Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΝΕΜΟΡΦΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΙΟΥ-ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ 2009 Νο3!


Recommended Posts

mummydi δεν ηξερα οτι συμαβαινει στα παιδιακια δεν μου εχει τυχει ποτε να σας πω την αληθεια και τα ειδα ολα..η ολινα που ειχε μελανιασει?αμα δεν ξερεις να τιπαθαινεις με καθησυχασε και ηπαιδιατρος αλλα το ακουω και απο εσενα ακομα πιο καλα νιωθω δηλ ποση ωρα πρεπει να αφηνουμε τα παιδακια μας στη θαλλασα?εχει τυχει να τον αφησω και μιση ωρα ξκαι ολα καλα χθες ηταν βαρια 20 λεπτα αλλα ειχε αερα λιγακι...ναι αλλα το πρωι και το απογευμα που πρεπει να πηγαινουμε νωρις στη πρωτη περιπτωησ και αργα το απογευμα το νερο ειναι κρυο τοτε τι κανουμε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 907
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αν το νερό είναι κρύο όχι πάνω απο 10 λεπτάκια Ιφιγένειά μου,έτσι μου πε η δική μας γιατρός!Τα χειλάκια της είχαν μελανιάσει κ της Ολίνας,αλλα όπως σου είπα μου είχε συμβεί κ δεν ανησύχησα!

Τέλεια η τουρτίτσα Νινίνα μου!!!!!

Κοριτσάρες μου καλό μεσημέρι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλεεεεεε....??

Πού πηγατε όλες??Εμείς πήγαμε ποδηλατάδα το απόγευμα,τώρα η τζουτζού κάνει νανάκια κ ονειρεύεται κ εγώ πίνω

μπύρεν κ τρώω τσιπς!!!!!Εμ πως,αν είσαι πετσί κ κόκκαλο έχεις κ

τα καλά σου..!!!!Ούτε ώρα σκέφτεσαι,ούτε λιπαρά,μόνο την (απεριόριστη) όρεξη που έχεις 1-2 μέρες πριν σου ρθει περίοδος..... ;) :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλεεεεεεεεεεεε.....!!!

Εδω ειμαστε αλλα δεν ... μιλαμε!!! χαχαχαααα!! :laugh: :laugh:

Φαε αγαπη μου εσυ... ;) ... μη σε περασει στα κιλακια το Ολινακι.. :woohoo:

Σημερα η μερα ηταν απιστευτα ζεστη και ιδρωμενη.. :woohoo: ...

Η μικρη γεμισε παντου μικρα σπυρακια και ηταν και πολυ γκρινιαρα.

Πηγαμε και για εμβολιο το πρωι.

Κοντεψα να παθω εγκεφαλικο.

Εκλαιγε τοσο πολυ που νομιζα πως θα παθει κατι το μωρακι μου.

Κατακοκκινισε, τσιριζε και με τραβουσε απ' την μπλουζα το καημενο.

Ειμαστε 9700 και 78 εκ. κοπελαρες!!

Νινινα μου τελειαααααααα η τουρτα σας!

Να σας ζησει και παλι.

Ιφιγενεια μου συνηθως αργα το απογευμα το νερακι ειναι ζεστο.

Για τις πρωινες ωρες δεν ξερω να σου πω γιατι δεν εχουμε παει ποτε.

Να τον αφηνεις 15-20 λεπτα και να τον βγαζεις.

Μην ανησυχεις ομως.

Καμια φορα κι εμεις οι ιδιοι παγωνουμε ενω το νερο δειχνει ζεστο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια!!!!!

Φανούλα???Κ εσύ κλειδαρότρυπα???? :laugh: :laugh:

Τέλειο το κοριτσάκι σου,κ εμείς πάνω κάτω πρέπει να χουμε τις ίδιες αναλογίες,10 μηνών το Ολινάκι ήταν 9150 κ 75 εκ.οπότε τώρα

κάπου εκεί γύρω θα είναι..!!!Ευτυχώς εμείς εμβόλιο έχουμε τον

άλλο μήνα..Κ το σκέφτομαι απο τώρα γμτ..

