Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΝΕΜΟΡΦΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΙΟΥ-ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ 2009 Νο3!


Recommended Posts

Kαλημερα καλημεεεεεεεεερα!!!

Τι κανετε ομορφιες μου?

Εμεις καλα δοξα το θεουλη.

Επιτελους μπορω να πω οτι εχουμε μια δονταρα ΝΑΑΑΑ!!!!!

Και δεν ειμαστε πια στο κλαμπ των φαφουτιδων μωρων!! :laugh: :laugh:

Χθες καναμε και τα πρωτα μας βηματα! :)

Πεπρατησε περιπου 2-3 μετρα ολομοναχη αλλα σαν παπια!! :woohoo:

Το στομα ροδανι.. δεν σταματαει ολη μερα να ζηταει.

Πιπ..(πιπιλα) :laugh: , κουκ..(κουκλα) μπαμπαμ (μπαμπα μου) :blink: ,

νε..(νερο).. μαμ-μαμ, αντα..(αγκαλια), τατα, μπααααα..(μπανιο),

κι ολη την ημερα κανει "γκουνκ" και θελει "μα".

Αυτα τα κολπα της τα εμαθε ο μπαμπας! Λιγο να χτυπησει ειναι μες στο

παραπονο και το ναζι και θελει αγκαλιτσες και φιλακια..

Κι αν μου πει γκουνκ και δεν της δωσω σημασια φιλαει τα ποδια και

τα χερια μονη της!! χαχαχαα!! Ποσο γελαω να ξερατε! :laugh:

Εχω προβλημα απ' το πρωι με την απογραφη..

Δεν μου ανοιγει τη σελιδα να γραψω τα στοιχεια μου να τελειωνω.

Και το ΑΦΜ μου τελειωνει σε 1 πρεπει να γινει σημερα.

Δεν γνωριζω αν παρει παραταση.. Μηπως ξερει καμια σας?

Το απογευμα μπανακι... και εχει απιστευτη ζεστη σημερα.

Και επειδη βαριεμαι θα κανω μακαροναδουλα πεντανοστιμη

και γρηγορη!!

Καλο μεσημερι κουκλιτσες φιλια.. :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 907
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερααααααααα!!!!!!! :):)

Συγχαρητηρια στη συντονιστρια μας :):) !!!Χρυσουλινι φιλακια!!!Πως ειναι ο Χριστοφορακος??Καλυτερα?Αχ αυτο με τα καροτσια στο Σ/Μ κ εγω το σκεφτομαι κ κανω οτι και η Κωνσταντινα :P !!

Κοριτσια το Σαββατο καναμε το παρτακι μας και ηταν επεισοδιακατοτατο!!Η μικρη ειχε μια γκρινια ολη μερα!!!!!!Δε κοιμηθηκε ουτε 1 ωρα κ απο το απογευμα κ μετα ηταν χειροτερα,τρομαξε κ με κανα δυο μπαλονια που εσκασαν κ μετα ουτε να τα δει...!!Εβλεπε κ τον κοσμο...δεν ηθελε κανεναν!!Εκλαιγε σπαρακτικα :(:(:( !!!Δε μπορω να σας περιγραψω!!!Αφου ειπαμε να αφησουμε την τουρτα κ να την παμε για νανι...δεν ηπιε ουτε μια γουλια γαλα κ συνεχισε να κλαιει στην κουνια!Βαλαμε την τουρτα στο ψυγειο κ λεμε ασε ...να τη σβησουμε μονη μας αλλη μερα!!Με επιασε κ μενα ενα παραπονο που εκλαιγε τετοια μερα κ τα ειχα σχεδιασει ολα ομορφα :( ...!!

Μετα απο καμια ωρα κ αφου δε κοιμοταν(ειχε παει 10 το βραδυ!!)τη σηκωνει η μαμα μου κ αυτη γελαγε του καλου καιρου :laugh: !!!Μας δουλευε!!!

Εγω εντωμεταξυ ειχα κοψει την τουρτα γιατι με τρελλαναν ολοι οτι πρεπει να κερασω τον κοσμο που ηρθε ,ντροπη κτλ(ειχαμε πει να σβησει την Κυριακη μια μικρη τουρτα μαζι με τον ξαδερφο της στα δικα του γενεθλια)...ευτυχως βλεπω 2-3 μικρα κομματακια που ειχαν περισσεψει,βουταω το ενα,της βαζω κ το κερακι κ τελικα μαζευτηκαν ολοι στη κουζινα που ειμασταν,της τραγουδησαμε κ εσβησε το κερακι σε ενα μικρο κομματακι(απο την τουρτα των 3κιλων!!) στην αγκαλια του μπαμπα, με τις μπυτζαμες της κ με την πιπιλα στο χερι!!!Ας ειναι...εστω κ ετσι χαρηκα :) !!Βγαλαμε κ τις φωτο μας,πηγε κ σε ολους αγκαλια...και ολα αυτα μεσα στην κουζινα :laugh: !!Τσαμπα κ ο στολισμος,κ το φορεμα,τα κοκαλακια...!!!Τελοσπαντων πλακα ειχε!!!

