Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΝΕΜΟΡΦΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΙΟΥ-ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ 2009 Νο3!


Recommended Posts

Καλημέρα κοριτσάκια μυουουοουοου!!!!

Τι κάνετε?

Εγω δε κοιμήθηκα όλη νύχτα πάλι...Αυτό πάλι πού το πάτε? :angry:

Να κοιμάται το μωρό μου απο τις 10,να μην ακούγεται κιχ όλη νύχτα

κ εγώ να πηγαινοέρχομαι σαν την τρελή γιατι έχουμε ανοιχτά

λόγω ζέστης κ γαυγίζουν κάτι βρωμόσκυλα κ φοβάμαι μη μου την

ξυπνήσουν...Σόρυ κιόλας για την έκφραση,γενικότερα δεν

έχω πρόβλημα με τα ζωάκια,αλλα έχω να κοιμηθώ σαν άνθρωπος

πάνω απο 1 βδομάδα... :angry::angry: Βέβαια τελικά η

μικρή μου δε καταλαβαίνει τίποτα..Κ κοιμάται ακόμη... :S

Να δω πώς θα συνέλθω..Μου φαινεται απο απόψε θα κλειδαμπαρώνω

κ το air condition full!!!

Ουφ...νεύρα πρωί πρωι?????? :laugh:

Ας πούμε κ κάτι ευχάριστο..Σήμερα έχει γενέθλια

η Στελλίτσα μααααας!!!Το μικρό μας αγγελούδι!!!!

Χρόνια πολλά αγάπη μου,να είσαι γερή κ ευτυχισμένη για άλλα

100 χρόνια,να χαίρεσαι το αγγελουδάκι σου κ να σου στέλνει

ο Θεούλης όόότι μα ότι επιθυμείς!!!!!!!!Να περάσεις πανέμορφααα!!!

Υ.γ.Σήμερα θα δοκιμάσω να δώσω στο Ολινάκι μου το NOYNOY kid,

το φρέσκο γαλατάκι αλλα με πολλές βιταμίνες κ πρεβιοτικά..

Για να δούμε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 907
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερα σας Κωνσταντινα ακριβως το ιδιο βραδυ :ohmy: :woohoo: κ εγω εχω ανοιχτα κ ενα σκυλος ολη νυχτα να γαυγιζει :angry: ο μικρος δεν καταλαβε τιποτε αλλα εγω σβουρα ολη νυχτα κ το μυαλο μου μηπως κλαψει......εμεις δυστηχως δεν εχουμε κλιματιστικο εδω.... :(

Στελλα πολυχρονη να σε χαιρεται η οικογενοια σου κοπελα μου :kiss:

καλημερα κ καλη δουλεια στις εργαζομενες.... ;):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααααα

Στελιτσα χρονια πολλα...οτι επιθυμεις....με υγεια!!!!!!

Κοριτσια σερομαι...

ο μικρος τα ιδια με τα χτεσινα..και σημερα τον ειχ αμε το κληματιστικο....αφου κρυωνα εγω.....

δεν την παλευω καθολουυυυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Cesilia έγραψε:

Καλημεραααααα

Στελιτσα χρονια πολλα...οτι επιθυμεις....με υγεια!!!!!!

Κοριτσια σερομαι...

ο μικρος τα ιδια με τα χτεσινα..και σημερα τον ειχ αμε το κληματιστικο....αφου κρυωνα εγω.....

δεν την παλευω καθολουυυυ

Δηλαδή τι κάνει βρε κοριτσάκι μου??Ξυπνάει κ κλαίει,ή

έχει όρεξη για παιχνίδια????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξυπναει και κλαψουριζερι..τον παιρνω αγκαλια δεν θελει, τον παιρνω στο κρεβατι μας καθετε και μας κοιταει και χαμογελαει, τον ξαπλονω αρχιζει να γυρναει σαν αρνι στη σουβλα του δινω νερο πινει λιγο πεταει το ποτυρακι και ξανα τουμπες...κλαψουριζοντας. του δινω στηθος πιπιλαει λιγο και μετα ξανακαθετε...ε μετα απο καμια ωρα παρακαλια μου γυρναει τον πισινο και κοιμαται..για κανενα μισαωρο....και τουμπαλιν...

