Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΝΕΜΟΡΦΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΙΟΥ-ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ 2009 Νο3!


Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΧΩ ΚΑΙΡΟ Να ΦΑΝΩ..ΤΟ ΞΕΡΩ

ΕΓΩ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΣΤΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΜΟΥ ΔΕΥΤΕΡΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ...ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΧΑΠΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΟΨΩ ΤΟ ΘΗΛΑΣΜΟ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΦΕΡΝΟΥΝ ΑΝΑΓΟΥΛΕΣ ΖΑΛΑΔΕΣ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ Η ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑ ΦΟΡΤΕ ΤΗΣ...ΓΕΝΙΚΑ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΣΑ ΕΙΜΑΙ ΠΙΟ ΕΥΑΙΣΘΗΤΗ ΣΕ ΟΛΑ ΑΛΛΑ ΕΙΔΙΚΑ Ε ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΕΜΕΝΑ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙΑ ΕΝΑΣ ΛΟΓΟΣ ΠΑΡΑΠΑΝΩ...Ο ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΟΠΩΣ ΕΧΩ ΠΕΙ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΤΕΡΑΤΑΚΙ ΔΕΝ ΣΤΑΜΑΤΑΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΤΟ ΑΛΛΑΓΜΑ ΠΑΝΑΣ ΕΙΝΑΙ ΘΕΜΑ ΜΑΧΗΣ ΔΕΝ ΚΑΘΕΤΑΙ ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΟ ΣΥΝΕΧΕΙΑ [ΕΙΡΑΖΕΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΡΕΧΩ ΚΑΙ ΜΑΛΩΝΩ ΑΥΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ...

ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΗΞΩ ΟΤΑΝ ΜΕ ΡΩΤΑΝΕ ΓΕΝΙΚΑ ΤΙ ΚΑΝΩ ΤΟΥΣ ΛΕΩ ΤΑ ΚΑΤΟΡΘΩΜΑΤΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΠΧ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΜΟΥ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΠΑΙΔΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ ΠΑΡΑΠΟΝΙΕΣΑΙ ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙΣ ΝΕΥΡΑ ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΕΝΑ ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΜΑΛΩΝΕΙΣ ΚΑΙ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΑΛΛΟ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΕ ΚΑΝΕΙ ΜΑ ΝΙΩΣΩ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΜΑΝΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΜΑΝΑ ΗΘΕΛΕΣ ΝΑ ΓΙΝΕΙΣ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗ ΚΟΥΜΠΑΡΑ ΜΜΟΥ ΠΟΥ ΜΙΛΟΥΣΑ ΧΘΕΣ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΕΛΕΓΑ ΤΑ ΝΕΑ ΜΟΥ ΞΕΡΕΤΕ ΤΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΕΠΙΛΟΓΗ ΣΟΥ ΗΤΑΝ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΠΑΙΔΙ..ΜΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΑΥΤΕΣ?ΜΕ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΙ ΝΙΩΘΩ ΑΣΧΗΜΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ ΜΑΝΑ ΟΤΙ ΔΕΝΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΝΩ ΟΤΙ ΟΤΙ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΠΟΛΛΕΣ ΣΚΕΨΕΙΣ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΜΠΑΙΝΕΙ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΜΟΥ ΝΑ ΜΕ ΝΙΩΣΕΙ..ΜΟΥ ΠΡΟΚΛΑΟΥΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΥΨΕΙΣ ΧΩΡΙΣ ΛΟΓΟ ΚΑΙ ΑΙΤΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΠΑΛΙ ΜΕ ΑΠΟΚΟΡΥΦΩΣΕ Η ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΜΑΛΩΝΩ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΑΦΟΥ ΦΩΝΑΖΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΤΙ ΘΑ ΠΩ ΚΑΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕ...ΔΕΝ ΕΧΕΙ 10 ΛΕΠΤΑ ΠΟΥ ΤΟΝ ΤΑΙΣΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΣΤΑΜΑΤΑΕΙ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ ΔΕΝ ΤΟ ΧΩΝΕΨΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΠΗΔΑ ΠΗΔΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΦΩΝΕΣ ΕΚΑΝΕ ΕΜΕΤΟ ΔΗΛ ΕΓΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΝ ΜΑΛΩΣΩ?ΚΑΙ ΟΜΩΣ ΣΕ ΑΥΤΟ ΕΙΜΑΙ ΚΑΚΙΑ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΜΟΥ ΦΤΑΙΕΙ ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΜΕ ΠΑΙΡΝΕΙ ΤΟ ΠΑΡΑΠΟΝΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΚΟΛΟΧΑΠΙΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΙΟ ΕΛΑΦΡΥΑ ΑΛΛΑ ΜΕ ΠΕΙΡΑΖΟΥΝ ΤΡΟΜΕΡΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 907
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Νινινα φιλακια

Ιφηγενεια..δεν θατα λες σε αυους..θα τα λες σε μας που ειμαστε ομοιοπαθουσες!!!!!

μη στεναχωριεσαι καθολου...

γιατι χαπια για τον θηλασμο...ηθελες να σταματησεις γεννικα η υπαρχει καποιος λογος;;;;

γιατι και εγω ειαι σε φαση αποθηλασμο και περιμενω να σταματησει απο μονο του το γαλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιφιγενεια κοριτσι μου καλο τωρα πια που ξερεις τις απαντησεις τους αποφευγε να συζητας μαζι τους αυτα τα πραγματα ;) πες τα σ'εμας που ξερουμε περιπου πως ειναι...εγω ετσι κανω αν πω κατι στη μανα μου η ιδια αντιδραση με τη δικια σου..παιδι ειναι!!!..

