Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΝΕΜΟΡΦΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΙΟΥ-ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ 2009 Νο3!


Recommended Posts

αγαπαρες μου τι κανετε?

χρονια πολλα στην αναστασια μας!να σας ζησει κ να την καμαρωσετε οπως ποθειτε!καλοτυχο κ υγιεστατο παντα το παιδι μας!

καρολινακι ολα καλα?περιμενουμε νεα σου!καλοφωτηστη η κουκλαρα μας!

ιφι εχεις παιδαρο ετσι?τι αγορινα ειναι αυτος?

ευχαριστω για τις ευχες σας!περασαμε παρα πολυ ωραια!αχ κοριτσια δεν υπαρχει...το πιστευετε οτι ειχα ξυπνησει ακριβως την ωρα που ειχα γεννησει?κ μη γελασετε αλλα ενιωθα σαν να κλωτσαει η κοιλια μου...λεω παει τρελλαθηκα!τοσο εντονο το συναισθημα!!

εγω θελω κ αλλο μωρακι!!!αλλα επειδη ο γιατρος μου ειπε οτι υπαρχει μια περιπτωση να νοσηλευτω κ παλι τους 2-3 τελευταιους μηνες θελω να περιμενω να μεγαλωσει ο αλεξανδρος ωστε να καταλαβαινει καποια πραγματα γιατι εδω στη νισυρο δεν εχουμε νοσοκομειο.θα πρεπει να παω παλι ροδο.κ ποιος θα νταντευει ποιον?τοτε ειχα τη μανουλα μου!τπτ αλλο δεν με φοβιζει!ακομα κ οι πονοι που υπεφερα τοσους μηνες.ειχα παααααρα πολυ δυσκολη εγκυμοσυνη κ μετα απο 1 αποβολη αλλα χαιρομαι που τα καταφερα κ κραταω τον πριγκιπα μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 907
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ευτυχωε μιλησα με την παιδιατρο κια μου ειπε ολα οκ.οτι ετυχε και δεν υπαρχει λογος ανησυχιαας σε ολους μασ συμβαινει λιγο ψυχρα λιγο παραπανω στο νερο.παντως μου ειπε να μην δωσω σημασια και ηρεμησα θα εσκαγα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kαλημερα καλη εβδομαδα :) τι κανετε; εμεις μια χαρα καναμε τα γενεθλια μας, η τουρτα τελεια οπως τη ζητησα Φανη για σενα το λεω ;) πολυ ελαφρια αρεσε σε ολους :) αλλα ο μικρος κυριος στο τσκ τον προλαβαμε να σβησει το κερακι :woohoo: ηταν κουρασμενος αφου ειχαμε παει σε βαπτιση οπως ειχα πει κ νυσταζε... :P εσβησε το κερακι κ αποκοιμηθηκε στο καροτσι τελεια περασε :P τα παιδακια διπλα φωναζανε πεζανε αλλα ο μικρος τιποτε ξυπνησε κανα μισαωρο πριν το τελος παλι καλα :)

Φανη μου κ εμενα μου αρεσε η τουρτα σας αλλα οταν τη ζητας αλιως , τι θες κ αλιως κ εγω στη θεση σου θα του τα λεγα ενα χερακι :angry: κοριτσια για δευτερο εμεις θελουμε αλλα μαλον αυτο δε μας θελει :( ενταξει πλακα κανω ;) απλα κ το μικρο τον αποκτησα μετα απο πολυ αγωνα κ ετσι ειπαμε αν ερθει κ αλλο εχει καλως, αλιως ας ειναι γερος ο Παναγιωτης μας ;):)

Καρολινακι καλοφωτιστη η μικρη περιμενουμε νεα :kiss:

φωτο απο γενεθλια θα ανεβασω στο fb Ιφιγενεια πως εισαι εκει να σε ψαξω; ;):)

Στελλα ,Κωνσταντινα, Χρυσα......καλη εβδομαδα καλη δουλεια στις εργαζομενες μακια :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κουκλες!!!!!!!