Τι κάνετε οι υπόλοιπεεεες????

Σήμερα το ποντίκι μου ξύπνησε στις 8.. :blink: Πολύ νωρίς για τα δεδομένα μας...Οπότε τώρα την ξαναβάζω για νάνι κ επιστρέφωωω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααααααα :) !!!Τι κανετε κοριτσια???

Ντινακι μου κ εγω εβαλα τη μικρη μου για νανι γιατι ξυπνησε απο τις 8:30 k αν κ γκρινιαζε την πηρε ο υπνος ;)

Χθες το βραδυ δε μου ηπιε καθολου γαλα,μονο 40μλ(το αλλαξαμε εδω κ 2μερες,το Νουλακ πηρα)κ σημερα το πρωι ηπιε μονο 100!Ενω την 1η μερα το ειχε πιει μονορουφι!Λετε να μης της αρεσει :dry: ?Να τσεκαρω κανα δυο μερες ακομα κ αν ειναι να δοκιμασω αλλο?

Φανουλα μου κ εμενα ειχε βγαλει αυτα τα απαισια ενοχλητικα σπιθουρακια τον περασμενο μηνα με τον 1ο καυσωνα,μολις υποχωρησαν οι ζεστες εφυγαν κ αυτα!!Τωρα την εχουμε γλιτωσει μεχρι στιγμης!Αυτη τη βδομαδα θα παμε κ εμεις παιδιατρο για ελεγχο αλλα εμβολιο εχουμε το Σεπτεμβρη!!

Σημερα θα παμε για την τουρτα,προσκλητηρια κ μπομπο!!!!!Γιουπι :woohoo: !!

Κατερινακι μου τελεια η τουρτιτσα σας!!!!!Και του χρονου :)

Εμεις ακομα δε καναμε το 1ο μας μπανακι...ειχα περιοδο το Σ/Κ κ δε πηγαμε κ το επομενο ειναι φουλ στα γενεθλια!!Για να δω ποτε θα βουτηξουμε τις κορμαρες μας κ εμεις επιτελους :P !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια Στελλίτσα μου γλυκιά!!!!

Ναι,κάναμε πρόβα,έσβησ(α) το κεράκι πάνω απο 10 φορές,αλλα

το Ολινάκι όπως κ η μικρούλα σου...Αγρόν ηγόραζε!!!!

Στην αρχή της φάνηκε ενδιαφέρον(για να το πάρει,να πιάσει τη φλόγα

κ να το πετάξει στο χαλί βεβαίως βεβαίως,αλλα αφού είδε οτι

η μαμά δεν αφήνει,δεν ξανάδωσε καμία σημασία!!! :(:(

Δε βαριέσαι..Του χρόνου!!!! ;)

Όσο για το γάλα,ναι,παίζει κ το ενδεχόμενο να μη της αρέσει,

άσχετα που το ήπιε όλο την πρώτη φορά,έτυχε..Κ εμένα το νουνού

family το ήπιε μονορούφι την πρώτη φορά αλλα μετά ούτε να το δει..

Έπινε 50 μλ κ τέλος!!

Τελικά καταλήξαμε στο Νεογαλ(διάρκεια 4 ημερων,ολόφρεσκο κ Δραμινό)

κ πίνει κ 330 μλ το βράδυ κ 270 το πρωί!!Κ non stop!!

Mωρε κ να σου πω την αλήθεια αυτα τα νουλάκ κ νέσλακ είναι πολύ

γλυκά,δοκίμασέ τα να δεις... :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ax Ντινακι μου το δοκιμασα....κ μενα πολυ γλυκο μου φανηκε :dry: !!Ο ανηψιος μου ειναι 2 τωρα κ το πινει εδω κ 1 χρονο μια χαρα κ ειπα να αρχισω κ εγω με αυτο αλλα μου φανηκε πολυ γλυκο τελικα...με προβληματισε και η μικρη...