κ εγω αν τον μαλωσω καμια φορα καθομαι κ κλαιω αλλα τι να κανω που καθε βραδυ μετα το μπανιο θελει το μπουκαλι μονος ο κυριος κ ειναι σα να ξανακανει μπανιο με το γαλα :silly: κ φυσικα τον μαλωνω κ του λεω μη οταν βλεπω να βαζει πεισμα...

τωρα μπορει να φταινε κ τα χαπια που περνεις λιγακι, αλλα οτι θελεις να πεις ειμαστε εδω κ σας αγαπαμε.. :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΣΤΑ ΚΑΛΑ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΣΧΕΔΟΝ ΟΛΟ ΚΛΑΙΩ...ΛΕΩ ΟΛΟ ΣΥΝΕΛΕΘΕ ΚΑΝΡΕ ΡΑΝΕ ΑΛΛΑ ΔΕΝ..

ΘΕΩΡΗΣΑ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΝΑ ΠΑΡΩ ΧΑΠΙΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΠΑ ΑΝ ΜΕΙΝΕΙ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΓΑΛΑ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΕΙ ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΟΧΙ ΜΠΟΡΕΙ ΣΙΓΟΥΡΑ...ΟΠΟΤΕ ΕΙΠΑ ΘΑ ΠΑΡΩ ΧΑΠΙΑ ΚΑΙ Ο ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΠΑΡΩ..ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ 8 ΜΕΡΕΣ ΑΝ ΗΤΑΝ ΠΙΟ ΝΩΡΙΣ ΗΘΕΛΕ 15.ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΩ ΤΟΝ ΘΗΛΑΜΟΣ ΓΙΑΤΙ ΧΡΟΝΙΣΕ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΦΤΑΝΕΙ ΤΟΣΟ....

ΑΠΛΑ ΑΝΗΣΥΧΩ ΩΡΕΣ ΩΡΕΣ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΕΤΣΙ ΛΕΤΕ ΝΑ ΕΧΩ ΠΑΘΕΙ ΚΑΤΑΘΛΙΨΗ?ΓΕΝΙΚΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΕΙΔΙΚΑ ΜΕ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΟΟΥΥΥΥ ΑΠΛΑ ΝΑ ΜΕ ΠΑΙΡΝΕΙ ΤΟ ΠΑΡΑΠΑΝΟ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΟΤΑΝ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΤΕΤΟΙΑ ΜΟΥ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΥΝ ΤΥΨΕΙΣ...ΚΑΙ ΦΟΒΑΜΑΙ....ΒΡΗΚΑ ΕΝ ΑΤΕΣΤ ΓΙΑ ΕΠΙΛΟΧΕΙ ΑΚΑΤΑΘΛΙΨΗ ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΕΒΓΑΛΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ...ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΓΙΝΕΙ ΤΟΣΟ ΕΥΑΙΣΘΗΤΗ?

ΓΕΝΙΚΑ ΜΕ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΗΜΟΥΝΑ ΚΑΠΩΣ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΕΙΜΑΙ ΚΛΑΥΤΕΡΑ ΠΙΟ ΗΡΕΜΗ ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΜΕ ΚΡΙΝΟΥΝ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΕΙΣΑΙ ΕΤΣΙ ΕΙΣΑΙ ΑΛΛΙΩΣ Μ ΕΠΙΑΝΕΙ ΤΟ ΠΑΡΑΠΟΝΟ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟΥΣ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΩ ΟΠΟΩΣ ΘΕΛΩ...

ΑΧ ΛΕΤΕ ΓΙΑ ΓΕΝΘΛΕΙΑ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΑΛΛΑ ΛΟΓΟ ΥΠΗΡΕΣΙΑΣ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΤ ΘΑ ΤΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΕΤΑΡΤΗ ΝΙΝΙΝΑ ΜΑΖΙ...ΕΚΛΕΙΣΑ ΤΟΥΡΤΑ ΜΕ ΤΑ ΛΟΟΥΝΕΙ ΤΟΥΝΣ ΘΑ ΣΑΣ ΒΑΛΩ ΦΩΤΟ..ΣΑΒ/ΚΟ ΦΕΥΓΟΥΜΕ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ ΕΧΟΥΜΕ ΕΝΑ ΓΑΜΟ ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΝΑ ΠΑΜΕ ΝΑ ΞΕΣΚΑΣΩ ΛΙΓΑΚΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα ομορφιες μου...τι μου κανετε?

πω πω θα με σκισουν στη δουλεια... :(:( εχω πολυ δουλεια αλλα κουραστηκα και σημερα κ.....λιγακι... :blush::blush:

με εστειλε το boss και εξω για δουλειες...την τριτη θα απεργησω...να κατσω και λιγο με την πριγκηπισσα μου!!!!!!!!!

Ιφι μου μην στεναχωριεσαι αγαπουλα και όοοοοοοοοοοοοοτι θες εμεις ειμαστε εδω για να σε ακουμε...εχουμε πει η μια στηριζει την αλλη... ;);) μπορει πολυ λιγο να παιζουν ρολο και τα χαπια...κανε υπομονη...

Αννούλα μου φαντάζομαι τι τρομάρα θα πήρες κοριτσάκι μου... :(:( σκεφτομαι και την δικια μας τουμπα από το πάρκο...αχχχχχχχχχχ εχουν να φανε τουμπες....όσο μπορουμε απλα τα προσεχουμε ...αλλα πανε με ρυθμους κατσαρίδας τα ατιμα... :P τελος καλο όλα καλα σωστα ?