Την κυριακη πηγαμε στα γενεθλια του ξαδερφουλη κ ηταν πιο ηρεμη!!

Και επιτελους ηπιε γαλα χθες κ σημερα!!!Τι Νου-Νου Φαμιλι,ηπιε γυρω στα 150-190 τη φορα!!Για αρχη καλα ειναι απ εκει που δεν επινε ουτε γουλια!!!Ντινακι μου thanks ;):kiss: !!

Αχ σας ζαλισα!!!!Τι νεα εσεις??

Ποπακι μου μας ελειψες!!!Πως ειναι η μουμπου??Εγω τα φαγητακια της τα δινω ακομα αλεσμενα αλλα της δινω κ μασουλαει ψωμακι,κρακερ,μπανανα,κανα βερυκοκο...χθες στο αλλο παρτι ετρωγε κ κατι σαν τηγανητα κ της αρεσε!

Καρολ μου τι κανει η Λυδια???Πολλα φιλια!!Κατι ρωταγες για γιαΟυρτακια,εγω της δινω το Ολυμπος το βιολογικο ή το κανονικα στη γαλαζια συσκευασια!Τα παιδικα δε τα θελει καθολου!!Οσο για το παρκοκρεβατο απο τη 2η μερα θα συνηθισει μη σκας...θα νυσταζει κ καπου πρεπει να κοιμηθει!!Την Πρωτοχρονια που ειχαμε παει στον αδερφο μου μεχρι το πρωι, την κοιμησαμε σε παρκοκρεβατο.Στην αρχη εκλαιγε γιατι της ηταν ξενη η ολη κατασταση,της πηρε καμια ωρα παραπανω να κοιμηθει αλλα μετα δε ξανακουστηκε ως την αλλη μερα!!

Αννουλα μου πως ειναι ο μικρος??Ευχομαι καλυτερα!!Περαστικα του!!!

Φανουλα πραγματικα πιστευω οτι η κουκλα σου ειναι το πιο προημενο μοντελο απο ολων μας :laugh: :laugh: !!!Τι κατορθωματα ειναι αυτα :woohoo: ???Με αφηνει αφωνη!!!Φτου φτου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νινινα μου γιατι δεν ειχατε παρει μωρε ενα μικρο παρκοκρεβατο μαζι σας να μη ταλαιπωρηθειτε??Μη σταναχωριεσαι παντως,με τον καιρο θα εξοικιωνονται στις αλλαγες κ στις μετακινησεις!!

Ιφ μου αυτο με τις μιμησεις εχει πολυ πλακα,το κανει κ μενα καμια φορα αμα εχει κεφια!!

Και ξεχασα να σας πω οτι μετα ηταν μεσα στην τρελλη χαρα κ επαιζε ολη την ωρα με ενα καινουριο αυτοκινητακι που της φερανε κ κοιμηθηκε στις 00:30 :woohoo: !!!Αξεχαστα θα μας μεινουν αυτα τα γενεθλια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στελλίτσα μου, πώς γίνεται πάντα όποτε θέλουμε να

είναι καλά τα νινάκια μας να τα πιάνει το στραβό τους,να μη κοιμούνται,

να κλαίνε,να μη τρώνε...Λες κ το καταλαβαίνουν ρε γμτ...

Δε πειράζει όμως,έστω,μίνι πάρτυ στην κουζίνα!!!Μια χαρά...Κ όταν

μεγαλώσει θα της το λέτε κ θα γελάτε!!! ;)

Όσο για το γάλα χαίρομαι αν βοήθησα έστω κ λίγο,το νουνού φάμιλυ

μου το είχε συστήσει κ εμένα η παιδίατρός μας,νομίζω σου το είχα πει κιόλας!!Κ εδώ που τα λέμε τα νουνού είναι τα μόνα γαλακτοκομικά

για τα οποία δεν έχει ακουστεί ποτέ το παραμικρό!!

Άντε,καλή αρχή ματια μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα και απο εμενα αχ νινινα σκεφτομαι και εγω το σαβ/κο στο γαμοπου πηγα ηταν δυσκολα ναι μεν στο γλεντι περασαμε τελεια αλλα το υπολοιπο 2μερο ηταν δυσκολο μεσ τη γκρινια και καθολου υπνο και μες την ανυσηχια μας ειχε σκασει καταλαβαινουν πλεον οτι αλλαζουν απο το χωρο του και δεν θελουν παντα...λιτλ αντζελ δεν πειραζει του χρονου θα ειναι καλυτερα και πιο μεγαλη και θα καταλαβαινει τα πρωτα παντα ειναι επεισοδιακα γιατι ειναι μικρα και γιατι εμεισ τα θελουμε τελεια μια που ειναι τα πρωτα..

σεσιλια τ΄λεια θα εχουμε και μεσο σε αναλογα θεμτα..χεχεχε...

για το γαλα εμεις δινουμε το νουλακ ειπε τα συστατικα που ειχε ειναι τα καταλληλα γι αυτη την ηλικια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα αγαπες μου!!Τι κανετε??Που ειστε ολες??

