Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΩΡΩΝ 2008......VOL.2!!!!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 964
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ναι σε λιγακι θα πάω για να κάνω κ νάνι...δύσκολη μέρα κ η αυριανή!!!!!!

πάντως για να μην με ψάχνετε κ άυριο τέτοια ώρα θα μπω...μη καλέσετε τη νικολούλη είμαι καλά κ σας σκέφτομαι!!!!!!!1

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχα σαν να την ακούω ειναι...παίζει κ να το χει στο μυαλό της όλη μέρα :laugh: :laugh: :laugh: α ρε αντράννα :P:P

θέλω να ξέρω τι ώρα κοιμήθηκε εχτές που λέει οτί εγώ φταίω!!!!!!!!!!!1

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπαινει στο fb εκει με παραπλανει κ εμενα... :laugh: :laugh: :laugh:

joanaki moy παω να ξαπλωσω να δω παραπεντε κ να ισιωσω λίγο φιλάκια πολλα θα τα πουμε αύριο!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑ :P

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;;Η ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΠΑΛΙ ΕΚΛΕΓΕ ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΤΗΣ ΞΥΠΝΗΣΕ 6,30 ΚΑΙ ΞΑΝΑΚΟΙΜΗΘΗΚΕ 7,30 ΦΑΝΤΑΖΟΜΕ ΚΑΝΕΝΑ ΔΟΝΤΑΚΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΛΙ...ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΝΑ ΤΑ ΒΓΑΛΕΙ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ...

ΒΙΚΑΚΙ ΜΟΥ ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ ΣΗΜΕΡΑ;;;ΕΛΠΙΖΩ ΚΑΛΥΤΕΡΑ...ΕΧΕΙΣ ΠΙΑΣΕΙ ΔΟΥΛΕΙΑ;;;

joanaki ΠΩΣ ΤΑ ΠΑΣ;;;

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ;;;ΣΕ ΕΧΑΣΑ ΠΑΛΙ;;;

ΛΕΝΑΚΙ ΠΩΣ ΠΑΝΕ ΟΙ ΑΝΑΚΑΤΟΣΟΥΡΕΣ;;;

ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΕ;;;;; :woohoo: :woohoo:

:kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kοριτσακιααααα σημερα εχει γενεθλιακια η ναζιαρα η μαρια μου!!αχ!!ειμαι πολυ χαρουμενη κ συγκινημενη οποτε εχουν γενεθλια τα μικρουλια μου!!!!χτες περασαμε πολυ ωραια στα γενεθλια!!ξεθεωθηκαν στο παιχνιδι με τα αλλα παιδακια!!!μολις της λεγαμε το ''να ζησεις μαρια...'' κουνιοταν στο ρυθμο η μελενια μου!!!αχ!!θα τη φαω!!! :silly: θα βαλω μετα φωτο γιατι δεν προλαβαινωωωω...τρεχω να συμμαζεψω!!

φιλακια σε ολες σας!!δεν προλαβαινω να απαντησω στην καθεμια ξεχωριστα!! :blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΤΑ 100ΣΤΗΣΕΙ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΟΥ ΑΝΤΡΙΑΝΑ ΜΟΥ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΜΑΡΩΣΕΙΣ ΟΠΩς ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ!!...ΧΑΙΡΟΜΕ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΑΤΕ ΤΕΛΕΙΑ...ΟΤΑΝ ΕΧΕΙΣ ΧΡΟΝΟ ΓΡΑΨΕ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΙΔΕΑ ΠΟΥ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΘΑ ΤΗΣ ΚΑΝΩ ΠΑΡΤΑΚΙ!!!ΚΑΛΟ ΣΥΜΑΖΕΜΑ!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ. ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΤΟ ΧΡΙΑΖΟΜΑΣΤΕ ΝΑ ΜΕΙΝΟΥΜΕ ΛΙΓΟ ΜΟΝΟΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ. ΟΥΤΕ ΠΟΥ ΘΥΜΑΜΑΙ ΠΟΤΕ ΗΤΑΝ Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΜΟΝΟ ΟΙ ΔΥΟ ΜΑΣ !!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ κοριτσαρες μου αμαν πια τι πολυλογία είναι αυτή; 2 μέρες δεν μπήκα και γράψατε 7 σελίδες...

Λοιπόν αρχίζω στα γρήγορα γιατί είμαι στη δουλειά!

Αντριάννα μου να χαίρεστε το Μαράκι σας!! Χρονια πολλά

ΦΛΩΡΙΑΝΑ καλαά να περάσετε και καλό σας ταξίδι!

Βικάκυ θα τα πούμε τηλεφωνικά σίγουρα μάλλον το βράδυ εμείς

Βικουλίνι μου είχα τραβήγματα και γι' αυτό χάθηκα...συγνώμη

Σε όλες τις άλλες κοπέλες πολλά φιλιά γιατί είμαι πνιγμένη ως το λαιμό...

Και για να καταλάβετε γιατί χάθηκα ένα θα σας πω...την Τετάρτη το βράδυ στις 22.20 ο μικρός άνοιξε το κεφάλι του..ποτάμι τα αίματα και στις 22.40 είχαμε ήδη φτάσει στο Αττικό νοσοκομείο/...

