Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΝΕΜΟΡΦΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΙΟΥ-ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ 2009 Νο3!


Recommended Posts

ΝΑ ΜΑΙ ΚΙΑ ΕΓΩ ΜΕ ΚΑΛΥΡΕΗ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΣΗΜΕΡΑ...ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΝ ΚΑΙ ΖΩΗΡΕΥΟΥΝ ΚΑΙ ΒΓΑΖΟΥΝ ΧΙΛΙΑ ΔΥΟ ΧΘΕΣ ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΗ ΠΑΙΔΙαΤΡΟ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΑΠΛΑ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ ΤΗ ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΓΙΑ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΣ ΑΚΟΜΗ...

ΛΟΙΠΟΝ ΝΑ ΣΑΣ ΕΞΗΓΗΣΩ Ο ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΡΙΝ ΑΠΟ 1.5ΜΗΝΑ ΠΕΡΙΠΟΥ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟΥΝΣ 7 ΠΕΡΙΠΟΥ ΚΟΙΜΟΤΑΝ ΑΠΟ ΤΙΣ 11 ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 10 ΤΟ ΠΡΩΙ ΕΠΕΙΤΑ ΑΠΟ ΤΙΣ 11 ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 12 ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΙΣ 2ΜΕΧΡΙ 3 ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΙΣ 4.30 ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 6.30 ΜΕ 7 ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΙΣ 8.30 ΜΕ 9 ΓΙΑ ΜΙΣΗ ΩΡΑ ΚΑΙ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΦΟΡΕΣ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ ΤΟΝ ΞΑΠΛΩΝΑ ΚΑΙ ΚΟΙΜΟΤΑΝ ΣΕ 10 ΛΕΠΤΑ ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΕΠΑΙΖΕ ΑΤΕΛΕΙΩΤΕΣ ΩΡΕΣ ΠΑΝΤΟΥ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ..ΑΠΟ ΤΗ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΜΠΟΥΣΟΥΛΗΣΕ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΔΗΛ ΕΔΩ ΚΑΙ 1.5 ΜΗΝΑ ΟΤΙ ΩΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΙΕ ΜΑ 11 ΜΑ 12 ΘΑ ΞΥΠΝΗΣΕΙ 7.30 ΣΤΟ ΕΝΔΙΑΜΕΣΟ ΘΑ ΜΑΣ ΞΥΠΝΗΣΕΙ ΤΟ ΛΙΓΟΤΕΡΟ 3 ΦΟΡΕΣ ΘΑ ΞΑΝΑΚΟΙΜΗΘΕΙ ΑΠΟ ΤΙΣ 10.30 ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 11.30 ΜΕΤΑ ΙΣΩΣ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ ΚΑΜΙΑ ΩΡΑ ΑΚΟΜΗ ΓΥΩ ΣΤΙΣ 1.30 ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΚΟΙΜΗΘΕΙ ΠΑΛΙ ΤΟΜΕΣΗΜΕΡΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ ΜΙΣΗ ΩΡΑ ΜΕ ΜΙΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΑΓΚΑΛΙΑ..ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΕΓΙΝΑΝ ΜΕΣΑ ΣΕ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΑΝ ΔΕΝ ΤΟΝ ΠΑΡΩ ΑΓΚΑΛΙΑ ΘΑ ΦΩΝΑΖΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΚΛΑΕΙ ΓΙΑ ΩΡΕΣ ΤΟΝ ΕΧΩ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ..ΚΑΙ ΜΟΥ ΚΑΚΟΦΑΙΝΕΤΑΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΕΤΣΙ....ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΛΙΓΟ ΓΙΑ ΝΑ ΞΑΝΑΕΠΑΝΕΛΘΟΥΜΕ ΣΕ ΝΟΡΜΑΛ ΡΥΘΜΟΥΣ ΣΥΝ ΟΤΙ ΟΛΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΑΛΩΝΩ ΚΑΙ ΕΧΩ ΠΡΟΣΕΞΕΙ ΕΔΩ ΚΑΙ 2 ΜΡΕΣ ΟΤΙ ΦΩΝΑΖΟΥΜΕ ΠΟΛΥ....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ....

ΡΩΤΗΣΑ ΤΗ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΓΙΑ ΟΣΠΡΙΑ ΚΑΙ ΕΙΠΕ ΟΧΙ ΑΚΟΜΑ ΓΙΑΤΙ ΦΕΡΝΟΥΝ ΠΟΛΛΑ ΑΕΡΙΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 907
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Τζα!!!

