Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΝΕΜΟΡΦΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΙΟΥ-ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ 2009 Νο3!


Recommended Posts

καλημερα στο γλυκο μου παρεάκι...σας εχω χασει και δεν προλαβαινω να διαβασω όλα όσα έχετε πει...ελπίζω να στε όλες καλα και τ αμωράκια σας το ίδιο...μου χετε λείψει πολυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ :(:(:( αλλα εχω πολυ δουλεια.... :(:( το κεφαλάκι μου και τα ματάκια μου ειναι βζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζ

:S:S μμμμμμμμμμμμ λούτρινα ακούω...εχω μια απίστευτη τρελα με τα forever!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 907
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Kαλημεεεεερααααααααα!!!

Καλα βρε τρελες... μπηκα να διαβασω τα κατορθωματα

των μικρων σας... κι εσεις μιλατε για....... βρακια...? :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Χθες ειχαμε 2 γερες πτωσεις...

Δυστυχως καναμε μια μεγαλη μελανια στο σαγονι κατα το μεσημερακι

(εκλαιγε τοσο που της κοπηκε η ανασα)

και το βραδυ επεσε παλι με τα μουτρα στα πλακακια και χτυπησε τα χειλακια της.

Ειναι καρναβαλακι σημερα.. :P

Δε μπορω να την προλαβω ρε κοριτσια.

Με ταχυτητα κατσαριδας τρεχει κι οπου βρει σκαρφαλωνει..

Για το ψαρι σας ειπα που φαγαμε?

Κοντεψε να το κανει εμμετο.. :ohmy:

Αφου τα ματια της κοκκινισαν απο την αναγουλα.. :blink::blink:

Θα της το δωσω σε αλλη μορφη αργοτερα.

Δε θελω να την ζορισω..

Σημερα της μαγειρευω κοτοπουλακι με πατατουλες κοκκινιστο

που το λατρευει.. :):)

Καλο μεσημερι σε ολες. Φιλιααααα :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αγαπες τι κανετε?εμεις ψηνωμαστε....φανηκ ο αλεξανδρος επεσε σημερα με το κεφαλακι στο πλαι πρηστηκε το ματακι αλλα εβαλα παγο κ τωρα ειναι καλυτερα!σημερα το ψαρακι το τσακισε ο μικρος!του ειχα κ λαχανικα μαζι κ εφαγε καλα!τελευαια μετη ζεστη μου κανει κολπακια αλλα μονο με το μεσημεριανο.μη δει φρουτο τρεχει!εχουμε διπλα στο μαγαζι μαναβικο κ μπαινει κ τραβαει τα καφασια με τα πεπονια!!!!τα μικρα δε τα σηκωνει κ τα παιρνει μαζι του!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια! Ζεστη ε?

zaira, γραμματεας οπουδηποτε = πακετο, γραμματεας σε νοσοκομειο = τρεεελα!!! Ασθενεις, νοσοκομοι, γιατροι, διοικητικοι, ολοι πανω απο το κεφαλι σου...

Το "Στρατης" ειναι ωραιο ονομα, το Παναγιωτης ειναι δευτερο ή το σκεφτεστε ακομα? Προτιμω το Στρατης παντως αν και Παναγιωτης ειναι ενας πολυ αγαπημενος μου φιλος.

Αννα, ειμαστε ηδη φιλες στο fb ειμαι η Aggeliki Petropoulou, αλλα μπαινω σπανια! Θα κοιταξω τις φωτογραφιες σου εκει αλλα γιατι δεν μπορεις να βαλεις εδω? Συνηθως θεμα μεγεθους ειναι που δεν εμφανιζονται. Αν θελεις ριξε μια ματια στις προηγουμενες σελιδες που εχω βαλει αναλυτικες οδηγιες, μπορει να σε βολεψουν.

