Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΝΕΜΟΡΦΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΙΟΥ-ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ 2009 Νο3!


Recommended Posts

Καλημερα κοριτσια!!!

Καλημερα ιφηγενεια!!!!

Χαιρομαι που εισαι πολυ καλυτερα!!

Ετσι μπραβο !!!

εμεια τα ιδια..

κινηγαμε το Χριστοφορο που αλλωνιζει σε ολο το σπιτι!!!

Μαλλον βγαζουμε δοντι...δενκοιμηθηκε ολη νυχτα

Κατερινακι μου σου ευχομαι και απο εδω τα καλυτερα

Να ζας ζησει ο παναγιωτης να ειναι γερος και δυνατος, να σας χαριζει αμετρητες χαρες και μετρημενες( στα δαχτυλα του ενος χεριου) λοιπες.

Να ειστε και εσεις γεροι να τον χαιρεστε και να τον καμαρωνετε

Τα φιλακια μου σε ολες

Αννα, Δωρα, Συμπεθερα..η Καρολ που ειναι..απεργει και σημερα!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 907
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μπαααα

εγω εδω στον αγωνα!!!

Χτες πηγαμε βολτα με τον μικρο...

ρε κοριτισα τα περισσοτερα μαγαζια εχουν απιστευτες προσφορες

Βρικα ενα που εχει φιρματα ρουχα..κοστουμακι λινο μαρασιλ παντελονι πουκαμισο σακακι γυκεκαλι 70 ευρω τελικη

Πουκαμισακι Trussardi 25 ευρω παντελονακι φεραρι 19 ευρω..μπηκα σε πολυ πολυ μεγαλο πειρασμο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπηκα!!!

ετυχως δεν ειχα λευτα μαζι μου!!!!

θα ειχα αγορασει!!!!!

αλλα πρεπει να παρω ρουχαλακι για τον γαμο στις 10/07...αλλα και για ξμενα ρουχο

αν και ο μικρος εχει τοσα μα τοσα πολλα καλα ρουχα..που το σκεφτομαι

το πιθανοτερο ειναι πως θα καταληξω σε μια λευτη σαλοπετα απο ποπλινα D&G γδωρο απο μια φιλη μου απο Αμερικη, και να ποαρω μοτο το πουκαμισακι trussardi..θα δουμε ομως!!!!

εγω μαλλον θα βαλλω το φορεμα της βαφτησης

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι Χρυσούλι μου αν εχει πολλά ρουχαλάκια,επέλεξε ένα απο

αυτά..Σκέψου με το μυαλό κ όχι με την..καρδιά κ το σπάταλο

χέρι σου!!!!! :laugh:

Εγώ χθες έβλεπα τα ρούχα της Ολίνας κ διαπίστωσα οτι δεν έχει

πολλά αμάνικα ρουχαλάκια..Μη σου πω είναι κ λίγα!Τα πιο πολλά

είναι κοντομάνικα κ αν σφίξουν οι ζέστες(αμην...)πέρα απο τα 5-6

πραγματάκια που έχει που μου αρέσουν τα υπόλοιπα είναι ρούχα σπιτιού..

Οπότε θέλει κ άλλα σίγουρα!Βέβαια είναι κ τα γενέθλιά μας την

άλλη βδομάδα οπότε προφανώς θα γίνει πάλι του ρούχου κ της

αλλαγής,οπότε θα κάνω υπομονή για τα υπόλοιπα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΥΥΥ μη το συζητας

εγω απο τη βαφτηση και τα γεννεθλεια..εχω καλα ροτυχα μεχρι 3 ετων...χειμωνιατικα καλοκαιρινα

αλαλ πουκαμισακι καλο καλοκαιρινο δεν εχει, απο παπουτσια παλη ειμαστε φουλ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα... :)

Ιφιγενεια μου να χαιρεσαι τον αντρακο σου και να τον καμαρωσεις

οπως ποθεις. (κατοπιν εορτης Χρονια Πολλα .. αλλα δεν καταφερα να

μπω χθες για να σου ευχηθω..).. :(

Χρονια πολλα και ευτυχισμενα στο παλικαρακι της Νινινας μας!

Να σας ζησει! Να ειναι γερος και τυχερος στη ζωουλα του.

Κωνσταντινα μου... το "τσακωσατε" παλι το φορεματακι...!! :ohmy:;)

Με το καλο να το γεμισετε σοκολατα-σαντιγυ.. :laugh: χωματα...!! :woohoo:

Χρυσα μουυυυ...νομιζω οτι η σαλοπετιτσα

το χρειαζεται το πουκαμισακι.