;;;

τι μου κανετε;;;

δεν σχολιαζω γιατι ο μικρος σημερα εχει απιστευτη γκρινια....μαλλον βγαζουμε κι'αλλο δοντι

Μολι παταω με το πηρουνι τα φρουτα και τα ανακατευω με το γιαουρτι, αμα τα χτυπησεις στο μπλεντερ γινετε πολυ ρευστο..αλλα μου αρεσει

Τα φιλια μου..θα επανελθω αργοτερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αγαπες τι κανετε?περιμενω τη κοπελα να μου φερει τον Αλεξανδρο κ ειπασ να σας πω ενα γεια!εχθες δεν μπορουσα να γραψω με τπτ.ειχε κολλησει.κοριτσια καντε υπομονη γιατι μετα πως θα τα βγαζουμε περα με τα τρελομωρακια μας ???

ΠΟΠΗ μου να χαιρεσαι το μωρο σου!καλοτυχο κ ευτιχισμενο μια ζωη!

σας ειπα το καινοπυριο με το καροτσι?α ναι τωρα πια δεν θελουμε να καθομαστε μεσα αλλα να το κοιλαμε περπατωντας.μαλιστα...κ κανουμε κανα 3ωρο να φτασουμε στον προορισμο μαςς.

αχ ποσο μ'αρεσει που συζητατε...εγω δν μπορω τωρα...μονο βραδυ...κ μ'αρεσει τοοοοοοσο πολυ η παρεα μας!!!

φιλακια πολλα απο την παραπονιαρα φιλη σας!

ασχετο...φανταζεσται ολα τα μωρακια μας να αποτελουσαν μια ταξη στο σχολειο???σας εβαλα σε δουλεια...περιπενω αντιδρασεις!!!!!!!!!χαχαχα

κ πρωτη η δικη μου:τρλοκομειο...θα ειχε παρετυθει κ ο πιο τρελος δασκαλος!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Popitsa, να χαιρεσαι το κοριτσακι σου! Να 'ναι χιλιοχρονο και τυχερο!!! :)

Ο Ιασωνας περπαταει... απο τη μια ακρη του δωματιου μεχρι την αλλη, περισσοτερα απο 12 βηματα δηλαδη!

Επισης βγαζει δοντι... 2 μερες τωρα γκρινια ατελειωτη αλλα αποψε ελλιωσε απο το κλαμα! Τον λυπηθηκα τον ερμο... Του εδωσα panadol φυσικα αλλα στενοχωριεμαι που ολα τα δοντακια τα εχει βγαλει σε γιορτες. Πρωτοχρονια, στη γιορτη του, το Πασχα,στα γεννεθλια, τωρα στη βαφτιση του...

Η βαφτιση ειναι αυριο το πρωι. Ειμαι ψοφια απο την κουραση και βουιζει το κεφαλι μου!

Ακομα δεν εχω κανει ουτε μπανιο! Σερνομαι...

Νομιζω οτι εχω γινει αντικοινωνικη και δεν θελω κανενα στα ποδια μου!

Ειναι εδω και 2 μερες η πεθερα μου εδω στο σπιτι και οχι οτι μου εκανε τιποτα η γυναικα, να βοηθησει θελει... αλλα κοντευει να μου στριψει! Πηγαινοερχεται και η μανα μου... Εκατομμυρια κουβεντες! Χτυπανε τα τηλεφωνα! Εχω και το αγχος για τη βαφτιση... νευρααα!!! :S

Θα επανελθω αυριο, σε καλυτερη κατασταση ελπιζω!