Cesilia, ποτε εμενες βρε θηριο στο Μεσολογγι και πως βρεθηκες εδω? Μη μου πεις πως σπουδασες στο ΤΕΙ... Οταν ερθουμε Θεσσαλονικη, θα την τιμησουμε την πισινα του Χριστοφορου και το freddo σου σιγουρα!!!

mummydi, καταπληκτικο μερος φαινονται οι Αμμολοφοι!!! Εχεις δικιο, φοβερη παραλια! Θα χαρω κι εγω να τα πουμε απο κοντα...

karolinaki1, κι εσυ μας λειπεις... Οταν ξεμπερδεψεις, με επιτυχια φυσικα, απο τη δουλιτσα σου ομως εδω θα ειμαστε και παλι!

Φανη, Αυτο το "δεν την προλαβαινω" κατι μου θυμιζει... Οι πτωσεις με τα καρουμπαλακια και τις μελανιες αναποφευκτα ειναι σ' αυτη τη φαση. Ειδικα αυτο στο σαγονι ποναει πολυ μαλλον γιατι απο τα απειρα πεσιματα του Ιασωνα, τη φορα με το σαγονι τη θυμαμαι ακομα! Για το ψαρι, δεν το συζηταμε... Καθε φορα σχεδον που ειναι να φαει ψαρι (και οταν τα ελιωνα στο μπλεντερ), μεχρι να το παρει αποφαση οτι αυτο ειναι το μαμ και δεν εχει αλλο, ολο αηδιαζει και κανει ηχους εμμετου, αλλα ποτε δεν εχει κανει στην πραγματικοτητα. Το ξεπερναμε με εντονο φυσημα στη μουρη, γλυψιμο των δαχτυλων των χεριων του και το DVD του Gummy Bear στη διαπασων!

Ξεχασα οτι βοηθησε πολυ ο συνδυασμος ψαριου με γλυκοπατατα αντι για κανονικη πατατα. Η μυρωδια τον αηδιαζει μεν αλλα η γλυκιζουσα γευση ειναι εκλυστικη...

Ωχ! Κι αλλη πτωση... Αννουλα, περαστικα στον Αλεξανδρο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια κ η Ολίνα έπεσε με το κεφάλι απο τον καναπέ,

ευτυχώς δε πρόλαβε να χτυπήσει,την έπιασε στον αέρα ο μπαμπάς

της,αλλα τρόμαξε τόσο πολύ που έκλαιγε το μανάρι μου με δακρακια

για κανένα 10λεπτο..

Αγγελικούλα σου στέλνω κ εγώ friend request στο fb!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπερα κοριτσια!!!Συνηθως ειμαι πρωινη αλλα τωρα βρηκα χρονο κ ορεξη ;) !!!Τι μου κανετε??Πολλα νεα βλεπω!Απο που ν'αρχισω?!!Σιγουρα θα ξεχασω πολλα :blush:

Φανουλα μου πολυ γελασα με την κατσαριδα σου γιατι κ εγω ετσι τη λεω :woohoo: !!Αυτο δεν ειναι παιδι,κατσαριδα ειναι λεω κ ολοι γελανε!!Δεν ειναι μονο οτι τρεχει με ταχυτητα φωτος, μολις της φωναξεις "ΜΗΗΗΗΗΗΗΗΗ" κ τρεχεις να την πιασεις αυτη εχει ηδη βρεθει σε αλλο σημειο :blink: :laugh:!!!!

Οσο για το ψαρακι εμενα στην αρχη το ετρωγε ολο μια χαρα!Τις τελευταιες βδομαδες μου κανει νουμερα κ της βαζω μικροτερη ποσοτητα ψαριου κ πιο πολλα λαχανικα κ λεμονακι να σπαει η ψαριλα!

