Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΝΕΜΟΡΦΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΙΟΥ-ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ 2009 Νο3!


Recommended Posts

ΣΥΝΗΘΩΣ ΟΛΟΙ ΔΙΝΟΥΝ ΓΛΩΣΣΑ ΓΙΑ ΑΡΧΗ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΧΩΡΙΣ ΚΟΚΚΛΑ ΜΕ ΠΟΛΛΕΣ ΒΙΤΑΜΙΝΕΣ...

ΚΛΑΗΣΠΕΡΑ ΧΕΧΕΧ ΔΕΝ ΕΙΠΑ Η ΑΓΕΝΗΣ...

ΛΟΙΠΟΝ ΔΩΡΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΤΙ ΠΠΕΡΑΣΕΣ ΠΑΡΟΙΜΟΙΟ ΣΚΗΝΙΚΟ ΕΙΧΑ ΣΤΟ ΚΡΕΒΒΑΤΙ ΠΟΥ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΜΕ ΤΟ ΜΠΟΥΤΙ ΤΟΥ ΣΦΗΝΩΣΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΒΓΑΙΝΕ ΔΕΝ ΦΑΝΤΑΖΕΣΑΙ Η ΜΑΛΛΟΝ ΦΑΝΤΑΖΕΣΑΙ ΤΙ ΑΣΧΗΜΑ ΠΟΥ ΕΝΙΩΘΑ ΓΙΑΝΑ ΤΟ ΒΓΑΛΩ ΚΑΙ ΠΟΣΟ ΠΑΛΕΨΑ ΠΟΣΟ ΜΑΛΛΟΝΣ ΕΣΥ ΣΕ ΚΑΓΚΕΛΑ ΛΟΙΠΟΝ ΑΚΟΥ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΕΓΩ ΤΟ ΕΚΑΝ ΕΔΩ ΚΑΙ ΜΗΝΕΣ ΠΟΥ ΝΟΙΚΙΑΖΩ ΕΧΕΙ ΣΤΗΝ ΑΓΟΡΑ ΠΛΑΣΤΙΚΟ ΑΣΠΡΟ ΜΙΚΡΑ ΤΕΤΡΑΓΩΝΑΚΙΑ ΠΟΥ ΤΑ ΒΑΖΟΥΝΣΤΑ ΜΑΠΑΛΚΟΝΙΑ ΟΥΤΕ ΔΑΧΤΥΛΑΚΙ ΔΕΝ ΠΕΡΝΑΕΙ ΚΑΙ ΕΙΝΙ ΚΑΙ ΦΤΥΟΝΟ..ΤΡΕΧΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΕΓΩ ΕΚΕΙ ΒΡΗΚΑ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΓΧΩΝΟΜΑΙ..ΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ?ΑΛΛΟ?ΑΧ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΑΤΕ ΚΑΛΑ ΣΤΙ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΥΤΕΣ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΩΣ ΚΑΙ ΠΩΣ..ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΝΑΜΕ ΜΠΑΝΑΚΙ ΣΤΗ ΠΙΣΙΝΑ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΜΠΗΚΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΓΙΑ ΝΑ ΕΛΕΓΩ ΚΑΙ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΚΑΙ ΤΟ ΝΕΡΟ...ΗΡΘΕ ΚΑΙ Η ΑΝΗΨΙΑ ΜΟΥ ΟΛΑ ΚΑΛΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 907
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

barbie τι παθατε βρε κοριτσι μου στα καλα καθουμενα?

Πολυ προσοχη θελουν.. λιγο να τα χασουμε απ' τα ματια μας το

κανουν το κακο.. Ουφ.. ελπιζω να μη συμβει ποτε ξανα τιποτα παρομοιο.

Κι εγω μια μερα ηθελα να απλωσω ρουχα, και μου κουλανε το χερι αγκαλια.

Την ακουμπισα στο καροτσι για ενα λεπτο και με μια κινηση σφινωσε

το κεφαλι της στην προστατευτικα μπαρα και αρχισε να τσιριζει

με τα ποδια στο αερα..Ολο λαχταρες.. :(

Κατερινακι μου να σας ζησει το στρουμπουλο μωρο!! 3950?

