Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΝΕΜΟΡΦΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΙΟΥ-ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ 2009 Νο3!


Recommended Posts

καλημερα τι κανετε; εγω νυσταζω :blink: αλλα ο Παναγιωτης εβγαλε φωνη απο τις 7 ;) πανω που ειπα θα ξυπνησει αργα αφου κοιμηθηκε αργα, αυτος φωναζει απο τις 7 γιατι; :S χθες ηταν πολυ ωραια στο πανυγηρι ειχε ζεστη κ καθισαμε στον προαυλιο χωρο του ναου, παιδακια τρεχανε απο εδω κ απο εκει,κ ο δικος μου τα χαζευε κ χτυπουσε παλαμακια :woohoo: μετα την εκκλησια καναμε μια βολτα μας πηρε η γιαγια ενα κουβαδακι παραλιας, αραγε θα το χρησημοποιησουμε φετος; :huh:;) κ μετα παρολη την φασαρια ο μικρος αποκοιμηθηκε... :silly: ηταν φυσικο αφου ειχε παει 9 κ εμεις ειμαστε ορθιοι απο τις 2μιση το μεσημερι......κοιμηθηκε λιγο στη μανα μου ωσπου να φαμε κατι εμεις κ τσουπ στο μισαωρο ορθιος κ μετα 11 κ κατι για υπνο :)

τωρα ειναι στο κρεβατι του συνηθως μου κοιματε αλλα σημερα γυριζει οπως το αρνι στη σουβλα.... :P να σας πω αν κοιμοταν θα ξαπλωνα κ εγω λιγο ακομη... :blink: αυτα σας τα ειπα νοιμιζω πολυ αναλητικα ;):cheer: καλημερα σε ολες :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 907
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα κουκλες!!!!!

Ο Χριστοφορος εχει πηρετο

Εφαγε και χτες μια βουτα κατσε καλα.

Μαλλον βγαζει ακομα ενα δοντι...να δω βεβεια ποτε θα βγει!!

Φανουλα εγω το ειχα συζητησει με την παιδιατρο μου. Μου ειπε πως ειναι ορημο μεν το πεπτικο τοςυ συστημα αλλα αυτη σαν γιατρος συνυστα εβαπορε.

Δεν μου ειπε μαρκα οποια ηθελα αλλα ευαπορε η τα Δελτα κλπ ψυγειου τα εμπλουτισμενα.

Εγω μετα απο εκτενη συζητηση τεσπα κατεληξα να του δινω φρεσκο .

Μεταξυ μας αμα δεν επινε καθολου γαλα δεν θα με ενοιαζε και μεγαλονοντας αμα δεν πινει παλη δεν θα στεναχωριθω πολυ..αλλα ειναι πολυ μικρος ακομα οποτε του δινω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα αγαπούλες....τι μου κανετε? :):)

Χρυσα μου περαστικούλια και απο δω στον ταρζανούλη μας...!!!!!! αχ ευτυχως που δεν ήταν τίποτα... :):) φανταζομαι τι τρομαρα θα πήρες...όπως εγω που όταν έπεσε απο το παρκο τα δα όλα...

Συμπεθερούλα μου είδες κοριτσάκι μου τι καλό γαμπρούλη που χω ... :P:P βολικος παντου... ;) μπράβοοοοοοοοοοο στον Παναγιωτάκο.. :kiss:

Φανούλα μου δεν έχεις και αδικο τωρα που το σκέφτομαι... αλλά εμεις συνεχίζουμε ακόμη σκόνη μεχρι 18 μηνων...ειπε ότι ακόμη δεν θελει να της δώσει φρέσκο γάλα...γιατι δεν ξερω..μετα θα δουμε τι θα μας πει... :dry: καλα να περασετε αυριο στο ρεπό σου ...