Καρολ μου κ εμας μας λειπειςςςς!!!!Οπως ελπιζω να σας λειπω κ εγω που δε μπαινω πολυ πολυ συχνα :silly: :P !!!Υπομονη με τη δουλειτσα κ πολλα φιλακια σε παπενια κ μανουλα :)

Αγγελικη μου καλα αποτελεσματα τωρα πια με τις εργασιες σου κ με το καλο το πτυχιο!!Ο,τι ειναι να γινει θα γινει....και ολα γινονται για καποιο σκοπο ;) !!Ο,τι κ αν επιλεξεις ευχομαι καλη επιτυχια κ πραγματικα αισθανομαι οτι θα τα πας μια χαρα!Μπορει να μη σε γνωριζω αλλα καμια φορα κατι δειχνει και η γραπτη επικοινωνια,φαινεσαι δυναμικη κ δραστηρια!!

Αννουλα μου πολυ χαιρομαι που η μαμακα σου ειναι καλυτερα!!Πολλα μπραβο κ ακομα καλυτερα ευχομαι μερα με τη μερα!

Ζαιρα μου(Κων/να :) ),εγω για την ωρα δε δουλευω ακομα οποτε ειμαι ολη μερα με τη μπουμπου μου!

Ντινακιιιιι μου....Χρυσουλινιιιι μου.....τι να πω τωρα για εσας?!Για τα βρακια :P:P ???Και τα Lejaby ειναι πολυ ωραια ;) !!!Φιλια κ αγκαλιτσες στο ζευγος(Ολινα-Χριστοφορος ;) )!Αντε καλα και στις μαμαδες τους :P:kiss::kiss:

Ντινακι ωραιοι οι Αμμολοφοι οντως!!Αμα ερθουμε προς τα μερη σας θα σας επισκεφτοθμε!!!

Κοριτσια ακουσα βροχες για το Σ/Κ :dry: ...ηδη εδω εχει συννεφια απο το απογευμα κ αερακι...δε μας βλεπω ουτε αυτη τη φορα για μπανιο :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο καιρος μας ξεγελασε σημερα και τζαμπα χασαμε το μπανιο μας... Εκανε μια συννεφια κι εναν αερα αργα το μεσημερι, ακουστηκαν και κατι βροντες και ειπαμε να μην παμε. Το αποτελεσμα ειναι οτι ψηθηκαμε ολο το απογευμα στο μπαλκονι με τον Ιασωνα να δροσιζεται καταβρεχοντας τον εαυτο του με το κουβαδακι που μαζευει τα νερα του κλιματιστικου!!!

Τα παταγε γινονταν σα λασπη και κυλιοταν το γουρουνι... Μαζι με το κανονικο του μπανιο πριν τον υπνο, τον επλυνα 4 φορες σημερα με τα αναλογα αλαγματα σε φανελακια - ευτυχως που μονο την πανα φοραει απο κατω!

Το DVD απο το χθεσινο μπανιο ειναι φοβερο!!! Το εφερε ο αδερφος μου σημερα και ολη μερα αυτο βλεπουμε. Τη χαρηκε πολυ τη θαλασσα ο μικρουλης μου! κριμα που του το στερησαμε ετσι αδικα σημερα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ντινακι μου ευτυχως ολα καλα!!!!Τρομαξες κ εσυ ε?Φανταζομαι!!!Ολα καλα,παει περασε!Ειδες πως τρομαζουν?

Εμενα ειναι ορθια κ χανει την ισορροπια της κ πεφτει λιγο αποτομα κ αμεσως κλαιει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευτυχώς δεν το είδα Στελλούνι μου..Ήμουν στο μπάνιο κ

ξαφνικά άκουσα κλάμματα κ όταν βγήκα τους βρήκα σφιχταγκαλιασμένους

μπαμπά κ κόρη,με τη μικρή μου τίγκα στο δάκρυ..