330 βρε θηριο :woohoo: ???Ουαου!!!Εμενα στα μεγαλα της κεφια πινει 250!!

Αχ τι να της δωσω??Η παιδιατρος δε θελει να μου προτεινει εκεινη με ολα οσα ακουγονται για ολα τα γαλατα...ειπε να διαλεξω εγω ενα γιατι πρεπει να πιει!

Αυτο το Δραμινο κυκλοφορει κ εις τας Αθηνας??Ξερεις??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Απ ότι ξέρω όχι Στελλίτσα μου,δυστυχώς..

Κ εμένα η γιατρός μου μου είπε ή Νεογαλ ή Νουνου family,

όλα τα υπόλοιπα λέει είναι αναξιόπιστα κ τα παιδικά είναι

τίγκα στα γλυκαντικά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

To Νουνου family ειναι μακρας διαρκειας?Δε πειραζει ε?

Ουφ θα δω!!Θα κανω μια ερευνα κ μερικα γκαλοπ :P !!!

Παω να μαζεψω τιποτα γιατι σε λιγακι θα ξυπνησει!!

Φιλακι Ντινακι μου!!Και στο Ολινακι! :kiss:

Καλημεραααα στις υπολοιπες κουκλιτσες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είναι μεγαλύτερης διάρκειας απο το ολόφρεσκο,

αν θυμάμαι καλά κρατάει έναν μήνα!

Μπορείς να της δοκιμάσεις το Μεβγαλ το φρέσκο ή κ το Όλυμπος

που είναι κ βιολογικό,αυτά τα έχει στο Βασιλόπουλο..

Φιλάκια αγάπη μου!!Να μου φιλήσεις κ εσύ την ...ανώνυμη γαλανομάτα!!!! :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!!!!

τι μου κανετε;;;;

γι αγαλατα μηλατε;;;

εμεις πινουμε Φαρμα κουκακι η Ολυμπος βιολογικο αναλογα με τα κεφια ...και την διαθεσημοτητα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα αγαπούλες μου!!!!!!!!!!!!!!!!!

σημερα δεν ξερω γιατι αλλα το καρολινάκι ειναι πολυυυυυυυυυυυυ κουρασμενο ειμαι βζζζζζζζζζζζζζζζζζζ...από το πρωί... :( ίσως μου βγηκε όλη η κούραση...και εγω όλο ετρεχα αυτες τις μερες...φοβάμαι μήπως έχει πέσει ο σίδηρος πάλι... :dry: πρεπει να κανω εξετασούλες....

Ντινούλα και Αγγελουδάκι μου εμας μεχρι 18 μηνων μας ειπε να συνεχίσουμε με το almiron 3...και μετα να της δώσουμε φρέσκο... :dry: δεν απορω ο καθε γιατρος λεει τα δικα του απλα εμεις τα ακουμε... ;)

να ρωτησω κάτι? εσας τρώνε τα γλυκουλίνια σας γιαουρτάκι και αν ναι πιο??????????? εχω δοκιμάσει τα παντα...τοταλ,με πέτσα αγελαδος ,ολυμπος και σε όλα μας λεει να βαζω λιγο μελακι...δεν θελει κανενα απο όλα...και μετα καθε φορα της φτιαχνω γαλα γιατι τρωει μονο 10 κουταλιες το πολυ... :(:(αφου χθες της το δινα και το φτυνε λες και αηδιαζε... :x μαλλον εχει δυσανεξια...τι να πω...σαν την μανουλα της...(για να φαω γιαουρτι η θα μου αρεσει πολυ η γευση η θα τρωω αυτα που χουν μεσα μπισκοτο αλλιως αηδιαζω) μονο το δελτα advance της αρέσει αλλα μας ειχε πει να μην της δινω αυτα τα παιδικα...ουφφφφφφφφ...μαλλον θα της δινω το απογευματακι που περνανε ωρες μεταξυ φρουτοκρεμας και κρεμας ...