πολυ πλάκα κοριτσάκια μου και εμας όταν θελει να την περπατησουμε με τα παπουτσια της ...τα δειχνει το Λυδιάκι μου και λεει τατα!!!!!!! :P:P απο το στρααααααααααααατααααααααααα της μανούλας ...που ακουει τόσο καιρό... ;)

Ντινούλα μου και Μικρό μου Αγγελουδάκι!!!!!!!!!!!!!!!!! αυριο χρονίζουν το Ολινάκι μας και η Γαλανομάτα μας!!!!!!!!! :):) καλες ετοιμασίες κοριτσάκια μου όμορφα....

καλε κορίτσια που χαθηκε η Ελενίτσα μας?????? :dry::dry:

Ιφιγένεια μου,Αννούλα μου,Ποπίτσα μου,Μυρτούλα μου που εισαι εσυ????????πολλα φιλουνια σε όλες... :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυριο θα απεργησω να κατσω και λίγο παραπάνω με την παπένια μου!!!!!!!!!!!!!!!!! :P:P απο τη μια στεναχωριέμαι με όλα όσα γίνονται στο ασφαλιστικό ...και απο την άλλη ειναι απο τις λιγες ευκαιρίες που χω για να χορτάσω λίγο την λατρεια μου.... :):) αχχχχχχχχχχχ εχουν να πεσουν φιλιααααααααααα.... :woohoo: και να πάρω βεβαια...τωρα τελευταια με φιλαει στο γονατο...χαχα για το πρόσωπο δεν το χουμε καταφερει ακόμη καλα ... :( πιο πολυ με σαλιώνει... :laugh: :laugh:

επιτελους χθες πλύθηκε το παπί μου... την ειχα απο την κυριακη που βαφτίστηκε...αλλα δεν μπορουσα να την αφησω και παραπάνω...κορίτσια ενω πάνταααααααααααα κλαιει όταν παω να την σκουπίσω και να την ντυσω...πρωτη φορα χάρηκε και γελεγε και κοπανιοταν όλη την ωρα.... :):) κοκετα και αυτη απο νινι!!!!!!! θελει το μπανάκι της να μοσχοβολαει... :P:P λεω να της πλενω σιγα σιγα τα δοντάκια...εσεις χρησιμοποιειτε αυτο το ειδικο δαχτυλο...που χω ακουσει?

Αγγελικούλα μου που εισαι εσυ αγαπη? :dry: ο χαρτοφάγος σου τι κάνει?πολλα :kiss::kiss: και στους δυο σας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάρες μου..

Μετράμε πλέον αντίστροφα για τη μεγάλη μέρα!!!

Το απόγευμα θα κάνουμε το πάρτυ(να μην περάσει η αυριανή

μέρα χωρίς να το έχουμε γιορτάσει... :) )κ εγώ σήμερα τρέχω

πανικόβλητη,να φρεσκάρω το σπίτι,να σιδερώσω τα ρούχα μας,να πάω

κομμωτήριο κ ούτω καθεξής..

Σας φιλώ γλυκά!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!!

Ολινακι Χρονια πολλα!!!!

ελπιζω να μεγαλωσεις γρηγορα και να κανονισουμε μια συναναντισουλα χωρις τις μαμαδες μας...ξερεις εσυ...

γιατι αυτες θα μας γεμμηζουν χαδια και φιλια μπλιαξ και δεν θα προλαβω να σε φιλισω εγω και να βρεθουμε καθολου μονοι μας να πουμε τα δικα μας..εχω πολλα σχεδια..θα παμε σε κουνιες οπου θα σε κανω κουνια στη καλυτερη...αμα καθετε αλλος θα τον διοξω...θα σε κερασω παγωτο και μαλι της γριας, θα σου κραταω το χερι και θα κανουμε βολτες οοολλλοο το απογευμα.

Μετα θα σε παω για μπανιο και θα καμαρονω την πιο ομορφη γοργονα της παραλιας!!!!

Φιλακια...Χριστοφορος!!!!!

Καλημερα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσα μουυυυ... τι ωαραια που μας τα ειπες!!

Πολυ γελασα!!

Χρονια πολλα και ευτυχισμενα στο μικρο μας Ολινακι!!

Να εισαι γερη αγαπη μου και να γεμιζεις ζωη και χαμογελα

ολους αυτους που σ΄αγαπανε.

