Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΝΕΜΟΡΦΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΙΟΥ-ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ 2009 Νο3!


Recommended Posts

aggeliki 30 έγραψε:

Και η βρακο-συζητηση συνεχιζεται...

Για μενα τα εσωρουχα ειναι θεμα τακτικης ή βολεματος!

Τα χρησιμοποιω σαν πρασινο και κοκκινο φαναρι... Αμα εχω ορεξεις φοραω αυτα απο το τραγουδακι του Καρβελα. Αμα παλι δεν θελω να με αγγιζει ανθρωπος τα αλλα της γιαγιας μου. Το πρασινο φαναρι (μιλαμε για φοβερες κιτσαριες... στρινγκ κοκκινα, μαυρα, γυαλιστερα, πουλιες... χαααλια), δουλευει σχεδον παντα! Οι αντρες παλι εχουνε μια μανια ποτε-ποτε να περνανε και με το κοκκινο... οποτε ουτε η βρακα της γιαγιας μου με γλυτωνει τοτε ουτε ο πονοκεφαλος ουτε η ζεστη ουτε τιποτα! Οι μαθητριες λεει φορανε τα ασπρα

με ξετρελανε αυτη η περιγραφη!!!!!!!!!!!!!!!!! :):):):):):P:P:P:P φιλεναδα μου αρεσει τόοοοοοοοοοοοοοσο πολυ ο τρόπος που γραφεις ..πηγαίο χιούμορ...!!!!!!!!!!! είσαι φοβερη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 907
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

οσο για τα εσωρουχα θα συμφονησω με την mammydi!!!!χρειαζεται λιγη τρελα με τοσα που τραβαμε καθημερινα αλλιως οι τσαχπινες εκει εξω ειναι κ κοριτσια τωρα ειναι μοδα οι παντρεμενοι.....το τι μαθαινω δεν περιγραφεται.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννούλα μου ειμαι στεναχωρημενη δεν το κρυβω...ειδικα όταν βλεπω το μικρο παπι μου με δεμενο ματακι...αλλα ευτυχως θα περασει ελπίζω γρηγορα...κατα τ'αλλα εκτος απο το πήξιμο στην δουλεια...σε λίγο αρχίζουμε να χτίζουμε την φωλίτσα μας αφου επιτέλους τέλειωσαν τα γκρεμίσματα...σχεδόν όλα...και ειμαι χαρούμενη :):) και ανυπομονω... ;) αντε να φτιαξουμε το παιδικο δωματιο της μικρούλας... :woohoo: :woohoo: θελω χρωμα και πολλα υδροκόλλητα στον τοίχο!!!!!!!!!! :):):)

όταν θα ερθει καποια τσουπρα στην αθηνα κερναω φρεντο τελειο!!!!!!!!!!!! jacobs μονο με γαλα και ειναι μιαμιιιιιιιιιιιιιι :P:P:P

Χρυσούλι μου περαστικούλια κουκλίτσα μου με την μανούλα ...όλα θα πανε καλα θα το δεις... ;);)περιμενουμε τα νεα σας...

Αγγελικουλα θα συμφωνήσω με την Κωνσταντινούλα φαίνεσαι πολυ αξιόλογος άνθρωπος και ικανός για πολλα...όλα θα γίνουν απλά θελει υπομονή κουκλίτσαμου... ;) για λεφτα μην σχολιασω κοριτσια ..με το παιδι και να φτιαχνεις και σπίτι ...ειναι πίκρα η κατασταση...κορίτσια δεν πολυαμπαινω στο fb αλλα όποια θελει να με βρει ειμαι η Lina Argyropoyloy...απλα στειλτε μηνυματακι γαι να σας κανω add...

Ντίνα (zaira) εχω εχω μια νταντα πολυ καλη κοπελα που πλεον εχουμε γινει και φιλεναδες ...ερχεται δυο φορες την εβδομαδα.. τεταρτη πεμπτη εχω την πεθερα μου και παρασκευη την κραταει η μαμα μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ANNA-ALEXANDROS έγραψε:

οσο για τα εσωρουχα θα συμφονησω με την mammydi!!!!χρειαζεται λιγη τρελα με τοσα που τραβαμε καθημερινα αλλιως οι τσαχπινες εκει εξω ειναι κ κοριτσια τωρα ειναι μοδα οι παντρεμενοι.....το τι μαθαινω δεν περιγραφεται.....

Άσε Αννούλα μη το συζητάς...Βέβαια δε φταίνε τα κορίτσια

σ αυτή την περίπτωση,αλλα οι παντρεμένοι!!!!! :(

Καρολινάκι μουουουουοου!! πώς έγινε αυτό βρε μάτια μου?