Μωρε μπραβο!! Να ειναι γερο και καλοτυχο.

Ο μικρουλης σας πως ειναι?

Ντινακι μου ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟΟ στο Ολινακι μας που εφαγε οοοολο

το ψαρακι που επιασε ο παππουκας...! Φανταζομαι χαρα!!

Εγω πηγα κι αγορασα απ'το καικι μπακαλιαρους αλλα τα εφαγαν οι γατες..

Δεν ανοιγει το στομα βρε παιδι μου!

Και δεν τα εφαγα ουτε εγω (ο αντρας μου ουτε να τα μυρισει) γιατι εκανα τοσο κοπο να τα καθαρισω και να τα μαγειρεψω που στο τελος

ηθελα να τα πεταξω να μη τα βλεπω αλλο μπροστα μου.

Ιφιγενεια μου διακοπες ακουω!!!! :woohoo: Και για που παρακαλω?

Ααααα κανατε και μπανακι πισινατο ε? Τι καλα!!

Εμεις "σαρωνουμε" τις παραλιες σε καθημερινη βαση!! Αραπινες γιναμε!!

Η καινουργια μας πεντακαθαρη λεξη ειναι ΠΑΠΠΟΥ!! Με σωστο τονισμο!!

Τρελαθηκε ο μπαμπας μου!! Την γιαγια την λεει νταντα ( ε δεν εχει και αδικο.. :S:S:S ...)

Η παιδιατρος μας ειπε οτι συμπεριφερεται σαν 18 μηνων παιδακι.

Μιλαει ακαταπαυστα ολη μερα.. μονη της παει στις τηλεορασεις-κουρτινες- και οτι αλλο φτανει.. κουναει το χερι και λεει "μη".. :woohoo:

Και αμα βγαλω φωνη, φωναζει κι αυτη... με μαλωνει!!

Φωναζει την γειτονιασα που την λενε Ποπη...

Μου λεει "απαπω" (σ' αγαπω).. αυτα τα χειλακια της .. αχ! θελω να

τα φαω.. με εχει τρελανει...ΚΟΥΚΟΥΒΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σας επριξα το ξερω, αλλα μιλαμε για μεγαλη εξαρτηση!!

Δεν το περιμενα απο μενα τον ανταρτη.. :laugh:

Καλο Σαββατοβραδο σε ολες και να περνατε καλα!!

Φιλιαααα :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αγαπες καλημερα!τι κανετε?εχω να εμφανιστω καμια βδομαδα νομιζω...αστε τρεχαματα...ειμαι πολυ κουρασμενη κ οχι τοσο σωματικα οσο ψυχολογικα.αν κ ολοι με λενε υπερβολικη εγω δεν νομιζω πως ειμαι.ακουστε:ο μικρουλης αρχιζει κ κανει νευρακια.φωναζει οταν δεν καταφερνει αυτο που θελει κ με φερνει λιγο σε δυσκολη θεση.ξερετε ολα τα ματια να πεφτουν πανω μας.δεν τον μαλωνω προσπαθω ηρεμα να το αντιμετωπισω αλλα καποιες φορες ειναι εκτος ελεγχου η κατασταση.κλαιω κ προσπαθω να δω τι εχω κανει λαθος.τωρα που τα γραφω μου φαινονται καπως γελοια...μηπως τελικα εχω την εντυπωση οτι ειμαι η κ.τελεια κ καταπιςζω το παιδακι μου να φερεταισαν μεγαλο αγορι?μηπως τελικα εγω ειμαι η ψωναρα κ εχω πολλες απαιτησεις απ'το μωρο μου?αχ παει το χασα το μυαλο μου...κ τωρα ιδου η απορια...να το ποσταρω η οχι?διαβαστε το να δειτε με ποια εχετε μπλεξει..χαχαχα

παααααρα πολλα φιλια στα πανεεεεεεμορφα μωρακια σας!

σας αγαπαω πολυ κ ας εχω απουσιες τις τελευταιες μερες.

σε λιγο θα παμε παιδιατρο.η δικια μας εχει να ερθει απ'ρον μαιο κ θα παω σε 1 καινουριο που ερχεται σημερα.μεγαλη ιστορια το θεμα παιδιατρου.γραμμενους μας εχουν εδω..τελος η γκρινια.φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!!!

