Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΝΕΜΟΡΦΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΙΟΥ-ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ 2009 Νο3!


Recommended Posts

Καλημέρα αγάπες μου!!!!!!!!!

Καρολινάκι μου σ ευχαριστώ κ απο δω αγάπη μου!

Να σαι καλά,κ εσύ γερή να χαίρεσαι την παπένια σου...

Αννούλα μου να σαι καλά κοριτσάκι μου γλυκό,κ εσύ να

χαίρεσαι το αντράκι σου!!! :kiss:

Ζαίρα κ η δικιά μου ενώ βλέπω οτι μπορεί να περπατήσει,

ακόμη φοβάται..Αλλα αν την πιάνω απο το χέρι-απο το ένα μόνο

όμως,τρεχει!!!!!!!!!!!!Εχει πολύ πλάκα..Δεν περπατάει νορμάλ,

πάει λες κ την κυνηγάνε...Ε ρε τι με περιμένει!!! :ohmy::ohmy:

Νινίνα μου κ το Ολινάκι κατεβαίνει μόνο απο τον καναπέ!

Κ έχει γέλιο γιατι πρώτα γυρίζαι μπρούμυτα κ σιγά σιγά κ ΄σερνοντας

κατεβάζει τα ποδαράκια της κ όταν ακουμπήσει πάτωμα αφήνεται.. :laugh:

Να περάσετε τέλεια στη μανούλα σου..Εμείς να δούμε τι θα κάνουμε

σ/κ που προβλέπεται πάλι δροσιά κ συννεφιά.. :(:(

Σουλίτσααααααα!!!!!!!Να χαιρόμαστε τη μικρή ξανθούλα Δημητρούλα!!!!!

Γερή να είναι κοριτσάκι μου,να αποκτά στη ζωή της όότι επιθυμεί!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 907
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερα ομορφιες μου!!!!!!!!!!!!!!!!!τιμου κανετε? τα πανέμορφα,πανέξυπνα,υπέροχα πλασματάκια σας.... :):):P τι κάνουν?????ζουζουνεύουν εεεεεεεεεεε?????

Σουλίτσα μου να χαίρεσαι την Δημητρούλα σου!!!!!!!!!!πολύχρονη,πολύχρωμη...και ευτυχισμένη να ναι μια ζωή... :):)

Συμπεθερούλα μου να περασετε τελεια στην μανουλα και ελπίζω να κοιμηθει καλα το αγοράκι μας το βραδυ....ειδες που ξεθάρρεψε ????? ;);) πιστευω τώρα που πήρε φορα σιγα σιγα θα τρεχεις και εσυ μαζί του...

Ζαίρα μου υπομονή κοριτσάκιμου...αλλα γιατι κοιμασαι τοσο αργα βρε κούκλα? λογικα όπου να ναι θα ξεφοβηθει και ο δικος σου...θελει ακι αυτος τον χρόνο του...

εμας κορίτσια το Λυδιάκι μου θέλει ταααααααα και αν δει καπου τα παπα της...τα δειχνει και λεει τααααααααα...(ατα!)και αν δεν την πας χαλαει τον κοσμο....

αααααααααααααα δεν σας ειπα ότι και εμενα ζουζουνεψε μια μερα με ειδε που ανοιγα τα συρταρια να βαλω τα σιδερωμενα ρουχαλακαια της μεσα και τι το δε...αρχισε να ανοιγει και να κλεινει τα συρταρια και εννοειται καθε ανοιγμα εφευγε και απο ενα ρουχαλάκι....!!!!!!1 :P:P οπότε η μανουλα της ειπε μηηηηηηηηηη αυτη να χτυπιεται κατω της αρεσε σαν παιχνιδι...αλλα την πηρα και φυγαμε απο κει...ευτυχως το ξεχασε...θυμηθηκα τον ταρζανουλη και την ταζουλα.... ;);)

Αγγελικούλα μου τι εχεις κοριτσακι μου?????αν θες κατι στειλε μου μηνυματακι....όλες ειμαστε εδω ...όοοοοοοοτι χρειαστεις....σε φιλω γλυκα :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ήρθαααααααα!!!!!