χθες το βραδυ οχι μονο φαγαμε την κρεμα μας...αλλα κοριτσια εκει που δεν ειχε ξαναφαει ποτε τα 200 γρ...χθες ζήτησε και αλλο και συνολικα εφαγε τουλ 300 !!!!!! :woohoo: :woohoo: τι παπι απρόβλεπτο!!!!!αλλα ειανι κυρία στον ύπνο η λατρεία μου ...τρωει και μετα απο δυο λεπτακαι την βαζεις στο κρεβατι μπρούμητα αγκαλια με τις πιπίλες !!!!!!!! :P:P και καλά νανααααααα...ζζζζζζζζζζζζζζζζζ...σήμερα θα βγω με κάτι κοριτσάκια στη αθηνα....κριμα που οι περισσοτερες μου ειστε μακρια... :( ελατε μωλε καμια βολτιτσα αθηνα...ειναι τοσο ωραια ...μεσα στο καυσαεριο...στην κινηση...χαχα αλλα εχει και ενα καρολινακι που θελει πολυ να σας δει...

αγαπες μου σας φιλω γλυκα...όλες! και φυσικα όλα τα μωρουλίνιααααααααααααααα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΣΤΑΙ ΚΑΛΑ ΕΚΑΝΕ ΜΕΡΙΚΕΣ ΔΟΥΛΕΙΣ ΚΑΙ ΞΕΧΑΣΤΗΚΑ..ΝΑΙ ΟΡΜΟΝΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΣΟΥ ΑΝΑΠΟΔΟΓΥΡΙΖΟΥΝ ΟΛΟ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΓΑΜΩΤΟ....ΚΑΙ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΛΕΓΑ ΤΙ ΚΑΛΑ ΜΟΝΟ ΑΝΑΓΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΛΙΓΕΣ ΖΛΑΔΕΣ ΥΠΟΜΟΝΗ ΑΛΛΑ ΤΟ ΣΗΜΕΡΙΝΟ ΗΤΑΝ ΤΟ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ.ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ ΟΤΙ ΟΣΟ ΘΗΛΑΖΕΙΣ ΕΙΣΑΙ ΑΛΛΙΩΣ ΨΥΣΧΟΛΟΓΙΚΑ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΟΤΑΝ ΔΕΝ?ΔΗΛ ΕΧΩ ΤΗΝ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΟΤΙ ΟΣΟ ΘΗΛΑΖΑΟΙ ΟΡΜΟΝΕΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΑΠΟ ΟΤΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ..ΕΝΝΟΩ ΚΑΙ ΣΕ ΨΥΧΟΟΓΙΑ ΚΑΙ ΣΕ ΟΛΑ...ΠΧ ΟΤΑΝ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΕΙΣΑΙ ΑΛΛΙΩΣ ΟΤΑΝ ΕΙΣΑΙ ΛΕΧΩΝΑ ΑΛΛΙΩΣ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΘΗΛΑΖΕΙΣ ΠΑΛΙ ΑΛΛΙΩΣ ΓΙΑΤΙ ΕΚΡΙΝΟΝΤΑΙ ΑΛΛΕΣ ΟΡΜΟΝΕΣ ΠΟΥΣ ΤΑ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΔΟΝ ΑΝΥΠΑΡΚΤΕΣ.

ΜΠΗΚΑ ΣΤΗΣ ΡΟΥΜΠΕΛΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΚΑΙ ΠΑΝΙΚ ΕΓΙΝΕ ΠΑΛΙ..ΚΟΠΕΛΑ ΠΟΥ ΑΝΟΙΓΕΙ ΘΕΜΑ ΘΗΛΑΣΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΝΑΝΑΙ.ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΗΣ ΓΡΑΨΩ ΚΑΤΙ ΑΛΛΑ ΠΜ ΘΑ ΣΤΕΙΛΩ ΚΑΛΥΤΕΡΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπέρα κ απο μένα αγάπες μου..

Ιφιγένεια,μη στεναχωριέσαι βρε μωρό μου,όλες έτσι είμαστε,

ιδίως όταν είσαι κ όλη μέρα στο σπίτι,όλα σου φαίνονται

πολύ πιο δύσκολα,βουνό!Ωρες ώρες έχεις την αίσθηση οτι δεν κάνεις

τίποτα σωστά..Αλλα δεν είναι έτσι!Εμείς τελικά παίζουμε τον

κυρίαρχο ρόλο!!Όσο για τις απαντήσεις του τύπου "παιδί είναι"

κ εγώ δε τις δέχομαι με τίποτα,τι σημαίνει δηλαδή οτι επειδή

είναι παιδί θα κάνει ότι θέλει??Φτάνει η ζωηράδα τους δε θα τα

έχουμε κ χύμα σαν μερικές αναίσθητες που κοροιδεύουμε!!!

Όσο για τα χάπια κ εμένα κ η παιδίατρος κ ο γυναικολόγος μου

μου είπε να τα πάρω,για τον ίδιο λόγο,γιατι απο κατάλοιπα

γάλακτος λέει μπορούν να δημιουργηθούν διάφορα..Αλλα εμένα

μου έδωσε κάτι χάπια για 2 μέρες,κ δεν είχα τίποτα απολύτως,

κανένα μα κανένα σύμπτωμα..Βέβαια χρειάστηκε να πάρω κ άλλη

δόση γιατι δεν καθάρισα εντελώς αλλα ήμουν μια χαρά!

Καρολινάκι μουουουουου!!! μπράβο την παπένια μας,έτσι

φαγανή να είναι πάντα η σκατούλα μου!!!!Κ το Ολινάκι απο 300 κ κάτι

μλ τρώει,κ το φρούτο κ το φαγητό κ η κρεμούλα!! :silly:

Γι αυτό έγινε μπουμπουκένια μπουμπουκένια!!! ;) Να μου την φιλήσεις

γλυκά!!!