Καληνυχτα σε ολες και πολλα φιλακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελικουλα μου ολα θα πανε μια χαρα!ενα σου λεω...την ημερα που βαφτιζαμε τον Αλεξανδρο ειχα τσακωθει με ολους,η βαφτιση ηταν στις 5 κ μπηκα να κανω μπανιο στις 3.30.κ ειχα κ στο σπιτι φιλοξενουμενους.κ να σημειωσω οτι εδω εχουμε εθιμο να κερναμε τα γλυκα(πανω απο 4 ειδη)στο σπιτι.οποτε φευγοντας απο το σπιτι επρεπε να ηταν ολα στην εντελεια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsakia μου καλησπερα..ολη μερα προσαπθουσα να μπω αλλα με τιποτα,καποιο προβλημα μαλλον υπηρχε,παλι μεταμεσονυχτια σας γραφω ετοιμαζομαι να παω για υπνο σε λιγακι.... ο μικρος μου κοιμηθηκε κατα τις 10,ολη μερα με μιαμιση ωρα υπνο ηταν απορω πως αντεχει ευτυχως αργει να ξυπνησει το πρωι γυρω στις 10 δλδ.Ολη μερα σταματημο δεν εχει οπως ολα τα ζουζουνια της παρεας βεβαια...εξω ειναι συνεχεια με το λαστιχο κ τριγυριζει στην αυλη παιρνει το ποστηστηρι του κ ποτιζει ολες τις γλαστρες με την σειρα χωρις νερο εννοειται.........κ γενειως κανει οτι βλεπει να κανουν οι αλλοι εχω παθει...μεχρι κ το μιξερακι του καφε μιμειται αν ειναι δυνατον....να δειτε φαση πως κουνιεται κ βουιζει να σκασετε στα γελια.......

Αχ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ, μην στενοχωριεσαι φαση ειναι κ μενα εχει κανεναν μηνα που εστρωσε,ενω ηταν πολυ ησηχο μωρο κοιμοταν μονος του κ γκρινιαζε σπανιως,για ενα διαστημα ειχε γινει αλλο παιδι με γκρινια κ ανησυχια, πιστευω πως μονος του θα επανελθει.ο δικος μου ετσι εκανε παντως..τι να πω υπομονη............

ΠΟΠΙΤΣΑ να χαιρεσαι την κουκλιτσα σου γερη κ πολυχρονη να ειναι...

ΑΓΓΕΛΙΚΗ, με το καλο αυριο η βαπτιση, φυσιολογικα τα νευρακια...αυριο ειναι κουραστικη μερα αλλα απο μεθαυριο θα χαλαρωσεις κ θα ηρεμησεις..

ΣΕΣΙΛΙΑ με το καλο το νεο δοντακι ποσα εχετε τωρα; εμεις κολλησαμε στα 4 απορω ποτε θα βγουν τα υπολιπα..

ΠΟλλα φιλια σε ολες ΚΩνσαντινουλα,Στελλιτσα, Καρολ,Ελενη,Χρυσα κ αποια ξεχνω σορυ......καλο σας βραδυ........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα κοριτσάκια μου..

Αγγελικούλα μου τελικά νομίζω όλες οι μανούλες

την παιρνάμε αυτή την φάση με τη βάφτιση..Εγώ εκτός απ όλα

τα άλλα είχα σκοτωθεί με τον αντρούλη μου κ για το θέμα του

υποκοριστικού..Θεωρώ πως αφού δε χώρισα τότε με την αγάπη μου,

δε θα χωρίσουμε ποτέ... ;);) :laugh: :laugh: :laugh:

Anyway..Με το καλό,καλός Χριστιανός,γερός κ ευλογημένος ο

μικρός Ιάσωνας..Περιμένουμε να μας πεις νέα σου,θα δεις πως

μόλις τελειώσει όόόλο αυτό κ βγείτε απο την εκκλησία θα σου

έχει φύγει ένα τεράστιο βάρος...

Καλά,Αννούλα μου,τι αναλαμπή ήταν αυτή????Καλε μόνο το

Ολινάκι,ο Χριστόφορος κ ο Ιάσωνας φτάνουν για να αποτρελλάνουν

το δάσκαλο,φαντάσου κ όλα μαζί!!!!!!!!!!!! :ohmy::ohmy::ohmy:

Τι καλό κ αυτό με το καρότσι,χαχαχαχ... :laugh: Εμείς που μένουμε κ σχετικά μακριά απο το κέντρο της πόλης θα κάναμε κανένα 5ωρο

να φτασουμε..ε ρε τι μας περιμένει!!!!!! :blink:

Στελλίτσα μου γλυκιά τελικά δε μας έγραψες πώς πήγε εκείνο

το βράδυ που η μπουμπουκενια σου κοιμήθηκε νηστική!!

Τι νεααααααα???

