Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΝΕΜΟΡΦΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΙΟΥ-ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ 2009 Νο3!


Recommended Posts

Φανη μη σκας..τους απαντησα εγω αναλογως!!!!!

Εννωειται πως περιμενουμε φωτο!!!!!

Για το περπατημα μην ανισυχεις..θα περπατησει...και δεν θα καταλαβεις ποτε..και εμενα πριν απο καμια βδομαδα ηταν που φοβοταν..και τωρα με γραφει και αλωνιζει...περναει κατω απο το τραπεζι της κουζινας..και δεν τον φτανω!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 907
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Χρυσούλι μου κ εμένα με κάλυψες απόλυτα..

Διαφωνώ κάθετα με την επίθεση σε οποιαδήποτε κοπέλα που

μόλις έχει γεννήσει,βεβαια κ αυτη κακώς έκανε κ έβαλε αυτό

το θέμα εδώ,ας κάνει ότι θέλει,εγώ όταν σταμάτησα τον θηλασμό

δε το ανεφερα πουθενά κ σε κανέναν..Μου έφταναν οι δικοί μου

λόγοι κ η δική μου στεναχώρια,δε θα είχα στο κεφάλι μου κ την

ειρωνία της καθε μιας πορωμένης με το θηλασμό!

Η κάθε μανούλα κάνει ότι κρίνει καλύτερο για το δικό της μωρό,

αλλα χωρίς διατυμπανισμό κ ανακοινώσεις..

Ουφ!!! :angry::angry:

Καλά,όσο για τα εγγόνια???Μη το συζητάς!!!θηρία απο κούνια!!! :laugh:

Στελλίτσα μου κ εγώ ώρες ώρες σκάω ν απαντήσω αλλα όχι,

δε θα κάνω σε καμμία το χατήρι να με πιάσει στο στόμα της...

Καλε άντε,σίριαλ πια μ αυτό το όνομα!!!Μ αρέσει που ετοιμάζετε

βάφτιση χωρίς να ξέρετε πώς θα τη βαφτίσετε,χιχιχιχι!! :silly:

Φανούλα μου θέλουμε πολλές πολλές πολλές φωτό!!!!

Με το καλό τα γενεθλιάκια φραουλίτσες μου!!!Εγώ πήγα χθες κ έκλεισα

παιδότοπο,τα υπόλοιπα σύντομα στα...μπάμπο!!!!!

Ρε κορίτσια θέλω να πάρω στη μικρή μου ένα λευκό,καλό μπλουζάκι-

κορμάκι..πού θα βρω λέτε??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας ομορφιες μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :):)

κουραστηκα πολυ και ειπα να μπω λιγακι να δω τι κανει το παρεακι μου!!!!!!!!!!!

μωρε δεν ξερω τι λετε?????????για πιο θεμα εγιναν παλι μαλλιοτραβηγμοι...? ελεος πια και αυτες αλλο δεν εχουν να κανουν απο το να δειχνουν ποσο μικροπρεπεις ειναι ? :angry::angry:

Ντινούλα μου εχεις απόοοοοοοοοοοολυτο δικιο αγαπούλα εδω έχουμε πολυ όμορφη παρεούλα...λεμε ότι θελουμε...μοιραζόμαστε προβληματισμούς και ειμαστε οι ευατοι μας...τι πιο όμορφο!!!!!!!!!!??????? ;);) και εγω σας αγαπωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω πολυ πολυ :P:P

οσο για το μπλουζακι που λες για δες mothercare...

Φανούλα μου γλυκια τι σκας ματια μου? και θα περπατησει και όλα θα γίνουν...μην στεναχωριέσαι ...το καθε μωρακι τα κανει οπως θελει αυτο...όσο για το θεμα που λες πειτε μου που ειναι να διαβασω και εγω....

εχω σκασει απο την περιεργεια...αν και ποτε δεν απαντω γιατι εκνευριζομαι....

Χρυσουλίνι μου ευχομαι μεσα απο τη καρδια μου όλα να πανε καλάαααααααααααααααααααααααααα με την μανούλα...την αγαπη μου ...