πώς έπεσε απο το πάρκο...?Πολύ στενοχωρήθηκα τώρα... :(:(

Το γλυκό μου το παπί..... :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mummydi έγραψε:

Καρολινάκι μουουουουοου!! πώς έγινε αυτό βρε μάτια μου?

πώς έπεσε απο το πάρκο...?Πολύ στενοχωρήθηκα τώρα... :(:(

Το γλυκό μου το παπί..... :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μόλις γυρισαμε απο το νοσοκομειο..αφου πλυθηκα την πήρα αγκαλίτσα και την εσφιγγα πανω μου και της φιλαγα τα μαλλακια και το κοριτσακι μου μου σφιγγε το χερακι μου...τουλαχιστον ξερει ότι εχει μια μανουλα που την λατρευει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Καρολινακι μου,γι αυτό να είσαι σίγουρη μωρό μου..

Μπορεί οι κορούλες μας να έχουν καψούρα με τον μπαμπά,αλλα

μανούλα είναι μόνο μία!!!Ιδίως σε τέτοιες στιγμές..Να της δωσεις

δύο γλυκά φιλάκια απο εμας κ μια τερααααστια ζεστή αγκαλιά..!

Αυτα τα παρκα ειναι πολύ επικίνδυνα,μου το χε πει κ μια

γνωστη που δούλευε στο μαγαζί που πήγα να πάρω κ εγω το πάρκο.. :angry:

Πρεπει να τα αποσύρουν..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!!!Μολις μπηκα κ με βρηκα συνδεδεμενη :blink: !!Τι πρωτοτυπο παλι!!!

Ο καιρος δε μου φαινεται για μπανακι :( ...συννεφια κ αερακι για την ωρα!!

Καρολινακι μουουουου???Τι επαθε το παπι μας???Καλε αυτο οντως ειναι μαιμουδακι :laugh: !!Πως σκαρφαλωσε ετσι η ατιμη :huh: ???

Αχ μωρε το κοριτσακι μου!!!Μη στεναχωριεσαι αγαπη μου,ολα καλα τωρα!!Πες οτι πηρε το "βαπτισμα"...εχουμε να δουμε τουμπες κ σκανταλιες.....!!!Ξερει οτι εχει τη μανουλα της κοντα κ ηρεμει!!Περαστικουλια σας!!Δωστης ενα φιλακι απαλο στο κεφαλακι :kiss:

Καλε εσεις οι υπολοιπες ακομα για βρακια μιλατε :laugh: :laugh: ?!

Οι παντρεμενοι φταινε πρωτιστως για μενα αλλα και οι τσουπρες στη συνεχεια!!Μην ακουσουν καλε για δεσμευμενο ανθρωπο,κατι παθαινουν!!Αμα αυτες θελουν δε τις νοιαζει τι ειναι ο αλλος!Ουτε φραγμοι ,ουτε σεβασμος,τιποτα!Πως εχουμε γινει ετσι :dry: ?!Ωχ το βαρυνα πρωινιατικα,τι αλλα :P ??

Μυρτουλα μου λιγη υπομονη ακομα κοριτσακι μου κ σε λιγο θα εισαι με τη μπουμπουκενια σου κ παλι κ θα σε παιρνει αγκαλιτσες,θα σου κανει ναζακια...τρελλα!!Καλη επιτυχια!!

Αχ εγω βαριεμαι σημερα...κ εχω εεεεεεεεεενα σιδερο.......ουφ!!Μου τη δινει κ αυτος ο παλιοκαιρος!!Κατα τ'αλλα ειμαστε μια χαρα!Πηρα κ ασφαλειες για τα ντουλαπια επιτελους κ η μικρη τις επεξεργαζοταν καλα καλα κ νευριασε που δε μπορουσε να τα ανοιξει κ τις τραβαγε με μανια σε καποια φαση!!Δε τις βλεπω να αντεχουν για πολυ :laugh: !!

Ντινακι μου,Αννουλα,Φανη,Χρυσα,Κτερινα....και οι υπολοιπες πολλες καλημερες κ φιλια!! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ντινακι μου καλημερα :)

Εγραφα κ τωρα σε ειδα !!Τι κανει η πριγκιπισσα????

Εμενα το παρκο εχει ελαστικο διχτυ αλλα ειναι το πολυ πολυ ψιλο,δε μπορει να ανεβει απο πουθενα!Ασε που τωρα πια μονο μιση ωρα καθεται εκει μεσα ολη μερα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα Στελλίτσα μου..Πριν μπεις πάντως

εγώ δε σ έβλεπα συνδεδεμένη αγάπη,σ εδειχνε offline!

Καλά είναι το κοριτσάκι μου,μόλις την ξανάβαλα για νάνι!

Εγώ ασφάλειες προς το παρών καλά κρατώ κ δεν αγοράζω..

Σκοπός κ στόχος μου είναι να της μάθω να με ακούει..