Κωνσταντινα ηταν ενα μεγαλο λευκο ψαρι με κοκκινα μουστακια..αν ναι ειανι σκορπινα και ειναι πραγματι πολυ πολυ νοστημο..

Αχ τι μου θυμησες..διακοπες στην Χαλκιδικη..και ψαρι φρεσκοταταο...πωπωπω..το τι ψαροσουπα ετρωγα..τι μαριδες και γαυρους...μνιαμ...θελλω να ξαναγινω παιδι...ουαααααα.

Κοριτισ ανυσταζω...θα σχολιασω και θα σας γραψω τα νεα του μικρου αργοτερα..παω να κανω κενανα εσπρεσο να συνελθω

μουτσ μουτσ σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολλές απουσίες χθες κοριτσάρες μου!!!

Καλημέρααααα!!!!Καλή εβδομάδα σε όλες αγάπες μου!!!!!

Χθες πήγαμε για μπανάκι κ ήταν γι ακόμη μια φορά ΑΠΟΛΑΥΣΤΙΚΟ!!

Το Ολινάκι ξετρελλένεται(κ η μαμα της το ίδιο).. ;)

Φανούλι μου γλυκό με στέλνεις με τα κατορθώματά σας!! :blink:

Είναι απίστευτη η μικρή σου...Καλε για τι 18 μηνών μιλάει ο γιατρός???

Χθες ήμασταν με τα ξαδέρφια μας κ τον γιό τους μαζί που είναι 20

μηνών κ τόσα δε λέει,μόνο τα βασικά-μαμά,μπαμπά,παππού κτλ!!

Να μου το φιλήσεις το αστέρι σου!!! :kiss::kiss::kiss:

Αννούλα μου μη στεναχωριέσαι βρε αγάπη μου,ποιό παιδάκι σε

αυτή την ηλικία είναι τιθασευμένο??Να σου απαντήσω εγώ?Κανένα!

Είναι που δεν αντιλαμβάνονται απόλυτα το σωστό κ το λάθος?Είναι

που προσπαθούν ν ανακαλύψουν τον κόσμο?Είναι που είναι ζωηρά?

Είναι όλα αυτά μαζί???Πάντως σίγουρα όλα είναι κάπως έτσι..Η κόρη

μου μόνο που θα τη ρωτήσω "τι λέει η μαμά" όταν πάει να κάνει σκανδαλιά με μαλώνει κ κουνάει κ το χέρι της!Κ κάποια στιγμή με είχε

χτυπήσει κιόλας!!Τη μάλωσα πολύ βέβαια τότε,έκλαιγε κανένα τέταρτο

αλλα συνήλθε!!!Αυτό δε σημαίνει οτι κάνουμε κάτι λάθος εμείς..

Όλες προσπαθούμε να κάνουμε το καλύτερο για τα μωράκια μας,με

υπομονή,επιμονή κ πολύ αγάπη...

Σεμπεθερούλα μου καλημέρα!!Δεν είδα το ψάρι πώς ήταν γιατι

η μαμά μου το έδωσε καθαρισμένο κ σε κομματάκια,πάντως απ ότι

μου είπε ο μπαμπάς είναι το καλύτερο πελαγίσιο ψάρι για σούπα

κ πραγματικά ήταν πεντανόστιμο!!!!Μάλλον λέμε για το ίδιο..

Φιλάκια πολλά πολλά πολλά!!!!!

Περιμένω νέα απ όλεεεεες!!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κουτσούνες μου όμορφες!!!!!!!!!!!! καλη εβδομαδουλα ν α χουμε...

αχ εφαγα απουσία εεεεεεε? σας έλειψα καθόλου? εμενα πάντως μου λειψατε πολυ!!!!!!!!!