Φανουλα να σου ζησει η κουκλιτσα σου!!!! Να ειναι πολυχρονη χερη δυνατη...με πολλα πολλα δοντια..

Καρολ!!! περιμενουμε φωτορεπορταζ απο τη βαφτηση...πες μας πως ηταν

Κωνσταντινα, Στελιτσα σουλα Κατερινα Ιφηγενεια.....και οποια αλλη ξεχασα..τα πολλα πολλα φιλι αμου.

Θα επανελθω...να δουλεψω και λιγο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα αγάπες μου!!!!!

Καρολ μου,να μας ζήσει η παπένια κ με το όνομα μάτια μου!!!!

Περιμένουμε νέα,αναλυτικά!!!!

Φανούλα μουουου!!!Με γεια το δοντάκι κοριτσάκι μου!!!!

Είδες,πραγματικά το καλύτερο δώρο σας το φύλαγε έκπληξη για τα

γενέθλιά της... :woohoo: Μα κ εγώ,τι ευχή σου δωσα κ εισακούστηκα

αμέσως!!!!!! B)

Στελλούνι μου όμορφο γι αυτό χάθηκες εσύ αγάπη μου..Ε

το φαντάστηκα οτι κάτι τέτοιο θα είχε συμβεί,αφου κ εσύ δε μπορείς

μακριά μας... ;) Κ εγώ πήρα πιατάκια,σκ@@ακια,μπαλόνια κτλ για

το πάρτυ μας!!!!!!!Κ ανυπομονώ..Απο σήμερα αρχίζω κ την

φύσα-το-κερί εκπαίδευση!! :laugh:

Αννούλα μου ανατρίχιασα όταν διάβασα οτι ξύπνησες την ώρα που

είχες γεννήσει..Απίστευτο,έτσι???? :ohmy:

Ιφιγένεια πού να πατε κ στη θάλασσα κοριτσάκι μου!Κ το Ολινάκι

είχε ψιλομελανιάσει οταν τη βγάλαμε απο τη θάλασσα αλλα δεν

ανησύχησα καθόλου γιατι θυμάμαι εμάς που όταν ήμασταν παιδάκια

μελανιάζαμε ολόκληρα!!! :silly: Μην αγχώνεσαι...

Καλή εβδομάδα σε όλες μας κοριτσάρες μου!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Cesilia έγραψε:

Καλημερα κουκλες!!!!!!!

Φανουλα να σου ζησει η κουκλιτσα σου!!!! Να ειναι πολυχρονη χερη δυνατη...με πολλα πολλα δοντια..

Καρολ!!! περιμενουμε φωτορεπορταζ απο τη βαφτηση...πες μας πως ηταν

Κωνσταντινα, Στελιτσα σουλα Κατερινα Ιφηγενεια.....και οποια αλλη ξεχασα..τα πολλα πολλα φιλι αμου.

Θα επανελθω...να δουλεψω και λιγο

Καλημέρα συμπεθερούλα,καλή δουλίτσα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κωνσταντινα μηπως μπορεις να μου ευχηθεις να κερδισω το Τζοκερ;;;;;

χαχαχα

Φιλακια πολλα απο τον Χριστοφορο στην πανεμορφη νυφουλα μας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα ομορφιές μου και καλη εβδομάδα να χουμε!!!!!!!!!!!!!!!!