Πρωινη πρωινη εγω σημερα!!Ξυπνησε το λουλουδακι μου κατα τις 8:30,ηπιε 210μλ γαλα :woohoo: κ ξανακοιμηθηκε ;) !!

Ντινακι μου αληθεια με βοηθησες :) !!!Εσυ μου εβαλες κ την ιδεα για το συγκεκριμενο γαλα κ το πηρα!!Τι στο καλο,κατι επρεπε να της αρεσει!!Παντως κ εγω μια εμπιστοσυνη στα Νου-νου,γενικα,την εχω!Ουτε εγω εχω ακουσει κατι ,για την ωρα τουλαχιστον!

Αχ οσο για το παρτι κ εγω αυτο σκεφτηκα...θα της τα λεμε κ θα γελαμε :) !!Μα τα ατιμα οντως,οταν θελουμε να ειναι ολα καλα κ ωραια... λες κ το κανουν επιτηδες :blink: :laugh: !!!

Το Ολινακι το ομορφο τι κανει???Πηγατε ξανα για μπανακι?Πολλα φιλακια κ στις 2 σας :kiss::kiss:

Ιφ μου αυτα τα 2ημερακια ειναι λιγο ταλαιπωρια γιατι μεχρι να εγκλιματιστουν τα μικρα περνανε οι μερες!!Ειναι και η ηλικια!Θα συνηθιζουν μεγαλωνοντας!

Οι υπολοιπες που ειστε κοριτσια??Την καλημερα μου κ τα φιλια μου!!

Τριτη κ 13 λεει σημερα...προσοχη :P !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάρες μου!!!!!!!

Χθες πήγαμε πάλι για μπανάκι το απόγευμα,κ η μικρή μου,

εξοικειωμένη πλέον με τη θάλασσα,όρμηξε!!!Χτυπούσε χέρια-πόδια,

έβαζε το κεφάλι μέσα,έπινε νερό...Show!!!Η μασκότ της παραλίας.. :laugh:

Τι ωραία...Πόσο χαίρομαι που κάνει-επιτέλους ζέστη,κ μπορώ να πάω

(σχεδόν)όπου θέλω με το μωρό μου μαζί!!! :woohoo: :woohoo:

Ζήτω το καλοκαιράκιιιιιιιιι!!!!!!!!!!! :woohoo: :woohoo:

Στελλίτσα μου 210 ακούω...έυγεεεεε!!!!!!Κ εις..ανώτερα!! ;) Τι κάνει η όμορφη γαλανομάτα??Ζωηρεύει κ αυτή σαν το Ολινακι???

Ιφιγένεια φιλάκια πολλά!!!Σας καμαρώνω στο φβ,είστε υπέροχη

οικογένεια!! :kiss::kiss:

Καλε που έξαφανιστήκατε όλες???Σας έπιασε το καλοκαίρι??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!!!

Τι κατετε;;;;

διαβαζω νεα πολλα!!!

χαιρομαι που ολα τα μωρακια ειναι καλα και ζωηρα!!

εμεις τα κλασηκα..οργωνουμε ολο το σπιτι σαν τον ορεστη Μακρη, πεταμε κατω τα μανταλακια και τα τουβλακια μας...

Αγγελικη που εισαι;;;;

να μας γραψεις τα κατορθωματα σας..ειμαι σηγουρη πως εχετε κανει θραυση!!!

Κωνσταντινα, Φανουλα, Στελλιτσα Σουλα καρολ Ιφη οποια αλλη ξεχασα φιλακια πολλα πολλα πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε...Σα δε ντρέπομαι λίγο!!!Δε σας ανέφερα οτι

σήμετα κλείνουμε με τον αντρούλη μου 7 χρόνια μιας υπέέέροχης σχέσης!!

Να ζήσουμεεεε!!!!!!!!!

Έχω κ γυναικολόγο το απόγευμα για το καθιερωμένο τεστ-παπ,κ η

αλήθεια είναι ενα άγχος,μια ντροπή την έχω πάλι.... :blush::blush:

Καλημερα συμπεθερούλαααααααα!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΩΩΩΩΩ!!! Να ζησετε , να ειστε παντα ευτυχησμενοι να χαρειτε το παιδακι σας..και τα παιδακια σας!!!!!!

Αχ μη μου μηλας για γυναικολογο !!!

το πονεμενο μου θεμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα αγαπες μου!!!!!!!!!! :):) αχ ηθελα να μπω απ το πρωι να δω τι κανει το όμορφο παρεακι μου και όλο κολλαγε... :angry::angry: ουτε θυμαμαι ποσα κλεισιματα και επανεκιννησεις του κανα για να σας βρω!!!!!!!!

Αγγελούδι μου μην σκας ματια μου και εμας στα γενεθλιάκια μας όλο εκλαιγε και πήγαινε απο αγκαλια σε αγκαλια...και πάλι γκρίνιαζε...ουτε φωτο δεν βγαλαμε αφου δεν καθοταν πουθενα...πάντως εσεις κανατε μινι παρτακι στην κουζίνα!!!!!!! ;);)πλάκα θα χει όταν μεγαλωσει η γαλανομάτα μας θα της τα λες... :P θα κανονισουμε Στελλίτσα μου να συναντηθουμε τουλαχιστον εμεις καμμια μερα μαζι με τα παιδάκια μας??