εχω σκάσει κοριτσια ..ειμαι απο το πρωι χωρίς κλιματιστικό και εχω τόοοοοοοοοοοοοοσα πολλα νευρα...επαθε διαρροη και να δω πότε θα φτιαχτει η ζημια... :angry:όλοι οι αλλοι μια χαρα στα γραφεια τους και εγω στην εισοδο της εταιρειας και χωρις κλιματισμο...σορυ για την γκρινια... :blush:

Δωρούλα μου φαντάζομαι πόσο θα τρόμαξες κοριτσάκι μου...ευτυχώς όλα καλά... :):) και εμας η παπένια μου την παρασκευη μου πε η μαμα μου ότι ειχε μπερδευτει το ποδαρακι της στα καγκελα της κουνιας...και ότι εκλαιγε...

Συμπεθερούλα μου τι στρουμπουλο μωράκι ειναι αυτο??????ωστε βρηκες αλλη νυφη εεεεε? χαχα δεν πειραζει... :laugh: :laugh:

Στελλίτσα μου και εμας το ίδιο πραγμα κανει τα τελευταια βραδια ... :( τρωει την απογευματινη της κρεμούλα και μετα το μπανακι κατα τις 10 πινει απο ελαχιστο εως καθολου γαγα και την βαζω στο κρεβατι και νανι...ελπίζω να ναι φαση και να περασει...αν και εμας ειναι μανεκεν... :P:P και προσεχε παντα τι ετρωγε ...χαχα δεν θελει να παχυνει μαλλον γάυτο δεν τρωει... :laugh: :laugh:

Κωνσταντινούλα μου εμεις τ απαμε απο το φβ πολλα πολλα φιλιαααααααααααααααααααααααα και στις δυο σας...και μπραβο για το ψαρακι που φαγατε...

Αννούλα μου γλυκια κανε υπομονη...όλα τα παιδακια λιγο πολυ μα ς δυσκολευουν...εγω εχω αρχισει και την βαζω τιμωρια...παει κοντα στην τηλεοραση...και εχει και το νερο εννιοτε μαζι της και αρχιζει και την κοπαναει ...της λεω μηηηηηηηηη κακο...δεν ακουει...την παιρνω και της λεω τελος τιμωρια...και την βαζω στο παρκο που δεν της πολυαρεσει...το καταλαβαινει γιατι της το λεω με σταθερη φωνη και καθεται σαν βρεγμανο παπι....για λιγο...

Ελενίτσα μου που χαθηκες κοοριτσακι μου?????????

Αγγελικούλα μουυυυυυυυυυυυυυ? που εισαι βρε συγγραφεα μου?????

Χρυσουλινι μου τα φιλια μου και στους δυο...ελπιζω να στο φτιαξουν και εσενα το κλιματιστικο...ποσο σε καταλαβαινω...εγω εδω μια μερα και σκαω...

εμεις πηγαμε για μπανακι τα δυο μας...χωρις την παπενια...μόλις ειχε γινει καλα...και στις 9 ηωρα το πρωι που φτανουμε το νερο ήταν κρυο...ελπίζω την αλλη βδομαδα να παμε και εννοειται θα παρουμε και το παπιιιιιιιιιιιιι...οποια θελει ας μπει στο φβ να δει την παπενια μου...οποια δεν την εχω κανει επαφη...ασ μου στειλει πμ...και θα της πω το ονομα ου πως ειναι ... ;);) ακόμηηηηηηηηηηηηηη?????? :laugh: :laugh: περιμενω!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα τι μου κανετε?βλέπω καλα και πολλα μπανακια αχ χαιρομαι...και εμεις σε λιγες μερς πλατσα πλουτρσα...χαχαχ...που θα παμε πονεμενη ιστορια φανη ειπαμε κερκυρα δεν βρηκαμε μετα λευκαδα τιποτα μετα χαλκιδικη τιποτα και εστι καταληξαμε κατερινη...

αχ μου θυμιζεις το δικο μου φανη τα ιδια κανει ακριβως...τη γιαγια την ελεγε νταντα οσο ηταν εδω και μετα που εφυγε γιαγιααααααα τωρα μαθαινουμε το παπου το ειπε μια φορα αλλα ακομα το παλευουμε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε που ειναι όλες οι όμορφες μανούλες με τα πανεμορφα και πανεξυπνα μωράκια????????? μοναχούλι εμεινα?