Στελλίτσα μου θα σε φαω αν ποτε τα πουμε απο κοντα.... :P:P καλε πότε θα βρειτε ονοματακι για το μικρο αγγελούδι??????? :dry: σας φιλω και τις δυο.... :kiss::kiss:

Τα φιλια μου σε όοοοοοοοοοολα τα υπόλοιπα κοριτσάκια....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κωνσταντινα μου εχει στα μαδερκερ σηγουρα αλλα εχει και στα πρεναταλ.

Ο μικρος εχει ενα κορμακι - πολο D&G,του το εστειλαν απο Αμερικη...αλλα το εχει βαλλει μονο 2 φορες..κλαψ..παχυνε πολυ και δεν χωραει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kοριτσακια καλησπρερααααααα μολις ετοιμαστηκα να σας γραψω ξυπνησε ο μικρος με κλαμα, οποτε γραφω με ενα χερι....

Εν συντομια να σας πω οτι εβαλα επανω στη περπατοπιτα ψαλιδι, κουταλι κ στυλο κ πηρε το στυλο....

κωνσταντινουλα μου μακαρι να ειμασταν κοντα να σας κερνουσα πολυ θα χαιρομιουν....

Φανη με το καλο οι ετοιμασιες των γενεθλΙων να βαλεις φωτο..κ γω πηρα τα ιδια δωρακια..οσο για το περπατημα μη σκας κ μενα ετσι ηταν κ τωρα αλωνιζει..Να μην της λες πηγαινε μονη πεισμωνουν πιο πολυ, αστην να αφεθει μονη της.....

Πολλα φιλια σε ολες κλεινω γιατι παταει τα κουμπια..........Καλο μεσημερι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Που ειστε κοριτσαρες μου??? Μια μερα (χθες) δε μπηκα και μου λειψατε!

Εφυγε ο Γιωργος για Αθηνα σημερα για να τακτοποιησει κατι χαρτο-εκρεμμοτητες. Και ειχαμε ψαξιμο παλιων χαρτιων εφοριας, να φτιαξουμε τα πραγματα του, κατι αλλα που ειναι να παει στη μανα του... δουλιτσες γενικως!

Τα διαβασα τα νεα σας... αν και στο αλλο θεμα της Rubella δεν μπηκα ακομα φανταζομαι απο τα γραφομενα σας τι ξεκατινιασμα θα πεφτει... Ε καλα η πρωτη φορα ειναι? Αποκλειστικος θηλασμος VS ξενο γαλα, κρεμες σε σκονη VS σπιτικες κρεμες... και αλλα που δε θυμαμαι πια!

Μην πτοεισθε! Εμεις εδω μια χαρα ειμαστε και να διαφωνουμε σε κατι, σεβομαστε η μια την αποψη της αλλης... και αυτο ειναι σημαντικοτερο!!! Αλλωστε αν συμφωνουσαμε ολες με ολα, δεν θα μαθαιναμε ποτε τιποτα διαφορετικο και θα βαριομασταν. Ο τροπος κανει τη διαφορα!

barbie, Παντα ετσι γλυκα να ειναι τα βηματα του μικρου σου στη ζωη του... και ας γινει οτι του αρεσει!

mummydi και zaira ελπιζω τα παιδακια σας να ηρεμησαν απο οτι τα ενοχλουσε... μαλλον δοντακι θα ηταν! Κι εμεις παλι σε φαση τετοια ειμαστε αλλα το δοντακι πουθενα δεν ειναι. Κατω αριστερα ομως, απο οτι ειδα σημερα ειναι πολυ πρησμενο το ουλο... μπορει και ν' αργησει ομως. Ετσι κανει ο Ιασωνας. 2-3 μερες γκρινια μετα ηρεμει και παλι τα ιδια 3-4 φορες ακομα μεχρι να σκασει νεο δοντακι!

ninina, ετοιμοτατη βλεπω για τα γεννεθλια!!! Σιγουρα θα περασετε πολυ ωραια. 4 μερες ειναι ακομα? Θα ευχηθω εκεινη τη μερα!!!