Ντινούλι μου!!!!!!!! να τα χιλιάσετε ματια μου.... :woohoo: :woohoo: :woohoo: ναστε πάντα αγαπημένα ,ερωτευμένα και να χαίρεστε την πριγκήπισσα σας...

αχχχχχχχ μην λες για τεστ παπ...παπαπα..... :( δεν το μπορω καθόλου...

Συντονίστρια μας!!!! τι κάνεις Χρυσουλίνι μου? ο ταρζανούλης χαλαει τον κόσμο εεεεεεεε?

παιδια πολυ πλάκα το πρωι μου πε η νταντα τι έκανε το Λυδιάκι μου...σηκωθηκε όρθια ...της έπιασε τον καρπο!!!!!!! κ της εδειξε τα παπα της και ειπε παπα...με λίγα λογια ατα θελω τώρα την θέλω... :P:P αλωνιζαν όοοοοοοοοοολο το σπίτι γαι ποση ώρα...

εννοειται όταν θελει περπαταει ολομόναχη αρκετα βήματα ... :woohoo: :woohoo: και όπως είπε και η Φανούλα μας παει σαν παπια!!!!!!!!!!! ;);) εεεεεεεεεεμ γνήσια παπένια...χαχα

που ειστε οι υπόλοιπες τσουπρίτσες???????

πλεον της δίνω γιαουρτακι...της αρεσει πολυ το advance φαριν λακτε η δημητριακα... το απογευμα κατα τις 7 και το βραδυ γαλα... :):) ειχα φαγωθει να κανει 5 γευματα και σιγα σιγα το καναμε...αλλα μου πινει λιγο απο 90-120...δεν ειναι πολυ φαγανο το παπι μου... :(

μας ειχε πει φακες αλλα δεν της εχω δωσει ακόμη...εσεις πως τις φτιαχνετε? μαζι με τα λαχανικα τις δίνετε? τραχανα η χυλοπιτες δίνετε για απογευματινο αντι για κρεμουλα?????????ευχαριστω αγαπες ....ευτυχως που χω και εσας και ρωταω τόοοοοοοοσα πολλα πραγματακια...και συγνωμη αν σας κουρασα ... :blush::blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καρολ..καλημερα!!!!!!

Εγω φακιες του οαιρνω τις κοκκινες και τις κανω κανονικη σουπιτα..του αρεσει πολυ. Βαζω παταταουλα καροτακι κρεμυδι δεντρολιβανο, ανιθο και δαφνη...την δαφνη την πεταω μετα

Τραχανα δινω για απογευμα, χηλοπητες τρωει κανονικα γι αμεσημερη με κοτοπουλακι...εχω καιρο να κανω, θα κανω του παιδου αυριο!!

Κατα τα αλλα καλα..ασε ολο ταρζανιες κανει...χτες παλη ανοιγε τις κουνουπιερες και σουφρωσε το κινητο απο το μεγαλο τραπεζι..μα ποως το φτανει;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καρολινακι μου πολυαγαπημένοοο!!!!

Σ ευχαριστώ για τις ευχούλες αγάπη μου κ ανταποδίδω βεβαιως

βεβαίως!!!!!!!!!

Κ εγω τις φακές τις φτιάχνω ακριβώς όπως η συμπεθέρα μου,η

αλλιώς φτιάχνω το γνωστό φακόριζο...Αλλα με τη σουπίτσα

το Ολινάκι τρελλαίνεται!!!! :laugh:

Μπράβο το κοριτσάκι σου που τρώει πια κανονικά...Αλλα μήπως το

γαλατάκι το βαρέθηκε κ πρέπει να το αλλάξετε??Πολύ λίγο μου

φαίνεται 90 μλ... :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kαλο απογευμα στις διαδυκτιακες φιλες μου :kiss: τι κανετε κοριτσια;

Στελλα επεισοδειακα γενεθλια διαβασα; δεν πειραζει κοροτσι μου μικρα ειναι ακομη ;) κ εμενα ο δικος μου στο τσακ τον προλαβαμε ξυπνιο για το κερακι :P μετα τα τα παιδακια πεζανε διπλα κ αυτος ειχνε εναν υπνο στο καροτσι.... :silly:

για γαλα κ εγω Ιφιγενεια το νουλακ του δινω κ πινει αρκετο :) επισης χυλοπιτες του φτιαχνω με κοτοπουλο το μεσημερι κ τρωμε πολυ καλα, ειναι το αγαπημενο του :) φακες δοκιμασα μια μερα απο τις δικες μας οπως κ αρακα κ δεν του αρεσανε :huh: τρωει φασολακια κ σπανακορυζο απο τα δικα μας απλα στα φασολακια του βαζω κ ενα κοματι κοτοπουλο χωρια....κ ακομη δεν του εδωσα ψαρι, εσεις ποιο κ πως το δινετε; :huh:

το παρκοκρεβατο δεν το πηραμε μαζι γιατι ειχαμε καροτσι κ ενα σωρο αλλα πραγματα δικα του, κ μετα δεν ειχαμε χωρο να το βαλουμε ειχε κοσμο η πεθερα για το μνημοσυνο κ ετσι βολευτηκαμε οπως,οπως...