Αχ Καρολινάκι μου μη το συζητάς...Εγώ έχω κάνει το

μπαλκόνι οχυρό... :laugh: Εβαλα μπροστά στη μία γλάστρα την κούνια της

κ στην άλλη καρέκλες,το έχω καθαρό κ λαμπερό με χλωρίνες,έστρωσα

κ ένα πατάκι κ έβαλα επάνω μερικά παιχνίδια,ε,είπα τέλεια,δε μπορεί

να κάνει...ταζανιές..Εσύ είσαι που το λές????

Μέχρι να βάλω το κρεατάκι μας στη χύτρα να βραζει,είχε περάσει κάτω

απο την κούνια της,έφτασε στο καλάθι που έχω τις πατάτες κ τα

κρεμμύδια κ αφού τα σκόρπισε όλα κάτω,συνέχισε στη γλάστρα,πέταξε

έξω 5-6 χούφτες χώμα,τα χέρια κ τα ρούχα της έγιναν ΜΑΥΡΑΑΑ :ohmy:

κ 'όταν πια την πήρα χαμπάρι σερνόταν στο πάτωμα μες στη λασπούρα

κ είχε κάνει τις πατάτες μπαλάκια.....Οιμέέέ......!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mummydi έγραψε:

Ήρθαααααααα!!!!!

Αχ Καρολινάκι μου μη το συζητάς...Εγώ έχω κάνει το

μπαλκόνι οχυρό... :laugh: Εβαλα μπροστά στη μία γλάστρα την κούνια της

κ στην άλλη καρέκλες,το έχω καθαρό κ λαμπερό με χλωρίνες,έστρωσα

κ ένα πατάκι κ έβαλα επάνω μερικά παιχνίδια,ε,είπα τέλεια,δε μπορεί

να κάνει...ταζανιές..Εσύ είσαι που το λές????

Μέχρι να βάλω το κρεατάκι μας στη χύτρα να βραζει,είχε περάσει κάτω

απο την κούνια της,έφτασε στο καλάθι που έχω τις πατάτες κ τα

κρεμμύδια κ αφού τα σκόρπισε όλα κάτω,συνέχισε στη γλάστρα,πέταξε

έξω 5-6 χούφτες χώμα,τα χέρια κ τα ρούχα της έγιναν ΜΑΥΡΑΑΑ :ohmy:

κ 'όταν πια την πήρα χαμπάρι σερνόταν στο πάτωμα μες στη λασπούρα

κ είχε κάνει τις πατάτες μπαλάκια.....Οιμέέέ......!!!!!!!!!

αχχχχχχχχχχχχ ταζούλα μου εσυ :P:P που τρελαίνεις την μανούλα!!!!!!!!!!! εεεεεεεεεμ δεν ειναι τυχαίο που είσαι με τον ταρζανούλη.... ;);) φίλησε μου την κούκλα.... :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσιαααα!!!!

Ευχαριστουμε πολυ για τις ευχες σας!!!Να ειστε καλα ολες να χαιρεστε τις οικογενειες σας!!!Το μικρο παρτακι μας ειναι αυριο!!!Ο μπαμπας μας πηγε κ παρηγγειλε την τουρτα...δεν εχω ιδεα πως ειναι!!Εκπληξη!!!Θα σας πω τα νεα απο βδομαδα!!

Σουλιτσα που εισαι??Πολυχρονη κ ευτυχισμενη η μικρη Δημητρα!!!Να τη χαιρεστε!!

Ρε Ντινακι ποσο γελασα με την Ολινα :laugh: :laugh: :laugh: !!!!!!Σα να την εβλεπα παλι!!!Αλλο πραμα ειναι τα ατιμα!!!Απιθανα!!Τι γινεται μεσα στο κεφαλακι τους ηθελα να ξερα!!!!Χαμος :woohoo: !!!Να μου τη φιλησεις τη ζωηρουλα σου ζωηρα!!!