Κ εγώ λέω το βράδυ να βγω με φίλες να ξεσκάσω λίγο,αν κ ο

καιρός είναι χάλιααααα.... :angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαιρετω τις φιλεναδες μου!

ναι ναι 70...ερχονται πολλοι συγγενεις απο εξωτερικο κ αν υπολογισεις οτι εχω σχεδον 80 ξαδελφια........ο μπαμπας μου εχει 14 αδελφια κ η μαμα μου 8!!!!!!!!απιστευτο???εχουμε τερααααστιο σοι γι'αυτο κ ο μεγαλος αριθμος καλεσμενων.ειπα 5 κιλα τουρτα γιατι θα κανω κ αλλα γλυκακια.100 ευρω μου στοιχισε.15 ευρω το κιλο χρεωσαν κ 24 το σχεδιο.απατεωνες αλλα εχε χαρει που ειναι τα πρωτα μας γεννεθια!ειμαι κ εγω μια παλιοψωναρα...ο αντρας μου με μαλωσε γιατι ειχα παραγγειλει burberry για να βαλει ο μικρος στα γεννεθλια...καμια φορα λεω εχει δικιο αλλα ξανα πεφτω στην αμαρτια της φιρμας...

ιφι μου γλυκια μηπως θελεις να μιλησεις σε καποιον ?αν θελεις μπορουμε να τα πουμε απ'το τηλ.στεναχωριεμαι πολυ για σενα γιατι δν ειναι η πρωτη φορα που σ'ακουω ετσι...δεν θελω να χαλιεσαι σε μια τελεια φαση της ζωης σου επειδη καποιοι την εχουν δει να σου απαντουν "εξυπνα"τη στιγμη που εσυ θελεις να μιλησεις κ να ξαλαφρωσεις.συγγνωμη ανα ειμαι υπερβολικη αλλα επειδη κ εγω ενα διαστημα τραβηξα διαφορα με τον αντρα μου κ ετσι γραφτηκα κ στο site μπορω να σε καταλαβω...!!!σκεψου το

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου!!!!!!

Πού είστε όλες???

Καλά Αννούλα,αυτό δε θα ναι πάρτυ γενεθλίων,ολόκληρη

βάφτιση θα είναι...!! :woohoo: Με το καλό,θέλουμε φωτο..!!

Πάω να σιδερώσω......... :(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα ομορφιες μου!!!!!!!!!!!! τι κανετε ????????

πλησιαζει η ωρα για το μπλουμ της παπενιας στην κολυμπήθρα....την αλλη Κυριακή...και εχω αγχωθει λιγακι...και ειναι νωρις ακομη...ελπίζω να μην μας ακουσει όλος ο Παπάγος...

σας φιλω όλες...καλο σκ να χουμε... :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!!!

Μονο αυτο γραφω γιατ σημερα το παραεκανα και πρεπει να δουλεψω λιγακη!!!

φιλακια σ εολες τις κουκλες και κουκλους!!!!!!

Θα σα πω αργοτερα τι εκανε το σκατουλι μου χτες!!!!!

Αφιστε που περπαταει πλεων και τον κινηγαω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Καρολινάκι μου..Μην αγχώνεσαι καθόλου,

εγώ πιστεύω οτι σαν γνήσιο παπί θα το απολαύσει!!!

Σες μου,διάβασα αυτά που έγραψες κ συμφωνώ απόλυτα

με όλα όσα λες..αλλα πέρα απο το(έχει καταντήσει επιστημονικό)

θέμα του θηλασμού,πρέπει να αναφερθείς κ στους τρόπους

κ την επιθετικότητα καποιων κοριτσιών..Εγώ δεν είμαι ούτεμε τη μία πλευρά ούτε με την άλλη..άκυρο το θέμα,αλλα άκυρη

κ η συμπεριφορά της αντίθετης πλευράς!ΗΡΕΜΙΑ,ΑΓΑΠΗ,ΕΙΡΗΝΗ ΗΜΙΝ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε νια καρολ..κοτζαμανπαπι..λες να φοβηθει μια βουτια!!!!

να δεις που θα θελει και επεναλυψη μετα!!!!

Κωνσταντινα μου εγω δεν θα αναφερθω σε τροπους..υπαρχουν ανθρωποι που απλα δεν εχουν παιδια..και εγω αν και περασα παιδαγωγικο...δεν εγινα δασκαλα γι'αυτον ακριβως τον λογο.

Αμα ολοκληρες γυναικες..δεν ξερουν πως να φερθουν...εγω θα τις μαθω..προτιμωνα μαθω τροπους στο παιδι μου, και να σχοληθω με το παιδι μου...αμα δεν καταλαβαινουν...τι ναπω

εξαλλου ο καθενας αντιλαμβανετε την συμπεριφορα με το δικο του μοναδικο τροπο

Φιλια στην Ολινα τσαχπινουλα μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xρυσούλι μου τώρα σπρώχνει την μπάλα της

(πώς γίνεται κ αυτή η έρμη πάει πάντα στα απαγορευμένα σημεία)

:P κ η Ολίνα τρέχει κ καλά να την προλάβει...Μόλις την

τσακώσω θα της δώσω ένα φιλί απο εσένα κ ένα απο τον

αντρούλη της...

Υ.γ.Μας χρωστάς κ εσύ όπως κ η Αγγελικούλα κατορθωματάκια

κ περιπέτειες.... :silly:

Μάτς!!!!! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερουδιαααα!!