Καρολινακι μπραβο στη νυφουλα μου που περπατα μονη της :kiss:

Κωνσταντινα να τα εκατοστησετε κοριτσι μου ευτηχησμενοι παντα :) καλα κανεις κ πας συχνα τη μικρη για μπανιο εμεις αγνωστο ποτε κ αν θα δουμε θαλλασα φετος :(

Χρυσα ο χριστοφορος καθε μερα κ πιο ζωηρος :P ενα μεγαλο φιλι απο εμας...κουκλες σας αφηνω το προγραμα μας εχει κουνιες μακια :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ninina απο ψαρι εγω του δινω ειτε γλωσσα στον ατμο με λαχανικα, ειτε μπακαλιαρο σουπιτσα..πιο πολυ τωρα εχουμε δοσει βαση στις γλωσσες και τιυ αρεσει παρα πολυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπεεεεερα...!!

Αγαπιτσα μου, Κωνσταντινα μου γλυκια να ζησετε παντα ευτυχισμενοι

με τον ερωτα αναμεσα σας.

Ο θεος να εχει καλα την ομορφη οικογενεια σας, και να σας χαρισει

κι αλλα παιδακια.. παρεα για το Ολινακι.. ;););)

Καρολινακι μου, εχουμε μοντελα!!

Και η δικια μου λιγοφαγη ειναι αλλα υπναρου!

Ο υπνος τρεφει τα μωρα.. ;)

Μπορει να κανει και μια βδομαδα ν' ανοιξει το στομα να

φαει μεσημεριανο αλλα δε με αγχωνει καθολου.

Και πολλα βραδια μου κοιμαται με 120μλ γαλα.

Μια χαρα ομως ειναι. 10 κιλα σχεδον.

Κατερινακι μου, τι ωραια που ειναι στις κουνιες... :)

Αλλα η δικια μου η τσιτα ΔΕΝ θελει!!!! :laugh: :laugh:

Της αρεσουν τα χορταρακια και τα μυρμηγκια και θελει να ειναι

ολο "κα" (κατω)...!!!

Αχ! βρε Στελλακι.. καταλαβαινω πως ενιωσες..

Τα ιδια και χειροτερα περασα στην βαφτιση της Αναστασιας..

Ολοι το διασκεδαζαν κι εγω εκλαιγα.. Ουφ.. μωρα ειναι.

Κουραζονται. τα πιανει η ζεστη, λιγο το κακο το ματι.. πολυ θελει?

Ο Χριστοφορακος μας ειναι απυρετος!!!! Γιουπι!!!

Χρυσα τι κερνας? :silly: :silly: :laugh: :laugh:

Αντε να μην ξαναπαθει τιποτα το πουλακι μας.

Πολυ τα λυπαμαι οταν υποφερουν τα μικρουλια μας.. :(:(

Ιφιγενεια!! Εγω γουσταρω που γραφεις με κεφαλαια!!

Μ΄αρεσει να μας φωναζεις!! :laugh: :laugh:

Τι κανει ο κουκλος σου?

Ξεχασα να σε ρωτησω... Κατεθεσες χαρτια για ταμειο ανεργιας?

Ευχομαι να βγεις κανα χρονο ρε αγαπη μου..

Ποια ξεχασααααα? Αννα, και Αγγελικουλα φιλια αγαπες μου!!! :kiss:

Χθες βραδυ πηγα κι΄ηρθα που λενε.. :P

Καθοταν το μωρο στον καναπε με τον αντρα μου κι εγω μαγειρευα στην κουζινα.

Σε κλασματα δευτερολεπτου βλεπω το μωρο να ορμαει να πιασει απο

το πατωμα ενα παιχνιδι κι εκεινη την ωρα τσιριζω και την τραβαει απ΄το ποδι και μου χει φυγει η μιση ζωη.

Αρχισα να κλαιω, εκλαιγε και το μωρο.. ενας πανικος.

Ενα εκατοστο απ τα πλακακια και θα ενοιγε το κεφαλι της με τοση φορα

που ειχε.. Αχ... χανω την ψυχραιμια μου ωρες ωρες.. πως θα κανω

δετερο παιδι? Θα το παθω το εγκεφαλικο καμια μερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας αγαπες μου...τι κανετε?