Cesilia και little-angel, προσοχη μην περασετε το οριο απουσιων και μεινετε στην ιδια ταξη... :laugh:

Φανη, γεννεθλια κι εσεις... Με το καλο! τι ομορφη που θα ειναι με τα ρουχαλακια που της πηρες!!! Οπωσδηποτε θελουμε φωτογραφιες απο τα γεννεθλια! Για το φαγητο που δεν τρωει... μη σκας φαση ειναι, θα περασει. Το ιδιο και για το οτι δεν αφηνει το χερι της μαμας της, να περπατησει μονη της. Οταν νιωσει σιγουρη θα αρχισει να τρεχει... κι εσυ μαζι!

karolinaki1, σου χρωσταω περιγραφη κατορθωματων του Ιασωνα... Το βραδυ οταν τον κοιμησω θα μπω παλι και σου υποσχομαι να βαλω ολο μου το ταλεντο (αχ πως με ανεβαζεις με τα κοπλιμεντα σου). Εχει λυσσαξει τις τελευταιες τρεις μερες ή δοντο-γκρινια παει κι ερχεται αλλα μας κανει και δακρυζουμε απο τα γελια...

Βρε κοριτσια η bell, που ειναι? Εχω καιρο να την δω...

Φιλια σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλο απογευμα κουκλες.. :) τι κανετε; Δωρα εφτιαξες γλυκακι; στειλε κ σ'εμας ειμαι γλυκατζου πειραζει; :huh::P

Φανη ετοιμαζοσαστε κ εσεις για τα γενεθλια;2 μερες νομιζω εχουν διαφορα εκτος αν κανω λαθος :huh: για παπουτσια που εγραψες κ εμεις τρομαξαμε να βρουμε... ;) εχουμε τοσο μικρα ποδαρακια που ειπα μαλον το καλοκαιρι θα γυριζει σα γυφτακι :P ξυπολυτο :woohoo:

Κωνσταντινα ωστε η αδυναμια στον μπαμπα ηταν ο λογος; εμεις παλι το αντιθετο ;)

Χρυσα μακαρι να πανε ολα καλα για τη μανουλα σου.. :)

Καρολινακι κ εμεις σ'αγαπαμε κ ρε κοριτσια καποια πραγματα αλιως τα θελουμε, κ αλιως ερχονται...κ εγω δηλωνα οτι θα θηλαζω αποκλειστικα το μικρο, αλλα αυτος δεν ηπιε ουτε σταγονα :( δηλαδη τι σημενει δεν ειμαι καλη μανα; η δεν το μεγαλωνω σωστα;..μερικες φορες για κατι τετοια θεματα δε θελω να μπενω :(

αλλα εμεις εδω σεβομαστε την αποψη της αλλης κοπελας κ ετσι δεν εχουμε προβληματα....ευτηχως ;):cheer: σας αφηνω καλο βραδυ μακια :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Tζαααα!!!Εεεε..Αγγελικούλααααα!!! κ εγώ ψοφάω για

Ιασωνοιστορίες!!!!!!!Αφού το ξέρεις... ;);) Αδημονώ..!!!!

Είχες δίκιο,μάλλον δοντόπονος( :P ) είναι,σήμερα δε

γκρίνιαξε καθόλου,μια χαρά κεφάκια έίχε!!

Κατερινάκι μου σήμερα τον άντρα μου τον φυγάδευσα στο

μπαλκόνι,μια χαρά φάγαμε..Μεχρι να μας πάρει χαμπάρι κ να ψαχνω

πάλι τρόπους.... :laugh:

Όσο για το γνωστό θέμα??Ούτε εγώ είμαι καλή μάνα γιατι κατάφερα

να θηλάσω μόνο 2 μήνες το Ολινάκι μου κ αυτό γιατι παρουσιάστηκε

πρόβλημα κ μου απαγόρευσαν αυστηρά να συνεχίσω...Κ φαντάζομαι

θα είναι δικαιολογία οτι φοβόμασταν όλοι μη μας πάθει κάτι το

μωράκι μου..Αχ τι να πω!!!Τα λόγια είναι περιττά!!!

Αχ αγάπες μου κάθε μέρα που περνάει νιώθω οτι η λατρεία μου

γι αυτήν όλο κ μεγαλώνει..Ξυπνάει το πρωι κ μόλις μου χαμογελαει

σκέφτομαι,ω ναι,άλλη μια υπέέέροχη μέρα ξεκινάει!!!

Ποσο χαίρομαι που νιώθω πόσο με καταλαβαίνετε!!!!!!

Θα σας γράψω κ εγώ κατορθωματάκια αύριο που θα χω κουράγιο!!