Το θηριάκι μου το βαλα για τον πρωινό της υπνάκο!Ευτυχως κοιμάται

ακόμη μιάμιση ωρίτσα το πρωί κ κανα δίωρο το μεσημέρι γιατι

δε θα την πάλευα...Βέβαια τώρα θα μου πείτε με τόση

υπερκινητικότητα πόσο ν άντεχε κ αυτό το έρμο..??Μέσα σε μία ώρα

απο την ώρα που ξύπνησε,έκανε το πάρκο της σαν βομβαρδισμενο,

μπουσούλησε σε όλο το σπίτι(τα τσέκαρε όλα),έριξε το λαπιτόπι

κάτω,μαλώσαμε γιατι ήθελε να μπει στο μικρό μπάνιο να παίξει με τη σφουγγαρίστρα.. :ohmy: ..έριξε προς τα πίσω την πόλη με τα

τουβλάκια-φατσούλες,πέρασε απο πάνω,σηκώθηκε όρθια στο επιπλο

της τηλεόρασης κ ξερίζωσε ένα κουμπάκι απο το dvd..Duracell!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!!!!!

Κανω ενα μινι διαλειμμα απο τη φασινα του σπιτιου!!Ευτυχως τελειωνω σε λιγο ;) !!Η μικρουλα ειναι στη μαμα μου γιατι δε γινοταν αλλιως!!Το σπιτι δε βλεποταν!!Εκτος απο ενα ξεσκονισμα,σκουπισμα,σφουγγαρισμα κ το μπανιο(ολα στα πολυ γρηγορα ε!) δε μπορω να κανω τιποτα αλλο οταν εχω τη μικρη!!!Ετσι ειπα σημερα να κανω μια πιο σοβαρη καθαριοτητα!Μολις τελειωσει ο αντρας μου θα παμε να την παρουμε :) !!

Κωνσταντινα μουουου γλυκια καλημερα!!!Που λες,κοιμηθηκε ολη νυχτα το λουλουδακι μου,μεχρι τις 7 το πρωι που ξυπνησε κ την ταισα(νωρις για τα δεδομενα της τα κανονικα αλλα μια χαρα)!Δε περιμενα οτι θα αντεχε τοσες ωρες νηστικια :blink: !!Η νυστα της τελικα ηταν πιο ισχυρη απο την πεινα!!Ευτυχως απο την επομενη επανηλθε στα κανονικα της!!

Εμεις ακομα το συζηταμε το ονομα.....οταν αποφασισουμε θα σας πω!!Παντως το Ολινα ειναι τοσο γλυκο κ ομορφο!!Πως το σκεφτηκες αληθεια??ΤΟ ειχες ακουσει κ πουθενα??

Φιλακια πολλα κ στις 2 σας :kiss::kiss: !!

Ιφιγενεια μου περνανε φασεις κ φασεις τα μικρουλια!Εμενα στη καλυτερη περιπτωση θα κοιμηθει τη μερα 3 φορες απο 1ωρα καθε φορα και στη χειροτερη(και αρκετα συνηθισμενη περιπτωση)μονο 1 ωρα ολη μερα!!Εχει γινει υπερδραστηρια κ υπερκινητικοτατη,οπως ολα!!!

Αλλελικουλα με το καλο η βαφτιση αυριο κ υπομονη!!!!Θα περασει η ενταση κ ολα θα ειναι καλα!!Αχ θα τα περασω κ εγω το Σεπτεμβρη!Ειμαι ηδη σιγουρη οτι θα τσακωθω με οοοολο τον κοσμο :laugh: !Ειμαι κ υπεραγχωδης....

Καροοοολλλλ μου Χρονια σας πολλα για αυριο!!!!!Να περασετε υπεροχα στο 1ο σας παρτι κ να χαιρεστε την πανεμορφη μικρουλα σας!!!

Κοριτσια να ρωτησω,αντικουνουπικο τους εχετε στο δωματιο??Εμεις εδω με τα δεντρακια εχουμε αρκετα κουνουπακια κ μου ειπε η παιδιατρος οτι μπορω να της εχω αοσμο υγρο αλλα κ παλι προβληματιζομαι!Μηπως δε κανει?Εχετε ρωτησει εσεις??