Να πας να το αγορασεις αμεεεσως!! :P:P

Εμενα παλι ρε κοριτσια γιατι δεν μου αρεσουν καθολου μα καθολου

τα καλα ρουχα? Και τα φορεματακια της Αναστασιας μου την δινουν.

Απο το πιο καλο μεχρι το πιο καθημερινο..

ολα τα βλεπω "καπως". :S:S:S:S

Τρελενομαι για αθλητικα!!!! :woohoo:

Φορμουλες, τζινακια.. παπουτσακια.. καπελακια..

αλλα μη την εχω και σαν αγορακι και μας γελαν κι οι πετρες!!

Τελος παντων... :)

Εσεις τι κανετε αλλο?

Ωραιος καιρος σημερα εεεε!!

Με εντυπωσιασε με το που ανοιξα το ματι.. :blink::blink::blink:

Τι καλοκαιρι ειν΄αυτο φετος?

Αυριο 1 Ιουλιου και καναμε ενα μπανιο μονο.. Ελεος!!

Σας αφηνω κουκλαρες μου.

Παω να τηγανισω πατατες...

Με την ζεστη απορω καθε μερα τι φαι να κανω..

Αν αναψω φουρνο γινεται το σπιτι θερμοκηπιο. :huh::huh:

Καλο μεσημερι.

Φιλιααα :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μετα απο μια βδομαδα σκεψης και περισυλλογης μπαινω κι εγω με χαρα για να γραψω τα τρελα κατορθωματα του Ιασωνα και παταω το "οι συζητησεις μου"... Τι απιστευτο ξενερωμα εφαγα!!! Καυγαδες παντου... απιστευτα σκληρες και υποτιμητικες εκφρασεις... ντραπηκα τοσο που ημουνα ετοιμη να βγω και να ξανα-μπω σε κανενα μηνα παλι! Μου φαινεται πως θα μπαινω κατ' ευθειαν στο δικο μας θεμα και δεν θα ξανακοιταξω τιποτε αλλο... υπαρχει μια συμπνοια εδω κι ενας αν μη τι αλλο πολιτισμος!

Δυσκολη η εβδομαδα που περασε! Μονη μου στο σπιτι με τον Ιασωνα, τσακωμενη με το Γιωργο (που εκανε πολλες εξυπναδες στην Αθηνα που ειχε παει για δουλειες), τσακωμενη με τη γιαγια μου (που μου την ειπε οτι μαλωνω και φωναζω αδικα το παιδι και τι μανα ειμαι εγω! -ο Ιασωνας πεταγε τα φρουτα στο πατωμα, με δαγκωνε με μανια και με κλωτσαγε- σας θυμιζει κατι?) και φυσικα τσακωμενη με την εξυπνη τη μανα μου που πηγε να μου πνιξει το παιδι με ενα σφουγκαρο-μπαλακι που του εδωσε, το οποιο εγραφε στη συσκευσια με κατι γραμματα ναααα, με το συμπαθειο, πανω απο 4ων ετων.

Παντως ηρεμησαμε μονοι με το μικρο στο σπιτι. Μονο ο αδερφος μου και η νυφη μου ερχονταν και παρατηρησαν και αυτοι την ηρεμια που επικρατουσε τσο σπιτι σε σχεση με ολες τις αλλες φορες... Ο Ιασωνας κοιμοταν ολα αυτα τα βραδια συνεχομενα, χωρις ενδιαμεσα ξυπνηματα και κλαματα ή απαιτησεις για παιχνιδια μεσα στη νυχτα. Ετρωγε κανονικα, πηγαιναμε βολτες με το ποδηλατακι... μια χαρα! Ειχαμε βεβαια και ενα σχεδον ατυχημα... Εριξε την παπουτσοθηκη πανω του!!! Ημουνα διπλα του και ξεχωριζα τα ρουχα για το πλυντηριο και αυτος παλευε να φτασει ενα κουτι που ηταν πανω στο επιπλακι... Ευτυχως που ηταν στενος ο διαδρομος και οπως επεσε ακουμπησε στον τοιχο. Δεν χτυπησε καθολου ουτε γρατζουνια, καρουμπαλακι, τιποτα!!! Ηταν παντως πολυ τρομαχτικο και για τους δυο μας! Εκλαιγε ενα τεταρτο συνεχομενα απο το φοβο του κι εμενα πηγε να μου φυγει η καρδια... Το επιπλο στερεωθηκε στον τοιχο αλλα ο μικρος δεν το εχει ξανα - ακουμπησει απο τοτε.