αχ είμαι μια πολυ ευτυχισμένη μανούλα.... :):) βαφτίστηκε το παπί μας Λυδία-Δήμητρα !ήταν μια κούκλα ...ευτυχώς βρε κορίτσια που ο φωτογράφος μας έβγαλε τιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιις φωτογραφίες με το πρώτο φόρεμα της παπένιας¨-Λυδίας(εεεεεεεεεε μεχρι να το συνηθίσω..)γιατι μετα το μυστηριο που φόραγε το βαφτιστικό φορεμα την πήρε ο ύπνος...μεχρι να φαω το γλυκάκι γιατι τα χα παιξει νηστικια απο το πρωί....μου κοιμήθηκε :(:( στην αγκαλια του προπάππου και μετα της προγιαγιάς...αλλα δεν το βαζουμε κατω εχουμε πολλες φωτο με το πρώτο φορεματάκι που ταν σαν γλυκια μπομπονιερίτσα ... :P:P και θα την παω το σαββατο στον φωτογραφο να την βγαλει με το βαφτιστικο... ;);) ήρθαν πολυ λίγα άτομα...οχι πως ειχα καλεσει πολλα αλλα ήρθαν μόνο 30...πολλους που περιμενα δεν ήρθαν...αλλα δεν πειράζει κορίτσια λιγοι και καλοί...τους άρεσαν τόοοοοοοοοοσο πολυ οι μπομπονιέρες (μαγνητάκι νεραιδούλα!!!!!!!!!!! με οργατζα που όλοι πήραν πάνω απο δυο...γιατι ειχα παρει 100 και εμεινα με 30...θα ξαναπαραγγείλω...

το βαψιμο που έκανα μόνη μου ήταν σούπερ... :):) όλοι μου έλεγαν ότι ηταν σαν του γαμου τόσο ωραίο.... :woohoo: :woohoo: :woohoo: χαρα εγω φαντάζεστε... ;);) το μαλλι τελειο....αφου κοιμηθηκα και ηρθα στην δουλεια...αλλα επειδη ποναγε το κεφαλι μου απο το σφιξιμο ημουν ξυπνια απο τις 3...αλλα μπρος στην ομορφιά... :P:P χαχα αφηστε που όλες μου λενε αχ τι όμορφη που εισια σήμερα και απο μεσα ....γκρρρρρρρρρρρρ :angry::angry: εχω βαλει ματακι και δεν το βγαζω απο πάνω μου...δεν ειναι σαν και εσας που στε το παρεακι μου!!!!!!!!!!!!!κριμα που στε μακρια...

Εννοείται ότι το παπί μολις εκανε το μπλουμ αρχισε και εκλαιγε και δεν σταματαγε... :(:( αφηστε που επρεπε να την εχει η νονα και να λεω στον παπα να την παρω?????σε λίγο και μετα τον ξανακοιτάω και του λεγα πάλι να την παρω...την λυπόμουν...αλλα μετα ηρέμησε...όταν καναμ ετον κυκλο 3 φορες είχα παει μπροστα απο την νονα για να της κραταω το χεράκι...

Λυδία μου να μας ζήσεις καρδούλα μου και απορω μοναχα απορω πωωωωωωωωωωωωωωως θα ταν η ζωη μας χωρίς εσενα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!σε λατρευωωωωωωωωωωωωωωωωω... :kiss::kiss:

Κοριτσάκια μου ευχαριστω πολυ πολυ πολυ όλες για τις ευχουλες σας και απο δω και στο θεματάκι που μου άνοιξαν...να στε όλες καλα και να χαίρεστε τα αγγελούδια σας!!!!!!σας αγαπω πολυ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα κοριτσιαααααααα!!!!

Κωνσταντινα μου οντως δε μπορω μακρυα σας ;) !!!Ασε που κ τις πρωτες 2μερες δεν ειχαμε ουτε τηλ :angry: !!Anyway ολα καλα τωρα!!

Κ εγω θα αρχισω σημερα την εκπαιδευση με το κερι...θα γελασουμε πολυ :laugh: !!!Φιλια πολλα στο Ολινακι!!

Καρολινακι μου να σας ζησει κ παλι η Λυδια-Δημητρα-.....Παπενια :woohoo: :woohoo: !!!!!Γερη,καλοφωτιστη κ ευτυχισμενη ολη της τη ζωη για να σας γεμιζει χαρα,αγαπη κ πολλα χαμογελα :):) !!!Ολα υπεροχα ακουγονται για χθες ,πολυ χαιρομαι!!!2 κουκλες θα'σασταν κ ο μπαπμας κ συζυγος θα καμαρωνε!!Κ συμφωνω για το λιγοι κ καλοι!!!Φιλια στο νεοφωτιστο παπακι!!!