Δεν μπορεσα να πω ουτε ενα "γεια" χθες. :(

Με ειχε στο τρεξιμο η Αναστασια. :blink::blink::blink:

Καλε ακομη μιλατε για το γνωστο θεμα...? ΤΕΛΟΣ!!! :huh::huh::huh:

Καλα Αννα.. αυτο θα πει ΣΟΙ....!!!

Πολυ μ΄αρεσει...!! :silly: :silly: :silly: :silly: :silly:

Καρολινακι μου με το καλο και παλι η βαπτιση της παπενιας μας!

Μη σε πιανει αγχος μωρε.. Ολα θα πανε τελεια!

Η τσαχπινα σου θα ειναι το καλυτερο παιδακι..

Κι εσυ η πιο ευτυχισμενη μαμα! :kiss::kiss:

Κωνσταντινα μουυυυυυ...!!

Πολυλογου σημερα!! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Θελουμε να μας γραφεις πιοοοοοοοοο πολλαααααααα!!!!! :woohoo: :woohoo:

Να μου φιλησεις το Ολινακι και οταν επιτελους τελειωσεις με τα

ασιδερωτα.. κανε μια βολτα κι απο δω να βαλεις και σε μενα ενα χερακι.

Το δωματιο της μικρης χαθηκε απ τα ρουχα..

Λεω να αλλαξω τακτικη.

Να σιδερωνω κατευθειαν κατω... εκει που εχω το πλυντηριο.

Αλλα θα με φανε τα δρομολογια στις σκαλες.. κι απο την αλλη η μικρη

που θα καθεται?

Οταν σιδερωνω την εχω στο παρκο και με χαζευειιιιιιιι..!!! :woohoo:

Ιφιγενεια καλη ξεκουραση απο δω και μπρος και κοιτα να περνας

καλα με την ομορφη οικογενεια σου στο σπιτακι σας.

Με το καλο και τα δικα σας γενεθλιακια.. :)

Και καλο αποθηλασμο αγαπη μου... :)

Χρυσα μου... γρηηηηηηηγορα στη δουλεια σου.

(αν εισαι καλο κοριτσι θα σου φερω και Mochito ...) ;););)

Θα σου σιδερωσει και τα ρουχα σου η Κωνσταντινα...!!! :laugh:

Πολυ μ΄αρεσει οπως τα λες.. ;)

Χειμωνιατικος καιρος απ το πρωι με αερακι και εκανα κοτοσουπα.

Λετε να μου την φερει καπελο ο συζηγος? :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Καλο μεσημερι αγαπες μου!

:kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φανουλα φιλακια!!!

αχ ναι..γιατι νομιζεις οτι την εκενα συμπεθερα!!! μα γι ανα μου σηδερωνει βεβαιως βεβαιως!!!!!

Ρε κοριτσια ολο θελλω κατι ναρωτισω και ξεχναω..πολυ αλτσχαιμερ βρε παιδ μου!!!!

Χτες ηταν να μαπε βολτα σε κατι φιλες μου για καφε...

Εκει που αλλαζα τον Χριστοφορο...αποκοιμηθηκε!!!!!!!

και οταν ξυπνησε..ηταν μεσα στη γκρινια!!!

Σημερα εχειτρελανει την κουνιαδα μου δεν εχει κοιμηθει καθολου μα καθολου.

Εχει κανενα μηνα τωρα που αρχησα να περιποιουμαιτον εαυτο μου οπως πριν..δηλαδη μαλλια νυχια...να κανω μπανιο με αφρολουτρα σφουγγαρακια, να προσεχω περισσοτερο το ντυσιμο μου να ταιριαζει με παπουτσια και αξεσουαρ ..ρε παιδια..αλλος ανθρωπος νιοθω....

Βοηθαεικαι ο μικρος που καθετε λιγο ισυχος ..λιγο ομως..αλλα δεν πειραζει καλο ειναι και αυτο

Πηραμε παιχνιδοσπιτο...σηγα μη θελει να μπει μεσα...

Να δω ποτε το σπιτι μου θα μοιασει με σπιτι και οχι με παιδοτοπο!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

[b]Συμπεθέρα,σύμφωνοι!!!Εγώ το σίδερο,εσύ το μαγείρεμα..

Μπράβο που ξανάρχισες τις παλιές,καλές συνήθειες,έτσι

πρέπει!!!Με τα κιλά που έλεγες..??Πήραν την κάτω βόλτα??

Φανούλι μου εγώ σιδερώνω όταν κοιμάται..Κ όταν ξυπνάει

τα κάνει όλα λαμπόγυαλο!!!!Σιγα μη κάτσει στο πάρκο να με

χαζεύει.... :lol:

Εχεις δίκιο,σήμερα μ έπιασε η πάρλα μου... :P

Καλεεεεε,δε σας είπα τι μου κάνει στο μπάνιο τελευταία!!!

Κάθεται στη μπανιέρα,παίζει με τα παιχνίδια της κ πού κ πούσκύβει κ πίνει νερό κ σαπουνάδα.... :ohmy::ohmy: :laugh:

Ότι προλάβω να σωσω σώνω,αλλα πρέπει να χει πιει ως τώρα

3 λίτρα νερό με φρέζιντερμ!!! :unsure:

Όταν πρέπει να πιεί νερό,δεν πίνει.... :blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια!!!!Πως ειστε?