Φιλάκια πολλά κ όνειρα γλυκά σε όλες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αγαπες τι κανετε?εμεις πλεον τρεχουμε!σημερα ομως ειχαμε την πρωτη μας μεγαλη βουτια...επεσε ο μικρουλης ενω πεζαμε κ οπως παω να τον σηκωσω αιματα παντου...να τρεχουν ποταμι...μεχρι να καταλαβω τι συνεβαινε εχασα τη μιση μου ζωη...τελικα τα ουλακια του κ η γλωσιτα του σκιστηκαν.ελπιζω αυριο να ειναι καλυτερα το μωρακι μου κ να σταματησει το αιμα.

φιλια στα μωρακια σας!κ να τα προσεχετε καλυτερα κ απ'τον εαυτο σας.....!!!!!

κ εμις εχουμε γεννεθλια την αλλη παρασκευη!παραγγειλαμε τουρτα με αγωνα gran prix που του αρεσουν οι φορμουλες!δε την φτιαχνω γιατι πηρα 5 κιλα κ θα κανω αλλα εγω.5 διαφορετικα εχω υπολογισει.ειναι 70 παιδακια συν κατι θειες φανταστειτε!ευτχως θα γινει το παρτυ στην καφετερια που εχει κ απλα!θα δειτε φωτο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσαρες μουτ ομορφες!!!!!!!

Αννα κουραγιο..ξερεις ακομα ποσες φορες θα πεσει...ουυυυυ..και ο δικος μου μια δορα εσκησε τα ουλακια του

να τον κανει ςπολλες πολλες αγκαλιτσες και ολα θα περασουν...

οσο για βουτιες..ασε..προτραθλητης θα γινει ο δικος μου ..ολο τουμπες τρωει

εδω και 1,5 προσπαθει να κανει τουμπα..σηκονει τα ποδια του, κανει γεφυρουλα..αχ να δω ποτε θα την φαει την τουμπα!!!

Κοριτσακαι πειτε καμια ιδεα για τραγουρη κοπης τουρτας και πρωτου χωρου σε γαμο..ψαχνω για την κουνιαδα μου που δεν μπορει να αποφασισει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερούδιααααααααααααα!!!!!

Χρυσούλι μου για την κοπή της τούρτας δε μου ρχεται κάτι,

είναι κ ανάλογα το στιλ του ζευγαριού..

Για τον πρώτο χορό πάντως,αν είναι ερωτευμένοι πολύ θα μου

άρεζε αυτό σε ελληνικό...

(να μη χαθείς ποτέ απ τη ζωή μου,γιατι κυλάς όπως το αίμα στο κορμί μου,μου δίνεις δύναμη κ νόημα να ζω...)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κωνσταντινα μου ευχαριστω πολυ...το Always Της το προτεινα....αλλα δεν της αρεσε..

Για την ωρα κλεινει στο θεμα της Παναγια ςτων Παρισιων..που της λεω να μην το βαλει, και στο Amor Amor του Νινο..αλλα και παλη δεν της αρεσει πολυ.

Της προτεινα και μερικα των Scorpions αλλα...θα δουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασικα νομίζω οτι πρέπει να το αποφασίσουν μαζί με τον

άντρα της αυτό,να είναι κάτι που θα τους εκφράζει κ τους 2!

Καλά,εχει 20 λεπτά που την έβαλα για ύπνο κ πάνω που νόμιζα

οτι κοιμάται ακούω ντουκ ντουκ ντουκ....Μπήκα μέσα κ να την

όρθια,ειχε πετάξει έξω απο το κρεβάτι της το σεντόνι της,

τον Γκούφυ κ τη Μίνυ(κοιμούνται μαζί) κ χτυπούσε τον τοίχο

με την πιπιλα της.. :blink: Την ξαναξάπλωσα,αλλα για να δούμε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ κοριτσια τι παλιοκαιρος τι κρυο μακαρι να φτιαξει γρηγορα γιατι ειναι σαν να ρχεται χειμωνας...

Κωνσταντινουλα καλημερα..ναι μαλλον κατι τετοιο δειχνει το στυλο...καντο κ συ ξια πλακα στο Ολινακι οταν περπατησει...