αχ εχω να σας πω νεα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!περπατάμε σε όλο το σπίτι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: ναι ναι ειμαι πολυ χαρουμενη μανουλα :):) αλλα και πιο νοικοκυρά αφου σφουγγαρίζω μια φορα σχεδον καθε μερα...μιας και εκει που περπαταει μπαμμμμμμμμμ καθεται κατω... ;);) και ριχνει και ενα μπουσουλημα....

αχ εχει και μια συνηθεια που με τρελαινει ...το κανει μονο σε μενα!!!!!!!!!...με φιλαει στα μπουτια...στην γαμπα ...και λεει μα! :P:P:P μα την παναγια μου το κανε τωρα που μιλαμε γυρω στις 10 φορες ασταματητα.... :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :P:P:P:P:Pεχω λυθει στα γελια.... αχ με λατρευει η ζουζουνα μου ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kαλημερα καλη εβδομαδα με μια μικρη καθυστερηση ;):) κοριτσια ειμαι χαλια η μεση μου μ'εχει πεθενει :( χθες ολη μερα δεν εκατσα σχεδον καθολου..με καποιες απο εσας τα ειπαμε ;) πηγαμε βολτα την κυριακη κ καλα, κ μας επιασε μια μπορα κ γυρνοντας στο σπιτι το βρηκα ανω κατω :ohmy: δεν ειχα κλεισει μπαλκονοπορτες αφου φυγαμε με καλο καιρο κ βρηκα σπασμενες γλαστρες, χωματα ,νερα,ενα σπιτι σε μαυρο χαλι κ ολη μερα χθες προσπαθουσα να συμαζεψω....

Ο Παναγιωτης καθε μερα κ πιο ζωηρος κ γκρινιαρης ;):P ολη μερα ορθιος σταθερα κ κοριτσια μαντεψτε αν τον δω να παει προς ζημια του λεω η μαμα φευγει παει ατα μονη..κ αμεσως αφηνει αυτο που κανει κ ψιλοκλαιει...κ κοριτσια κ εμενα εκοψε το γαλα δεν το πολυθελει :huh:

χαιρομαι που πηγατε βολτουλες στην παραλια... :cheer: Κωνσταντινα κ οσες ζειτε κοντα σε θαλλασα ειστε τυχερες κ ψαρακι φρεσκο....κ βολτουλες :)

σας φιλω ολες γλυκα κ σας αφηνω να τελειωνω καμια δουλειτσα τα λεμε καλη δυναμη σε ολες :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρεεεεεεεεεεεεεεεες!!!!!!!!!!!!!

Καρολινάκι μουουουου............Θα την φάω την παπένια μας που

σου κάνει τέτοιες τσαχπινιές!!!!!!!!!!!!!!!Να μου την φιλήσεις πολύ

πολύ πολύ πολύ!!!!! :kiss::kiss:

Κ το Ολινάκι όποτε στέκομαι όρθια κ κάνω κάτι,κρεμιέται απο το

πόδι μου,σηκώνεται όρθια κ με δαγκώνει,μάλλον γιατι γαργαλιέμαι

κ βρίσκει πολύ αστείες τις αντιδράσεις μου.. ;);)

΄

Καλέ που είστε όλες???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!!!

Καρολ τωρα θα γινεις λουης και εσυ...χαχαχα..ρε κοριτσια δεν εχουν πολυ πλακα οταν τρεχουν ετσι!!!

Κωνσταντινα πολλα πολλα φιλακια στην Ολινα!!!

Χτες εμεις ρηξαμε πολυ γελιο .

Πηγαμε για μπανιο με την μαμα και τον μπαμπα μου το απογευμα...γυρηζουμε σπιτι γιατι μας επισε η βροχη ..ο μικρος αρπαξε ενα κοκκαλο απο μπριζολα και γυρηζε γυμνοπυλι μεσα στο σπιτι τραγανιζοντας το κοκκαλο..στο αλλο χερι κρατουσε μια μικρη ντοματοτλα..ειχε γινει...χαλια..αλλα ηταν κουκλος!!!

Φυσικα οπως παντα συμβαινει στις καλυτερες στιγμες δεν βρισκεις τη μηχανη!!!

Φανη ηθελα να σουτ απαντησω εδω και μερες για τα μωρομαντηλα και οταν παω κολλαει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχα Ασε Ντινα ασε..