Εγω μετραω τις μερες να κατεβω να παρω τη μικρη, δεν αντεχω αλλο. Στα μαθηματα τα μηγα χαλια. Απο τις τρεις θεωριες δεν περασα ουτε σε μια.... :( Χαλια προσπαθω να συνελθω απο χθες. Για να ειμαι ειλικρινης δεν γινεται σε 5μερες να βγαλεις 500σελιδες αν δεν εχεις ανοιξει βιβλιο ολο το εξαμηνο. Αυτο που μου κοστισε ομως ειναι οτι ειμαι χωρια απο τη μικρη εναμιση μηνα και τελικα δεν βγηκε τιποτα. Οχι τιποτα αλλο θα φαω ολο το καλοκαιρι διαβαζοντας και ταυτοχρονα πρεπει να ετοιμασω και τη γαμο-βαπτιση....Τουλαχιστον δεν θα αποχωριστω ξανα τη μικρη!

Χρυσα εγω ειχα ρωτησει για γαστρεντερολογο οχι η Στελλα. Εχουμε παραπλησια ψευδονυμα γι'αυτο μπερδευτηκες. Σε ευχαριστω πολυ παντως, πρεπει να κλεισω ραντεβου αμεσα. Τα φιλια μου στο Χριστοφορακο!!!!

Αγγελικη δεν ξερω ποσα μαθηματα εχω ακομα, φοβαμαι αμα τα μετρησω θα φρικαρω. Σου λεω μονο πως ειμαι στο 2ο εξαμηνο :unsure: Το θεμα σου-της πτυχιακης- αρκετα ενδιαφερον.Απο υλικο,εχεις βρει?

Δωρα λες να γινει συγγραφεας? Διδυμος δεν ειναι? Το λεω επειδη το εχουν λιγο το αφηρημενο. Και ο αντρας μου και η μπουμπου Διδυμακια ειναι.... :huh: Ωχ τι με περιμενει....

Αννα μου,περαστικα. Πριν λιγο καιρο τα ιδια επαθε και η δικια μου και ειχε κοπει στο κατω χειλος απο μεσα και απο εξω... :( θα περιμενουμε φωτο! 70 παιδακια???? :woohoo:

Ιφι μαε ελειψες!!! Κουραγιο μωρε με τον αποθηλασμο :S Οσο για τα υπολοιπα σε νοιωθω. Σου πεσαν ολα μαζι..Οσο ελαφρια να ειναι τα χαπια μια μικρη επιρροη στη διαθεση θα την εχουν.Και εγω στην ιδια φαση ειμαι, απορω που βρισκω αντοχες και παλευω να διαβασω, να σκεφτομαι τη μικρη, να βαζω σε ταξη σπιτι και οικονομικα και κατα τα αλλα η ψυχολογια μου να πρεπει να πεταει!Εξω απο το χωρο πολλα τραγουδια λεγονται. Θα περασει που θα παει?Καλο θα σου κανει να ξεφυγεις λιγακι, καλα να περασετε

Καρολινακι τρελιαρικο τοξοτακι να μου φιλησεις τη μικρη. Τι περασες κι εσυ...Ολα περαστικα να ειναι

Κωνταντινακι μου γλυκο, μη τρομαζεις και εμενα τα ιδια κανει στο μπανιο! Τα εκανε απο πριν την κατεβασω κατω στη μανα μου.Εσκυβε και εγλειφε το νερο και κηνυγαει τη σαπουναδα κυριως :blink: Βεβαια εμενα εχει και μια γενικοτερη λατρεια στο νερο, δεν ξερω ποσα μπουκαλια πινει τη μερα :ohmy: Να μου φιλησεις το γλυκο σου Ολινακι!

Πολλα φιλια κοριτσακια μου!!!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα κοριτσάκια μου...Καλά,τι επίτιμο μέλος,έτσι

όπως πάμε θα καταντήσω μοναδικό μέλος.. :(:( :laugh:

Μυρτούλα μου γλυκιά δεν πειράζει βρε μάτια μου

για τα μαθήματα..Βασικά πειράζει,αλλα τώρα έτσι όπως έγινε

κ με το να στεναχωριέσαι δε θα βγει τίποτα,οπότε πάρε κουράγιο

κ δύναμη-σκέψου οτι απο δω κ περα θα είσαι με την μπουμπού σου

κ όλα καλά..τι να κάνουμε..Σφύριξε χαρούμενα,μπορείς!!! ;)

Κ μόλις την πάρεις να την λιώσεις στις αγκαλιές!!!!! :woohoo:

Τα πιο γλυκά φιλιά μας... :kiss::kiss:

Χθες το απόγευμα το Ολινάκι είχε μια γκρίνια άλλο πράγμα..

Έκλαιγε στα καλά καθούμενα κ με το παραμικρό..Αφήστε που έχει πάθει

εξάρτηση απο τη μπεμπέ Λιλή,κ κάνει σαν τρελλή όποτε την βλέπει

κ μόλις τελειώνει το τραγούδι κάνει μισή ώρα να συνέλθει απο

τη γκρίνια...Άλλη δουλειά δε θα κάνουμε,θα έχουμε όλη τη μέρα την μπεμπέ Λιλή στην τηλεόραση... :blink::blink:

Σήμερα σαν να ζέστανε λίγο,για να δούμε..Κοντεύει να τελειώσει

το καλοκαίρι κ ακόμη καλοκαίρι δεν νιώσαμε.. :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα ομορφες μανουλες!!!!Βαλ'τε μου πολλες απουσιες :P !!Ειχα πολλες δουλεις αυτες τις μερες!!

Η ζουζουνιτσα μου ειναι μια χαρα,ζωηρη ζωηρη οπως παντα αλλωστε :silly: !Χθες ηταν κατω κ μπουσουλαγε κ εγω στην κουζινα κ ξαφνικα ακουω κατι σα χρουτς χρουτς κ παω κ τι να δω...ειχα ξεχασει ανοιχτη την πορτα του μπανου κ ειχει παει κ ειχε χωθει ΜΕΣΑ στη ντουζιερα :woohoo: κ μασουλαγε κατι λαστιχενιες κακαρδουλες που εχω στρωσει κατω στο ντους για να μη γλιστραμε!!!Παλι καλα που δε χωθηκε μεσα στη λεκανη :blink::blink: !!!