λέω εγώ τώρα...!! :dry::dry:

Η δικιά σου η μπουκλού τι κάνει??

Καλε ναιαιαιιαι..ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ στους μπαμπάδες!!!Να τους

χαιρόμαστε,να είναι γεροι κ δυνατοί!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημεραααααααααααααααααααα κουκλιτσες μου........

εχω μερες να σας γραψω κ διαβαζω βιαστικα τα νεα σας.......

Πηγαμε το πρωι στην εκκλησια κ τον κοινωνησα,ειχα ααρκετο καιρο κ τωρα εφαγε τα φρουτακια του κ οιμαται...

Ηταν αρρωστουλης μεσα στην εβδομαδα,εκανε πυρετο 2 μερες κ μετα δεκατα,ηταν ιωση μαλλον αλλα πολυ ταλαιπωρηται κ απ τα δοντια οτυ.ειναι ανυσηχος κ δεν αποχωρηζεται με τιποτα την πιπιλα.....

εν τω μεταξυ, σκεφτομαι μηπως κρυωσε κ απ την πισινα αλλα ειχε πολυ ζεστη ρε κοριτσια κ τον εβαλα 2 3 μερες..τρελαινεται πολυ του αρεσει σαν το παπι δεν βγαινει με τιποτα..θαλασσα θα παμε το αλλο σαβκο

Αγγελικη, πολυ γλυκας τωρα ειδα της φωτο σας απο την θαλασσα...

Καρολινακι, πολλα πολλα περαστικουλια στην παπενια...πωπω τι επαθε η καημενουλα,ελπιζω να ειναι καλυτερα...

Κωνσταντινουλα, Στελιτσα κ σε ολες καλημερααααα

α και ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ στους μπαμπαδες δεν ηξερα για την σημερινη γιορτη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε; καλη κυριακη σε ολες... :cheer: χαθηκαμε λιγακι κ πεσαμε πανω σε συζητησεις για βρακια :P κ δυστηχως πολλα πεσιματα :( Καρολινακι,Φανη, Αννα περαστικα σας :kiss: εμεις ακομη δεν σηκωθηκαμε κ ετσι δεν εχουμε ακομη τετοιες εμπειριες ;):)

Δωρα περαστικα σας ειναι μια ιωση που κυκλοφορει αυτο τον καιρο.. :)

Μυρτω κ Αγγελικη καλη επιτυχια στις εξετασεις σας :)

τα δικα μας νεα τα ιδια ο μικρος φωναζει ολη μεραστο πατωμα ακομη,αν τον σηκωσουμε ζοριζεται κ κλαιει, κ ο γιατρος ειπε οχι πιεση ;) καθε απογευμα τη βολτουλα μας, προχθες κρατουσε κ το πορτοφαλι με το κινητο μου κ το χασαμε στο δρομο.. :huh: παρακολουθουμε μουντιαλ μαζι με το μπαμπα :woohoo: θελω να βαλω φωτο στο fb αλλα σημερα δεν μπορεσα,κ ετοιμαζομαστε κ για τα γενεθλια μας... :)

αυτα την καλημερα μας σε ολες.. :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nα μαι παλι κι εγω...

Βλεπω η βρακοσυζητησε ελαβε τελος :laugh: ....!!!! Τι κριμα... :laugh:

Και ειχα κι αλλα να πω για τους .... ΤΡΕΛΟΣΥΝΔΙΑΣΜΟΥΣ...!! χαχχαχααα!!

Αμαν ρε Κωνσταντινα.... Αμαν... :P:P:P :woohoo: :laugh: :laugh:

Μου εκοψες την φορα... :blink: :woohoo: :laugh: :laugh: :laugh:

Ας σοβαρευτω επιτελους... (ειμαι και παντρεμενη γυναικα...!!).. :cheer:

Κοριτσια τι βροχη ηταν αυτη σημερα?

Χαλασμος κυριου..

Και μας επιασε ο καιρος μεσα στο super market..

H Aναστασια στον κοοοοοσμο της!

Χτυπουσε παλαμακια μολις μπουμπουνιζε..!! :woohoo: :woohoo:

(αυτο το κανει και στην εκκλησια οταν ψελνει ο παπας..!!)

Χτυπαει παλαμακια και φωναζει "αααααααα" ... :laugh:

ninina καλα σας ειπε ο γιατρος!

Οχι πιεση! Οτι ειναι να κανει θα το κανει οταν ερθει η ωρα.

Ολα τα παιδακια δεν εχουν τους ιδιους ρυθμους. :)

Αντε πλησιαζουν τα γενεθλιακιαααααααααααααααα!!!! Ζητω!!!!!!!!!!!!

barbie μου δεν νομιζω να τον πειραξε η πισινα..