Τι κανετε βρε κοριτσια?

Που πηγατε ολες?

Ηθελα να σας ευχαριστησω για τις απαντησεις που μου δωσατε

για την τρελοαπορια που ειχα με το γαλα της μικρης.. :)

Δεν ξερω ακομη τι θα κανω... :S:S:S:S:S:S:S

Καλο μεσημερι κουκλαρες.. :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kαλο μεσημερι αγαπες μου :kiss: χρονια πολλα στην μικρη ολινα μας...να τη χαιροσαστε Κωνσταντινα μου :kiss::kiss: τελεια η τουρτα σας την ειδα στο fb ;):)

Στελλα να χαιρεσαι κ εσυ την ανωνυμη ακομη γαλανοματα σου ;):kiss: με το καλο η βαπτιση σας.... :kiss:

ας μου θυμισει καποια η μικρουλα της Σουλας αυριο εχει γενεθλια η σημερα; :huh:

κοριτσια σημερα εφτιαξα μουσακα...οποια της αρεσει ας κοπιασει.. ;):) καλη ορεξη σε ολες μακια :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι μου κανετε κοριτσαρες μου? Εξαφανιστηκα ε? Ειχα πολυ χαλια διαθεση και νευρααα... Καυγαδες με τον αντρα μου, με τη μανα μου... κ.λ.π.

Πρωτα απο ολα να ευχηθω στην karolinaki1... Καλοφωτιστη η μικρη Λυδια-Δημητρα, να εχει οδηγο στη ζωη της την αγαπη και τη σοφια!

Το Δημητρα ποτε προεκυψε? Θα τη φωναζετε και με τα δυο ονοματα? Μαλλον εχασα καποιο επεισοδειο... Ετσι κι αλλιως βεβαια για εμας θα παραμεινει η γλυκια Παπενια μας!

Επισης,

Χρονια πολλα με υγεια και ευτυχια (με μικρη καθυστερηση... sorry), στον Αλεξανδρο της ANNA-ALEXANDROS, στην Αναστασια της ΦΑΝΗ26

Και τις εγκαιρες μου ευχες στην Ολινα της mummydi και στην μπεμπουλα της little angel

Ελπιζω να μην ξεχασα κανενα παιδακι... Εχουμε πολλα γενεθλια και αυτο το μηνα!

Να περασε πολυυυ ομορφα στα παρτυ σας!!!

ninina, τωρα ειδα τις φωτογραφιες... Ειστε ολοι φοβεροι και φαινεται οτι περασατε καταπληκτικα στα γεννεθλια αλλα η τουρτα σας ειναι απλα κ α τ α π λ η κ τ ι κ η!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ninina έγραψε:

ας μου θυμισει καποια η μικρουλα της Σουλας αυριο εχει γενεθλια η σημερα; :huh:

κοριτσια σημερα εφτιαξα μουσακα...οποια της αρεσει ας κοπιασει.. ;):) καλη ορεξη σε ολες μακια :kiss::kiss::kiss:

Αυριο εχει γεννεθλια η μικρουλα! Ψαχνω να βρω την τελευταια λιστα αλλα δεν εχω βγαλει ακρη ακομα... Αληθεια η bell που χαθηκε? Εχω να την πετυχω εδω ή σε αλλο θεμα περισσοτερο απο 1 μηνα... Ειναι καλα? Ξερετε κατι?

Καλη ορεξη για το μουσακα!!! Μου την ανοιξες κι εμενα (οχι οτι κλεινει ποτε...), δε μου στελνεις κι εμενα ενα κομματι που βαριεμαι να μαγειρεψω?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγαπημένε μου Χριστόφορε..

Ζω για τη μέρα που θα μας αφήσουν μόνους τους 2 μας σε μια

παραλία...Να με κεράσεις παγωτό,να φάμε 1μιση κιλό άμμο,να

ξεδιψάσουμε με άπειρο θαλασσινό νερό κ να τσακίσουμε όλα τα

σουβλάκια της παραλιακής ταβέρνας...