Χρυσουλινι μου δεν σε ξεχασα ...απλα δεν εχω κατι διαφορετικο να σου πω...

Αγγελικουλα μου που εισαι βρε συγγραφέα μου??????? :P:P

Συμπεθερουλα μου,Δωρίτσα μου ,Ελενίτσα μου,Ιφι,

Μυρτούλα μου πως πανε τα μαθηματα????? ...

τα φιλια μου σε όλες :kiss::cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα συμπεθερούλα μου!!

Καλημέρα Καρολινάκι μου!!!!Κ αφού τρώει το advance γιατι να μη

της δίνεις δηλαδή??Αντε μωρε σιγά,είπαμε..Ας ξεκινήσει με αυτό

κ αν εξοικειωθεί της δίνεις κ φρέσκο!Εγώ της δίνω το νουνου

το παιδικό,το σκέτο λευκό κ τρώει 2!!! :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ντινούλα μου εμας της αρεσε πριν καιρό το δελτα advance αλλα μονο αυτα που χουν δημητριακα μεσα η κατι αλλο δεν θυμαμαι ...οχι το απλο γιαουρτακι της δελτα advance δεν το τρωει...μαλλον το γιαουρτακι και η Λυδια δεν πανε μαζι... :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kαλο μεσημερι τι κανετε; εμεις μια χαρα μολις τελειωσα το σιδερο κ ο μικρος ειναι στο παρκο κ φωναζει :woohoo:

λετε για γαλατα εμεις απο τοτε που πινει το νουλακ αρχισε κ πινει κ ποσοτητες φτασαμε τα 240 το πρωι κ 200 το βραδυ που το βραδυνο μας ηταν 120 με το ζορι ;) οποτε δεν του το αλαζω :) για το γιαουρτι Καρολινακι μου κ εμενα ο δικος μου ενω στην αρχη του αρεσε τωρα στην πρωτη κουταλια μου αναγουλιαζει :(:unsure: τρωει βεβαια αλλα εγω φοβαμαι μηπως το βγαλει :unsure: τωρα του εδωσα κ κατι μικρα ντανονιτο τα τρωει λιγο πιο καλα.... ;):)

το απογευμα θα παμε στο πρωτο μας πανυγηρι :woohoo: στο χωριο της μαμας θα προσπαθησω να τον κοιμησω λιγο πιο αργα για ν'αντεξει ως τις 10 τουλαχιστον για να δουμε ;) ειμαι περιεργη να δω πως θα κανει με τον κοσμο τις μουσικες; :huh: δε ειναι παιδι που φοβατε αλλα θελω να δω πως θ'αντιδρασει κ μετα δε θ'αφησουμε πανυγηρι,για πανηγυρι :P :laugh: εδω στην περιοχη μας ολο το καλοκαιρι παντα υπαρχει καπου ενα...... ;):P σας αφηνω καλο απογευμα μακια :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

E να της δίνεις το advance με τα δημητριακά τότε,ακόμη καλύτερα!

Είναι κ φυσικό καθαρτικό για το εντεράκι Καρολινάκι μου!!! ;);)

Νινίνα μου καλά να περάσετε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συμπεθερουλα μου καλα να περασετε κοριτσακι μου... :):)

εμενα δεν σας ειπα πλακα...οταν εριχνε καρεκλοποδαρα το σάββατο η Λυδια έκανε παλαμάκια!!!!!!!! :woohoo: :woohoo: απιστευτο παιδι....