Παω να συνεχισω...φιλια σε ολες κ καλο Σ/Κ!Χρυσα,Φανουλα,Δωρα,Αννουλα,Ποπακι.... :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στελλούνι μου ναι,εννοείται ήξερα μια κοπέλα

που έκανε το όνομά της Ολίνα κ πάντα μου άρεζε...Αλλα

κ έτσι να μην ήταν θα ήταν Όλια..Όμως νομίζω το Ολίνα

της πήγε γάντι!!! ;)

Όσο για το αντικουνουπικό κ εμείς έχουμε φόβο για κουνουπάκια

κ βάζουμε υγρό στη μπρίζα του χωλ των υπνοδωματίων..Έτσι,μας

καλύπτει όλους..Γιατι για να ξαναμπει η κουνουπιέρα στο

κρεβάτι του θηρίου μου ούτε λόγος,δε θα μείνει στη θέση της

ούτε για ένα δευτερόλεπτο!! :blink::blink:

Καλό Σ/κ σε όλα τα κοριτσάκια(κ τα αγοράκια...)!!!

Φιλάκια πολλά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κουκλες!!!!

barbie εχουμε 6 δοντια...και παμε να βγαλουμε το ευδομο..δεν ξερω πιο ομως γιατι δεν με αφινει..και που του βουρτσιζω τα δοντια με δαγκονει..μπορει να εχετε βγαλλει και εσεις και να μην το ξερεις...το τεταρτο απο πανω εγω δεν το πηρα χαμπαρη...η παιδιατρος το ειδε.

Κωνσταντινα θα συμφωνισω.....το τριο στουντζες που ειπες θα τα εκανε ολα λιμπα...χαχαχα

Στελλιτσα δοκιμασε να την τρυξεις με φυλλα βασιλικο..κανει φοβερη δουυλεια, και εμεις εδω εχουμε απιστευτα κουνουπια, αλλα εχουμε κατεβασμενες τις κουνουπιερες, και καθε βραδυ ανακατευω τους δυο βασιλικους να μοσχομυρησουν

Ο μικρος ανακαλυψε μια λειτιυργεια της κουζινας μου...την οποια δυομιση χρονια που την εχω δεν την ηξερα.....

ειχε πατησει κατι κουμπια και εσβησε μονη της..και ανναρωτιομουν..μα τοσο ποντια ειμαι πια..εσβησα το παστητσιο πριν ψυθει...και δεν το θυμαμαι...μετα θυμηθηκα που σφηρηζε η κουζινα...

καταλαβατε λοιπον..ο γιςο μου μου εβαλε τα γιαλια!!!!

Φιλακια σε ολες και ολους

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειχατε δικιο κοριτσια... ολα μια χαρα πηγαν και ακομα καλυτερα! :)

Ολο μου το προβλημα ηταν μη στενοχωρηθει ο Ιασωνας, που ηταν χαλια με τα δοντακια του, δεν ειχε καλοκοιμηθει τη νυχτα και θα εβλεπε τοσο κοσμο, και ο παπας με τα γενια και το μαυρο ρασο... :unsure:

Λοιπον ο μικρος γκρινιαξε λιγο στην αρχη... που δεν τον αφηναμε να αρπαξει το βιλιο του παπα και λιγο πριν την κολυμπηθρα λογω νυστας!

Ο παπας ηταν καλος ομως και ειπε μονος του να τον κραταω εγω και μονο το χερακι η νονα μεχρι να τον βουτηξουμε... του δωσαμε και το κινητο, επαιζε και με αυτο που φοραγα στο λαιμο... μια χαρα! :P

Στην κολυμπηθρα οχι μονο δεν εκλαψε καθολου αλλα γελαγε κιολας!!! :laugh: Οι καλεσμενοι τρελαθηκαν μαζι του το ιδιο και ο παπας... :)

Εκατσε αγιος να τον αλειψουν τονους λαδια! Ειναι μαθημενο το παιδι απο τα πασαλειματα με χαμομηλολαδο και κρεμες καθε μερα... :P Για χαδια και μασαζ το περασε το παιδι... χαλαρωσε τοσο που κοιμηθηκε στην αγκαλια της νονας, τυλιγμενος με τα λαδοπανα και τον σκουπισαμε και ντυσαμε κοιμισμενο! :woohoo:

Οταν καταφερω να παρω το DVD απο τον καμεραμαν/αδερφο μου, θα προσπαθησω να βαλω στο YouTube ενα κομματι και θα βαλω και το link εδω... η χαρουμενη μουρη του μεσα στην κολυμπηθρα ειναι ολα τα λεφτα!

Καλυτερα δεν γινοταν να ειναι... το παιδακι μου χαρουμενο και οι λιγοι συγγενεις και φιλοι κατενθουσιασμενοι μαζι του! Τζαμπα τοσα νευρα και στενοχωρια!!! Τωρα ουτε κουραση καταλαβαινω ουτε τιποτα!