τις προαλες ηταν στο γραφειο..φτανει ηδη το τεταρτο ραφι της βιβλιοθηκης ...

ηταν μεσα που λες και κατεβαζε βιβλια..κατεβασε ενα Ιταλο ελληνικο λεξικο, ενα λευκομα με εργα του Νταλι...κατι θεματικαημερολογια..και την βιβλο του σεξ του κοσμοπολιταν...και καθοταν και το ξεγυληζε μια μεια απιστευτη προσοχη...μεχρι να βρω τη μηχανη- που δεν βρηκα- ειχε σκησει ενα κομματακι και το μασουλαγε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χα χα χα χα.... :laugh: :laugh: Καλά,δεν υπάρχει!!!!!

Άστον να μασουλάει...Μάλλον αφού εμπέδωσε κάποια πράγματα

απο το βιβλίο του σεξ,τα μασούλησε για να τα...χωνέψει!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΠΕΡΠΑΤΗΣΟΥΜΕ ΑΛΛΛΑ ΠΟΤΕ?ΑΚΟΜΑ ΑΡΓΟΥΜΕ ΠΕΡΠΑΤΑΜΕ ΜΕ ΤΟ ΕΝΑ ΧΕΡΙ ΑΛΛΑ ΤΕΛΕΙΩΣ ΜΟΝΟΣ ΦΟΒΑΤΑΙ ΟΧΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΑΛΛΑ ΦΟΒΑΤΑΙ ΤΟ ΚΟΒΩ ΣΕ ΚΑΝΑ 2ΜΗΝΟ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΤΑΕΚΑΝΕ ΟΛΑ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΓΡΗΓΟΡΑ ΣΤΟ ΠΕΡΠΑΤΗΜΑ ΤΖΙΦΟΑ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ...ΕΓΩ ΤΟΥ ΤΟ ΕΜΕΘΑ ΝΑ ΜΕ ΚΑΝΕΙ ΜΑ ΜΑ ΔΗΛ ΦΙΛΑΚΑΙ.ΤΟΥ ΛΕΩ ΤΙ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΗ ΜΑΜΑ?ΚΑΙ ΜΕ ΚΑΝΕΙ ΜΑ ΜΑ ΣΤΟ ΜΑΓΟΥΛΟ ΣΤΟ ΜΠΟΥΤΙ ΟΠΟΥ ΤΟΝ ΒΟΛΕΥΕΙ...ΤΡΩΜΕ ΓΑΡΙΔΑΚΙΑ ΜΟΝΟΙ ΤΑ ΤΥΡΟΓΑΡΙΔΑΚΙΑ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΤΡΕΛΛΑ ΝΑ ΠΑΙΡΝςΙ ΑΠΟ ΤΟ ΣΑΚΟΥΛΑΚΙ ΚΑΙ ΒΟΥΡ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΧΑΧΑΧΑ.ΑΛΛΟ ΚΑΛΑ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδιααααααααααααααααααααα αγαπούλες μου!!!!! τι μου κανετε ? ειστε όλες και όλα τα ζουζουνάκια σας καλα?

ΑΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧ βρε ταρζανούλι...τι παιδι είσαι εσυ!!!!!!!!!!! :woohoo: :woohoo: από τωρα θες να μαθεις πραγματακια πονηρα?????χαχα μου αρεσει που τοδε και μετα το μασουλαγε...μου θυμιζει τον χαρτοφαγο της Αγγελικούλας μας...αληθεια που χαθηκε αυτό το κοριτσάκι? :dry:

Ντινούλα μου γλυκια τι μου κάνεις? η ταζουλίνα μας η όμορφη???