Με τετοια ζεστη που ειχε τις προηγουμενες μερες τι αλλο

να εκανες δλδ? Εμεις ευτυχως εχουμε "πιατο" την θαλασσιτσα και

δροσιζουμε συχνα τα κορμια μας... :P:):)

Περαστικα κοριτσι μου οπως και να χει.

Μαλλον ειναι και απο τα δοντακια.. Ειναι η δυσολη περιοδος.

Καρολινακι... στεναχωρηθηκα για την πτωση σας...

Και μεις πια απ τα ιδια. Ολοι μερας τουμπες τρωμε.

Δεν καθεται στον κ@λο της η σβουρα μου.

Περαστικα κουκλιτσα μου.

Τιποτα δε θα αφησει στο ματακι θα το δεις.

little-angel εεεεεεερχομαι!!!!! (να σου σιδερωσωωωωω)!!!

Μια που τελειωσα η προκομενη με οοοοολα τα δικα μας ρουχα

θα βαλω κι ενα χερακι και σε σενα!! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Παω να φτιαξω καφε και να αραξω στο μπαλκονι να ησυχασω...

(κοιμαται η κοκονα μου.. και ειναι η ωρα της χαλαρωσης.....)!

Φιλια και καλο μεσημερι σε ολες!! :kiss::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κουκλες!πως περασατε το σ/κ?εμεις τελεια!αν κ δουλεψα υπερωριες κ μου φυγε ο πατος περασα τελεια με την οικογενεια μου!σημερα το πρωι πηγαμε εκκλησια οπως καθε κυριακη.μετα πηγαμε για μπανακι σε ενα αλλο χωριο κ πηραμε κ την μανουλα μου!αχ ηταν υπεροχο να την βλεπω να παιζει με τον αλεξανδρο!το βραδυ ξαναπηγαμε εκκλησια γιατι σημερα ειναι του ΑΓ.ΝΙΚΗΤΑ πολυουχος του νησιου!

φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα στις ομορφες... οπως βλεπω κι εγω η βρακο-συζητηση τελειωσε!

Τι ωραια ειναι αυτα τα αλλα που λετε για την αδυναμια που εχουν τα κοριτσακια στους παντρεμενους!

Επειδη την εκανα κι εγω την αμαρτια μου και με το Γιωργο εκανα σχεση ενω ηταν ακομα παντρεμενος, φοβουμενη τη θεια δικη, δεν τον παντρευτηκα ακομα. Λεω οτι δεν κινδυνευω ετσι ε? Τι λετε κι εσεις?

Αν βρε κοριτσια ο παντρεμενος δεν σεβεται το γαμο του και τα παιδια του, θα σεβαστει το οποιο κοριτσακι την οικογενεια του για λογαριασμο του? Και δεν το λεω αυτο γιατι την εκανα κι εγω... Αυτη ειναι η αποψη μου γενικοτερα.

Εγω τουλαχιστον ηξερα τι εκανα, απευθυνομουνα σε μια ηδη βαλτωμενη σχεση πριν γινει καν ο γαμος τους και φυσικα δεν υπηρχαν παιδια...

Κατι αλλοι εξυπνοι που κρυβουν πολυτεκνη οικογενεια βαζοντας τη βερα στην κωλοτσεπη, μολις στριψουν τη γωνια του σπιτιου τους? Και κοιταζουν να στριμωξουν ακομα και θηλυκια γατα... Τι να σου κανει η καθεμια? Να γινει μεντιουμ?

Εγω παντως, οπως και να εχει, αν δικαζα σε λαικο δικαστηριο περιπτωση αποπλανησης δεσμευμενου-ης απο τριτο προσωπο. Τον δεσμευμενο θα καταδικαζα. Αυτος που κοροιδευει το συντροφο του φταιει κατα τη γνωμη μου, ανεξαρτητως ελαφρυντικων (απεριποιητους ανθρωπους που νομιζουν οτι η σχεση καρατιεται για χρονια απο αγαπη και μονο...)

Αυτα... με το κοινωνικο μας θεμα γι αποψε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μετα απο αυτη την τεραστια διακοπη, επεστρεψα σκασμενη και με πονοκεφαλο... Μαλλον για καινουριο δοντι παμε! Εκλαιγε σταματητα για 1 ωρα και δεν μπορουσα να τον κανω καλα με τιποτα... Ελπιζω η υπολοιπη νυχτα να κυλησει ηρεμα!!!

littlestar, κανε υπομονη... λιγες μερες εμειναν, θα πας καλα με τα μαθηματα και δεν θα εχεις περασει ολη αυτη τη στενοχωρια του χωρισμου με τη μικρη τζαμπα. Ποσα μαθηματα εχεις ακομα για το πτυχιο?