Δε χρειάστηκε καν να ρωτήσω,μα φεύγει σε κλάσμα δευτερολέπτου

το κερατάκι μου....:(

Αγγελικούλα μου εδώ έγινε χαμός,αέρας,βροχη,χαλάζι,βροντές κ πολύύύ

δροσια..Άκυρη η θαλασσίτσα για το γουίκεντ απ ότι φαίνεται,δυστυχώς..

Κ εγώ θέλω να δω το βιντεάκιιιιιι!!!Βάλτο στο φβ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

little-angel, καλησπερα!

Δεν τελειωσα ακομα... Ειναι και η πτυχιακη που πρεπει να παραδωσω μεχρι μεσα Σεπτεμβριου... Ευχαριστω πολυ παντως για ολα τα καλα λογια τις ευχες!!!

Εσυ πως τα πας? Ξεμπερδευεις?

Μωρε ξεχασα παλι να σχολιασω λιγο το θεμα με τα βρακια... Λοιπον κοριτσια εγω ειμαι τυπος ασπρη βρακο-κυλοτα αμα δεν υπαρχει λογος, δηλαδη ορεξη και τυπος Καρβελα οταν εχω λογο!!! ;) Και στις 2 περιπτωσεις οικονομικα τη βγαζω... Ειχα καποτε λοξα βεβαια... ακομα θυμαμαι τα 90 χιλιαρικα (δραχμες φυσικα) :blink: που ειχα σκασει στον Αερακη οταν δουλευα εκει διπλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ μωρε το κοριτσακι πως θα τρομαξε!!Ευτυχως ολα καλα :) !!!

Ασς ρε Κωνσταντινα ,δεν προλαβαινονται με τιποτα!!!Πριν προλαβει να δωσει ο εγκεφαλος μου εντολη να αντιδρασω αυτη εχει φερει τα πανω-κατω :woohoo: :woohoo:

Κ εδω χαλασε ο καιρος :( Δε μας βλεπω για μπανιο!

Ααααα μπηκα στο ιντερνετ κ βρηκα το σωσιβιακι σας στο μαγαζι που μου ειπες,εχει κ οn-line shop ;) !!Αν δε βρω κατι εξισου χαριτωμενο εδω στα Τζαμπο,θα παραγγειλω να μου το στειλουν η ζηλιαρα :blush: :silly: !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα το παιρνει τοσο μεγαλο αρχειο στο fb? θα δοκιμασω αυριο... Γιατι με το YouTube και βασικα με το καμματιασμα του βιντεο της βαπτισης τα εχω βρει σκουρα... Σιγουρα θα τη βρω την ακρη γιατι και τα 2 βιντεο εχουν πολυ πλακα!!! Το μεγεθος μου τα χαλαει...

Πολλα φιλια σε ολες τις μανουλες! :kiss: Καληνυχτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Απαπαπα Αερακης κ οικονομικη κριση δεν πανε μαζι :laugh: :laugh: !!!!Εχει τελεια πραγματα ακομα!!Αλλα οι τιμες στα υψη...ακομα!!!!

Εγω Αγγελικη εχω τελειωσει το τμημα κοινωνικης πολιτικης στη Παντειο αλλα λιγο μετα παντρευτηα ,εμεινα κ εγκυος κ δεν ασχοληθηκα παραπανω,ουτε κ θα ασχοληθω μου φαινεται!Σκεφτομαι να αναλαβω το μαγαζι της μαμας μου μολις συνταξιοδοτηθει(μηχανηματα κ εργαλεια για χρυσοχοους)!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελικη εχουμε την ιδια κουλουρα αλλα ο αλεξανδρος δεν τη θελει.θελει να μπαινει κ να τον κραταω απτα χερια να τον κανω σβουρες.

παντως εγω προτιμω τα venus victoria σουτιεν.τελεια εφαρμογη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου!!!

Διαβάζω τα μνματάκια σας κ γελάω γιατι όλη η...βρακοσυζήτηση

ξεκίνησε απο την οικονομική κρίση κ οτι σε λίγο δε θα

χουμε βρακί στον κ... μας!!!!χαχαχαχχα... :laugh: :laugh:

Γεια σου ρε Σες,μ έφτιαξες!!!!