ΑΝΝΝΑ μα τι επαθε ο μικρος σου;Φανταζομαι ποσο τρομαξε κ συ κ εκεινος...αχ κ γω πολυ φοβαμαι τα πεσιματα ετσι πως τρεχει....τι ζορι ρε κοριτσια.....καλες εοιμασιες κ για τα γεμνεθλια σας απλως να σε ρωτησω σιγουρα υπολογισες σωστα την τυουρτα;γιατι εγω πηρα 4 κιλ για 40 ατομα κ ηρθε ισα ισα, με μικρα κομματακια....

Χρυσα καλημερα, κ γω θα προτεινα αυτο που σου ειπε ξ ΚΩΝΣΤΑΝΤ το ελληνικο εννοειται...

ΝΙΝΙΝΑ να ημασταν κοντα κ σιγουρα θα σας κερνουσα....

Αγγγελικη, στελιτσα, Φανη, Ελενη κ Καρολ πολλα φιλια κ καλημερααααααααααα

Α να ρωτησω εκτος απ την ΜΠΕΛ χαθηκε κ η ΕΛΕΝΗ (το αγορακι μου) εχετε κανενα νεο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημξερα!!!

Η ελενη ειναι καλα..ετρεχε με την γαμοβαφτηση..τωρα δουλεια και μωρο..τρεχει και δεν φτανει!!!!!!

δεν ξερω..βασικα οτι θελει αυτη θα γινει..αλλα ειναι ατομο που πολυ δυσκολα παο φασιζει..και μετα αλλαζει γνωμη κλπ κλπ..τεσπα...εγω πρωτεινω και αυτη αποφασιζουν!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαλλον δεν νυσταζει.......η ζωηρουλα.............εγω τον εχω γυρω γυρω τα χει κανει ολα ρημαδιο.........παταει κ τα κουμπια τραβαει κ το ποντκι τωρα χτυπιεται με το τηλεκοντρολ στο πατωμα............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα Δωρούλα μου,την Μπέλλα μας την ειδα να τριγυρίζει

σε ένα άλλο φόρουμ,αλλα νομίζω κιόλας πως είναι ο καιρός που θα

μετακόμιζαν Ελλάδα...Ελπίζω να χουμε νέα της σύντομα!!

Καλα αν το κάνω αυτό στη δικιά μου θα τ αρπάξει όλα,

ψαλίδια,στιλό κ την περπατόπιτα μαζί κ τρέχα να τη φτάσεις,

χαχαχαχαχαχα... :laugh: :laugh:

Κρύο δε λες τίποτα,χθες βράδυ βγάλαμε ξανά τις κουβέρτες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελικά κοιμήθηκε το θηρίο μου..Άσε Δωρούλα μου,αυτά τα

τηλεκοντρόλ τα χει σακατέψει..Το δε dvd έχει μείνει χωρίς το

κουμπάκι αυξομείωσης της έντασης κ χθές ξάπλωσε κ σέρνοντας πήγε

κάτω απο το έπιπλο της τηλεόρασης κ τραβούσε κ τα καλώδια..

Για να μη μιλήσω για το τραπεζάκι του σαλονιού που μας κόστισε

1900 ευρω κ είναι μες στα χτυπήματα απο τα τουβλάκια της..

Κ το κάνει με τόση μανία...........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ ποσο σε καταλαβαινω..........μια απ τα ιδια τραβανε κ τα δικα μας..αλλα σημερα με φρικαρε.....καθε φορα που αλλαζουμε παμπερσ το παιρνει μονος κ το πηγαινει στο καλαθακι..ε καποια στιγμη το πρωι ακουγα απ το μανιο χρουτσ χρουτσ κ τι να δω..εβγαζε τη σακουλα κ εψαχνε το παμπερς...................

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παντρευτηκε!!!!!

και εκανε και την βαφτηση του μικρου..στη Λημνη Κερκινη

Ηταν να παμε αλλα το ξεχασαμε...ναι ναι..τηυν πηραμε τηλεφωνο μια μερα πριν να της ευχηθουμε!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχχαα..Καλά αυτό με τα πάμπερς τέλειο..Μα δε μπορείς να τα

αφήσεις ούτε 10 δευτερόλεπτα ανεξέλγκτα..Λες κ όπου είναι

επικίνδυνα κ βρωμερά τα τραβαει μαγνήτης.. :laugh: :laugh:

Εμένα το καινούριο που κάνει είναι να αναβοσβήνει τα φώτα..