Το θεμα της πτυχιακης μου ειναι: "Η προσκολληση στη βρεφικη και παιδικη ηλικια και οι συνεπειες της στις σχεσεις της ενηλικης ζωης"

karolinaki1, περαστικα στο μαιμουδακι σου!!! Οι πτωσεις ειναι στο προγραμμα βεβαια αλλα αυτο που περιγραφεις ηταν σιγουρα ζορικη κατασταση. Μη στενοχωριεσαι ομως αλλο, ολα θα πανε καλα, δεν προκληθηκε τιποτα σοβαρο και με το καινουριο παρκο δεν θα εχετε αλλα ατυχηματα. Φυσικα και η Παπενια ξερει πως η μαμα της την αγαπαει πολυ και τωρα εμαθε πως οποιος σκαρφαλωνει μπορει να πεσει και να πονεσει. Ισως και να γλυτωσε απο ενα πιο επικινδυνο μαθημα...

Αχ! Καλο ειναι το χιουμορ αλλα επερεπε να μπορουσες να με δεις τωρα με κατι μουτρα λες και εγινε τι... (εκλαιγε ο μικρος απαρηγορητος λογω πονοδοντου) Στη χαρα και στη λυπη ειμαι λιγο των ακρων, σα μικρο παιδι.

barbie, μας ελειψες! Περαστικα και στον δικο σου μικρουλη... ουτε κι εγω νομιζω να ειχε κρυωσει απο την πισινα. Ιωση ηταν και σε συνδιασμο με πονοδοντο θα κατα-ταλαιπωρηθηκε το παιδακι... Δως του γλυκα φιλακια!

Φανη, κι εμενα να μου σιδερωσεις, οταν τελειωσεις με της little-angel... Βουνα σε περιμενουν!!! Θα σου φτιαξω το αγαπημενο σου φαγητο και γλυκο για ανταποδωση και παλη θα στο χρωσταω!!! Μιλαμε για μεγαλο μισος στο σιδερωμα...

Αννα, τωρα καταλαβα πως μενεις σε νησι... Στη Νισυρο μενεις τυχερουλα!!! Μια χαρα θα περνατε το καλοκαιρι. Το χειμωνα ομως πως ειναι? Δεν εχω ερθει ποτε και δεν ξερω τιποτα... Η μαμα σου ολο και καλυτερα ειναι!!! Πολυ χαιρομαι...

Casilia, little-angel, zaira, mummydi και σε ολες τις μανουλες της παρεας καληνυχτα και πολλα φιλια!

Α! Και να χαιρονται τα παιδακια μας και εμεις φυσικα ολους τους μπαμπαδες... (νωρις το θυμηθηκα!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα κοριτσάκια μου!!!!!!!

Αγγελικούλα μου συμφωνώ απολυτα μαζί σου..Πάντως

καλού-κακού τρέναρε το γάμο ακόμη λίγο.. :laugh: :laugh:

Σε πειράζω..Κ εγω τον Κωστάκη μου τον γνώρισα 6 μήνες μετά

τον χωρισμό του απο την πρώην γυναίκα του,με την οποία

βεβαια δεν υπήρχαν παιδιά,αλλα αν τον γνώριζα κ μέσα σ αυτό

τον γάμο,θα του την έπεφτα,το παραδέχομαι..εεε..love at first

sight!!!Το ίδιο λέει κ αυτός.. :P:P

Πώς κοιμήθηκε ο μικρούλης τελικά??

Φανούλα μου καθόλου δε σου κοψα τη φόρα..κ αν θέλετε

σταματάμε τη βρακοσυζήτηση κ ξεκινάμε άλλο θέμα,την πιτζαμοσυζήτηση..

Μη μου πείτε οτι κυκλοφορείτε στο σπίτι με ξεχειλωμένες

κ ξεβαμμένες πιτζάμες,σας έφαγαααααα..!!!!! :S:S

Καλά η αντίδραση της Αναστασίας με τους κεραυνούς όλα τα λεφτα!!

Παιδί μου εμείς δεν έχουμε παιδιά,έχουμε τα παιδιά-φαινόμενα!!!

Αννούλα μου μαζί με σένα χαιρόμαστε πολύ κ εμείς για τη

μανούλα σου,μπράβο κ σ αυτήν κ σε σένα που στέκεσαι δίπλα της..

Ρε κορίτσια τι να μαγειρέψω σήμερα????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα αγαπούλες μου!!!!!!!!και καλη μας εβδομάδα! :)

αχ ειμαι πολυ πολυ χαρούμενη...χθες πήγαμε στο νοσοκομείο και ευτυχώς ο γιατρός μας εβγαλε τη γαζούλα απο το ματάκι... :):):):):):) το μωράκι μου απο πειρατάκι ξαναγινε ένα πανεμορφο κοριτσάκι... :):) και εγω μια κλασσικιά κουκουβάγια :P:P αχχχχχχχχχχχ ανακουφίστηκα τόσο βρε κοριτσάκια μου όταν ειπε ότι εκλεισε η πληγούλα...μου φυγε ένα βαρος... ;) τελικά ο γιατρός είπε ότι μαλλον εγινε απο το νυχάκι της η εκδορά...και δεν πρεπει να ταν απο το χτύπημα... :dry: και αυτα τα νυχακια της τα κοβουμε αλλα ωρες ωρες δεν καθεται με τιποτα...καποιος μου πε για παιδικη λιμα... :dry: ξερετε αν υπάρχει???????? :dry:

Σας ευχαριστώ όλες για τα λογάκια σας....να στε καλα...