Αχ κορίτσια πήγαμε χθες στις κουνιες μαζι με τον μπαμπά μας... :):) συνηθως την πήγαινα μονη μου...και ειχε πολυ πλακα αφου καναμε κουνια μπελλα και περπατησαμε ...πεσαμε κατω ...και γίναμε ασπρες απο τα χαλικια... :P:P βρηκε μια μεγαλη πέτρα και εγινε η αγαπη της...την επαιρνε την πεταγε κατω και την ξανα παιρνε ...αυτο να γινεται για ποση ωρα...για να φυγουμε εννοειται την πηραμε αναμνηστικο... ;);) ωσπου καταλαθος τσουπ την έριξε η μαμα κατω...ευτυχως ειχα μια λεμονιτα στο χερι και χαζευε το κουτακι... :P:P μου κανε εντυποωση ενω ειχε φαει ενα γιαουρτακι για απογευμα ...το βραδυ ήπιε όλο το γαλα!!!!!!!!!!!!!!! :woohoo: :woohoo: κορίτσια ξερετε τι καναμε και δεν ξερω αν παιζει ρόλο...της το καναμε πιο χλιαρό προς το δροσερο... ;);) δοκιμάστε το και εσεις...επειδη πιστευω κανει ζεστη και σκανε και αυτα...Στελλίτσα μου και Συμπεθερούλα μου ελπίζω να πιασει...

Ιφι μου,Δωρα μου,Μυρτω μου,Σουλίτσα μου....και όποια αλλη ξεχνω.. :blush: τα φιλια μας.........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!!!!!!

Τι κανετε κουκλες μουυυ!!

Ιφη μην ανισυχεις..θα περπατησει κανονικα πολυ πιο γρηγορα..ειναι μεχρι να τους φυγει ο εμφυτος φοβοσ..μετα ποιος τα πιανει!!!!!

Καριλ ειδες η παπενια...συλλεκτρια αναμνηστικων..χιχιχι

Να σας πω την αμαρτια μου κοριτσια..εγω δεν εχω παει ακομα με τον μπαμπα μας κουνιες..συνηθως αυτη τη δουλει ατην αναλαμβανει ειτε ο καλο ςμου..ειτε ο παππους.

Κωνσταντινα τα φιλια μου και στους δυο σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρεεεεεεες!!!!!!!!

Τι κάνουν τα κοριτσια μου?Πολλές απουσίες.....

Στελλίτσα,Νινίνα,Δωρούλα,Αγγελική,Ελένη,Φανή,Ποπίτσα,

Αννούλα...Πού ειστεεεεεεε?????????

Καρολινάκι μου καλά,σας φαντάζομαι μανα κ κόρη να

κυλιέστε στα χαλίκια....Όλα τα λεφτά!!!! :laugh: :laugh: :laugh:

Σες μου πολλά φιλάκια κ σε εσάς!!!!!Κακώς δεν έχεις

πάει ακόμη με τους άντρες σου στις κούνιες,είναι υπέέέροχες

στιγμές!!!Απλά όταν πας,μη ξεχάσεις να πάρεις φωτογραφικη μηχανή μαζί!

Εγώ εχθές το απόγευμα πήγα στο μαγαζί κ άφησα την μπουμπουκένια μου

στο σπίτι με τη μαμά μου!Αχ,πόσο μου λείπει δε φαντάζεστε..

Κ οταν με βλέπει το βράδυ που γυριζω η καημενούλα δε ξέρει τι

να πρωτοκάνει απο τη χαρά της!!!!!Αφήστε που όταν πήγα να την

βάλω για ύπνο μ έσφιγγε στην αγκαλία της κ δεν 'ηθελε να την αφησω..

Σκέφτομαι σήμερα να την πάω για πλίτσι-πλίτσι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ντινουλα μουυυυυυυυυυυυ κράτησα χαρακτηρα αυτη την φορα :laugh: :laugh: και απλα ημουν γονατιστη ή σκυφτη και την προσεχα για να μην τα βαλει στο στομα...πήγε το ζουζούνι μία δύο φορες να κανει πετρομαμ!!! :P:P αλλα τη μαλωσα...και ακουσε... :dry: αχ φωτο δεν την εχω βγαλει οταν παμε κουνιες...δεν εχεις και αδικο...θα χει πλακα..αλλα καθεται και καθολου ? αφου όλο κουνιεται...

μωρε ειναι πολυ κοινωνικο το παπι μου οποιο παιδακι μεγαλυτερο δει ...παει και το δειχνει και παει να το χαιδεψει και τα αλλα την φτυνουν ως μεγαλύτερα... :(:(:(

μην λες γαι πλιτσι πλιτσι γιατι ζηλευωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω ...ενα εκανα μονο και αυτο χωρις την μικρη μου λατρεια...