Χρυσουλινι μου καλημεραααα!!Κ εγω σου ευχομαι να κερδισεις το Τζοκερ :woohoo: !!Κ αμα γινει ξερεις...μη ξεχασεις τι ιντερνετικες σου φιλες :P :laugh: !!!Καλη δουλειτσα :kiss: !

Εγω αυτη τη βδομαδα εχω πολλες δουλειτσες...να παω να παραγγειλω επιτελους την τουρτα,να παω για προσκλητηριο-μπομπο(βρηκα :silly: !!),οδοντιατρο,παιδιατρο,να ψωνισω κατι δωρα για αλλα γενεθλια κ πολλα αλλα που μου διαφευγουν αυτη τη στιγμη!Για αρχη μαλλον θα παω για σιδερο :dry: ...

Η μικρουλα μου παραδοξως κανει νανι για την ωρα!!!

Φιλακια αγαπες :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

little-angel έγραψε:

Καρολινακι μου να σας ζησει κ παλι η Λυδια-Δημητρα-.....Παπενια :woohoo: :woohoo: !!!!!Γερη,καλοφωτιστη κ ευτυχισμενη ολη της τη ζωη για να σας γεμιζει χαρα,αγαπη κ πολλα χαμογελα :):) !!!Ολα υπεροχα ακουγονται για χθες ,πολυ χαιρομαι!!!2 κουκλες θα'σασταν κ ο μπαπμας κ συζυγος θα καμαρωνε!!Κ συμφωνω για το λιγοι κ καλοι!!!Φιλια στο νεοφωτιστο παπακι!!!

ευχαριστω και απο δω αγγελουδι μου...δεν θελω να παινευτω αλλα ναι ειμασταν όλοι κουκλια...χαχα :P:P

καντε μου μια χαρη και οποια θελει ας μου στειλει το εμαιλ της όταν βγαλω φωτο θα τις σκαναρω και θα σας τις στειλω....με πμ βεβαια....!!!!!!!!το χω ξαναπει ...ααααααααααααααααααντε ακόμη?? :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στελλίτσα μου κ εγώ την προγηγούμενη βδομάδα

παρήγγειλα τούρτα..εγώ βέβαια είμαι της απλής σχολής,οπότε

θα μου φτιαξει σε λευκή ζαχαρόπαστα 2 ροζ πουέντες!!!!

Εξαιρετικά αφιερωμένη στη μικρή μου μπαλαρίνα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσουλίνι μου εγω κανω βουντου...χαχα τζοκερ τζοοοοοοοοοοοοοοοοοοκεεεεεεεεεεεεερρρρρρρρρρρρ...μωρε ας το κερδισεις εσυ και εγω δεν θελω τιποτα... :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Karol το δικο μου μαιλ το ξερεις..πλιζ να λαβω φωτο να μου φτιαξεις τη μερα!!!

Στελλιτσα..ασε..μη μηλας για γιατρους..να γραψω λιστα;;;;

Ναι κοριτσια δεν το συζητω..αμα κερδισω Τζακ Ποτ θα σας μαζεψω ολες στο υπερπολιτελες μου εξοχικο εισ τας Χαλκιδικας!!!!

Αχ τι καλα..τουτρτιτσες..γεννεθλεια...βαφτησεις..μ'αρεσει!!!

Παω να κανω και δευερτο καφε να ξυπνησω!!

Χτες εκανα 2 μπαλκονοπορτες, 2 μπαλκονια το παραθυρο της κουζινας..καιενα απλο ξεσκονισμα- σφουγγαρισμα...

να ειναι καλα η μανουλα μου που ηρθε και μου σηδερωσε το βουνο!!!!!!

Αχ..απο Σεπτεμβη ειπαν οτι στην δουλεια του αντρα μου θα βελτιωθουν τα πραγματα.