και πριν ξυπναγε αλλα του εδινα λιγο νερακι και τον νανουριζα αγκαλιτσα και κοιμοταν ...

χτες σηκοσα τον αντρα μου να του κανει γαλα μπας και πειναει..ηπιε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε αγάπη μου,σκέτη ταλαιπωρια δηλαδή...Κ όχι τίποτα

άλλο,κ να κοιμηθεί στο κρεβάτι σας,αντε να σε πάρει ο ύπνος

με το μωρό ανάμεσα..Ζόρικαααα!!! :ohmy:

Εγώ αν τύχει κ κλαψουρίσει μες στη νύχτα δε τη σηκώνω ποτέ

απο το κρεβάτι,της δίνω την πιπίλα,της χαιδεύω την πλάτη

κ ξανακοιμάται..Μια φορά έκανα το λάθος τελευταία να την πάρω

στο κρεβάτι μας κ εγινε χαμός,στριφογύριζε,σηκωνόταν,

ανέβαινε πάνω μας,μας χτυπούσε,μας έσπρωχνε,μας γρατζουνούσε,

έβαζε τα δάχτυλα της στα μάτια μας... :blink::blink:

Κ βέβαια όταν αποκοιμήθηκε απλώθηκε τόσο πολύ κ μάλιστα

διαγωνίως,που καλά καλά δε χωρούσαμε εμείς στο κρεβάτι..

Πασάς στα Γιάννενα!!Ε απο τότε είπα τέλος... :side:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ax....αμα επαιρνε πιπιλα...ποτε του δεν τη χωνεψε..η μανα μου λεει ειναι κληρονομικο...ουτε εγω πηρα πιπιλα.....

δεν την π[αλευω...πρεπει να κοιμηθω..αλλα ο μικρος οντως πασας στα γιαννενα..μια σταλιτσα πιανει ολο το κρεβατι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πω πω...σώπα ρε,μου κάνει εντύπωση να κοιμάται μωρό χωρίς πιπίλα..

εδώ η δικιά μου καμιά φορά δε τη βρίσκει κ κλαψουρίζει,

σωτήρια εφεύρεση!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κ παρεπιπτόντως,τελικά το nounou kid ούτε να το μυρίσει..

ευτυχώς είχα έτοιμο το γάλα-σκόνη..Αύριο θα δοκιμάσω το

Νeslac 1+ ξεκινάω..Για να δούμε,θα ..ξεκινήσει??:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xaxaxa αντε να δουμε.....

εμεις πινουμε φρεσκο Κουκακη η Αμερικανικης Γεωργικης Σχολης

ρε συ χτες ο δικςο μου εκανε με τα ρουχα οτι εκανε και η Ολινα...ειχε την στουβα με τα μπλουζακια του μπαμπα του...παρτηνα κατω..τα νευρα μουυυυυυυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Cesilia έγραψε:

xaxaxa αντε να δουμε.....

εμεις πινουμε φρεσκο Κουκακη η Αμερικανικης Γεωργικης Σχολης

ρε συ χτες ο δικςο μου εκανε με τα ρουχα οτι εκανε και η Ολινα...ειχε την στουβα με τα μπλουζακια του μπαμπα του...παρτηνα κατω..τα νευρα μουυυυυυυ

Το μόνο που μου κάνει εντύπωση είναι οτι άφησες τη στίβα..

ακάλυπτη!!! :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε δεν την αφισα...ξεκινησα γεννικη το σπιτι για τον γαμο τςη κουνιαδας μιυ και εδειασα ντουλαπες κλπ να τα κανω απο μεσα..τα ρουχα- τα σηδερομενα- τα ειχα στα ραφια στο επιπλο του σαλονιου, αυτος ανεβηκε πανω στο αυτοκινητακι του - εχουμε ενα χαζο της πλεισκουλ και απο εκει τα τραβηξε..το σκατουλι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:D :D Ααα....είπα κ εγώ..Χαχαχαχχαχα...Καλά είναι φοβερά