Κρατάω δύο κομμάτια τούρτα για σενα κ μένα,να λερώσουμε παρέα

τα marasil κ τα d&g μας..Τα πιο γλυκά φιλιά μου..

Ολίνα!!!!!!

Κοριτσάρες μου σας ευχαριστώ θερμά για τις ευχές,είστε όλες υπέροχες..

Εγώ περιττό να σας πω οτι απο το πρωί έχω πλαντάξει στο κλάμμα..

Ακριβώς αυτή την ώρα πέρισυ την αντίκρισα πρώτη φορά..13:20!

Τι συναισθήματα...

Στελλίτσα μου να μας ζήσουν τα αγγελούδια μας...Η Παναγίτσα

να είναι κοντά τους!!

Έβαλα φωτο απο το πάρτυ μας στο φβ!!Μπείτε να μας καμαρώσετε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η λίστα μας...

ΣΤΑΥΡΟΣ 07/05/2009 barbie

ΑΡΓΥΡΗΣ 09/05/2009 Αναστασία!!!

ΖΕΤΑ 16/05/2009 twinky

ΙΑΣΩΝΑΣ 22/05/2009 Aggeliki 30

ΕΒΕΛΙΝΑ 26/05/2009 evelini

ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 26/05/2009 Cesilia

XΡΥΣΑ 03/06/2009 Popitsa

ΛΥΔΙΑ-ΔΗΜΗΤΡΑ 06/06/2009 karolinaki1

ΜΠΕΜΠΑ 06/6/2009 littlestar

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 06/06/2009 to agoraki mou

ΣΤΡΑΤΗΣ 26/06/2009 zaira

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 29/06/2009 filos `ifigen

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 30/6/2009 ninina

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 02/07/2009 ANNA-ALEXANDROS

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 03/07/2009 ΦΑΝΗ26

ΟΛΙΝΑ 08/07/2009 mummydi

ΜΠΕΜΠΑ 08/07/2009 little angel

ΔΗΜΗΤΡΑ 09/07/2009 sagria

ΓΙΩΡΓΟΣ 14/07/2009 ΜOLLY

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 15/07/2009 bell

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα,καλημερα,καλημεραααααααααααααααααα :):):) !!!!!!Τι ομορφη μερα!!!!!!!

Κοριτσια ευχαριστουμε ποοοοολυυυυ!!!!

Αχ πως περασε 1 χρονος?!!!Απο χθες καθομαι κ σκεφτομαι κ δε μπορω να το πιστεψω!!!Τα 1α γενεθλια της κορουλας μου!!!!Αχ πολυ

συγκινηση :blush::blush: !!!!

Ντινακι μουουουου πολυχρονο κ το Ολινακι!!!!!!!!Γερο,τυχερο κ ευτυχισμενο!!!!Να την καμαρωνετε κ να σας γεμιζει αγαπη κ χαρες!!!Να χαιρομαστε τα κοριτσακια μας αγαπη μου!!!

Αχ εγω 14:35 την αντικρυσα 1η φορα!!!!

Θα προσπαθησω να μπω στο f/b να δω γιατι μου παρουσιαζει τα γνωστα προβληματα κ βαριεμαι!!

Εμεις θα κανουμε το παρτακι μας το Σαββατο,σημερα θα παμε ατα που εχω να κανω δουλειες κ ψωνια!

Κλεισαμε προσκλητηρια κ μπο-μπο!!!!!!Εχουν κ τα 2 θεμα τις πεταλουδες :) !!!Το ονομα ειναι κ αυτο στο δρομο...αντε να δουμε...ρεζιλι θα γινουμε το Σαββατο σκεφτομαι!!!Αχ :dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στελλιτσα χρονια σας πολλα!!!!!!

να καμαρωνετε και εσις την γλυκια σας πεταλλουδα με υγεια!!!!!

Αχ παιδια πολυ με συγκηνειται...ηρθε και ο καταλογος της la redoute και η μαμα - ψωνιο- Χρυσα ξετρελαθηκε....

θελλω αλλο ενα μωρακι ΤΩΡΑ!!!!!!