Ντινούλα μου θα το δοκιμασω σημερα το απογευματακι για ενδιαμεσο και θα σου πω...ελπίζω να το φαει...πως και αλλαξες χρωμα γραμματοσειρας και το κανες ροζ...?δεν σε κουραζει στα ματακια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα τι μου κανετε?εγω διμω γιαουρτι δελτα αντβανσ τα τρωμε ολεσ τις γευσεις.τωρα για γαλα δινω νουλακ αλλα σταματημο δεν εχει κοριτσια σχεδον καθε μερα αυξανω την ποσοτητα δεν ξερω ποσο ξενο να του δινω γιατι εχει μια βδομαδα που κοψαμε και τον θηλασμο παντωσ τωρα δινω 240 γαλα.νινινα παντωσ εγω οταν τον πηγα σε γαμο πρωτη φορα με μουσικη κτλ 1,30 φυγαμε και δεν κοιμοταν ενω γυρω στισ 11 βαρια 11,30 κοιμομαστε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καρολινάκι μου είπα να την κάνω Ολινογραμματοσειρά! :laugh: Όχι εμένα δε με κουράζει,εκτός αν κουράζει εσάς,αν είναι έτσι,να την αλλάξω!!!

Κ μια που μιλάμε για γραμματοσειρές Ιφιγένεια μου άρεσε

που σε "διάβασα" με μικρά γράμματα...Μ εκείνα τα κεφαλαία ένιωθα οτι μας φώναζες!! :laugh: :laugh:

Βγαίνω αγορά κορίτσια μου,καλό απόγευμα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσαρες μου καλησπερα!ειμαι πτωμα...ο αλεξανδρος 2 μερες ξυπναει 6.30 εγω δουλευα απ'τις 12 κ τα βραδια 11.30 κοιμοταν.με τσακισε.τωρα κοιμηθηκε!ελπιζω να αλλαξει γιατι δεν την παλευω.μολις εκανα μπανιο κ ξαπλωσα διπλα του λεει η μαμα μου να μου κκανουν μασαζ κ ξαπλωσε στην πλατη μου κ εκλεισε τα ματια κ με νανουριζε το σκατουλακι μου!ειναι δυνατον να του κρατησω θυμο οταν μου κανει τετοια ναζια?εχθες βαλαμε εμβολιο.λογικα το σ/κ θα ερθει κ η παιδιατρος να μας δει.εμεις πλεον απο γιαουρτια τρωμε περισσοτερα.απλα του αρεσουν τα λευκα.

κοριτσια θελω μια χαρη.οποια παει για ψωνια ας δει ποσο χρεωνουν το νεσλακ.εδω 1.90.κ τα γιαουρτακια νουλακ 2.50.ετσι απο περιεργεια.εχουν ξεφυγει εδω κ επειδη εχω το θρασσος τους τα κοπαναω.το πιστευετε οτι εχει τυχει καθε εβδομαδα να ανεβαζουν κ 10 λεπτα καποια προιοντα?ε ειπαμε οχι κ ετσι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νινινα η τουρτα σας ειναι πολυ ωραια!

ιφι μου ολα καλα?κ εγω το επαθα αυτο με το μελανιασμα αλλα ειχα μαζι τη γιαγια κ δεν πανικοβληθηκα...!!!

λεω να παω για υπνο!καληνυχτα αγαπαρες !τα λεμε αυριο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα!

Κι εμεις δελτα advance τρωμε αλλα σκετο.

Μια φορα εκανα το λαθος να της παρω με αχλαδι-βερυκοκο και

δεν ανοιγε το στομα.. :blink:

Χορους και πανυγηρια ακουω...!! Θελω κι εγωωωω!!!

Πλακα πλακα θελω ενα ξυλο να ανοιγω πιτες αλλα δεν εχω βρει στην αγορα.

Κι ολο λεω σε κανα πανυγηρι θα σκαλωσω να παρω.. ;) αλλα δεν το βλεπω.

Σκασαμε απο τη ζεστη σημερα...