τα σκατούλια!!!Αχ άσε κ εμένα μαζεύτηκαν μια στίβα κ το σκέφτομαι,

πώς θα σιδερώσω πάλι αύριο......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσιααααααααα μου :)

Σας ευχαριστω ποοοοοοοοοολλλλλλλυυυυυ για τις ευχες σας!!!!!!Να ειστε καλα κ ο,τι επιθυμειτε κ εσεις !!!Μεγαλωσα κ φετος :P !!!!Κωνσταντινουλα μου,Χρυσουλινι,Κατερινακι :kiss::kiss::kiss:

Τι μου κανετε???Εγω ζεσταινομαι πολυ!!!!Μου φαινεται ηρθε η ωρα να βαλουμε αιρ-κοντισιον!!Δεν εχω ορεξη να κανω τιποτα με τοση ζεστη!!

Ντινακι μου γιατι βαρας σκοπιες πουλακι μου???Πεσε κοιμησου καλε:laugh: !!Η Ολινα κοιμαται κ ονειρευεται κ εσυ φυλας το σπιτι??Εκτος αν θες να σου στειλει η Χρυσα τον Χριστοφορο να κανετε ωραια παρεα :P !!!Τι γερμανικα ηταν κ αυτα παλι χθες???Μηπως περναει μεταβατικη φαση λογω αναπτυξης??Δε μπορω να καταλαβω βρε Χρυσα μου :dry: !Υπομονη!!!!

Κατερινακι μου τι κανει ο Παναγιωτακης???Αχ κ εγω το ιδιο "προβλημα" εχω...ολη μερα ειναι με ελαχιστο υπνο και Ντουρασελ :laugh: κ φτανει 8 το βραδυ κ ειναι ψοφια!!!Την κανω μπανιο,μαμ κ νανι!!Ουτε κ εμεις μπορουμε να παμε πουθενα ή να κατσουμε εξω πιο αργα :( !!Κανα δυο φορες που ετυχε να ειμαστε εξω κ εχει παει 9 το πολυ 9μιση αρχιζει τη γκρινια απο τη νυστα,κλαψουριζει,τριβει ματια,νευριαζει....και φευγουμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δωρουλα μου τι ωραια που πηραυε πισινουλα στον μικρο!!!Τελεια!!Φανταζομαι ενθουσιαμο!!!Αυτη τη βδομαδα σκοπευω να παμε να ψωνισουμε τα της παραλιας κ ανυπομονω!!!

Φανουλα πως πανε τα μαθηματα??Υπομονη κ επιμονη ;) !!Εγω ειχα δασκαλα οδηγησης και την ειχα τρελλανει :woohoo: !!!Ολες τις ανασφαλειες μου εκει τις ειχα βγαλει!!

Αντρουλα που χαθηκες???Πολλα φιλια!!!

Αγγελικουλα τι κανεις??Πως πανε οι εργασιες??Ο μικρουλης ζωηρουλης?? :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι να κάνω Στελλούνι μου,άσε,φυλάω τα έρμα.. :laugh: :laugh:

Κορίτσια ήθελα να βγω τάτα αλλα μαυρίλα βλέπω,μάλλον μπόρα

έρχεται...

Τι κάνετε εσείς??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μια γρηγορη καλησπερα ηρθα να πω στα κοριτσακια μου!!!!!!...παραξενο εεεεεεεε???????? :P:P:P συνηθως γεμιζω σελίδα :blush:

Στελλίτσα μουυυυυυυυυυ να σε χαιρομαστε και να σαι πολυχρονη,πολύχρωμη!!!!!! και ευτυχισμένη μαζί με τον αντρούλη σου και το μικρό σου αγγελούδι.... :):):):) ευχη μου ότι επιθυμεί η καρδούλα σου...την αλλη τεταρτη τελικα θα βγουμε τις τσουπρες...σε περιμενω.... :P:P

Ντινούλα τι όμορφη κουκλίτσα που είναι το Ολινάκι μας...πτου πτου...η μπαντανα όλα τα λεφτα... ;)

Χρύσα μου ελπίζω να στρώσει ο ταρζανούλης και να μην ταλαιπωρει έτσι την μανούλα...