Στελλίτσα μου ,Κωνσταντινούλα μου τι μου κάνετε αγάπες μου????

και εμεις δεν καναμε ακομη μπανακι ηταν να παμε χθες...αλλα εννοείται δεν μου πήγαινε η καρδιά να αφήσω το παπάκι μου έτσι όπως ήταν ...το θεμα ειναι να παει όοοοοοοοοοολη η οικογένεια λαγου!!!!!!!! :P:P:P στην θαλασσίτσα...της πήρα πετσετούλα και μονοκίνι,έχουμε και ολόσωμο...και πήγα απο τα imaginarium..και της πήρα ενα καπελάκι με αντιηλιακή προστασία που εχει υφασμα και πίσω και καλύπτει και τον αυχένα...μου το συνεστησε μια γνωστη μας που παρεπιπτόντως ειναι παιδίατρος...πρεπει να ναι πολυ καλό...

Αγγελικούλα μου μοιάζουμε μου φαίνεται λιγάκι...και εγω ειμαι λιγακι γκρινιαρούλα....(βεβαια πες μου μια γυναικα που λιγο πολυ δεν γκρινιαζει...)και στα καλα και στα κακα αντιδρω και εγω λιγο πιο εντονα σαν μωρο ένα πράγμα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :P:P αφου ο άντρας μου έχει δύο μπεμπες.... :woohoo: :woohoo: :laugh: :laugh:και το ξέρειιιιιιιιιι ;);)

Συμπεθερούλα μου,Ποπίτσα μου ,Ελενίτσα μου τι μου κανετε κοριτσάκια μου????? τα μωρουλίνια σας???????

Αννούλα μου χαίρομαι πολυ πολυ που η μανούλα έγινε καλύτερα...είδες όλα τελεια :):):)

Δωρίτσα περαστικούλια στον μικρούλη σου :(:(

αααααααααα δεν σας ειπα χθες αφου βγήκαμε χαρούμενοι απο το νοσοκομείο πήγαμε και καναμε μαμ σε μια ταβερνούλα κοντα στο σπίτι μας...και εδωσα για πρωτη φορα στην παπενια κορα ψωμι!!!!!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: οχι απλα της αρεσε το πιπιλαγε το τσιμπαγε και το πεταγε μετα κατω....πασαλείφτηκε παντου μέχρι και στην πιπίλα βρηκα ψίχα :woohoo: :woohoo: :woohoo: σατ μαλλια παντου....και καθε λιγο ηθελε και καινουργιο κομματι :P:P αφηστε που επειδη την κοιταζαμε εβαζε κατι γελια και εκανε και παλαμακια..

εχω πολυ δουλίτσα αγαπες.... :( απλα εκανα ενα μεγαλο διαλλειμμα....

Συγνώμη αν σας ζαλισα ...ειμαι πολυλογου τι να κανουμε... :blush::blush: (και μακαρονού!!!!!!!!!!! :laugh: :laugh: ασχετο...)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!!

Αμαν βρε Καρολ...το καημενο το παπακι...περαστικα ρε φιλεναδα...να της δοσεις πολλα πολλα φιλακια.

Θα σας πω νεοτερα σε λιγο...μας κοβουν τ ρευμα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρυσουλίνι μουυυυυυυυυυυυυυυυυυ καλημερα ματια μου!!!!!!!! ο ταρζανούλης μας τι κανει???????? δωσε του πολλα πολλα φιλια... :kiss::kiss: και στην μανούλα φυσικα.... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καρολ Καλημερα!!!!!

Πως ειναι η παπενια σημερα;;;;;

Ο Ταζ ειναι μια χαρα..αμα σας πω οτι πηρα σκιαστρο για το αμαξι με τον Ταζ..και μαξυλαρες με τον Ταζ...χαχαχα...

Αχ σε καλο μου!!!

Ρε κοριτσακια μια χαρη σας παρακαλω..εχω ψαξει ολα τα Τζαμπο της Θεσσαλονικης για ξυλινα γραμματα..μου λειπει το Χ και το Φ για να γραψω Χριστοφορος στην πορτα..αμα τα βρει καμια..σας θερμοπαρακαλω να μου τα στειλετε αν μπορειτε...πλιζζζζζζζζζζζ.