Καρολ μου να την πηγαινετε ατα τη μικρουλα να ξεσκατε κ εσεις!!!!Ξερει τι θελει το παιδι!!Χαζο ειναι να θελει να καθεται μεσα :laugh: ??Αχ αυτο με τα συρταρια μου το κανει κ μενα κ ειναι υδραυλικος ο μηχανισμος τους κ κλεινουν ευκολα κ μια μερα μαγκωσε τα δαχτυλακια της :( !!Οοοοοοοοοοσα ΜΗ κ ΟΧΙ να πω εγω αυτη εκει ,το χαβα της!!!Καθεται και γελαει η σκατουλα!

Νινινα μου να περασετε ενα τελειο 2ημερακι κ ο Παναγιωτακος να ειναι ενας κυριος!!!Τωρα που αρχιζει να τον προσεχετε πολυ!!Εμενα βρε κοριτσια ολα κατω θελει να ειναι,απο βηματακια τιποτα :dry: !!Τι να την κραταω κ απο τα 2 χερακια να πηγαινουμε σιγα σιγα,τι απο το 1 ο μπαμπας απο το αλλο εγω...αυτη τιποτα!!Βαριεται?Τι να πω!!Ολο τραβιεται να την αφηνω κατω να μπουσουλησει που παει γρηγορα!

Αχ εχω κ θεμα με το γαλα ακομα!!Μεχρι στιγμης εχω δοκιμασει εβαπορε τα Νουλακ,Νεσλακ,Νουνου κ φρεσκο το Ολυμπος κ δε πινει πανω απο 50-100μλ σε κανενα!!Τα 4-5 τελευταια βραδια κοιμαται λιγο ανησυχα,ξυπναει ,ξανακοιμαται...δεν ειναι χορτασμενη!Τι να κανω :dry: ??Θα δοκιμασω κανα-δυο φρεσκα ακομα κ θα δω!Εχω σκασει με αυτο το γαλα!!!Ειναι κ καλοκαιρι κ ολοι μου λενε οτι ειναι ασχημη περιοδος για αλλαγες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μανούλες να κάνω και εδώ μια παρέμβαση; Επειδή μάλλον και εσείς δεν θα το είδατε στο φόρουμ..

Έχω βγάλει ανακοίνωση άν ενδιαφέρεται να γίνει κάποια κοπέλα moderator σ' αυτή την υπο - κατηγορία..άν θέλει καμία ας μου στείλει ένα pm.

Επίσης έχω ανακοινώσει έναν σούπερ διαγωνισμό. :woohoo: Απλά αφήνετε ένα σχόλιο και συμμετέχετε και εσεί στο διαγωνισμό. Σας παραθέτω το σχετικό link για να μην χαθείτε..

www.mammyland.com/index.php?option=com_ ... &id=456469

Καλή επιτυχία!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενακη σου ειχα στειλει πμ για το θεματακι σου

Καλησπερα κοριτσια!!!!

Τελικα ο Χριστοφορος εχει Αμυγδαλιτιδα!!!!

Μη ρωτατε..απλα δειτε ποσα παιδια μασουλανε το παλουκι αυτο που ενωνει τα καροτσια του ΣΜ μεταξυ τους..και θα με θυμηθειται!!!

Χαλια μαυρα ειναι ο λαιμος μας

Χτες το βραδυ ο πυρετος εφτασε τα 39,8

Μας εδοσε αντιβιωση και πιο δυνατο αντιπυρετικο...

Οποτε!!!!!

Σας φιλω...παω να φτιαξω νυχια για τον γαμο αυριο

μουτσ μουτσ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου καλησπερα τριτο μυν που γραφω ελπιζω αυτο να δημοσιευτει..αχ τι δτσκολο παλι απ την αρχη...

Καταρχας....

Κωνσταντινουλα, να χαιρεσαι το Ολινακι πολυχρονο να ειναι κ ευτυχισμενο..τελειες φωτο ειναι μια γλυκα!!!!!!!!!

Σττελιτσα, να σου ζησει η μπεμπουλα σου, ευτυχισμενη παντα κ με το καλο το ονοματακι....

Χρυσα, περαστικουλια σας.ευχομαι γρηγορα να γινει καλα..

Τι εννοεις για το καροτσι του ΣΜ,,δεν καταλαβα..