Όποτε την πάω στο μπάνιο να την πλύνω ή στο δωματιό της,

της λέω άναψε ή σβήσε το φως κ απλώνει το χεράκι στον

διακόπτη κ το κάνει!!!!(απο την αγκαλιά μου εννοείται,είπαμε

είναι ψηλή αλλα όχι κ έτσι ακόμη..!!! ;) )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα τι κανετε; Αννα περαστικα σας :) θα τρομαξες κ εσυ κ το μωρο :( 70 ατομα; καλα ολο το νιση θα καλεσετε; ;):)

τι διαβαζω τα μωρακια μας καθε μερα κ πιο ζωηρα ;):P

μπηκα για να σας πω οτι μου ηρθανε κουπονια απο τη Δελτα Advance κ ειναι ως 31 /8

οποια τα θελει π/μ κ διευθηνση να τα στειλω μακια :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κοίταξε δε θέλω να παιρνω άδικα χαρά.... θα δούμε αύριο αλλά δε έχω ελπίδες!!! Και δεν σας είπα κ το καλύτερο!!!! Ο Γιώργος μου είναι ναυτικός!! Χαχαχα  Είχε τώρα 2 μήνες άδεια έγινε ότι έγινε τώρα άμα ξανά μπει στην επόμενη άδεια...δλδ μέσα στην ατυχία μας κρατάμε ότι έγινε αμέσως αλλά δε κάθονται οπότε μακάρι να κάτσει μια κ καλή!!!
    • Αν και δεν πίστευα πως θα άνοιγα ποτέ εγώ τέτοιο θέμα, να τελικά που γίνονται ακ΄όμη θαύματα.❤️  Εγώ και η @Xrisa95 κάνουμε την αρχή!!! Εύχομαι να μαζευτούμε πολλεεεςςς και να φτάσουμε μαζί στο τέλος αυτού του όμορφου ταξιδιού🙏
    • @annie! @Katiana1987 @Xrisa95 @Elk @Antonia2 σας ευχαριστώ πολύ για τις όμορφες ευχές σας!!❤️ @Mpourmpoulo κορίτσι μου εύχομαι αυτή τη φορά να πάνε όλα τέλεια και να κρατήσεις στην αγκαλιά σου το θαύμα που τόσο λαχταράς❤️🙏
    • Ιωάννα μου καλημέρα!!! Κι εμένα βγήκε τέλεια η καμπύλη, παρ'ολο που το προηγούμενο βράδυ έφαγα κ δύο κομμάτια κέικ 🤣. Πάλι καλά!! Εγώ με το που έκλεισα το τρίμηνο μου έγραψε ασβέστιο μαζί με βιταμίνη D το calciform D3, σίδηρο πλέον διπλό το tardyferon γιατί έπεσε ο αιματοκρίτης κ τα αιμοπετάλια, φυλλικό το felicine και για μαγνήσιο το trofocard 3 φορές την ημέρα, γιατί ξεκίνησαν οι κράμπες κ το πρώτο που μου έδινε μου έκανε διάρροιες.. Όσο για το ασβέστιο που δεν ήξερε τι να σου γράψει θεωρώ πως θα έπρεπε να γνωρίζει εναλλακτικές, γιατί κάποιο από αυτά μπορεί να μην ανταποκρινόταν στον οργανισμό σου..  Το εμβόλιο τελικά θα το κάνω κι εγώ κ ο άντρας μου κ μετά τη γέννα θα κάνω κ της ερυθράς, γιατί δεν έχω αντισώματα κ σκάω που μου απαγορεύει ο γιατρός να μην έρχομαι σε επαφή με παιδάκια κ ειδικά που δε μπορώ να πάρω τη βαφτιστηρα αγκαλιά, γιατί πάει σε βρεφικό...
    • Καλημέρα κορίτσι μου!!! Τα αισθήματα είναι αμοιβαία να ξέρεις❤️ Ναι την Παρασκευή ακούσαμε την καρδούλα του, είχε 140 παλμούς το σποράκι. Όπως φαίνεται πάει πολύ καλά!!!!🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...