Εχω ακομα εναν εκνευρισμο απο αυτα που διαβασα με τα εθιμα της βαφτισης και τους θηλασμους!

Θα κοιταξω να ξανα-μπω αργοτερα να σας γραψω τα διαφορα γελαστικα του κατωρθωματα και να διαβασω και τα νεα σας με περισσοτερη ορεξη.

Για την ωρα, πολλα - πολλα φιλακια σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φανουλα μου και εγω τρελαινομαι για αθλητικο ντισιμο..

εγω οσα εχω αγορασει του μικρου ειναι πλα φορμες..εχω ψωνιο με νικε και adidas!!!

αλλα τι να γινει..σε γαμο δεν μπορω να τον παω με σπορτεξ!!!!

θα σας βαλλω φωτο μετα!!!

αΓΓΕΛΙΚΟΥΛΑ ΜΟΥ!!!!

που χαθηκες ρε συ!!!!

μας ελειψες πολυυυυυυ

ρε συ...πωπω..αγιο ειχε το παιδι...απαπαπ...και εγω θα επαιρνα την τρομαρα της ζωης μου!!!!

αχ γραψε κατι..δεν αντεχω να ειναι μονο το δικο μου τετοιος ταραξιας !!

εχεις δικιο οτι και να πεις..

εγω το δηλωσα...δεν ξαναπανταω σε αλλα θεματα εκτος απο το δικο μας και το εξπρεσακι..

απλα δεν θελλω να αναλλονομαι σε ανθρωπους που φορανε παροπηδες και δεν βλεπουν περα απο τι μιτη τους.

Εαν πιστευω πως μπορω να βοηθισω με τις γνωσεις μου σε κατι θα στειλλω πμ..αλλα μεχρι εκει!!!

Τα φιλια μου στον Ιασωνακο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσάκια μου όμορφαααααααααααααααααααααα αχ και να ξερατε πόσο πολυ μου λείψατε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :( εδω και μερες πάω να μπω μιας και χαλαρωσα λιγακι απο τη δουλεια...και δεν με αφηνε να μπω :(:(:( μου κόλλαγε ο υπολογιστης και ενω εκανε πόσες φορες log off τίποτα :angry::angry:

ΝΑΙ ΝΑΙ ΘΑ ΤΟ ΠΩ ΟΤΙ ΣΑΣ ΑΓΑΠΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ!!!!!!!!!!! :kiss::kiss::kiss:

αν ειδατε ειχα εκνευριστει πολυ πολυ και ειχα ανοιξει θεμα με τίτλο μια φορα και εναν καιρο...εν ολίγοις ελεγα πως ήταν καποτε το μαμμυ και πως εγινε... :angry:

αλλα εδω βρίσκω την ηρεμια μου και το παρεακι μου !!!!!!!!!που συμπονά η μια την άλλη και δεν παρεξηγιομαστε...λεμε ότι νοιώθουμε.. ;);) ετσι δεν ειναι διαδικτυακες μου φιλενάδες???????????εδω και στο στεκι μπαινω πιο πολυ..όλα τα άλλα τα ψιλοαγνοώ...

πλεον το παπί μου κανει και 7 βηματάκια μόνη της!!!!!!!!!!!!!!!!!ειμαι πολυ χαρούμενη...αντε την κυριακή να βαφτιστούμε γιατι η μανούλα εχει μια αγωνια...όσο για το μακιγιαζ θα το επιμεληθω μόνη μου αφου δεν βρηκα τελικα αισθητικό... :( πιστευω ότι θα τα καταφερω μια χαρουλα...πηρα προιοντα estee lauder ... ;) μου λένε ότι τοχω στο βαψιμο...ενω στο μαλλί το ακριβώς αντίθετοοοοοοοοοοο :P:P

Συμπεθερούλα μουυυυυυυυυυυυυυυυυ να χαιρόμαστε το πανέμορφο αγοράκιμας!!!!!!!!!! :kiss::kiss::kiss: να τα χιλιάσει αγαπη μου και να ναι μια ζωή γερός και φυσικά καλότυχος στην ζωή του....η νυφούλα σου του στέλνει ένα τεράστιοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο σαλιωτό φιλί :P:P:P

Ιφι μου να χαίρεσαι και εσύ τον Κωνσταντινούλη σου... :woohoo: :woohoo: πάντα με υγεια χαρα και πολυ τυχη στην ζωούλα του!!!!!!!!!ελπίζω να σαι καλύτερα κοριτσάκι μου τώρα...

zaira μου γλυκια να χαίρεσαι και εσυ το αγγελουδάκι σου....ν α τον καμαρώνεις μια ζωή!!!!!!!!!!!!!