Ελπιζω γιατι αλλη φορα να τα ξανακανω δεν αντεχω και την επομενη θα εχω την κυρια που μου καθαριζε πριν

Και δεν ειναι πως την εχω δει καπως..απλα ειμαι τοσο πτομα σημερα στη δουλεια που δεν μπορω να σηκοσω το 12ποντο και να φτιαξω αλλον ενα καφε!!!!!

Το μονο καλο ειναι πως εχασα αλλο ενα κιλο...αντε εμειναν αλλα 8!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΤΑΝ ΤΙΣ ΠΑΡΩ ΘΑ ΠΕΣΕΙ ΣΚΑΝΑΡΙΣΜΑ ΚΑΙ ΑΠΟΣΤΟΛΗ! αλλα ειναι μερικες κοπελες που δεν το χω...οποια θελει μου το δινει... ;);) αχ μακαρι να βγουν καλες...θα κοσμουν το σαλόνι μόλις γινει το σπιτάκι μας... ;)

ααααααα δεν σας ειπα...θυμαστε κουτσουνες το σαββατο μια απιστευτη βροχη που ριξε...ειδικα στην αθηνα πραγμα αυνηθιστο...μπηκαν νερα στο σπιτι που φτιαχνουμε... :( γιατι ακομη δεν εχουμε βαλει παραθυρα...και ο αντρούλης μου καθόταν δυο ώρες να βγαζει τ α νερα... :( ευτυχως κανει ζεστη και δεν θα αφησει υγρασια...αφηστε που ευτυχως το πηρε ειδηση η μανουλα μου γιατι της εσταζε στοι δικο της ταβανι που ναι απο κατω... :dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπράβοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο Ces μου!!!!!!!!!!! :woohoo: :woohoo: τελεια... αντε και τα υπόλοιπα σιγα σιγα...τι κανει ο ταρζανούλης σου???????????

Ντινούλα μου η ταζούλα σου καλα??????????αντε θα ναι όλα τέλεια για την μικρη μπαλαρίνα... :P:P

Αγγελικούλα μουυυυυυυυυυυυ που εισαι αγαπη? ο χαρτοφάγος μας τι κανει??????? :P αχ άσε και εμας χθες της ξαναδωσα ενα παποφαγωμενο!!!!!!!!!! βιβλιαρακι με κουμπακια που κανουν μουσικη και η ατιμη....αρχισε παλι και δαγκωνε την ηδη φαγωμενη γωνία!!! :woohoo: φαινεται ειναι νοστιμο το χαρτι...λες να δοκιμασουμε???? :laugh: :laugh: και βρηκα δυο κομματια χαρτι στο στομα....αλλα ηταν η γιαγια μας εκει και τρομαξε και της τα βγαλε...αλλα εχουμε να φαμεεεεεεεεεεεεεεε...και το τι εχει φαει...τρελαινεται να βαζει στο στομα την ακρη απο το πλαστικο ποτιστηρακι...η πονηρη εχει βρει τροπο και ενω το κουμπωνω κατι κανει και τσουυυυυυυυυπ το βγαζει... :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ninina έγραψε:

καλο μεσημερι κ παλι μπηκα να σας δειξω φωτο απο γενεθλια τις υπολοιπες στο fb o αντρας μου εκανε καλη δουλεια... ;):kiss:P7046948.jpg

συμπεθερουλα μου τελεια τουρτίτσα!!!!!!!!!!!!! :woohoo: :woohoo: χαίρομαι που περασατε όμορφα ...ο γαμπρούλης μου τι κάνει? τα φιλια μας απο Λυδια ;);) και Καρολ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πολυ ωραιεσ φωτο νινινα τελεια πηγαν ολα μια χαρα..αχ θα σκασω απο φωτο τι ναλεμε....που δεν εχουμε καμια καλη...το παραβλεπω...

τελεια που λυδια βαφτιστηκε και εσυ σαν χαρουμενη μανουλα καρολινα πηγαν ολα οπωσ ηθελεσ σημασια οι γονεισ να ειναι καλα και να μην εχουν αγχος...

νινινα ειμαι η ifigenia kafaneli γραψε μαμμυ να καταλαβω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...