απο χθες εχω ένα προτζεκτ και για δυο εβδομαδες δεν θα προλαβαινω να μπαινω... :(:( μονο στο πιπι ρουμ...και δουλεια μεχρι να φυγω...

φανταστειτε ειπα θα γραψω λίγα.... :P το πολυλογουδικο Καρολινακι ...

τα φιλια μου σε όοοοοοοοοοοοοολες.... :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα καλημέρα...Καλοκαιριασε εντελώς

κ εξαφανιστήκατε πουλάκια μου... :(

Τι μου κάνετε?

Καρολινάκι μου πολύ θα μας λείψεις αγάπη μου..!!!

Αλλα μόλις τελειώσεις με το πρότζεκτ σε περιμένουμε να

επιστρέψεις δριμύτερηηηη!!!!

Εγώ έβαλα μπρος το σίδερο να ζεσταθεί(αφού έβαλα την Ολινα

για νάνι εννοείται) γιατι έχω πάλι πολλά ρούχα για σίδερο..

Ευτυχώς έχω το πλατάνι(air condition) κ θα γλιτώσω τον ιδρώτα!

Είμαι που είμαι σαν ανορεξικό,τώρα δεν έχω κ διάθεση ούτε να τρώω,

κ ιδρώνω κιόλας..Δε θα μείνει ούτε το..πετσί!!! :ohmy:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου καλημερα!

Αφησα για τελευταια στιγμη ενα μεγαλο μερος των εργασιων της σχολης και τωρα τρεχω και δε φτανω... Γραφω ασταματητα γιατι πρεπει μεχρι αυριο το απογευμα να φυγουν με κουριερ...

Δεν προλαβα να διαβασω αυτα που γραψατε. Ελπιζω να ειστε ολες καλα, να τα βολευετε με τη ζεστη και να κανετε πολλα μπανακια στη θαλασσα!

Cesilia, κουραγιο!!! Ειναι μεγαλο πακετο το ξενυχτι, το ξερω καλα... ειναι κατι μερες που νομιζω πως θα πεσω κατω!

Ελπιζω να σταματησει ο Χριστοφορακος σου τα μεταμεσονυχτια παρτυ ή εστω να κανει ενα διαλειμμα να κοιμηθεις αποψε.

Πηρα τα κουπονια σημερα το πρωι και τα χρησιμοποιησα κιολας! Χιλια ευχαριστω!!!

Αν προχωρησω αρκετα τις εργασιες θα ξαναμπω αργοτερα... Για την ωρα πολλα φιλια σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xaxaxa..αντε καλοφαγωτα......

φιλια στον Ιασωνα..και καλο κουραγιο με τις εργασιες.

Αυτο το παιδι αμα κανει απο τωρα τετεοι παρτι..αμα μεγαλωσει τι θα κανει..θα καθετε σπιτι..τι αναποδο πλασμα...τοτε πρεπει να ξενυχταει και να γλενταει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεεεεερααα!!!

Αγαπες μου θα μπω κατευθειαν στο θεμα.. :P

Σημερα το βραδυ στις 9:00 "ΠΡΕΠΕΙ" :S να παω σε μια συναυλια. :P:P

Να παρω την Αναστασια μαζι μου....? :blush::blush::blush::blush:

Απο τη μια λεω να την παρω να "διασκεδασει" :huh: .. γιατι ειναι

9:00-12:30 αλλα απο την αλλη φοβαμαι μην αρχισει να κλαιει απο

τον κοσμο και ταλαιπωρηθουμε ολοι... :(:(:(

Την θελω μαζι μου... :S:S:S

Οταν ηταν 3 μηνων εκατσε κυρια παντως... :P:P

Τι λετε ρε φιλεναδες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερουδια!!!

Πως τα πατε με τη ζεστη? Με τα ζωηρουδια σας? Με το Μουντιαλ?

Εγω ακομα παλευω με τις εργασιες αλλα ειμαι σε καλο δρομο... επιτελους!

Αντε να τελειωνω πια, τους βαρεθηκα (τους υπευθυνους της σχολης) τοσο που δεν παει αλλο. Να το παρω το κ...χαρτο εστω και για την κορνιζα.