Χρυσουλίνι μουυυυυυυυυυυ, Κωνσταντινούλα μου, Αγγελουδάκι μου Ποπίτσα,Αντρούλα,Αγγελικούλα μου,Δωρίτσα μου,Ελενίτσα μου και όποια άλλη ξεχνω ...πολλα φιλια απο καρολ και παπένιααααααα... :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aγγελικούλα μου άστες να σφάζονται μωρό μου κ εγώ

πλέον δεν απαντώ σε κανένα θέμα εκτος απο το δικο μας γιατι

στο τέλος βρισκεις κ τον μπελά σου..Μια φορά έκανα το λάθος

να γράψω οτι έχω βάλει dvd του gummy bear στην κόρη μου κ

μόνο που δε μ έδιωξαν κακήν κακώς..Τι να πεις!Εμείς να μαστε

καλά..Καλή καρδιά!!!Κ αν θέλω να βοηθήσω κάπου στέλνω πμ!

Το γιαβρι μου ο Ιάσωνας τι έπαθε μωλε...Πολλές αγκαλιές να

του κάνεις απο εμάς,θα κατατρόμαξε η ψυχή μου!Αναμένουμε

νέες περιπέτειες!!! :P:P

Φανούλα μου πώς πας με το δίπλωμα αγάπη μου?Τι κάνει

η μπουμπου σου?

Καρολλλλλλ!!! κ εμείς σε αγαπάμε κ μας εχεις λείψει τρελά!

Με το καλό το μπλουμ!!Είμαι σίγουρη οτι θα είστε κ οι 2

ΚΟΥΚΛΑΡΕΕΕΕΕΕΕΕΣ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αγγελικη μου τι επαθε βρε το παιδι?ευτυχως ολα καλα!πραγματι οσο περπατανε κανουν κ περισσοτερα κατορθωματα.κ μενα τρεμει η ψυχη μου...

ιφι κ νινινα να σας ζησουν τα πιτσιρικια!να τα χιλιασουν κ παντα με υγεια!κ οπως παντα λεω ΚΑΛΟΤΥΧΑ ΣΤΗ ΖΩΗ ΤΟΥΣ!!!!!

λοιπον εχθες παρελαβα τα μπερμπερυ,ντισελ κ λακοστ.θα τα βγαλω φωτο.ειναιονειρο.με μαλωνει ο βαλαντης αλλα ρε παιδια ισως φταιω κ εγω...τελος παντων.σημερα το πρωι ξεκινησα τα γλυκα.εφτιαξα 1 ταρτα σοκολατας,1 τσιζ κρικ με λευκη σοκολατα,τρουφες,πειρασμους σοκολατας κ γλυκο κλαμπ σαντουιτς.ειναι πολλα οπβς κ οι καλεσμενο.βεβαι ημουν στην κουζινα απο τις 8 -2 αλλα το χαιρομουν.ειχα κ τον παρλιαρο junior.καποια στιγμη τον βλεπω ο μισος μεσα στην αχνη κ ο υπολοιπος στο κακαο.τωρα βλεπετε φτανουμε κ το τραπεζι κ τα πεταμε ολα κατω.εριξα το γελιο οταν τον ειδα κ λεω βρεεεεεεεε κ αρχισε να χαχανιζει κ να γλυφει τα χερια του.εσκυβω κ του ελα στη μανουλα κ ερχεται κ εβαζε τα χερια του στο στομα μου προφανως για γλυκαθω.οταν πινει κατι μετα κανει ααααακ οταν τρωει κατι που του αρεσει πολυ μμμμ κ κουαει κ το κεφαλι.επισης βηχει ψευτικα κ μας κανει γκριματσες οτι μας κοροιδευει.ενα σκατο ειναι κ μας γεμιζει ζωη το μαναρακι μου!