Εμενα Κωνσταντινα ακομα δε πινει το νερο απο το μπανακι αλλα το σφουγγαρι του δινει κ καταλαβαινει :laugh: !!Οσο για το ονομα...αφου εχω ακομα τη δυνατοτητα,προσπαθω να εξαντλησω τα περιθωρια ;)

Οσο για την μπεμπε-Λιλη :laugh: ...υπομονη!!!!Εμενα παλι αυτο το καρτουν δε μου πολυαρεσει...καπως ειναι :blink: !!!Φιλακια πολλα Ντινακι μου σε σενσ κ το τσαχπινικο Ολινακι!!!!!

Ιφιγενεια μου μη στεναχωριεσαι κοριτσακι μου κ μην ακους τους αλλους κ σε επηρρεαζουν!!!Ολοι λενε τα δικα τους κ ξερουν τα παντα κ καλυτερα...!!!Τυχαιο????Εισαι η καλυτερη μανουλα για το αγγελουδι σου κ αυτο σε λατρευει!!!Δεν ειμαστε ρομποτ!!Ειναι δυνατον να μη κουραζομαστε,να μη φωναξουμε καποιες φορες???Οι βασεις κ οι αρχες μπαινουν απο νωρις??Να τα αφηνουμε ανεξελεγτα επειδη ειναι παιδια??Οι γονεις μας ετσι εκαναν δλδ??Να τα λες σε εμας που ειμαστε ακριβως στην ιδια φση κ σε καταλαβαινουμε!!Γι'αυτο ειμαστε εδω :) !!Ξερεις ποσες φορες εχω κλαψει στο τελος τη μερας απο την κουραση,την πιεση κ την ενταση!!Θα φωναξω κ εγω,θα γινω κ αποτομη...ειναι πολυ δυσκολο να εισαι ολη μερα μονη στο σπιτι με ενα μωρο...εξω απο το χωρο πολλα τραγουδια λενε...

Μυρτουλα μου μη στεναχωριεσαι κ εσυ αλλο!Οτι εγινε εγινε!!Κριμα αλλα δυστυχως δεν αλλαζει!!Κοιτα να απολαυσεις τη μικρουλα σου τωρα που θα ειστε παλι αγκαλιτσα,να περασετε ομορφα,να κανετε διακοπουλες κ βολτες να χαλαρωσεις κ βγαλε ενα προγραμμα να μπορεις να διαβαζεις καποις ωρες τη μερα ή τη βδομαδα,οταν θα κοιμαται ή θα εισαι ελευθερη!

Χθες κρατησε η μαμακα μου τη μικρη κ ξεσηκωσα το σπιτι...αλλαξα κ της μικρης ολη τη διαρρυθμιση του δωματιου της!!Αλλου η κουνια αλλου η αλλαξιερα :laugh: !!Πιο ωραιο εγινε νομιζω!Πριν η κουνια με την αλλαξιερα ηταν κολλητα κ ειχε αρχισει κ τραβαγε τ α παντα οσο ακρη κ αν τα βαζα!!Πως τα εφτανε απορω :blink::blink: !!Μεχρι κ μια βιδα καταφερε κ εβγαλε :woohoo: !!Προχθες ειχε βουτηξει την κρεμα σωματος ,την ειχε ανοιξει κ την ετρωγε :woohoo: !Απο την καμερα την ειδαμε!!!

Τωρα κανει νανι!Ακομα δε ξερω τι θα κανουμε αλλα σιγουρα καμια βολτουλα!Την Παρασκευη βγηκαμε με τον αντρα μου μετα απο ακετο καιρο κ περασαμε πολυ ωραια!!

Χρυσουλινι μου πολυ καλα κανεις που περιποιησε κ παλι τον εαυτο σου!!Επιβαλλεται!!Απο καπου πρεπει να αντλουμε κ εμεις ενεργεια ;) !!Μπραβο κ στο Χριστοφορακο που ειναι συνεργασιμος!!Πρεπει να βλεπει μια μαμα κουκλιτσα!!Πολλα φλια!!

Φανουλα μου,Κατερινακι,Καρολ μου,αννουλα και οι υπολοιπες...πολλα φιλια κ καλη Κυριακη!!!! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kαλημερα κουκλιτσες μου κ καλη εβδομαδα να εχουμε!!!!!!!!!!!!!!

Πως ειστε;εγω σηκωθηκα απ το πρωι να διαβασω,αυριο δινω το 1ο μαθημα κ ειμαι πιεσμενη κ αγχωμενη αρκετα..αντε να τελειωνω..

Μυροτλα σε καταλαβαινω, αλλα μη στενοχωριεσαι μαθηματα ειναι κ τα χρωσταμε ..τι να κανουμε..προταιρεοτητα στην μικρη σου κοιτα να αναπληρωσεις τον χρονο...

οσο για το στυλο θα δειξει,αλλα Ταυρακος ειναι ο Σταυρακος οχι Δυδιμακι, για να δουμε....

Κωνσταντινα μου, κ μενα το κανει αυτο πολλες φορες γκρινια κ κλαμα κ δεν καταλαβαινω το γιατι..

Στελιτσα μασαγε τις καρδουλες της μαππνιερας ε;παλι καλα εμενα κοριτσια προχθες τι εκανε...σκετη φρικη;Ειμασταν στο μπανιο εροιμαζομουν για εξω, κ τον ειχα μαζι μου εννοειται, ε ημουν γυρισμενη στον καθρεφτη κ αυτος πηγε στη λλεκανη της τουαλετας κ προσπαθουσε να φτασει το νερο μεσα..................πειτε μου αν υπαρχχει χειροτερο...........εννοειται επεσε ΑΠΟΛΥΜΑΝΣΗ..