κοριτσια, εχω ετοιμασιες για διακοπουλες, φευγουμε για λιγες μερες την Κυριακη για Θασο....οι πρωτες μας διακοπες με τον μικροκ μια ανασαφαλεια την εχω..παω να συνεχισω τις λιστες μου...

Μεχρι να τα ξαναπουμε πολλα πολλα φιλια σε ολες σας....κ να περνατε τελειααααααααα καλο βραδυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα κοριτσάκια μου!!!

Τι κάνετε,πώς είστε??

Στελλίτσα μου ώρες ώρες κ εγώ αυτόι σκέφτομαι,τι να υπάρχει

άραγε στο μυαλουδάκι τους..Φοβερό!!! :woohoo: :woohoo:

Χρυσούλι μου περαστικά στον γαμπρούλη μου μωρε...

Έχεις δίκιο γι αυτό που λες με τα καρότσια..Κ όχι μόνο γι αυτό

το παλούκι που τα ενώνει μεταξύ τους,τρομερά επίφοβο είναι κ το

χερούλι που τα πιάνουμε για να τα σύρουμε,αφού εκτός απο το οτι

το δαγκώνουν αλύπητα ολα τα παιδάκια,τα πιάνουν κ τόόόσα χέρια..

Γι αυτό κ αγνοώ όλους όσους με κοιτάζουν λοξά κάθε φορά που τα

τρίβω με αντισηπτικά μαντηλάκια πριν βάλω την Ολίνα εντός!!

Αχ η ψυχούλα μου πώς ήτανε με τόσο πυρετό? :(:(

Δωρούλα μου σ ευχαριστώ κοριτσάκι μου για τις ευχούλες!

Κ παρεπιπτόντως είναι ήδη μια φίλη μου Θάσο με τον 11 μηνών γιό της

κ περιμένω εναγωνίως να μου πει πώς τα πήγαν για να δω αν το πάρω

απόφαση να πάμε κ εμείς μια βολτίτσα!! :dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα!!

Περαστικα στο μικρο μας Χριστοφορακο.

Να γινει γρηγορα καλα και να μην ταλαιπωρηθει αλλο το καημενο.

Κωνσταντινα μου.. κι εμεις σε σκεψεις για διακοπες, αλλα δεν

ξερουμε ακομη που.

Βαρεθηκα να πηγαινω Θασο... :S:S:S:S

Αλλα ειναι πολυ ομορφος προορισμος... :):)

Βρε κοριτσια ποτε θα μεγαλωσει αυτο το δοντι της Αναστασιας πια?

Μια βδομαδα κι ακομη μεσα μεσα ειναι κρυμμενο το ατιμο..!! :laugh:

Μιλαμε για ΤΗΝ γκρινια.. και στα καλα καθουμενα κλαιει με λιγμους.. :(

Θα σας πω κατι... αλλα δεν θελω να με περασετε για τρελη και φαντασμενη.

Η μικρη μου καθε φορα που θελει να κανει κακα μου τα λεει. :S

Και μου δειχνει με το δαχτυλακι της την τουαλετα και λεει "κει".. :S

Δεν εχω αγορασει γιογιο ακομη γιατι νομιζω οτι ειναι πολυ νωρις,

κι' αν την βαλω και φοβηθει και κλαψει δεν προκειτε να κανουμε δουλεια

αργοτερα...

Αντε ολο κατι εχω στο κεφαλι μου και σας κλονιζω κι εσας... :S

Παω να πλυνω μπαλκονια τωρα που κοιμαται η μανταμ σουσου και τα

λεμε πιο μετα...