φιλακια στα μωρακια σας φιλεναδες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΓΙΝΑΝ ΤΑ ΓΕΝΕΘΛΕΙΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΠΗΓΑΝ ΚΑΛΑ ΟΠΩΣ ΠΑΝΩ ΚΑΤΩ ΤΑ ΗΘΕΛΑ....ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ ΝΑ ΣΚΑΣΩ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΜΙΑ ΦΩΤΟ ΤΗΣ ΠΡΟΚΟΠΗΣ ΔΕΝ ΕΒΓΑΛΕ ΟΑ ΔΕΡΦΟΣ ΜΟΥ ΤΡΑΒΟΥΣΕ ΒΙΝΤΕΟ ΕΝΑ ΜΑΤΣΟ ΧΑΛΙΑ ....ΜΑ ΤΕΛΕΙΩΣ ΤΕΜΠΕΛΙΑ ΛΕΜΕ...ΘΑ ΚΟΙΤΑΞΩ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΣΩΖΕΤΕ ΑΠΟ ΤΟ ΧΑΛΙ ΑΥΤΟ.ΜΑ ΘΑ ΣΚΑΣΩ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΦΩΤΟ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΩ?ΘΑ ΣΚΑΣΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ.........

ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΣΤΑ ΚΑΛΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΣΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΑΣ ΕΠΙΣΗΣ...ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σε καταλαβαίνω Ιφ. και μένα το Σάββατο που τα γιρτάσαμε τα γενεθλια μας δεν μου τραβήξανε και τπτ της προκοπής. τεμπέληδες παιδί μου τελείως. τι να πεις.

να σου ζήσει και χαίρομαι που σε ακούω καλύτερα..αλοίμονο και αν δεν ήσουν στα γενέθλια του παιδιού σου.

φιλάκια κοριτσάρες μου.

όσες δεν έχουν γιορτάσει ακόμα,με το καλό

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κουκλες!!!

Σας στελνω ρα φιλι αμου γιατ νυσταζω

ο μικρος ολη νυχτα γκρινιαζε, μαλλον βγαζει δοντι..ελπιζω δηλαδη!!!!

χτες πηγαμε επιστεψη και ο χαλβας ο δικος μου της εφαγε απο 2 κοριτσακια..και μετα εβλεπε το ενα και εφευγε!!!!

και να πω οτι ειναι κανενα αγριο κοριτσακι..ενα αγγελακι ειναι ισυχο και πανεμορφο σαν ξωτικο...

κλασικος αντρας παιδι μου...χεστης!!!

Ανγγελα γραψε καλε περιπετιες του Ιασωνα..μας λειπουν πολυυυυ

τα φιλια μου σε ολες!!!

ιιι συμπεθερα...dvd gummy bear...ντροπη σ!!!

καλε ποτε εγινε αυτο και δεν το πηρα χαμπαρη;;;;;

κοριτισα μη δινετε σημασια...δεν αξιζει να χαλιεστε..καντε την δουλεια σαςοσο αφορα το μεγαλωμα του δικου σας παιδιου..ολα τα αλλα ειναι τριχες..δεν εχετε αναγκη ουτε την επιδοκιμασια και φυσικα ουτε την αποδοκιμασια κανενος.

Τα φιλια μου σε ολες..παω να κανω καφε να ξυοπνησω....και να δουλεψω, αυριο λεω να παρω αδεια να καθαρισω το σπιτι για τον γαμο της κουνιαδας μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μια γλυκια καλημερα και καλό μηνα κοριτσάκια μου όμορφα!!!!!!!!!!! :):):)

Αγγελικούλα μου δεν το χα προσεξει αυτο που πες με τον Ιασωνάκο... :blush: πω πω φαντάζομαι τι λαχταρα πήρες αγάπη μου..ευτυχως όλα καλά... :):)

κουκλίτσες και εμεις απο τα γενεθλια δεν εχουμε καμια φωτο εκτος απο μια της τουρτας και μια με την παπενια που ειναι και αυτη καπως... :(:( δεν καθοταν το παπι μου με τίποτα...δεν πειραζει του χρονου θα ναι τελειαααααααααααααα στο καινουργιο μας σπιτακι... ;) αχ πόσο χαίρομαι μπορει ακόμη να μην εχουμε κανει ούτε ένα μπανιο στην θαλασσα.. αλλα χαλάλι...φτιαχνουμε το σπιτακι μας και θα ναι τοσο όμορφα..ανυπομονω... :woohoo: :woohoo: και εννοειται το δωματιο της πριγκηπισσας το μεγαλωσαμε και θα ναι απλά παραμυθένιοοοοοοοοο!!!! :P:P και για μενα ειναι τόσο συναισθηματικο μιας και σε εκεινο το δωματιο μεγαλωσα μεχρι τα 18 μου...φανταζεστε αναμνησεις...και σε δύο μηνες θα γεμισει με παιδικές φωνούλες....!!! παπένια μου εισαι όλη μου η ζωήηηηηηηηηηηηηηη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάρες μου...!!!!!