Ο Ιασωνας παρεκτρεπεται... ως συνηθως! Μου βουταει τα βιβλια, τις σημειωσεις, το στυλο... Χτυπαει αλυπητα τον εκτυπωτη οταν εκτυπωνει και περιμενει να βγει η τυπωμενη σελιδα να την αρπαξει κι αυτην. Τη σελιδα 9 την εχω εκτυπωσει 4 φορες... δεν τον προλαβαινω!

Cesilia, τι εγινε αποψε? Γλενταγατε παλι ή κοιμηθηκατε κανονικα? Ελπιζω το δευτερο!

Φανη εγω θα το σκεφτομουνα οχι για τον κοσμο αλλα μηπως προκυψει γκρινια μεγαααλη λογω νυστας. Αυτο εξαρταται ομως απο την ωρα που κοιμαται συνηθως. Μηπως μπορεις να παρεις και καποιον αλλον μαζι, που να μην πολυ-νοιαζεται για τη συναυλια, ετσι ωστε αν παρανυσταξει η Αναστασια να πανε κατα το αυτοκινητο ή καπου πιο ησυχα με το καροτσι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Αγγελικη!!!!

Σημερα ξυτπνησε μονο 4 φορες και ξανακοιμηθηκε γρηγορα ...και στο κρεβατι του!!!!!

Αλλα ειμαι λιγακι στεναχωρημενη...

η μαμα μου πρεπει να κανει ολικη υστεροκτομη και μαλιστα συντομα...και δεν ξερουμε τι θα μας βγαλει η βιοψια μετα...

ηθελα να σας γραψω περιπετιες του μικρου..αλλα δεν εχω καθολου μα καθολου ορεξη...