Φιλια πολλα :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλέ Φανούλι μου μας λες για τη μικρη σου κ ντιπ

χαιβάνι μου φαίνεται η δικιά μου..Το μυαλό της είναι μόνο στις

σκανδαλιές!!! :ohmy: Αλλα αφού σου λεει για τα κακά της εγώ λέω να της πάρεις δοκιμαστικά ένα γιογιό,πόσο να φοβηθεί πια...Εμένα η μαμά μου με

καθάρισε 1μιση έτους!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξέχασα να απαντήσω στο Στελλούνι μου για το

γάλα...Το μυαλό μου κ μια λίρα!!Κ εγώ το ίδιο ακριβώς πρόβλημα αντιμετώπιζα μωρό μου κ κάθε μέρα μιλούσα με την παιδίατρο(την

ζάάάλισα την έρμη...)κ με καθησύχαζε,μου έλεγε μην αγχώνεσαι,θα

δεις οτι κάποιο θα της κάτσει σαν γεύση κ θα πιει ποσότητα!

Κ όντως,με το γάλα που σου πα έχει έρωτα,όσο κ να της βάλω θα το πιεί!

Κ αυτό ήταν η τελευταία μου ελπίδα-κάθε μέρα παλεύαμε με τα γάλατα

ε κ είπα πια αν δε το πιει κ αυτό θα συνέχιζα τη σκόνη.. :unsure:

Τελικά μια χαρά...Απλά γνώμη μου είναι να της δοκιμάσεις περισσότερα

φρέσκα γάλατα παρα εβαπορέ,όλο κ κάποιο θα της κάτσει,δε μπορεί..

Κ μη φοβάσαι κ αυτά με τη μεγαλύτερη διάρκεια,είδες τι έγραψε η

Φανούλα μας,αυτά είναι ακόμη πιο ασφαλή!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου τι κανετε?Χάθηκα εντελώς πολλά θέματα έχουν προκύψει δυστυχώς και καθόλο χρόνος και απο ότι φαίνεται έχω χάσει πολλά απο τις φίλες μου.μπαίνω όμας και διαβάζω τα νέα σας.

Αν και αργοπορημένα Κώνσταντίνα μου Χρόνια Πολλά να σας Ζήσει το αγγελουδάκι σας να τα εκατοστήσει και να είναι πάντα υγιες και χαρούμενο!!!

Καρολίνα μου καλιφώτιστη η μικρούλα σου,να την καμαρώσετε όπως επιθυμείτε!!!!

Βρε κορίτσια αυτές τις μέρες η μικρή μου αρνείτε πεισματικά να φαει φαγητό κρέμα γενικότερα την έχει βγάλει με γάλα τι να πώ μεγάλη ταλαιπωρία !!!

Να ρωτήσω τους δίνετε κανονικά φαγητό να μασανε ή όχι ακόμα,εμένα η μικρή τρώει καμια πατάτα λίγο αχλαδάκι κανενα μπισκότο αλλά φαγητό αν δεν είναι αλεσμένο το φτύνει μπορεί να κάνει και εμέτο απο ανάγούλα?

φιλάκια και πολλές συγνώμες για την απουσία μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσακια μου...τικανετε?εμεις σημερα πήγαμε και κοινωνήσαμε την Λυδία μας..ηταν να πάμε για μπανάκι αλλα το Λυδιάκι έρχεται πρώτο... ;);) περιμενω πως και πως να ρθει ο αυγουστος να παμε διακοπούλες...

Χρύσα μου περαστικούλια για τον Χριστοφοράκο..ευχομαι κοριτσάκι μου ναναι καλύτερα...

Ποπίτσα μου είχες καιρό να γραψεις...μας έλειψες...κοίτα εγω μόνο κόρα της δίνω και κανα μπισκοτάκι τα φαγητακια της και τα φρουτακια της ακόμη αλεσμένα της τα δίνω... :blush: όσο για το γαλα ειμαστε οι μονες μπεμπες που πίνουμε σκόνη??????? :dry::dry: η μανούλα σου πως είναι?

το Λυδιάκι κάνει μας κάνει αρκετά βηματάκια μόνη της!!!!!!!!!!!!!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Αγγελικούλα μου,Στελλίτσα μου,Συμπεθερούλα μου,Ντινούλα μου,Ιφι μου,Δωρίτσα μου,φανούλα μου και όποια αλλη ξεχνω...τα φιλια μου... :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου τι κανετε?εμεις σημερα το απογευμα ξυπνησαμε με 39 πυρετο κ μεχρι τις 8.30 δεν επεφτε.μιλησα με την γιατρο ειπε να το παρακολουθησουμε κ θα ερθει το σ/κ στη νισυρο.ηταν να ερθει εχθες αλλα δεν μπορεσε.ελπιζω αυριο να ειναι καλυτερα γιατι εγω τρομαζω πολυ κ αν μου πεθει κατι ο αλεξανδρουκος μου θα πεθανω...