Σήμερα εδώ είναι αργία κ θα πάμε πολλές πολλές βολτίτσες!!! :woohoo:

Αννουλα μου τι ωραία πραγματάκια έφτιαξες!!!Εγώ φέτος

είναι αδύνατον να ασχοληθώ,ελπίζω του χρόνου να είναι όλα

απο τα χεράκια μου..

Ιφιγένεια κ εμένα μου την δίνει τρομερά να μη με

βγάζουν καλές φωτογραφίες..Εγώ έχω τρέλα με τις φωτο κ γενικά

βγάζω καλές..Αλλα σ ένα τέτοιο event τις φωτο δε μπορεί να

τις βγάζει η μαμά οπότε μάλλον κ οι δικές μας μούφα θα είναι.. :angry:

Χρυσούλι-συμπεθέρα μου,είχε πρόβλημα κάποτε μια κοπέλα,

το μωρό της δεν έτρωγε ούτε μία κουταλιά απο το φαγητό του κ

ζητούσε βοήθεια..Κ της είπα οτι κ εμένα στην αρχή δεν έτρωγε κ

της έβαλα το dvd του gummy bear,χάρηκε κ κατάπιε όλο το πιάτο της..

Κ οτι έκτοτε έτρωγε μια χαρά(χωρίς το dvd)..K άρχισε ένας πόλεμος,

απο γνωστά κ μη εξαιρεταια πρόσωπα..οτι ντροπή μου κ πώς

μεγαλώνω έτσι το μωρό μου,εξαρτημένο απο μία τηλεόραση( :ohmy: ),

κ οτι αν ήξερα πόσο κακό κάνει η τηλεόραση θα προτιμούσα να

μη τρώει τίποτα το μωρό κ ας χάνει βάρος κ οτι δεν ενημερώνομαι

σωστά για την ανατροφή του παιδιού μου(αυτές οι ενημερωμένες

κ άψογες μάνες...)άσε,τα θυμήθηκα κ φούντωσα τώρα.. :angry::angry:

Καρολ μου...Θα ναι τέλεια αγάπη μου..Μακάρι να μπορούσα να

μεγαλώσω κ εγώ το μωρό μου στο σπίτι που μεγάλωσα!

Ζαίρα μου,φιλάκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχα Κωνσταντινα ντροπη...τετοια εξαρτημενη τηλεωρασονυφη θα με δοσεις καλεεεεεεε!!!!!

αχ να εισαι καλα!!!

Αστο το παιδι νιστικο καλε..μοντελα θα μου τη κανεις!!!

δεν παμε καλα λεω εγωωωωωωωωω!!!!

Αμα μαθουν πως τρωει ο Χριστοφορος....θα με λιθοβολησουν!!!!

μωρε καλα κανω και δεν μιλαω για τιποτα

Παντως εγω ενα θεμα με το γαλα του το εχω

εσεις ρε κοριτσια πως τους το δινετε;;;

ενω την ημερα πινει τον χυμο του η ακομα και γαλα μεσα στο ποτυρακι..το βραδυ πνηγετε

Του το δινω και εγω σε μπιμπερο..αλλα ο κυριος πινει μονο στα καινουρια της κικο.

Ειχα γυαλινα..τωρα του οηρα πλαστικο για να πινει μονος του...αντι να πινει καθετε και διχνει τα ψαρακια που εχει πανω και κανει οοοοοοοοο!!!!

καμια ιδεα;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xαχαχχα...Μα κ εσύ,πήρες μπιμπερό με ψαράκια στον Χριστόφορο??