Και δεν πηγαμε για μπανιο επειδη εκανα διπλο μαθημα (3 ωρες)

απο τις 5 μεχρι τις 8... :blink::blink:

Αυριο εχω ΡΕΠΟΟΟΟΟΟΟ..........!!!!!!!!!!!!!!

Θα βγουμε αγορα χωρις την Αναστασια!!

Θα παει τατα με την γιαγια της! (αφου επιμενει...) ;):P:P:P:P

Να σας ρωτησω βρε κοριτσια...

..."ειναι αραγε ετοιμο το πεπτικο συστημα των παιδιων μας για φρεσκο

γαλατακι? Και ποιος μου εγγυαται οτι τα γαλατα δεν μενουν στον ηλιο

μετα στο ψυγειο και ουτω καθεξης...?) :S

Νομιζω πως θα συνεχισω σκονη ολο το καλοκαιρι και θα της δινω φρεσκο

σπανιες φορες για να δω πως θα αντιδρασει ο οργανισμος.

Αν ειμαι λαθος ή σκεφτομαι λαθος, παρακαλω θελω να ακουσω

την γνωμη σας..!!

Φιλια κουκλαρες μου..

(τι σκαρφιστηκε παλι το μυαλο μου και επλασα ολοκληρη ιστορια

για το "τιποτα" δεν μπορω να καταλαβω...!! ) :P:P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kαλησπεραααααααααααα κοριτσακια μου ειστε καλα;εγω αρκετα γιατι επιτελους ξεμπερδεωα απ τα μαθηματα........

Καταρχας....Φανη και ΝΙΝΙΝΑ να χαιρεστε τα αγγελουδια σας να σας ζησουν κ να ειναι παντα ευτυχισμενα...

ΚΑΡΟΛ να σας ζησειη Λυδια Δημητρα, καλοφωτισμενη κ ευτυχισμενη!!!!

Κοριτσια, για τα γιαουρτακια, εμενα ο μικρος μου τρωει τα advance εκτος απ το σκετο,μιλαμε για δυο τι φορα, σκεφτομαι να του τα ελαττωσω κ να του δινω κ απο τα αλλα..

Φανη, για το γαλα που ρωτας εγω θα σου πω την γνωμη μου κ κατι που εμαθα λογω της σχολης χωρις να σημαινει οτι ειναι κ το σωστο.

Εμενα επινε σκονη μεχρι τον χρονο κ τωρα πινει το αντβανς, κ στα 2 επινε κ πινει μεγαλες ποσοτητες, δεν ειδα διαφορα αλλα προσωπικα πιστευω οτι το γαλα σκονη ειναι η χειροτερη ποιοτητα γαλακτος κ αυτο το συμπερανα απ οσα εχω διαβασει...

Επισης τα γαλατα υψηλης παστεριωσης δλδ αυτα που κραταν περιπου μηνα ειναι πολυ καλυτερα ποιοτικα απο τα φρεσκαα, για τον απλο λογο οτι εχουν καλυτερη επεξεργασια παστριωσης. δλδ το φρεσκο παστεριωνεται για 25λεπτα στους 45βαθμ. ενω το υψηλης παστεριωσης για 1-2 λεπτασ τους 72βαθμ. οποτε τα θρεπτικα στοιχεια δεν καταστρεφονται.

Γι αυτο αν προσεξετε τα υψηλης παστερ. ειναι λογο ακριβοτερα απ τα φερσκα....

Σορυ για την μεγαλη αναλυση αλλα επειδη τα εμαθα λογω σπουδων για αυτο τα ανεφερα...Κ για ναμην παρεξηγηθω δεν σημαινει οτι ειναι σψστη η αποψη μου.....

Αυτα για αποψε παω να ξεραθω κλεινουν τα ματια μου,ολη μερα ειχαμε μαστορους σπιτικ με τον μικρο δραμα............

Πολλα φιλια...τα λεμε αυριο!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...