ποπιτσα μου ολα καλα?η μανουλα?

αγγελικη μου???????ευχομαι να εισαι καλυτερα!

πολλα φιλια κ στις υπολοιπες φιλεναδουλες μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΠΑΙΖΕΙ ΑΛΛΑ ΠΟΛΥ ΑΜΥΓΔΑΚΥΤΙΔΑ ΚΑΙ ΚΡΥΩΜΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΑΚΟΥΩ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΜΕ ΥΨΗΛΟ ΠΥΡΕΤΟ..

ΑΝ ΚΑΙ ΑΡΓΟΠΟΡΗΜΕΝΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΛΙΝΑ ΤΗ ΜΠΕΜΠΑ ΤΗΣ ΛΙΤΛ ΑΝΤΖΕΛ ΚΑΙ ΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΝΑ ΤΑ ΕΚΑΤΟΣΤΗΣΕΤΕ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΓΕΡΕΣ ΔΥΝΑΤΕΣ ΚΑΙ ΤΥΧΕΡΕΣ...

ΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ?Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΠΟΛΥ ΜΟΥΤΡΟ ΑΝ ΑΚΟΥΣΕΙ ΕΝΑ ΗΧΟ ΤΟΝ ΜΙΜΕΙΤΕ ΠΧ ΦΤΑΡΝΙΣΜΑ ΒΗΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΚΛΑΕΙ ΚΑΙ ΟΤΙ ΑΛΛΟ ΤΟΥ ΦΑΝΕΙ ΠΕΡΙΕΡΓΟ ΤΟ ΚΟΡΟΙΔΕΥΕΙ ΕΜΕΝΑ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΚΑΤΕΒΑΙΝΕΙ ΑΠΟ ΜΟΝΟΣ ΤΠΥ ΑΠΟ ΤΟ ΚΡΕΒΒΑΤΙ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΚΑΝΑΠΕ ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΤΑ ΔΙΠΛΑ ΜΗΠΩΣ ΦΑΕΙ ΚΑΜΙΑ ΒΟΥΤΑ ΘΕΛΕΙ ΠΡΟΣΟΧΗ...ΑΛΛΑ ΕΤΣΙ ΜΑΘΑΙΝΕΙ...ΕΜΕΙΣ ΣΤΕΚΟΜΑΣΤΕ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΜΟΝΗ ΚΑΙ ΠΕΡΠΑΤΑΜΕ ΜΕ ΤΟ ΕΝΑ ΧΕΡΙ ΝΑ ΚΡΤΑΙΟΜΑΣΤΕ ΞΕΘΑΡΕΥΟΥΜΕ ΑΛΛΑ ΠΟΤΕ ΘΑ ΠΕΡΠΑΤΗΣΟΥΜΕ ΔΕΝ ΞΕΡΩ.ΑΠΟ ΔΟΝΤΑΚΙΑ ΚΑΛΑ ΠΑΜΕ ΚΑΙ ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ ΓΚΡΙΝΙΑ ΜΗΔΕΝ..ΣΥΝΟΛΙΚΑ ΕΧΟΥΜΕ 7 ΣΙΓΟΥΡΑ ΤΩΡΑ ΠΙΣΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΚΟΜΗ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΕ ΑΦΗΣΩ ΝΑ ΔΩ.

ΓΙΑ ΓΑΛΑΤΑ ΔΙΝΩ ΠΑΣΤΕΡΕΙΩΜΕΝΑ ΟΧΙ ΟΤΙ ΤΟ ΦΡΕΣΚΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΟ ΝΟΥΛΑΚ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΓΙΑ ΤΑ ΓΙΑΟΥΡΤΑΚΙΑ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΤΙΜΕΣ ΑΛΛΑ ΘΑ ΚΟΙΤΑΞΩ ΚΑΙ ΘΑ ΤΙΣ ΓΡΑΨΩ..