Τι να σου πω...Εγώ προτείνω να του βάλεις dvd με τα στρουμφάκια που

τραγουδάνε,να δεις τι καλα θα το πιει..Χαχαχαχαχχαχαχαχα...!!!:D:D

Eγώ της το δίνω με το μπιμπερό,στην αγκαλιά μου,κανονικά-δεν υπάρχει

περίπτωση να πιει ούτε σταγόνα μόνη της!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ντινούλα μου κακως στεναχωριέσαι...μην δινεις σημασία...καλα κανω και μπαινω επιλεκτικα σε λιγα θεματακια ... ;);) αστες αγάπη μου να λενε ...η καθε μανούλα εχει ξεχωριστό παιδάκι και το μεγαλωνει όπως πιστευει αυτη καλύτερααααααααααααα!!!!!!!!!!! αααααααντε τωρα μην τα πάρω... :angry::angry:

Χρυσουλίνι και εμας πίνει γαγα το πρωι μόνο απο το μπιμπερό.... νερακι από το πλαστικο ποτηράκι που τωρα πλεον πιο πολυ το πεταει κατω :P:P αφου πιει λιγο...και λεει μπααααααααααα...την μαθαμε όταν επεφτε και της λεγαμε τι εκανες? μπαμ...και τωρα όταν πεταει κατι κατω λεει μπα...!!και πιο πολυ αδυναμια εχει στην μπάλα της!!!!!! την πεταει κατω και λεει το παπί μου μπα.....πολυ πλάκα :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σιγά μην κάτσω να σκάσω Καρολινακι μου,ούτε σημασία δίνω..

Απλά έπαθα κ έμαθα! ;)

Αυτό με το μπαμ το κάνει κ η Ολίνα!!!Της λέω τι το έκανες

παιδί μου το τουβλάκι(που μόλις εκσφενδόνισε εκτός πάρκου)???

Κ λέει μπα-χ(εννοεί μπουμ!!!)κ έχει πολύ πλάκα γιατι το λέει

"πονεμένα"!! :laugh: :laugh:

Καλα εχθές την πήγα στην γιαγια μου...κ όταν φύγαμε,η γιαγια μου

ήταν πτώμα,η καρδερίνα της κατατρομαγμένη γιατι το σαίνι μου

την έριξε μαζί με το κλουβί της κάτω,παντού..πουλοτροφές,παντου

κομματάκια απο καρπούζι κ τυρόπιτα(μαμ μαμ μαμ) κ λουλούδια

κ φύλλα απο όόόόλες τις γλάστρες της!!!Αφού κ αυτή η ίδια

απο τα τόσα που έκανε στο αυτοκίνητο κοιμήθηκε σε 3 λεπτά!!! :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΑΠΟ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΔΟΞΑ ΤΟΘΕΟ ΤΙΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ 4-5 ΜΕΡΕΣ ΕΙΜΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΚΑΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΟΥΡΑΖΟΜΑΙ ΕΧΩ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΣΧΕΔΟΝ ΜΕ ΕΠΙΑΣΕ ΠΑΛΙ Η ΜΕΣΗ ΜΟΥ ΑΛΛΑ Η ΔΙΑΘΕΣΗ ΣΟΥ ΜΟΥ ΤΕΛΕΙΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΕ ΕΠΗΡΕΑΖΑΝ ΚΑΙ ΤΑ ΧΑΠΙΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ.

ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟ ΝΟΥ ΣΑΣ ΣΤΙΣ ΦΩΤΟ ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΑΚΟΜΑ ΝΑ ΣΚΑΣΩ ΕΙΜΑΙ ΟΛΑ ΧΑΛΙΑ ΟΥΤΕ ΚΑΝ Η ΤΟΥΡΤΑ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΤΟΣΟ ΔΡΑΜΑ ΛΕΜΕ.ΤΙ ΝΑΠΩ....ΑΛΛΑ ΘΑ ΒΑΛΩ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΡΕΛΛΗ ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑ ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ ΜΗΠΩΣ ΜΠΟΡΕΣΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΙΠΟΤΑ...ΧΘΕΣ 2,30 ΚΟΙΜΗΘΗΚΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΤΙ ΚΑΛΟ ΝΑ ΒΑΛΩ ΓΙΑ ΦΩΤΟ...

ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΑΙΔΙΚΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΛΕΓΑΜΕ ΟΤΙ ΦΕΤΟΣ ΘΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΜΕΤΑΘΕΣΗ ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΠΑΩ ΣΕ ΠΣΙΤΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΔΩΜΑΤΙΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ...ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΠΡΩΤΑ Ο ΘΕΟΣ.ΑΛΛΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΖΗΛΕΥΩ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΩ ΓΙΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΧΖΡΟΝΙΑ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΜΟΝΙΜΟ ΣΠΙΤΙ..ΑΦΗΣΤΕ ΤΑ ΠΟΝΕΜΕΝΗ ΙΣΤΟΡΙΑ...