απότι βλεπω ο ταρζανουλης μας εγινε καλα....μπραβοοοοοοοοο :):) Χρυσουλίνι μου τα φιλια μου και στους δύο :kiss::kiss:

Φανουλα μου γλυκια τρομαξες κοριτσάκιμου ε? ευτυχως δεν εγινε τίποτα... :):) εμας απο τοτε που χτυπαγε λιγο της μαθαμε το μπαμ!! και τωρα εχει πολυ πλακα λιγο να παραπατησει η να πεσει κανει μονη της μπαμμμμμμμμμμμμμμμμμμ!!!!!!!!!! και γελαμε όλοι :woohoo: :woohoo:

Ιφι μου όπως νοιώθεις ...αφου σου αρεσουν τα μεγαλα γραφε με μεγαλα γραμματακια... ;);) εγω παλι μου αρεσει με μικρα αλλα βαριεμαι τους τόνους... :blush::blush: αν βλέπετε όλο και τους τρώω...χαχα

Κωνσταντινούλαααααααααααααααααα μου πως περασατε αγαπουλα μου??????ελπίζω όλα να ταν πολυ πολυ όμορφα...τα φιλια μου :kiss::kiss:

Στελλίτσαμου που εισαι εσυ κοριτσακι μου γλυκο???????? το γαλανοματικο αστεράκι σου... :P:P καλα????

Αγγελικούλα μου που εισαι μωλε εσυ?????????μας ελειψες πολυυυυυυυυυυυυυυυ...συγγραφεα μου... :P ελπίζω να σαι καλά...

Ποπίτσαμου,Δωριτσα μου,Μυρτούλα μου...και αν ξεχνω καποια αλλη μανουλα ...τα φιλακια μου.... :kiss::kiss:

ααααααααααααααα δεν σας ειπα...οχι μονο καταφεραμε και πηγαμε στα 5 γευματακια...5 κ φρουτοκρεμα ...7 κ γιαουρτακι η κρεμουλα...και κατα τις 10 κ κατι γαλατακι και νανακια...χθες ηπιαμε 180 !!!!!!! βελτιωση ε???? :woohoo: :woohoo: χάρηκα τόοοοοοοοοοοοσο πολυ...

απλα εχουμε ενα θεματακι...εδω και λιγες μερες ενω ετρωγε το αυγουλακι μεσα στην φρουτοκρεμα...τωρ αμην το παρει χαμπαρι βαζει το χερι μεσα και τ α βγαζει.... :(:( εσας το τρωνε το αυγουλακι και πως?

ξερω ξερω σας εχω ζαλίσει με τις αποριες μου...συγνωμη.. :blush::blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νομίζατε σήμερα θα γλιτώσετε απο εμένα??Χα!Γελαστήκατεεεε.... :laugh: :laugh: :laugh:

Τι κάνετε κοριτσάκια μου????

Εμείς καλά!!!!

Χθες πήγα στον γυναικολόγο,μου είπε όλα είναι άψογα,καλύτερα

δεν γίνεται!!!! :woohoo: Αλλα μέχρι να μπω είχα άγχος απίστευτο..

Κ μέχρι να τελειώσει κ αυτήν η έρμη η εξέταση...

Ευτυχώς όλα οκ,τώρα περιμένουμε μόνο τα αποτελέσματα του ΠΑΠ κ..

του χρόνου ξανά!!Με ρώτησε κ αν το μωρό μου είναι ακόμη τόσο

κούκλα όσο όταν γεννήθηκε..Κ εγώ του είπα πιο πολύ!!!Είναι

κούκλα κ πανέξυπνη...Ίδια η μάνα της!!!Κ αυτός ξεράθηκε στα γέλια..

:unsure: Γιατιιιιι????????????? :P:P

Καρολινάκι μουουοου...Δεν κάναμε τίποτα ιδιαίτερο αγάπη μου,

απλά ήρθαν φίλοι κ καθίσαμε στο μπαλκόνι μας μέχρι αργά..όμορφα ήταν!

Τώρα για το αυγό που ρωτάς...Μια φορά η μικρή μου αναγούλιασε κ έκανε

εμετό κ έκτοτε ούτε να το δει...Βρε καλό μου,βρε χρυσό μου,τίποτα!

Αλλα δε πολυσκοτίζομαι!Ούτως ή άλλως η γιατρός μου είπε οτι τις

απαραίτητες πρωτείνες τις παίρνει κ απο άλλα φαγητα κ είναι κ

μωρά που έχουν αλλεργία στο αυγό κ δε τρώνε καθόλου κ δεν υπάρχει

πρόβλημα..Οπότε προσωρινά το αφήνω,θα ξαναδοκιμάσω σε καμιά βδομάδα

μπας κ το ξεχάσει... :dry:

Φανούλι μου γλυκό ευχαριστώ κ πάλι για τις ευχούλες...

Είσαι μια γλύκα!!!!!!!! :kiss::kiss: Αλλα τι κακό ήταν αυτό

που σε βρήκε..??Ακριβώς έτσι την έχω πατήσει κ εγώ κ επίσης την

άρπαξα απο το πόδι,αλλα το κεφαλάκι πρόλαβε το κανε ντουκ..Είναι

πολύ σοκαριστικό... :ohmy: Να μη ξανασυμβεί τίποτα σε κανένα άλλο

μωράκι μας....

Σες μου κ εμείς τώρα θα αρχίσουμε ψαράκι-εγώ τρελλαίνομαι,

ελπίζω να αρέσει κ στο Ολινάκι μου..Να μου φιλήσεις τον γαμπρούλη μου! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κουκλες!!!