Στελιτσα εμεις δεν πηγαιναμε γαστρεντερολογο..αλλα αλλεργιολογο και μας παρακολουθουσε στο Ιπποκρατειο στην Αρχη ο Σιβηροπουλος...γιατι ειχαμε και ακποιες αναπνευστικες..και μετα μαι κθυρια..την οποια δεν θυμαμαι πως τη λεγανε.

Να ξερεις ομως οτι πρεπει να κλεισεις ραντευου πολυ πιο νωρις.

Αντζι αντροχωριστραααααα!!!!

χαχαχα..πλακα κανω!!!!

Παντως ενα να ξερετε..σε σχεσεις δεν φταιει ποτε η "Αλλη" γυναικα..αυτη την δουλεια της κανει....φταιει αυτος που κοιταζει δεξια αριστερα και παραταει την γυναικα του...εχω πολυ προσφατο της υποθεση μιας πολυ πολυ καλης μου φιλης που ο αντρας της τα εμπλεξε με μια Γεωργιανη..εχουν δυο παιδια...

Αμα δεν σεβετε αυτος την οικογεννεια του...η αλλα την δουλει ατης κανει..ωραιο παιδι ειναι..θα βγαλει τα γουστα της..μπορει να μην εχει καν σκοπο να τον χωρισει δεν ξερω κι'ολας

Αχχχ!!!

Παω να φτιαξω καφε και θα σας πω τα κατορθωματα του μικρου το ΣΚ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φιλεναδίτσα μου η παπένια σήμερα ειναι μια χαρούλα.. ειχε πλακα ξύπνησε κατα τις 8 παρα την αφησα μηπως και ξανακοιμηθει ..επαιζε ηρεμη με τις πιπιλες της στο κρεβατι και κατα τις 8,20 την ξαναπεσε το παπι μου!!!!!! :P:P και κοιμηθηκε μεχρι τις 9.3ο...

ταζούληηηηηηηηηηηηηηηηη πήρες φυσικα στον ταζούλη!!!!!!!!!!!!! ετσι πρεπει...χαχα ;););)

κανονικά εγω θα πρεπε ν α μην μπω μεχρι ποια ωρα για να καταχωρω αντικειμενικες αξιες..και τσουπππππππππππ τωρα που το πα με πηρε η προισταμενη και με ρωτησε πως τα παω....???????οποτε σας αφηνωωωωωωωωωωωωωωωω :(:(:(:( το κακο ειναι οτι φαινεται τι ωρα ακριβως καταχωρω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xρυσούλι μου θα πάω μες στη βδομάδα Jumbo,θα τα ψάξω

κ θα σου στείλω τα γραμματάκια κοριτσάκι μου...

Καρολλλλλ!!!Πόσο χαίρομαι που η παπένια μας μεταμορφώθηκε

ξανά σε παπί απο πειρατίνα!!!!!! :woohoo: Κ εμένα την

προηγούμενη βδομάδα είχε κάτι κάτω απο το ματάκι της

κ φοβηθήκαμε για κριθαράκι αλλα τελικά ήταν πληγούλα απο

τα νυχάκια της μας είπε η γιατρός!Κ αυτά τα άτιμα πόσο

βαθιά να τα κόψεις..Κ βασικά πώς να εγκλωβίσεις την

υπερκινητική Ταζούλα για 1 ολόκληρο λεπτό που θα

χρειαστεί για να τα κόψεις..???Ε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα τσουπρες!!!!Καλη βδομαδα να εχουμε!

Καλε παλι οn-line με βρηκα :blink::blink: !!!

Τι μου κανετε??

Καρολινακι μου πολυ χαιρομαι που ειστε μια χαρουλα κ δεν ηταν τιποτα!!!!!Μπραβο :):) !!Υπομονη με τη δουλειτσα αγαπη μου!!

Αχ ρε κοριτσια αυτα τα νυχια...μεγαλο θεμα!!!Πως να τα κοψεις???Η χειροτερη μου ωρα!!!!Τωρα κανει νανι το λουλουδι μου κ μολις ξυπνησει θα τη στριμωξω γιατι παλι μεγαλωσαν κ αρχιζει να μου γρατζουνιεται!!

Καλε Χρυσα με μπερδεψες......ρωτησα εγω τιποτα για αλλεργιολογους κτλ κ δε το θυμαμαι :huh: ??Μηπως ηθελες να αναφερθεις σε αλλη κοπελα?Μπερδευτηκα :blush:

Αννουλα μπραβο στη μανουλα σου που ειναι καλυτερα!!Τελεια!!Ειναι πολυ καλο που παιζει κ με το αγγελουδι σου!! Τα παιδακια λειτουργουν κ θεραπευτικα!!

