπα οτι μερικες φορες θα πρεπει να την παιρνω μαζι μου η να την δινει ο αντρας μου, μου ειπε να την ετοιμαζω και να βαζω λιγες σταγονες λεμονακι...Το ιδιο και για τη χορτοσουπα και στη συνεχεια απο τον 7ο και μετα κατσικισιο η προβειο γιαουρτακι για το απογευμα...Δεν υπαρχει λογος να φορτωνουμε με χημεια αυτους τους μικρουλιδες οργανισμους ασχετως αν εχει πιει ξενο γαλα η αν θηλάζει (αν θηλαζει...ενας λογος παραπανω...)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να ρωτησω μηπως οι κρεμες που τις

βραζουμε με γαλα ειναι καλυτερες?

thexi μου ενταξει η φρουτοκρεμα το

πρωι μετα το απογευμα το γιαουρτακι

του δικου μου δεν του αρεσει τι να του δινω?

πολυ προβλημα να μην ξερουμε τι

να δωσουμε στα παιδακια μας:unsure:

εγω κοριτσια πολυ προβληματιζομαι:blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να ρωτησω μηπως οι κρεμες που τις

βραζουμε με γαλα ειναι καλυτερες?

thexi μου ενταξει η φρουτοκρεμα το

πρωι μετα το απογευμα το γιαουρτακι

του δικου μου δεν του αρεσει τι να του δινω?

πολυ προβλημα να μην ξερουμε τι

να δωσουμε στα παιδακια μας:unsure:

εγω κοριτσια πολυ προβληματιζομαι:blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...