Χτες ο Χριστοφορος πηγε με τ9ον μπαμπα του στις κουνιες..και γυρησε πιο βρομικος απο χωριατικο γουρουνακι.

Ηταν μεσα στην αμμο, σκαρφαλωνε στα καγκελα επεσε χτυπησε εκγελε η μουρη ηταν βρομηκη και φαινοτα τα δακρια και η μυξες..αλλα ρε παιδι αηταν τοσο μα τοσο ευτυχησμενο!!!

Βεβεια θα τον εσφαζ ατον αντρα μου γιατι επεσε παλη με το κεφαλι πισω..παλη καλα που ειναι Ο>Κ και δε μου παρουσιασ εσυμτοματα

Καρολ και εμεις αυγο δεν τρωμε..δεν του αρεσει..

Κωνσταντινα θα αρεσει πιστευω στην Ολινα, αμα το σερβιρεις με λαχανικα και λεμονακι και δεν βρωμαει ψαριλα θα το φαει

Τα φιλια μου στην Ολινα σε σενα, αλλα και στην Καρολ με την Παπενια.

Στελλιτσα σουλιτσα Φανη αΓΓΕΛΙΚΗ..ΟΛΕς ΣΑς ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια!!!Χαθηκα με τις δουλειτσες!!Πηγαμε κ για ψωνια το πρωι να παρουμε κ καινουριο καθισμα αυτοκινητου γιατι μεγαλωσαμε κ τον Αυγουστο εχουμε κ ταξιδακι,να ειμαστε ανετα ;) !!

Ντινακι μου γλυκο να ζησετε!!!Ευτυχισμενοι κ ερωτευμενοι ολη σας τη ζωη!!!Να γινετε παππουδες κ να περπατατε ακομα χερακι χερακι :) !!

Κ εμεις το Σαββατο στις 10 Ιουλιου(στα επεισοδιακα γενεθλια :laugh: )κλεισαμε 9 χρονια σχεσης!!!!Αυτη την ημερ/νια εχω βαλει κ στις βερες :) !!

Πολυ χαιρομαι που ολα καλα κ με το γυναικολογο!!Ξεμπερδεψες για φετος!!

Καρολινακι μου γλυκο προσπαθουσα να σου γραψω στο f/b αλλα αδυνατον!!!Προβληματικο οποως παντα!!!Εμεις θα αρχισουμε αυριο αυγο κ πηρα την παιδιατρο σημερα να ρωτησω πως να το κανω κ μου ειπε κ εκεινη μεσα στα φρουτα :huh: !Σφιχτο κ να δωσω λιγο κροκο για αρχη!Ειμαι πολυ περιεργη αν θα το φαει....!!

Τι απιθανο το Λυδιακι με τα παπα κ τη βολτα :laugh: !!Πανεξυπνο παπι!!!!Μπραβο κ για τα βηματακια!!Εμεις ακομα τιποτα!!

Θα βρεθουμε οπωσδηποτε καμια στιμη με τις ζουζουνες μας :) !!

Φανουλα μου φανταζομαι ποσο θα τρομαξες!!!Μια στιγμη ειναι ολα...!!Κ εγω θα εκλαιγα απο την ταραχη!!Ευτυχως ολα καλα!!Παει περασε!!Να μου τη φιλησεις!!

Χρυσα μου κανονικο γουρουνακι γυρισε δλδ ο Χριστοφορακος :laugh: ?!Αχ ετσι ευχαριστιουνται τα παιδακια!!Ειδες πως χαιρονται??Χαλαλι ολα!!

Κατερινακι μου τι κανει ο Παναγιωτακος??Φιλακια πολλα!!

Αχ εφερε ο νονος της μικρης ενα ποδηλατο...,ξερετε αυτα που στην αρχη τα σερνεις εσυ κ οταν μεγαλωσουν κανουν μονα τους,ολο φουξια ,με τεντα ,κινητο κτλ και η μικρη εχει ενθουσιαστει :woohoo: !!!Βγαινουμε στο δρομο κ ειναι καμαρωτη καμαρωτη κ γελαει!!Δε θελει να βγει κλαιει!!Ενα πρωι εκει την ταισα τα φρουτα!!

Ζουζουνες μου καλο βραδυ κ πολλα φιλια!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κουκλιτσες μου...ειπα να πω μια καληνυχτα μιας και τα δυο μωρακια μου κοιμουνται...

το μικρο μου μωρακι...το παπακι μου ειναι μωλε αρρωστουλι...μου κανε χθες μαλακα κακακια και ειπα δεν ειναι τιποτα και σημερα το πρωι δυο φορες τσιρλι... :blush: και σηκωσε και 37.7...ειχα παει ατα και οταν γυρισα ηταν καλα ουτε πυρετο και ευδιαθετη... αλλα αφου καναμε μπανακι σηκωσε παλι 37.8 και ηπιε ντεπονακι και νανα...ουτε γαλα ηθελε τιποτα... :(:( μας ειπε η γιατρος ότι μαλλον ιωση ειναι...και ηθελα να την παω το σαββατο να καναμε το πρωτο μας μακροβουτι...αλλα μαλλον θα την αφησω σπιτι και ισως παει η μανουλα με τον μπαμπακα... θα δουμε...