Νινινα μου τι κανετε??Μεσα σ'ολα ο Παναγιωτακης!!!Και ποδοσφαιροφιλος απο κουνια :cheer: !!Ετσι,μεσα στο κλιμα των ημερων!!

Ντινακι μου????Τι κανετε με την πριγκιπεσσα???Αχ κ εγω ακομα δε μαγειρεψα η τεμπελα :blush: !!Και δε ξερω και τι να φτιαξω!!!!Βοηθεια :woohoo:

Φανουλα μου ενταξει...αποστολη εξετελεσθη :laugh: ;) !!!Τελειωσα 3 πλυντηρια σιδερο!!!Θα σε φωναξω την επομενη φορα :P !!Εμενα παλιτο σιδερο ειναι η αγαπημενη μου δουλεια :woohoo: ...ανωμαλη ε :silly: ???Να μην ειναι καλοκαιρι μονο!!Γενικα οτι εχει να κανει με ρουχα,ντουλαπες,ντουλαπια,ταχτοποιηση...μ'αρεσει!!

Δωρουλα μου πως ειναι το λουλουδι σου??Μωρε κ εγω δε νομιζω να φταιει η πισινα,σιγουρα τα δοντια κ ισως να κρυωσε κ πουθενα αλλου αν ηταν λιγο ιδρωμενος!!Ευχομαι να ειναι μια χαρα τωρα!Πολλα φιλακια!!

Μαρακι που χαθηκες???Αρχισατε τις βουτιες με το Γιωργακη στις ομορφες παραλιες της Χιου(κ οχι της Μυτιληνης :laugh: !!)???

Αγγελικη μου,Μυρτω,ιφιγενεια...και οι υπολοιπες πολλα φιλια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κοίταξε δε θέλω να παιρνω άδικα χαρά.... θα δούμε αύριο αλλά δε έχω ελπίδες!!! Και δεν σας είπα κ το καλύτερο!!!! Ο Γιώργος μου είναι ναυτικός!! Χαχαχα  Είχε τώρα 2 μήνες άδεια έγινε ότι έγινε τώρα άμα ξανά μπει στην επόμενη άδεια...δλδ μέσα στην ατυχία μας κρατάμε ότι έγινε αμέσως αλλά δε κάθονται οπότε μακάρι να κάτσει μια κ καλή!!!
    • Αν και δεν πίστευα πως θα άνοιγα ποτέ εγώ τέτοιο θέμα, να τελικά που γίνονται ακ΄όμη θαύματα.❤️  Εγώ και η @Xrisa95 κάνουμε την αρχή!!! Εύχομαι να μαζευτούμε πολλεεεςςς και να φτάσουμε μαζί στο τέλος αυτού του όμορφου ταξιδιού🙏
    • @annie! @Katiana1987 @Xrisa95 @Elk @Antonia2 σας ευχαριστώ πολύ για τις όμορφες ευχές σας!!❤️ @Mpourmpoulo κορίτσι μου εύχομαι αυτή τη φορά να πάνε όλα τέλεια και να κρατήσεις στην αγκαλιά σου το θαύμα που τόσο λαχταράς❤️🙏
    • Ιωάννα μου καλημέρα!!! Κι εμένα βγήκε τέλεια η καμπύλη, παρ'ολο που το προηγούμενο βράδυ έφαγα κ δύο κομμάτια κέικ 🤣. Πάλι καλά!! Εγώ με το που έκλεισα το τρίμηνο μου έγραψε ασβέστιο μαζί με βιταμίνη D το calciform D3, σίδηρο πλέον διπλό το tardyferon γιατί έπεσε ο αιματοκρίτης κ τα αιμοπετάλια, φυλλικό το felicine και για μαγνήσιο το trofocard 3 φορές την ημέρα, γιατί ξεκίνησαν οι κράμπες κ το πρώτο που μου έδινε μου έκανε διάρροιες.. Όσο για το ασβέστιο που δεν ήξερε τι να σου γράψει θεωρώ πως θα έπρεπε να γνωρίζει εναλλακτικές, γιατί κάποιο από αυτά μπορεί να μην ανταποκρινόταν στον οργανισμό σου..  Το εμβόλιο τελικά θα το κάνω κι εγώ κ ο άντρας μου κ μετά τη γέννα θα κάνω κ της ερυθράς, γιατί δεν έχω αντισώματα κ σκάω που μου απαγορεύει ο γιατρός να μην έρχομαι σε επαφή με παιδάκια κ ειδικά που δε μπορώ να πάρω τη βαφτιστηρα αγκαλιά, γιατί πάει σε βρεφικό...
    • Καλημέρα κορίτσι μου!!! Τα αισθήματα είναι αμοιβαία να ξέρεις❤️ Ναι την Παρασκευή ακούσαμε την καρδούλα του, είχε 140 παλμούς το σποράκι. Όπως φαίνεται πάει πολύ καλά!!!!🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...