Ο Χριστοφορος ειναι λιγο αρρωστουλης..δεν ξερω τι εχει θα παμε παιδιατρο το απογευμα

Αχ παιδια...αμα ειχα κοριτσακι..θα ειχα χρεοκοπησει..

ηδη εχω σταμπαρει ρπυχαλακια...

και να πω πως δεν εχει.....ενα σωρο εχει το σκατουλι...μεχρι και μπουφαν μπερμπερι...καλα αυτο μας το εδοσε η κουμπαρα μου ηταν του βαφτισιμιου μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσα μου ευχαριστουμε!!!Περαστικα μωρε στον Ταζουλη!!Να μην ειναι τιποτα ευχομαι!!

Οσο για τη χρεοκοπια ασε...το απογευμα θα παω να παρω δωρο για τα γενεθλια του ανηψιου μου κ σκεφτομαι οτι θα βγω εκτος θεματος κ κατα συνεπεια εκτος προυπολογισμου!!!!

Κοριτσια χαιρετω για την ωρα,παω να τελειωνω με το φαι,αν βρω χρονο θα μπω το απογευμα!

Αγγελικουλα,Φανη,Κατερινακι...πολλα φιλια!!!!!!! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Cesilia έγραψε:

Ολινακι Χρονια πολλα!!!!

ελπιζω να μεγαλωσεις γρηγορα και να κανονισουμε μια συναναντισουλα χωρις τις μαμαδες μας...ξερεις εσυ...

γιατι αυτες θα μας γεμμηζουν χαδια και φιλια μπλιαξ και δεν θα προλαβω να σε φιλισω εγω και να βρεθουμε καθολου μονοι μας να πουμε τα δικα μας..εχω πολλα σχεδια..θα παμε σε κουνιες οπου θα σε κανω κουνια στη καλυτερη...αμα καθετε αλλος θα τον διοξω...θα σε κερασω παγωτο και μαλι της γριας, θα σου κραταω το χερι και θα κανουμε βολτες οοολλλοο το απογευμα.

Μετα θα σε παω για μπανιο και θα καμαρονω την πιο ομορφη γοργονα της παραλιας!!!!

Φιλακια...Χριστοφορος!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mummydi έγραψε:

Αγαπημένε μου Χριστόφορε..

Ζω για τη μέρα που θα μας αφήσουν μόνους τους 2 μας σε μια

παραλία...Να με κεράσεις παγωτό,να φάμε 1μιση κιλό άμμο,να

ξεδιψάσουμε με άπειρο θαλασσινό νερό κ να τσακίσουμε όλα τα

σουβλάκια της παραλιακής ταβέρνας...

Κρατάω δύο κομμάτια τούρτα για σενα κ μένα,να λερώσουμε παρέα

τα marasil κ τα d&g μας..Τα πιο γλυκά φιλιά μου..

Ολίνα!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι να πει κανεις για τα γαλαζια (με μια μικρη παρεμβαση) και τα ροζ γραμματα!!! Μιλανε απο μονα τους...

Ειστε φοβερες κοριτσια! Πολυ μου αρεσει το ρομαντικο σας ζευγαρακι!!!

Cesilia, περαστικα στο Χριστοφορο!!! Ειναι εποχη ιωσεων φουλ... Βλεπω στον δικο μας παιδιατρο τι γινεται. Αν δεν εχει πολυ πυρετο μορει να ειναι και απο το δοντακι που περιμενετε. Μη στενοχωριεσαι, θα περασει γρηγορα! Δως και ενα φιλακι απο 'μενα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω πολυ για τις ευχες!!!

μακαρι παιδια γιατι ξερετε...ενα αγχος το χω...ειμαι και τρελλη για τον γιο μου..οπως ολες μας εξαλλου!!!

Α!! Ξεχασα να σας πω πως η Μπελ γυρησε Ελλαδα...δεν ξερω ποτε θα ειχει ευκαιρια να μας γραψει δυο λογακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσούλι μου περαστικούλια στον γαμπρούλη μου...

Για δες καιρό που διάλεξε ο κούκλος ν αρρωστήσει!!!! :(

Περιμένουμε νέα σας εύχομαι όλα να ναι μια χαρά μέχρι

αύριο!!!!