Πολλα φιλια σε ολες! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αγγελικουλα μου να σας ζησει ο Ιασωνακος!καλοφωτιστος κ παντα ετσι ζωηρο να τον καμαρωνετε!

φιλακια κ στα υπολοιπα κοριτσκια!καλο σ/κ να εχουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρόνια πολλά στο γλυκό μας το παπί!!!!!!!!!!!

Καρολινάκι αγάπη μου να σας ζήσει,να γιορτάσετε άλλες

99 φορές κ βάλε τα γενέθλιά της...

Να είστε όλοι γεροί να ζείτε μεγάάάάλες στιγμές με το κοριτσάκι σας!!!!!!!!!!!!!!!!Φιλάκια πολλάάάά... :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mummydi έγραψε:

Χρόνια πολλά στο γλυκό μας το παπί!!!!!!!!!!!

Καρολινάκι αγάπη μου να σας ζήσει,να γιορτάσετε άλλες

99 φορές κ βάλε τα γενέθλιά της...

Να είστε όλοι γεροί να ζείτε μεγάάάάλες στιγμές με το κοριτσάκι σας!!!!!!!!!!!!!!!!Φιλάκια πολλάάάά... :kiss::kiss:

σ ευχαριστω πολυ πολυ αγαπούλα μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!εισαι πολυ γλύκα..... :kiss::kiss: αχ Κωνσταντινούλα μου αγαπημένη δεν ξερω τι θα κανα χωρις την παπένια μου! σ ευχαριστει το παπι μου και σου στελνουμε και οι δυο όοοοοοοολη της την αγαπη... :kiss::kiss: ασε έχω λιγο αγχος γιατι θα ρθουν τελικα κάμποσοι και ελπίζω η μικρούλα να περασει καλα...δεν εχει συνηθισει με πολυ κοσμο... :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλο σας μεσημερι :) χρονια πολλα στα παιδακια μας Λυδια πολυχρονη νυφουλα μου κ απο εδω κ να περασεις τελεια σημερα στα πρωτα σου γενεθλια :kiss:

Ελενη χρονια πολλα κ για τον μικρο Κωνσταντινο να τα εκατοστησει κοριτσι μου το αντρακι σου :kiss:

litlestar κ εσυ να χαιρεσαι την κορουλα σου κ να τη καμαρωνετε γερη κ δυνατη... :kiss:

ελπιζω να μη ξεχασα καμια; ;):huh:

Αγγελικουλα καλοφωτισμενος ο Ιασωνας να σας ζησει, τελικα τσαμπα το ανχος απ'οτι διαβασα ενας μικρος κυριος στη βαπτιση ;):)

εμεις κοριτσια ειμαστε μια χαρα σημερα ξυπνησαμε στις 11, κ 45 το πρωι ο μικρος κ κανενα μισαωρο πιο πριν εγω ;) ειχα πολυ καιρο να ξυπνησω τοσο αργα κ το χρειαζομουν :) τον ταισα το πρωι κ ξαναπεσαμε κ οι δυο για νανι... :) εξακολουθουμε να μη θελουμε το φαγητο με τα λαχανικα αν κ το δοκιμασα κ με ντοματουλα κ οχι ασπρα, αλλα ο μικρος τα ιδια ουτε κρυο ουτε ζεστη... :S αυτες τις μερες διαλεξα κ τα ρουχα που μας φερανε στη βαπτιση κ εβγαλα κ επλυνα ολα τα καλοκαιρινα, κ τα σιδερωσα καταλαβενετε ;) αλλα κοριτσια εδω εχει κρυο κ ακομη δε του τα φοραω :huh: πηγαμε βολτα κ στην αλλη γιαγια κ γενικα περναμε καλα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρονια πολλα στα γλυκητατα μωρακια που εχουν σημερα γεννεθλεια...Καρολινα little star Το αγορακι μου, να σας χαριζουν τα παιδια σας αμετριτες στιγμες χαρας, να ειναι παντα γερα δυνατα και υγυη και εσεις να τα χαιρεστε με υγεια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kααααρρροοοολλλλλλλλλ μου................να χαιρεστε το γλυκιτατο,πανεμορφο,τσαχπινικο,ζωηρο παπι σας :woohoo: !!!!Πολυχρονη κ ευτυχισμενη!!Ευχομαι να περνατε υπεροχα :) !!!