Στις 23.10 αναχωρούσαμε για το σπίτι μας κι όπως καταλαβένεται χάθηκε η γη κάτω από τα π'όδια μου όπως και η μισή μου ζωή. Τον κρατούσα αγκαλιά στη διάρκεια των ραμμάτων (χωρίς αναισθητικό) τοπ πουλάκι μου...τρελλάθηκα κορίτσια να μην το περάσει καμμιά αυτό...μα πιο πολυ τρελλάθηκα γιατί έπεσε μπροστά στα μάτια μου..τον κυνηγούσε ο άντρας μου (παίζανε) και φεύγει φουριόζος από τον διάδρομο για το υπνοδωμ΄λατιο μου όπου ήμουν ξαπλωμένη και φώναζα σταματήστε το κυνηγητό...ήμουν κομματια από ημικρανία (οι περισσότερες το θυμάστε μάλλον) 2 μέρες πέθαινα και ήμουν κι αδιάθετη...και συνέβη αυτό και με αποτελείωσε..

Τώρα όλα καλά θέλω να ελπίζω δεν δείχνει να πονάει κι ο γιατρός μας είπε να μην ανησυχούμε και να μήν κάνουμε ακτινογραφία...

Αυτά ξαναγυρνάω στα τιμολόγια γιατί δεν έχω πιει ούτε νεράκι σήμερα...ουφ!!

Συγνώμη για το σεντόνι αλλά απολογούμαι για την απουσία μου, συγνώμη...Φιλιά ίσως τα πούμε και το βράδυ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάρες μου!!!!

Πριν λίγο γυρίσαμε από τον γιατρό!!!! Είδαμε 1 σποράκι με καρδιακή λειτουργία!!! Δεν την ακούσαμε ακόμα γιατί είναι λίγο νωρίς είπε!!!

ΠHΤ μου έδωσε 18.01.11 αποτε άλλαξα και το τικερακι!! είμαι πιο πολύ εβδομάδων από ότι υπολόγισα!!!

Περιττό να σας πω πως πετάω από την χαρά μου!!! Δεν πατάω στη γη!!

Την Τρίτη θα πάω στον γιατρό μου αυτήν την φορα να το δούμε πάλι!!

Βρε Κατερινάκι πολύ στεναχωρήθηκα με τον μικρό.. :(:(

Πω πω τι τραβήξατε gmt...ευτυχώς δεν ήταν τίποτα το σοβαρό σοβαρό..

Περαστικά του! Ελπίζω να τα πούμε το βραδυ εμείς. Σας φιλώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΠΟΛΥ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΘΗΚΑ ΜΕ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΟΥ...ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΗΚΑΤΕ Ε;;ΟΣΟ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΕ ΑΝΑΤΡΙΧΙΑΖΩ... :(:( ΕΔΩ Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΠΕΦΤΕΙ ΚΑΤΩ ΚΑΙ ΑΝΟΙΓΟΥΝ ΤΑ ΧΕΙΛΑΚΙΑ ΤΗΣ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΤΡΕΛΕΝΟΜΕ...ΠΕΡΑΣΤΙΚΟΥΛΙΑ ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΕ.ΚΑΛΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ! ;)

Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΚΟΝΤΕΨΕ ΝΑ ΜΟΥ ΒΓΑΛΕΙ ΤΟ ΜΑΤΙ ΣΗΜΕΡΑ ΑΠΟ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΕΚΤΟΣ ΑΥΤΟΥ ΜΟΥΧΕΙ ΣΠΑΣΕΙ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΣΗΜΕΡΑ ΠΩΣ ΣΥΓΚΡΑΤΙΕΜΕ ΝΑ ΜΗΝ ΤΗΝ ΔΕΙΡΩ ΕΝΑΣ ΘΕΟΣ ΤΟ ΞΕΡΕΙ....ΑΧ ΑΥΤΑ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ... :woohoo: :woohoo: :(

ΕΛΕΝΑΚΙ ΠΟΛΥ ΧΑΡΗΚΑ!!ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ ΜΟΥ!! :laugh:

:kiss::kiss::kiss::kiss: ΣΕ ΟΛΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas!!katerinaki mou polu stenaxwrkthika!!perastikoulia sas k kalo kouragio!ax..auta ta tarzanakia tha mas trelanoun!egw eimai pethameni..auto to sidero..auto to sidero!!tha paw na parw to mikro na pame sti douleia exei k foveri zesti..ouf!andriana na ti xaireste k pali ti mikroula sas...!mpravo lenaki,xairomai polu gia sena...seira mou twra eee>/?????xaxa!me to kalo!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΟΝ ΜΙΚΡΟΥΛΙ ΣΟΥ.

ΛΕΝΑΚΙ ΣΥΓΧΑΡΙΤΗΡΙΑ ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΣΤΕΡΕΩΜΑΤΑ! :woohoo:

JOANAKI ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΜΕ ΤΟ ΣΙΔΕΡΟ ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΒΡΙΣΚΟΜΑΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα μανουλίτσες!!!

Τι μου κάνετε??? Εγώ την Κυριακή επιστρέφω από το χωριό με τα παιδάκια μου καθότι την Δευτέρα επιστρέφω στην δουλειά!!! :)

Να είστε όλες καλά!!!!!!!!!!!!!!!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...