Στελλίτσα μου να ζήσετε και εσεις με τον αντρουλη σου!!!!!!!!!!!!!! να στε μεχρι τα βαθιααααααααααααααα γεραματα μαζι.... ;);) αγαπημενοι και να χαίρεστε την όμορφη κορουλα σας...πες μου ότι βρηκατε όνομα...?εκτος αν την βγαλετε αγαπη...!!!!!!!!! μιας και ειναι όνομα και πραγμα για σενα σωστα??????

Χρυσα μου γλυκια σας ανταποδιδω και εγω τα φιλια μας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!αχ άααααααααααααααντε να ερθετε καποια στιγμη αθηνα θα περασουμε τελεια... Ντινουλα μην ζηλευεις...χαχα :P:P και εννοειται οποιο κοριτσακι μας ερθει αθηνα... ;)

καληνυχτα αγαπες μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τζα!

Να μαι πάλιιιι...

Χρυσούλι μου νομίζω πως ο γαμπρούλης μου ακόμη κ σαν γουρουνάκι

θα ήταν κουκλι ζωγραφιστό!!!Ελπίζω να τον έβγαλες φωτο,αυτές

είναι μεγάλες στιγμές!!!! :laugh:

Αγγελούδι μου να ζήσετε κ εσείς αγάπη μου!!!!!!!

Ευτυχισμένοι κ ερωτευμένοι για άλλα 109 χρόνια!!!!

Κ εμείς έχουμετέτοιο ποδηλατάκι,μας το έφερε ο παππούκας μας,

είναι φουξ με λιλά,τέντα κ όλα τα σχετικά κ επίσης κ το Ολινάκι τρελλαίνετα(αν κ στην αρχή είχε μια επιφυλακτικότητα!! :dry: )

Καρολ μου τι έπαθε η παπένια μωλε...Μήπως έχει την ίωση της...

οδοντοφυίας??Δέκατα,διαρροιούλες κ κακή διάθεση..εκεί με

παραπέμπουν!Να μου τη φιλήσεις πολύύύύύ-πολύ-πολύ!!!!! :kiss:

Όνειρα γλυκά σε όλεεεες...!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ντινουλι μου απο διαθεση ηταν καλα σχετικα αφου επαιζε και ελεγε και τααααααααααααααααα επαιρνε την γιαγια και αλωνιζαν το σπιτι και οχι μονο...βγηκαν και λίγο εξω ...μέχρι το πεζοδρόμιο...ασε που οταν ηρθα επαιζε μαζι μου και μου δινε σφαλιαρίτσες ... :silly: :silly: :woohoo: μου πειραζε τη μυτη και μετα με κοιταζε με ενα πονηρο βλεμμα και ενα απιστευτο ναζι...στα ματια...αλλα απο ορεξη λιγα πραγματα εφαγε μηλο με μπανανα... και απο γαλα το απογευμα λιγο και το βραδυ ουτε σταγονα...αλλα τσιμπησε ψωμακι τοστ...γενικα με το ψωμι εχουμε μια τρελα...εγω πάλι εχω τρελα με την ιδια... ;)

σε φιλω κουτσουνα μου όμορφηηηηηηηηηηηηηηη....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

karolinaki1 έγραψε:

Ντινουλι μου απο διαθεση ηταν καλα σχετικα αφου επαιζε και ελεγε και τααααααααααααααααα επαιρνε την γιαγια και αλωνιζαν το σπιτι και οχι μονο...βγηκαν και λίγο εξω ...μέχρι το πεζοδρόμιο...ασε που οταν ηρθα επαιζε μαζι μου και μου δινε σφαλιαρίτσες ... :silly: :silly: :woohoo: μου πειραζε τη μυτη και μετα με κοιταζε με ενα πονηρο βλεμμα και ενα απιστευτο ναζι...στα ματια...αλλα απο ορεξη λιγα πραγματα εφαγε μηλο με μπανανα... και απο γαλα το απογευμα λιγο και το βραδυ ουτε σταγονα...αλλα τσιμπησε ψωμακι τοστ...γενικα με το ψωμι εχουμε μια τρελα...εγω πάλι εχω τρελα με την ιδια... ;)

σε φιλω κουτσουνα μου όμορφηηηηηηηηηηηηηηη....

Καλά,αυτό με την τρελα το χουμε καταλάβει!!!!!!!

Καρολ+Παπένια=λοβ φορ εβερ..

Εμείς ξέρεις αγαπημένη μου φίλη,θα είμαστε οι τρελές οι μάνες

που θα θέλουν η κόρη τους να τρώει ζεστο σπιτικό φαγητάκι,να μη

κάθεται σε μάρμαρα κ κρυώνει η κοιλίτσα της,θα συζητάμε τα πάντα,

θα κλαίμε ασταμάτητα στο γάμο τους,κτλ κτλ κτλ......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...