Αγγελικούλα μου δε θέλω να "πέφτεις",όλα για μας είναι,

κ τα ζόρια κ οι καβγάδες κ τα νεύρα..Την υγειά μας να χουμε κ όλα

μπορούμε να τα κάνουμε περαστικά..

Εγώ όλη μέρα χαιδολογιέμαι με την σουσού μου..Κ είναι υπέροχα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χιλιόχρονη και απο δω η γλυκιά μας Ολίνα... :):):) να την χαίρεσαι καρδούλα μου και να ναι πάντα γερή και τυχερή...

Αγγελούδι μου να σου ζήσει και εσένα η όμορφη γαλανομάτα... :):) να χει μια ζωή πλημμυρισμένη απο υγεια,ευτυχία και πολύ πολύ αγάπη... :kiss: :kissκαι ελπίζω γρήγορα να βρείτε ονοματάκι! ;)

Χρυσα μου περαστικούλιαααααααααααα αγαπη μου στον Χριστοφοράκο σου...μου αρεσε η ανταλλαγη των ποιηματων σας... :P:P:P

Αγγελικούλα μου ευχαριστω ματακια μου για τις ευχούλες...φιλουνια πολλα σε μαμα και χαρτοφαγο εννοειται... ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

little angel να χαιρεσαι την μπεμπουλα σου!χιλιοχρονη!

τις ευχες μου κ στο ολινακι μας!υγιεστατα κ καλοτυχα να ειναι τα παιδακια σας!

χριστοφορακο περαστικουλια!

κοριτσια εμεις πλεον παμε κ με ταχυτητα μαλιστα μονοι μας.δεν θελει ουτε να τον κραταω.κ φυσικα οπου θελει εκεινος με πηγαινει...!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αγγελικουλα μου προβληματακια?μ ηστεναχωριεσαι αγαπη μου.ολα θα πανε καλα!αν χρειαστεις καποιον να μιλησεις στειλε πμ .οκ?σε φιλω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πολύχρονη η ολίνα σου mummydi.

little angel να χαιρεσαι την μπεμπουλα σο

γερά και δυνατά να είναι τα παιδάκια μας κορίτσια.

τι κάνετε????

πλεόν δεν έχω χ΄ρονο ούτε να σας διαβάσω.

μια γρήγογη ματιά ρίχνω.

κάθε βράδυ κοιμάμαι το νωρίτερο 1 και 6 στο πόδι για δουλειά..

τα χω φτύσει.τι κάνετε λοιπόν????

εμείς μετά τα πρώτα μας γενέθλια δεν στεκόμαστε πουθενά.από το χέρι και άτα μέσα και έξω από το σπίτι. θέλει να περπατήσει αλλά ειναι λίγο φοβιτσιάρης, εντωμεταξύ έχει σηκωθεί από 8,5 μηνών αλλά έπεσε κανα δυο φορές και φοβήθηκε. θέλει μόνο να τον πιάνω από το χέρι και να τρέχει.

δενπιστεύω να μου αργήσει.εσείς τι λέτε???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kαλημερα σε ολες... :) εμεις σε λιγο φευγουμε παμε στη γιαγια στη βεροια για 2 μερες.....να δουμε πως θα κοιμηθουμε αποψε :huh: τελος παντων...

τα νεα μας αρχισαμε κ στεκομαστε απο λιγο μονοι μας :) κ μαντεψε θελει να κατεβενει απο τον καναπε μονος :unsure: προχθες ο αντρας μου στο τσακ τον προλαβε..απλα τον αφηνουμε κ ειμαστε απο πισω μπας κ αποφυγουμε την μεγαλη τουμπα....λεμε τωρα που ξεκιναει να μην του κοψουμε την φορα... ;):)

χρονια πολλα Σουλα για τη Δημητρουλα μας πολυχρονη αγαπη μου :kiss: περιμενουμε φωτο απο τουρτα ;)

κοριτσια σας φιλω γλυκα καλο σ/κ σε ολες :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...