Βρε Αγγελικούλα μου,βρε Αγγελικούλα!!!..Μα...άσπρη

βρακοκιλότα?????Με τον σντρούλη σου μένεις,ποτέ δε ξέρεις

τι θα προκύψει..!!!! :laugh: :laugh: :blush::blush:

Ααα...All and all!!Μπορεί σε λίγο να μην έχουμε βρακί να βάλουμε

αλλα αυτά που έχω με κάνουν κ νιώθω σεξυυυυυ!!(κ όποιος αντέξει!!)

Στελλούνι μου να το παραγγείλεις!!!Ούτως ή άλλως είναι

τόσο οικονομικό-μπορείς να παραγγείλεις κ άλλα πραγματάκια!!

Αλλα αυτό είναι πολύύύ βολικό!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μηηηηηηηη!!!

Μη σταματατε την βρακοσυζητηση..... :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Τι κανετε αγαπες μου?

Ειπα να κοιμηθω λιγο παραπανω σημερα και να μη ξυπνησω παλι απ τις 6:30

αλλα η Αναστασια ειχε κεφια πρωι-πρωι και τα ματια μου ηταν λες

και ειχαν πετρε μεσα...

Νυσταααααααααααζω... και εχω και μαθημα στις 2:00 (το 7ο παρακαλω)!!!

Εγω χρειαζομαι 161618839303001919817 :laugh: μαθηματα για να

μπω στο νοημα.. Ειμαι ΟΥΦΟ!! Παει και τελειωσε!! :woohoo: :woohoo:

Στα τζαμπο ειχε χαλια μην πω απαισια σωσιβια (για την ηλικια μας)!

Εχουμε γεμισει το τοπο κουβαδακια πετσετες κτλ κτλ και δεν εχουμε

τα απαραιτητα..! Χρονο :( και σωσιβιο!!

Θα φτιαξω μια ωραιοτατη μακαροναδα σημερα το μεσημερι

και οοοοοοοολο το απογευμα θα γυριζω βολτες με το καροτσι..

Τοση σκονη στο σπιτι απο που ερχεται?

Θα σκασω ΛΕΜΕ!!!!!!

Καλο μεσημεεεεεεερι... Φιλιααααααα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φανούλι μου αν σου δώσει κανείς απάντηση

για τη σκόνη πες μου κ εμένα...Πήρα κ έπιπλα βέγκε τρομάρα μου

κ τώρα τα ξεσκονίζω,σε 1 ώρα είναι σαν να έχω να τα κάνω

κανα δίμηνο!! :angry::angry:

Όσο για τα μαθήματα,θα σου ρθει ξαφνικά αγάπη μου!!

Εγώ θυμάμαι στο 6ο με 7ο μάθημα ένιωθα στόκος κ οτι δε θα

μάθω ποτέ να οδηγώ...Κ στο 9ο μου ανακοίνωσε ο δάσκαλος οτι είμαι

πανέτοιμη να δωσω..κ έδωσα!Κ πέρασα!!

...Κ για να μη σταματήσει η βρακοσυζήτηση πρέπει να μας πεις

κ εσύ την άποψή σου!!!!!!!!! :laugh:

Φιλάκια,καλό μάθημαααααα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπον Κ. Κωνσταντινα μου... :P ειμαι της αποψης οτι

το βρακι... :laugh: πρεπει να ειναι ΒΡΑΚΙ...!!

Να "αγκαλιαζει" τον κ@λο ΚΑΛΑ (ο δικος μου ειναι και μεγαλος) :laugh:

Να ειναι απο καλο υλικο (οχι συνθετικο, ναιλον κτλ)

και να ειναι και λιιιιιιγο τρελιαρικο...!!