ΤΩΡΑ ΔΙΑΚΟΠΕΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ...ΝΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΩΣ ΚΙΑ ΠΩΣ ΝΑ ΠΑΜΕ ΣΕ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΑΛΛΑ ΒΑΛΑΜΕ 15 ΜΕΡΕΣ ΑΔΕΙΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΠΙΟ ΝΩΡΙΣ ΘΑ ΕΠΙΣΤΡΕΨΟΥΜΕ ΛΟΓΟ ΔΟΥΛΕΙΑΣ ΑΛΛΑΖΟΥΝ ΤΑ ΣΧΕΔΙΑ ΓΑΜΩΤΟ ΘΑ ΚΟΙΤΑΞΟΥΜΕ ΜΗΠΩΣ ΦΥΓΟΥΜΕ ΠΙΟ ΝΩΡΙΣ ΜΗΠΩΣ ΠΑΛΙ ΓΙΝΕΙ 15ΑΡΑ Η ΑΔΕΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωχ ιφηγενενια...υπομονη

Μανικη...

καλα εμεις μενουμε σε δικο μας σπιτι και το δοματιο του μικρου δεν ειναι οπως το θελλω...ελεγα στον αντρα μου πως οταν - με το καλο- κανουμε αλλο..θα μετακομησει ο Χριστοφορος...τοτε θα τα κανουμε και τα δυο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • @Raf123κοριτσι μου συνηθως τ μικρα μωρακια αναπληρωνουν τ βάρος τους γρήγοροτερα. Οπότε μην ανησυχείς! Να βγειτε να πατε κ σπιτακι σας να ειστε ολοι μαζι!
    • Κορίτσι μου και εμένα με το κάνει με τον ύπνο αυτό χασμουριέται  αλλά δεν κοιμάται εύκολα μου ξυπνάει όταν την αφήνω εγώ την έχω αγκαλιά  πάνω κάτω μέσα στο δωμάτιο λευκό θόρυβο τέρμα σκοτάδι και αργεί να κοιμηθεί με ταλαιπωρεί το καλό είναι όταν τα καταφέρνω να την κοιμησω μετά από κόπο κοιμάται 4-5 ώρες σερί  το μεσημέρι δεν μπόρεσα να κοιμησω  γιατί μόλις την άφηνα τσουπ ξυπνούσε   εεε τελικά κοιμήθηκε από της 6 το απόγευμα έως 8 στο σαλόνι να φωνάζει να τσιρίζει η μεγάλη αυτήν κοιμόταν 🙄.. λέω το μεσημέρι που είχαμε ησυχία δεν μπορούσε να κοιμηθεί να ξαπλώσω και εγώ ; Τώρα δεν ξέρω τι ώρα θα καταφέρω να την κοιμησω για βράδυ 🤷‍♀️
    • @Kiddoσου γράφω κι εδώ, και εγώ έπαιρνα σαλοσπιρ, υψηλο κίνδυνο προεκλαμψίας, πίεση πάντα 11-8, σταδιακά ανέβηκε 13-14, μέχρι εκεί.. κι έφτασα σχεδόν 39 εβδομάδων με προγραμματισμενη καισαρική και ο κύριος μού έσπασε και τα νερά οκτώ ώρες πριν την καισαρική!!! Τέτοιο πρόγραμμα ο αιγόκερως😅😅😅😅 στις πρωτότοκες ανεβαίνει νομίζω ο κίνδυνος προεκλαμψίας. επίσης απωθημένο το έχω που δούλευα μέχρι επτά μηνών και μια θέση δεν μου προσέφεραν έξω( η κοιλιά φαινόταν) . Μα σε τι κράτος ζούμε???  
    • @Raf123 να σας ζήσει η μπουμπουκα! Θηρίο θα γίνει μέσα στο δίμηνο μείνε ήσυχη! Το πόσο τυχερή είσαι με αυτούς τους τοκετούς φτου φτου❤️🙏🏻🧿🧿🧿
    • Σ' ευχαριστώ πολύ!!  Το καλύτερο που μπορείς να κάνεις είναι να πάρεις το πιεσόμετρο που πήρατε και πήγαινε στο φαρμακοποιό σας να σας δείξει πως θα το χρησιμοποιείτε σωστά.. αλλιώς αν θέλεις στείλε μου ένα πμ με φωτογραφίες του να σε βοηθήσω..  Να μας πεις τα νέα και από το γιατρό με το καλό όταν πάς!! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...