ΝΙΝΙΝΑ ΠΗΡΑΤΕ ΚΟΥΒΑΔΑΚΙΑ?ΕΜΕΙΣ ΕΧΟΟΥΜΕ 3 ΣΕΤ ΣΕ ΔΙΑΦΟΡΑ ΜΕΓΕΘΗ ΤΟΥ ΤΑ ΒΓΑΖΩ ΗΔΗ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΠΑΙΞΕΙ ΕΤΣΙ ΜΗΠΩΣ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΙΞΟΥΜΕ ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΝΑ ΠΑΜΕ ΔΙΑΚΟΠΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα καλη εβδομαδα κοριτσια :) πως ειστε; εμεις καλουτσικα ;) το λεω αυτο γιατι το διημερο ηταν πολυ κουραστικο τελικα... :( ο μικρος δεν ξεκολουσε απο πανω μας κ συνεχως ειχε γκρινια :( κοιμηθηκαμε μαζι εγω καθε μια ωρα κοιταγα το ρολοι φοβουμουν μη κοιμηθω βαρια κ του κανω τιποτε ;):unsure: κ αυτος στριφογυρνουσε πρωτον γιατι δε βολευοταν κ γιατι τα κουνουπια τον εκαναν χαλια παντου σημαδια εχει τα μουτρακια του ειναι πουα.. :angry::angry: κ βαλαμε στο διαδρομο κ ταμπλετα...κ το τελευταιο πρεπει να την αρπαξε απο το αιρ-κοντισιον κ συνεχως φταρνιζετε....επισης εχουμε παρα πολλα σαλια κ μαλον συντομα θα εχουμε δοντι αν με αφησει να δω θα σας ενημερωσω ;)

Ιφιγενεια κ εμας αν βηξουμε κανει κ αυτος το ιδιο ;):P

Χρυσα περαστικα σας μαλον ειναι πολλες ιωσεις αυτο τον καιρο :)

Ποπιτσα χαιρομαι που ειστε καλα απο φαγητο κ εγω μονο αλεσμενο κ κανα μπισκοτο στο χερι αλλα το τριβει κ πασαλιβετε δεν το τρωει :)

Καρολινακι .Κωνσταντινα, Αννα, Δωρα, Ελενη.....μακια :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και καλή εβδομάδα κούκλες...

περαστικούλια στον Αλεξανδρο της Αννούλας μας... :(:( μαλλον ειναι η εποχή...

Συμπεθερούλα μου τι κάνεις? ωστε ο μικρός Παναγιωτάκος μας ήταν κολλημένος πάνω σου ε? αχ μωλε με τα κουνούπια... τον ειδαν κούκλο και τον έφαγαν ... ;);) αραγε κανει να τους βαζουμε κατι αυτοκόλλητα που κυκλοφορουν και ειναι για παιδια? εγω τα βαζω που και που στον τοιχο κοντα στην κουνια της...

αχ και εγω αναρωτιέμαι βρε κορίτσια όταν με το καλό πάμε διακοπεέεεεεεεεεεεεεεεεεεες... :woohoo: :woohoo: πως θα μου κοιμάται στο παρκοκρέβατο... :dry: εννοείται θα της παρω εξτρα στρωματάκι απο το λητω...αλλα απορω αν θα βολευεται η θα μας βγει ξινό....ελπίζω όλα να πανε καλα...

αληθεια όταν τα πατε για μπανάκι τι ώρα τα πάτε και πόση ωρα τα αφήνετε στη θαλλασσα? :dry: αν δεν βαριεστε βρε φιλεναδίτσες μου πειτε λιγο πως τα ντυνετε πριν και μετα..οταν παιζουν...?? εμεις δεν εχουμε παει ακομη και ηθελα να δω...ελπίζω το αλλο σαββατο η' κυριακη να παμε γιατι θα σκασω...

Αγγελικούλα μου πως εισαι ματάκια μου?