Οχι κακαβρακα!! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Εχω ιδιαιτερη αγαπη στα lovey αλλα και στα εσωρουχα του helios...

Ευχαριστημενη τωρα αγαπη μου......???? ;) :laugh: :laugh: :laugh:

Αχ πιανω την παρλα και οι δουλειες δεν τελειωνουν...

Σας αφηνω...

Τα λεμε μετα...!!

Φιλιαααααα!!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλε πιο βολικά εσώρουχα απο τα μαλακά βαμβακερα string υπάρχουν??

Αμα αγκαλιάζει τον κ@λο καλά,καήκαμε...πρέπει να φοράμε των

γιαγιάδων μας..Κ μετά τον αντρούλη μου..ψάξε να τον βρεις!!

Κ πάντα σεταρισμένα σουτιέν-βρακάκι ε...Όχι ασπρο βαμβακερό κάτω

κ χρώμα δέρματος πάνω!!!:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και η βρακο-συζητηση συνεχιζεται...

Για μενα τα εσωρουχα ειναι θεμα τακτικης ή βολεματος!

Τα χρησιμοποιω σαν πρασινο και κοκκινο φαναρι... Αμα εχω ορεξεις φοραω αυτα απο το τραγουδακι του Καρβελα. Αμα παλι δεν θελω να με αγγιζει ανθρωπος τα αλλα της γιαγιας μου. Το πρασινο φαναρι (μιλαμε για φοβερες κιτσαριες... στρινγκ κοκκινα, μαυρα, γυαλιστερα, πουλιες... χαααλια), δουλευει σχεδον παντα! Οι αντρες παλι εχουνε μια μανια ποτε-ποτε να περνανε και με το κοκκινο... οποτε ουτε η βρακα της γιαγιας μου με γλυτωνει τοτε ουτε ο πονοκεφαλος ουτε η ζεστη ουτε τιποτα! Οι μαθητριες λεει φορανε τα ασπρα sloggi...

Με τα σουτιεν ειμαι αναγκαστικα πιο προσεκτικη λογω πτωσης απο το θηλασμο και το ανεβο-κατεβασμα κιλων (καλα, μιλαμε μεσα σε 2 μηνες επηλθε η ολοκληρωτικη καταστροφη)... και προτιμησης των αποκαλυπτικων ντεκολτε στο ντυσιμο.

Φανη, μην αγχωνεσαι με την οδηγηση... Παλεψε με το δασκαλο να μαθεις τα απαραιητα για να παρεις την αδεια και σιγα-σιγα χωρις να πληρωνεις αλλα μαθηματα θα εξικοιωθεις μετα! Αλλωστε τα απαραιτητες θεωρητικες γνωσεις θα τις εχεις. Μετα οσο περισοτερο θα οδηγεις τοσο καλυτερη θα γινεσαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλοκαιρινες μανουλες, καλησπερα σας!!!! Τι κανετε? Τι ωραια κατορθωματακια ειναι αυτα? Τα πιο πολλα μπεμπακια καναν και το πρωτο τους μπανακι!!!! :woohoo: Σε βρακοσυζητηση σας πετυχα? Εγω τα εχω ξεχασει τα μικροσκοπικα πλεον με κατι βρακολαστιχα τη βγαζω, ουτε η μανα μου δεν φοραει τετοια :blush::P

Εγω μετραω τις μερες να κατεβω να παρω τη μικρη. Την ακουω στο τηλ και μου΄ρχεται καπως :unsure: . Ολο ζουζουνιες κανει :P Χθες μου ειπε η μανα μου πως ειδε μια φωτογραφια μου και εσκασε ενα χαμογελο ως τα αφτια και ηθελε να την φιλησει. Εννοειται οτι μονο που το ακουσα, δωστου κλαμα.... Αντε να φυγει η παλιοεξεταστικη :S

Κατερινα τα κουπονια δεν στα εχω στειλει ακομα, θα το κανω ομως. Συνηθως ειμαι πιο συνεπης αλλα τωρα εχω χασει τα αυγα κια τα πασχαλια :blush:

Ζαιρα καλως ηρθες!!!! Να χαιρεσαι και το μικο Στρατη :)

Αννα μου, πολυ χαρηκα για τη μητερα σου! Απο δω και περα ευχομαι μονο χαρες. Φιλια στον Αλεξανδρο. Α!Μπορω να σε κανω κι εγω add στο facebook?