Χρυσουλινι μακιαααααααααααααααααααααααα και στους δυο ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε κοριτσια..και ο δικςο μου τρωει πετρες..δοκιμαζει τα δοντια του..χιχιχι...αλλα και αμμο...λετε να παθαινουν τιποτα με τοση αμμο..γιατι σε καποια φαση ο Χριστοφορος πηρε αμμο στα χερια του και την εβαλε στο στομα..

Παντως αυτη τη φορα που πηγαμε πηρα μαζι μου την μηχανη..εβγαλα μερικες ωραιες φωτο και βιντεακια..πρεπει να βρω το καλλωδιο και να σας βαλλω στο φεισ χιχιχιχιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xαχαχαχα... :laugh: :laugh: :laugh: Καλά,είναι

φοβερά τα παιδάκια μας!!!!!!!!!!!!!!!!

Κορίτσια κ το Ολινάκι έτσι,παίρνει την άμμο στη χούφτα της κ

γρήγορα γρήγορα τη βάζει στο στόμα..φοβερό.. :ohmy::ohmy:

Κ το κορυφαίο??Προχθες σκάλιζε,σκάλιζε,σκάλιζε,τελικά ανακάλυψε

ένα κοχυλάκι,κ τσουπ!!Κ αυτό δοκιμή στο στόμα...Κατατρόμαξα! :blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσαρες μου επιτελους μπηκα...!!!

Καλε τι διαβαζουν τα ομορφα ματακια μου? :laugh:

Τρωνε αμμο και πετρες τα νινια σας? :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Η δικια μου η κοκετα ουτε να την πατησει..!! Σημασια δεν δινει!!

Μονο την κορμαρα της αραζει στην ξαπλωστρα και παιζει με οτι βρει!

Χθες ηταν το τελευταιο 5ωρο μαθημα οδηγησης που εκανα και σημερα

επιτελους εδωσα!! Τα καταφερα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ειμαι σουμαχερ!!!!! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Πηρα την βεβαιωση απο την σχολη και σε κανα 3μηνο μου ειπαν το διπλωμα.

Η Αναστασια μου ειναι πολυ γκρινιαρα.. για να μη πω κλαψιαρα τις

τελευταιες μερες και δεν ξερει τι θελει ολη μερα..

Λειπω κι εγω απ΄το σπιτι πολλες ωρες και το μωρο το πιανει τρελα.

Χαλαρααααααα παραμενουμε στο 1 δοντι...!! :blink::blink::blink:

Χθες τις μαγειρεψα φαι "οτι να' ναι" και ξετρελαθηκε!!!

Μοσχαρι με πιπεριες φλωρινης-πρασινες πιπεριες-μελιτζανα-πατατα.

Εχω τρελη αναγκη απο υπνο....

Σας φιλω ολες ... :kiss::kiss::kiss::kiss: Καληνυχτα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα πανέμορφες μανούλεεεεεες!!!!!!!

Τι κάνετεε????

Φανούλα μου ευτυχώς το δεύτερο δόντι μας βγήκε με 2-3 μέρες

διαφορά απο το πρώτο κ δεν κατάλαβε τίποτα το Ολινάκι μου..

Αλλα έχουμε κολλήσει στα 2 δόντια εδώ κ 2μιση μήνες...Τελικά

μύθος είναι οτι αν βγάλουν αργά δόντια τα βγάζουν όλα μαζεμενα.. :huh:

Κορίτσια μου χθες την κοίμησα το βράδυ κατα τις 10,μόνο με το παμπεράκι

κ περιττό να σας πω οτι δεν ακούστηκε κιχ όλη νύχτα κ το πρωί

την ξύπνησα με το ζόρι στις 9! :ohmy: Την καταβρήκε...Ζιπουνάκια

κ αηδίες..Ένα παμπεράκι,χλιαρό προς το κρύο γαλατακι κ νάνι!! ;)

Πάω να συμμαζέψω κουζινούλα,να ρίξω κ το καθιερωμένο καθημερινό

σφουγγαρισμα κ όταν επιστρέψω θέλω νέααααα!!!! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...