τα υπόλοιπα κοριτσάκια μου τι κανουν? Στελλίτσα ,Ντινούλα,Ελενίτσα,Ιφι,Δωρίτσα,Σουλίτσα,Μυρτούλα...πολλα πολλα φιλιαααααααααααααα :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κουκλες !!!!

Τι κανετε;;;;

εμεις ειμαστε καλητερα..απυρετοι απο Παρασκευη μεσημερη...μονο βραχναδα μας εμεινε..και φυσικα δεν τρωμε σχεδον τιποτα.

Καρον το τι γαλα πινουν τα παιδια παιζει μεγαλο ρολο η αναπτυξη του. Μην ξεχνας οτι καθε παιδι ειναι διαφορετικο.

Και εμεις αμα ακομα ειχαμε αλλεργια θα πιναμε σκονη.

Κοριτσακια η Λενα με εκανε moderator στα θεματα Θηλασμος & διατροφη και μωρακια στην ιδια ηλικια, αμα δειτε κατι περιεργο σε αυτα τα θεματα ενημερωστε με για να προχωρω σε αναλογες ενεργιες!!!!

Πολλα πολλα φιλακια σε ολες τις μανουλες και τα μωρακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσα καλημερα.. :) νομιζω πως μ'αυτο που εκανε η Λενα θα εχεις το δικαιωμα να παρεμβενεις κ πιθανο να διαγραφεις καποια πραγματα που προσβαλουν καποιο ατομο εδω; σωστα; :huh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι εχω δικαιωμα να κλειδονω θεματα, να μετακινω θεματα που ειναι σε λαθος ενωτητα, να συγχοινευω παρομοια θεματα και να επεξεργαζομαι μερικες απαντησει.

Φυσικα χωρις να γινετε ποτε καταχρηση.

Ελπιζω να τα κεταφερουμε να κανουμε το μαμι καλυτερο γιατι μια λενα - και οντα εγγυος σε δυδιμα ποσα να προλαβει να κανει πια.

Οποτε και εσεις οπου εντοπιζετε κατι να με ενημερωνετε παρακαλαω γιατι ακομα και αν δεν μπορω να παρεμβω στο συγκεκριμενο θεμα θα φροντισω να παρεμβει αμεσα οποιος μπορει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδιααααααααα!!!Καλή εβδομάδαααα!!!

Η συμπεθέρα συντονίστρια??Τέλεια!!!

Αννούλα μου τι κάνετε αγάπη μου ,είναι καλύτερα ο μικρός σου?

Ποπίτσα μου,αν σου πω τις τελευταίες μέρες όλο σε σκεφτόμουν κ

ανησύχησα,λέω που χάθηκε το κοριτσάκι μου..Κ έχω κ ένα πρόβλημα με

το mail μου κ δε μπορώ να μπω γμτ... :( Είστε καλά??Η μπουμπού?

Η μανούλα σου??

Καρολινάκι μου εμείς τα παμε κ απο το fb!!Τώρα όσον αφορά το

μπανάκι στη θάλασσα,εγώ μόλις πάμε της βάζω μαγιό,βουτάμε,μετά παίζουμε

στην ακροθαλασσιά κ μετά της βάζω παμπεράκι,ανανεώνω το αντιηλιακό

κ την αφήνω χύμα!!Χθες που ήμασταν λίγο πιο μεσημεράκι εκεί,την είχα με

κοντομάνικη λευκη μπλουζίτσα,το πάμπερ κ ένα καπέλο το οποιο τελικά

μάζεψα απο τη θάλασσα... :ohmy: Αρνείται πεισματικά να το κρατήσει

στο κεφάλι της...

Εμείς εχθές πήγαμε για μπανάκι,ήταν τέλεια!!!!!!Η μικρή ξετρελλαμένη

με το νερό,στο τέλος πασαλείφτηκε πατόκορφα με την άμμο,είχε παντού,

στα μαλλιά,τις βλεφαρίδες,στο πιπί της(καλέ πως τρύπωσε απο το πάμπερ,ακόμη δε κατάλαβα!!!)κ σήμερα το απόγευμα λέω να την ξαναπάω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...