Καρολινακι μου, γλυκο! Τι κανεις? Η παπενια σου? Πολλα φιλια!!!

Φανη φιλια και στο δικο σου κατσαριδακι!!! Οταν ειχα κατεβει Αθηνα βρηκα τη μικρη με μια πληγη στο κατω χειλος και απο τη μεσα μερια. Στα καλα καθουμενα επεσε μπροστα στα ματια των δικων μου και χτυπησε στη γωνια της καρεκλας και το αιμα να τρεχει. Ψυχραιμια χρειαζεται κια αγκαλιτσες πολλες.

Αγγελικη με το καλο η πτυχιακη και καλο πτυχιο!!!! Τι θεμα εχεις επιλεξει? Αντε να παιρνουμε σειρα αν κι εγω εχω χροοοονια μπροστα μου. Κι εγω θα σου στειλω στο facebook μαζι με το Κωνσταντινακι!

Κωνσταντινακι μου, τι κανει το μοντελακι σου? Τρομακε μωρε, αλλα την εσωσε ο σουπερ-μπαμπας :) Εγω σε ειχα ρωτησει για την αλυσιδιτσα. Θα κοιταξω στο ''μπαμπο'' λοιπον :P Το Ολινακι ειναι μια κουκλιτσα, σκορδα σκορδα!!!!

Στελιτσα τι κανει η γαλανοματα μπεμπα σου?

Η bell που χαθηκε?????

Cecilia αν βρεις χρονο θα μου στειλεις ενα μηνυμα σχετικα με το γαστρεντερολογο που σε ειχα ρωτησει παλιοτερα/? Πρεπει να παμε οπωσδηποτε τωρα που θα ανεβασω τη μικρη γιατι ακομα με Neocate ειμαστε :(

Καλο σαββατοκυριακο μανουλιτσες!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα αγαπες !!!!!!!!!!!!! μου λειψατε πολυ....εχω πολυ δουλιτσα και θα συνεχιστει μεχρι τις 29/06... :(:( οπότε δεν εχω προλαβει να διαβασω όλα όσα λεγατε... :( ελπίζω να μου στε όλες καλα....και τα μωράκια σας...

εμεις σημερα ειχατε το πρωτο μας μπουμ... :( απο το πάρκο ...επεσε η παπενια μου μην πω η μαιμου...ευτυχως πάνω στο χαλι...αργοτερα όμως παρατήρησα μια γραμμη στο μάτι... :(:( πήρα την γιατρό και μου πε να παμε στο Παίδων...μεχρι να ρθει ο γιατρός τα χα παίξει απο την αγωνία... :S:S είχε κοκκινήσει και λίγο το ματάκι της...ευτυχώς δεν είναι κάτι σοβαρό μια μικρη εκδορά στον κερατοειδή αλλα δυστυχώς το δεσε ... :( και ειναι μια πολυ γλυκια πειρατήνα...το λεω χιουμοριστικα αλλα η καρδούλα μου όταν την είδα έτσι ...ξερει... :huh::unsure: αυριο θα παμε παλι για την αλλαγη...ελπίζω βρε κοριτσια να μην το χει πολλες μερες..