Ελενιτσα κ Μυρτω μου να χαιρεστε κ εσεις τα αγγελουδια σας!!!!Χρονια πολλα κ καλα!!!Να τα καμαρωνετε :)

:kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

littlestar, να σου ζησει η κοριτσαρα σου! Χιλιοχρονη να ειναι και ευτυχισμενη!

to agoraki mou, Χρονια πολλα στον Κωνσταντινο σου, παντα γερος και χαρουμενος να ειναι!

karolinaki1, θα εχεις παρει τις ευχες μου στο αλλο θεμα, φανταζομαι... Δως της φιλακια!

Σας ειχα γραψει οτι ο Ιασωνας περπατησε για τα καλα... το πιασατε? Ηταν στο αγχο-γκρινιαρο ποστ μου για τη βαφτιση... Απο προχθες! Σημερα δεν θελει πλεον να μπουσουλαει!!!

Δεν ειναι για την ωρα τουλαχιστον καθολου πιο κουραστικο το κυνηγητο απο τη φαση που μπουσουλαγε γρηγορα και σηκωνοταν ορθιος απο επιπλα και τοιχους! Ουτε πεφτει συχνοτερα... μαλλον το ιδιο ακριβως ειναι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαρολινάκι μου γλυκό αύριο το πρωί θα σε πάρω να μου πεις

νέα για τα πρώτα σας γενέθλια(μια που δε μπορούσα να

μιλήσω το πρωί.. :(:( )

Αγγελικούλα μου σ ευχαριστώ,μου έλυσες έναν γρίφο

για τον οποίο κ εγώ αυτή την απάντηση δίνω...Γενικότερα νομίζω

οτι είναι λιγότερο επικίνδυνο το περπάτημα απ ότι το

μπουσούλημα κ το σκαρφάλωμα σε όόόότι βρει το μωρό

μπροστά του!!!!A!K by the way...Πού είπαμε μένεις εσυ??Ρωτάω

για να δω αν θα φάω περπατόπιτα!!!!!!!!!!!!

Μπράβο στον Ιασωνάκοοοο μαααααααααααας!!!!!!!!!!!

Τώρα που περπατάει έγινε άντρας πια... :woohoo: :woohoo: :laugh:

Κοριτσακια μου καλό βραδάκι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Cesilia έγραψε:

εμενα δεν θελελι να περπαταει...προτιμαει να μπουσουλαει...ουαααααααααα

Κι έχεις παράπονο?

Εμένα που ούτε περπατάει,ούτε μπουσουλάει δηλαδή,τι πρέπει να κάνω???????????????????????? :(:(:(:(:(:(

Αγγελικούλα να χαίρεστε τον Ιασονάκο σας!!!!!!Καλοφώτιστος να είναι!

Τιωραία που ήταν η περιγραφή σου....θα περιμένουμε το βιντεάκι....

Καρολινάκι να χαίρεσαι την Παπένια σου!!!!!!Πώς πήγε το πάρτυ?

little star και to agoraki mou να χαίρεστε τα παιδάκι σα και να τα καμαρώνετε όπως επιθυμείτε!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κ καλη εβδομαδα σε ολες :)

Αγγελικουλα μια χαρα ο Ιασωνας, μπραβο σας..... :cheer:

molly εγραψε.....

Κι έχεις παράπονο?

Εμένα που ούτε περπατάει,ούτε μπουσουλάει δηλαδή,τι πρέπει να κάνω????????????????????????

ακριβως τα ιδια κ εμεις θελει μονο κατω να κανει τα δικα του....ακομη μια φορα στο ιδιο σταδιο, τελικα οντως εχουν πολλα κοινα ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσιααααα :) !!!

Σημερα εχει πολυ ομορφη μερα :) !!Οχι σαν το σ/κ :angry: !!!Θα αναπληρωσω τις χαμενες μας βολτες σημερα ;) !!!

Εσκασε κ το 2ο δοντακι μας :woohoo: !!!Ανοιξε το ουλο δλδ,σε λιγο θα εμφανιστει κ αυτο!!