σας χαιρετω για την ωρα να συνεχισω το διαβασμα οσο κοιμαται ακομη...πολλα φιλακια...............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα φιλεναδες μου!!!!!!

τι κανετε;;;;;

εγω καλα...λεμε τωρα!!!!

χαχαχα

Μυρτω συγνωμη που σας μπερδεψα!!!!

Τα φιλι μου και καλα αποτελεσματα να εχετε με οτι κα να σας πουν!!!!!

αν και φανταζομαι πως ολα θα πανε καλα.

σημερα το αγριμι μου ξυπνησε 9 παρα 10...απιστευτο!!!!!

αχ παιδια πολυ μου αρεσει που ξαναγινομαι η Χρυσα που ημουν ...να χανοντας με μιας και αυτα τα 10 κιλα!!!!!

αλλα τι θες..και να φανταστειτε πως τα πηρα αφου γυρησα στη δουλεια...ειχα χασει τα 9 που πηρα οντας εγγυος...

Χτες ημασταν σε μια βαφτηση..και τα πραγματα ηταν πολυ πολυ μιζερα...

Ενταξυ, εχω ξαναπαει σε βαφτηση που ηταν περιορισμενα τα οικονομικα...αλλα τετοια μιζερια δεν ειχα ξαναδει..πολυ λοιποηθηκα...

Ο Χριστοφορος πλεων προτιμαει να περπαταει...και να μη μπουσουλαει...γι ατην ακριβει ανα τρεχει...

κοινως την βαψαμε!!!!!!!

Τα φιλια μου σε ολες ξεχοριστα

Περιμενουμε φωτο απο κατι γεννεθλεια ετσι;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα κοριτσάκια μου,καλή εβδομάδα σε όλες!!!!

Τι κάνετε??

Χθες δε μπήκα επίτηδες,λέω να διαβάσω κ τίποτα καινούριο βρε

αδελφέ!! :laugh:

Αχ,αγάπες μου τις τελευταίες μέρες μ έχει τρελλάνει το μωρό μου,

πολύ γκρίνια,δε θέλει τίποτα..Ούτε να τρώει,ούτε να κοιμάται,

ούτε αγκαλιά,ούτε να παίζει... :(:( Ελπίζω να βγάζει

δοντάκι γιατι αν αποφάσισε ξαφνικά να γίνει γκρινιάρικο

κ ιδιότροπο μωράκι θα φρικάρωωωω....... :ohmy::S

Στελλίτσα μου... κολλητά με το κρεβάτι αλλαξιέρα??? :ohmy:

Τι λες τώρα...Καλέ αυτα είναι τυραμόλες,μπορούν να φτάσουν τα

πάντα!!!!Δε μου λες,την κάμερα τώρα πού την έχετε??Εγώ απο τότε

που άρχισε να σηκώνεται την έχω εκτός λειτουργίας,βάζω μόνο

τον ήχο κ την έχω κρυμμένη κάτω απο το κρεβάτι της! :huh:

Δωρούλα μου λεκάνη τουαλέτας ακούω.. :laugh: :laugh: Κατι

ξερω εγώ που εκτός απο τις πόρτες των μπάνιων που κλειδαμπαρώνω

καλού κακού έχω κ κλειστά τα καπάκια...μα είναι φοβερό!!! :laugh:

Καλημέρα συμπεθερούλα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα καλη εβδομαδα :) τι κανετε; Μυρτω δεν πειραζει αγαπη μου για τα μαθηματα υπομονη στο μελον θα ειναι καλυτερα.. ;):)

Κωνσταντινα τι εχει η ολινα μας; :huh: κ εγω οταν ο μικρος εχει γκρινια καπως μου φαινεται τον εχω συνηθισει ησυχο ;):) κοριτσια εχουμε φτιαξει ενα προγραμα αστα να πανε.. :blink: οποτε θελει κοιμαται οποτε θελει τρωει....παει εχασα τη σειρα μας :silly: τωρα κοιμαται κ θα ξυπνησει..θα φαει κ μετα καλο βραδυ...κ ολη το μεσημερι θα φωναζει...... :P

καποιο μωρακι ειχε γενεθλια αυτες τις μερες της zaira νομιζω πολυχρονος κοπελα μου :kiss:

Χρυσα οταν λες πολυ φτωχα τι ενοεις; δεν ειχαν κερασματα; οι μπομπονιερες; :huh: γιατι αν λες για στολισμο ουτε εγω ειχα, επιλογη δικη μας... ;)

παντως χαιρομαι που αρχιζεις κ ξαναβρισκεις τον παλιο ευατο σου :)

Στελλα στη μπανιερα η μικρη σου; :woohoo: εμεις το εχω ξαναπει δεν εχουμε ακομη τετοιες περιπετειες ;):)

κοριτσια εδω ο καιρος ειναι πολυ χαλια κ αναγκαστικα ειμαστε μεσα :( ελπιζω εσεις να πηγατε προς θαλλασα για βουτιες ;):)

Καρολινακι μου αντε ερχεται η μερα της βαπτισης με το καλο αγαπη μου :kiss: θα δεις η παπενια μια μικρη κυρια θα κλεψει την παρασταση ;):kiss:

Φανη ολο θελω να ρωτησω κ ξεχναω δοντακι βγαλατε; ;):)

τα υπολοιπα κοριτσια; ελπιζω να ειστε καλα καλο μεσημερι σε ολες :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...