πολλα πολλα φιλια σε όοοοοοοοοοοοοολες... :kiss::kiss::kiss::kiss: Κωνσταντινούλι,Στελλίτσα,Συμπεθερούλα,Μικρό μου αστεράκι,Ιφιγένεια,Δωρίτσα,Χρυσούλι,Ποπίτσα,Ελενίτσα ,Αγγελικούλα και όποια αλλη ξεχναω... :blush::blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

little star εννοειται να με κανεις!υπομονη κοριτσι κ θα τελειωσει το μαρτυριο σου!συντομα θα εισαι κοντα στο παιδακι σου κ θα ζουζουνιζεται συνεχεια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε καρολινακι τι παθατε???αχ κοπελα μου περαστικα κ ευχομαι να μην ειναι τπτ το σοβαρο!

κατα τα αλλα?πηζεις γλυκια μου κ εσυε ?θα περασει που θα παει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κοίταξε δε θέλω να παιρνω άδικα χαρά.... θα δούμε αύριο αλλά δε έχω ελπίδες!!! Και δεν σας είπα κ το καλύτερο!!!! Ο Γιώργος μου είναι ναυτικός!! Χαχαχα  Είχε τώρα 2 μήνες άδεια έγινε ότι έγινε τώρα άμα ξανά μπει στην επόμενη άδεια...δλδ μέσα στην ατυχία μας κρατάμε ότι έγινε αμέσως αλλά δε κάθονται οπότε μακάρι να κάτσει μια κ καλή!!!
    • Αν και δεν πίστευα πως θα άνοιγα ποτέ εγώ τέτοιο θέμα, να τελικά που γίνονται ακ΄όμη θαύματα.❤️  Εγώ και η @Xrisa95 κάνουμε την αρχή!!! Εύχομαι να μαζευτούμε πολλεεεςςς και να φτάσουμε μαζί στο τέλος αυτού του όμορφου ταξιδιού🙏
    • @annie! @Katiana1987 @Xrisa95 @Elk @Antonia2 σας ευχαριστώ πολύ για τις όμορφες ευχές σας!!❤️ @Mpourmpoulo κορίτσι μου εύχομαι αυτή τη φορά να πάνε όλα τέλεια και να κρατήσεις στην αγκαλιά σου το θαύμα που τόσο λαχταράς❤️🙏
    • Ιωάννα μου καλημέρα!!! Κι εμένα βγήκε τέλεια η καμπύλη, παρ'ολο που το προηγούμενο βράδυ έφαγα κ δύο κομμάτια κέικ 🤣. Πάλι καλά!! Εγώ με το που έκλεισα το τρίμηνο μου έγραψε ασβέστιο μαζί με βιταμίνη D το calciform D3, σίδηρο πλέον διπλό το tardyferon γιατί έπεσε ο αιματοκρίτης κ τα αιμοπετάλια, φυλλικό το felicine και για μαγνήσιο το trofocard 3 φορές την ημέρα, γιατί ξεκίνησαν οι κράμπες κ το πρώτο που μου έδινε μου έκανε διάρροιες.. Όσο για το ασβέστιο που δεν ήξερε τι να σου γράψει θεωρώ πως θα έπρεπε να γνωρίζει εναλλακτικές, γιατί κάποιο από αυτά μπορεί να μην ανταποκρινόταν στον οργανισμό σου..  Το εμβόλιο τελικά θα το κάνω κι εγώ κ ο άντρας μου κ μετά τη γέννα θα κάνω κ της ερυθράς, γιατί δεν έχω αντισώματα κ σκάω που μου απαγορεύει ο γιατρός να μην έρχομαι σε επαφή με παιδάκια κ ειδικά που δε μπορώ να πάρω τη βαφτιστηρα αγκαλιά, γιατί πάει σε βρεφικό...
    • Καλημέρα κορίτσι μου!!! Τα αισθήματα είναι αμοιβαία να ξέρεις❤️ Ναι την Παρασκευή ακούσαμε την καρδούλα του, είχε 140 παλμούς το σποράκι. Όπως φαίνεται πάει πολύ καλά!!!!🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...