Αχ κοριτσια να σας πω τι κανει η μικρη μου κ εχει πολυ πλακα!!Η μαμα μου της το μαθε!!Ειναι κατω κ μπουσουλαει η μικρη κ της λεει η μαμα μου "Σσσσσςςς κανε νανι!"(κ της βαζει κατω ενα μαξιλαρακι του καναπε)κ αυτη παει κ ξαπλωνει πανω του μπρουμυτα κ κανει οτι κοιμαται!!Τρελλαθηκα!!!Ειχε πολυ γελιο,ολη την ωρα το εκανε!!

Τι νεα εσεις??Πως περασατε το Σ/Κ??

Κοριτσια πως ηταν τα 1α σας γενεθλια???

Αγγελικουλα συγχαρητηρια για το περπατημα!!!!!Μπραβο στον Ιασωνα!!!

Μαρακι κ Κατερινα μου μη σκατε!!Τα μωρακια που δε μπουσουλανε,συνηθως περπατανε κατευθειαν ;) !!Οσα μπουσουλανε γινονται πιο τεμπελικα,και η δικια μου τεμπελα μου φαινεται,την πιανω απο τα χερια να κανουμε βηματακια κ αυτη μετα απο λιγο θελει κατω να μπουσουλησει γιατι παει πιο γρηγορα η πονηρη τεμπελα :laugh:

Ντινακι μου τι κανετε???Η Ολινα μας???

Χρυσα,Καρολ,κοριτσια...που ειστε??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • @Antonia2Τι υπέροχο νέο βρε Αντωνία μου, χάρκα πάρα πολύ!!Συγχαρητήρια κι εύχομαι όλα να συνεχίσουν πολύ καλά!!!💗💗
    • Κοίταξε δε θέλω να παιρνω άδικα χαρά.... θα δούμε αύριο αλλά δε έχω ελπίδες!!! Και δεν σας είπα κ το καλύτερο!!!! Ο Γιώργος μου είναι ναυτικός!! Χαχαχα  Είχε τώρα 2 μήνες άδεια έγινε ότι έγινε τώρα άμα ξανά μπει στην επόμενη άδεια...δλδ μέσα στην ατυχία μας κρατάμε ότι έγινε αμέσως αλλά δε κάθονται οπότε μακάρι να κάτσει μια κ καλή!!!
    • Αν και δεν πίστευα πως θα άνοιγα ποτέ εγώ τέτοιο θέμα, να τελικά που γίνονται ακ΄όμη θαύματα.❤️  Εγώ και η @Xrisa95 κάνουμε την αρχή!!! Εύχομαι να μαζευτούμε πολλεεεςςς και να φτάσουμε μαζί στο τέλος αυτού του όμορφου ταξιδιού🙏
    • @annie! @Katiana1987 @Xrisa95 @Elk @Antonia2 σας ευχαριστώ πολύ για τις όμορφες ευχές σας!!❤️ @Mpourmpoulo κορίτσι μου εύχομαι αυτή τη φορά να πάνε όλα τέλεια και να κρατήσεις στην αγκαλιά σου το θαύμα που τόσο λαχταράς❤️🙏
    • Ιωάννα μου καλημέρα!!! Κι εμένα βγήκε τέλεια η καμπύλη, παρ'ολο που το προηγούμενο βράδυ έφαγα κ δύο κομμάτια κέικ 🤣. Πάλι καλά!! Εγώ με το που έκλεισα το τρίμηνο μου έγραψε ασβέστιο μαζί με βιταμίνη D το calciform D3, σίδηρο πλέον διπλό το tardyferon γιατί έπεσε ο αιματοκρίτης κ τα αιμοπετάλια, φυλλικό το felicine και για μαγνήσιο το trofocard 3 φορές την ημέρα, γιατί ξεκίνησαν οι κράμπες κ το πρώτο που μου έδινε μου έκανε διάρροιες.. Όσο για το ασβέστιο που δεν ήξερε τι να σου γράψει θεωρώ πως θα έπρεπε να γνωρίζει εναλλακτικές, γιατί κάποιο από αυτά μπορεί να μην ανταποκρινόταν στον οργανισμό σου..  Το εμβόλιο τελικά θα το κάνω κι εγώ κ ο άντρας μου κ μετά τη γέννα θα κάνω κ της ερυθράς, γιατί δεν έχω αντισώματα κ σκάω που μου απαγορεύει ο γιατρός να μην έρχομαι σε επαφή με παιδάκια κ ειδικά που δε μπορώ να πάρω τη βαφτιστηρα αγκαλιά, γιατί πάει σε βρεφικό...
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...