Φιλακια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσι μου ούτε εμένα μου είπαν να το κάνω και δεν το έκανα ούτε στην πρώτη εγκυμοσύνη ούτε τώρα όλοι οι γιατροί δεν έχουν κοινή γραμμή σε αυτά, για αυτό σου είπε και όχι.. τώρα αν εσυ θέλεις να το κανείς πες του ότι θα το κανείς με δικιά σου ευθύνη και λογικά θα στο δώσει παιδιατρος δεν νομίζω ότι μπορεί να το συνταγογράφηση στην φάση που είσαι τώρα 🤷‍♀️
    • Καλημέρα κορίτσι μου! Καταρχάς χαίρομαι που νιώθεις πιο ήρεμη με την εγκυμοσύνη σου σήμερα ✨✨🌈🌈❤️❤️ Απ' αυτά που μας περιγράφεις ίσως αυτή η στάση των πεθερικών σου να σ έκανε κι εσένα υποσυνείδητα να αμφιβάλλεις για το μωράκι σου. Η απουσία της χαράς και της ενθάρρυνσης από την μεριά τους είναι δικό τους θέμα, σημασία έχει εσύ κι ο άντρας σου πως νιώθετε με το γεγονός ότι μεγαλώνει η οικογένεια σας και ποιο είναι το δικό σας πλάνο. Η απόκτηση ή μη παιδιών είναι μια απόφαση που αυστηρά αφορά εσάς και κανέναν άλλο. Μη στέκεσαι και αφήσεις να σε βασανίζει το ότι χάρηκαν λιγότερο ή περισσότερο, αν σε προβληματίζει τόσο πολύ κάνε μια κουβέντα με τον άντρα σου για να δεις και να τσεκαρεις ποια είναι η δική του στάση. Όχι να του πεις ευθέως αν συμφωνεί ή όχι με τον πατέρα του, απλά να τσεκαρεις μαζί του ότι εξακολουθείτε να είστε σύμφωνοι ότι θέλετε τα ίδια πράγματα (γεγονός που πιστεύω ήδη το ξέρεις, μιας κι αν είχε ο ίδιος ενδοιασμούς για το δεύτερο παιδί, θα σου το είχε πει). Σε κάθε περίπτωση, άσε τα πεθερικά εκεί που είναι, η αντίδραση τους είναι σεβαστή οποία κι αν ειναι, δε μπορείς να την αλλάξεις, αλλά εσύ να είσαι αφοσιωμένη στο στόχο και το πλάνο που έχεις δημιουργήσει με το σύντροφό σου για την οικογένεια ΣΑΣ.
    • ναι το έχω πάθει και εγω ειχα θετικο τεστ εγκυμοσυνης αλλά μετά από 2 μερες μου ήρθε περιοδος όπως και σε εσενα η χοριακη την μέρα που μου ήρθε το αίμα ήταν 8  δυστηχως λογικά είναι βιοχιμικη και συμβαίνει συχνα  😕 κρατησε το θετικό ότι υπήρχε σύλληψη αλλά για κάποιο λόγο δεν προχώρησε η φύση ξέρει και καλύτερα που έγινε νωρίς γιατί αργότερα είναι ακόμα χειρότερο  Παρε το χρόνο σου και όταν είσαι έτοιμη σήκωσε τα μανίκια και προχωρά δυνατά  εγω σκέψου περσυ τον Αύγουστο είχα παλινδρόμηση 8 εβδομάδων και έπρεπε να κάνω αποξεση άσχημη εμπηρια αλλά τον επόμενο μήνα με το που ήρθε η πρώτη περιοδος άρχισα αμέσως προσπάθειες και ξανά μενω εγκυος τώρα είμαι 7,5 μηνών τον Αύγουστο γεννάω   Σου εύχομαι σύντομα ένα θετικό αποτέλεσμα 
    • Δυστηχως πάλι δεν βλέπω κάτι ελπίζω όμως να είναι νωρίς και να σου δείξει αργότερα έτσι και αλλιώς ακόμα δεν είσαι σε καθυστέρηση όποτε περίμενε λιιιγο ακόμα  δεν ξέρω μετά από πόση ώρα βγαίνει η εξατμίσεις μην σου πω ψέμματα απλά ξέρω ότι βγάζουν  εγω 2 φορές τα πήρα αυτά τα τεστ με τον σταυρο αλλά τα έκανα με καθυστέρηση και ήξερα ότι θα βγουν θετικά γιατί είχα κάνει άλλο τεστ πιο μπροστά 
    • Μακάρι να είναι όλα καλά για όλες μας και να φτάσουμε στην γραμμή του τερματισμού με υγιέστατα μπεμπακια ♥️♥️🙏🙏🌈🌈  @Θέτις Κ. Θα το δω κορίτσι μου οπωσδήποτε το βίντεο. Η μικρούλα μου περνάει άγχος αποχωρισμού και δεν κάθεται ούτε ένα λεπτό χωρίς αγκαλιά, συν τα δοντακια που βγάζει και έχει πολύ κλάμα τις νύχτες και ανησυχία τη μερα. Για αυτό αναφέρω ότι έχουμε γονατίσει, θα με ακούσει κανένας άνθρωπος και θα πει καλά αυτή με ένα μωρό κάνει έτσι, μετά με τα δύο τι θα κάνει;; 😂😂  Χτες το βράδυ για αρκετές ώρες με έπιασε έντονη ζαλάδα, λες και μετά το μήνυμα μου εδώ το μωράκι αποφάσισε να με καθησυχάσει 🤗🤗♥️♥️ Και μιας και τα λέμε όλα εδώ, βρε κορίτσια δεν με πειραξε τόσο που τα πεθερικά μου ήταν εντελώς απόμακροι με τη μπέμπα και δεν είχα καμία απολύτως βοήθεια 1 εβδομάδα που ήμασταν σπίτι τους. Πληγώθηκα πολύ όμως γιατί ένιωσα ότι αντί να χαρούν με την εγκυμοσύνη μου, προβληματίστηκαν. Ούτε μια ευχή δεν μου έδωσαν, τίποτα. Σε μια συζήτηση με τον άντρα μου ο πατέρας του του ανέφερε το οικονομικό, και ότι έγινε πολύ σύντομα η δεύτερη εγκυμοσύνη και κάτι τέτοια. Λες και ζητήσαμε λεφτά από εκείνους για να μεγαλώσουμε τα παιδιά μας. Και ο λόγος που στεναχωρήθηκα τόσο είναι γιατί ενώ ξέρουν τι έχω περάσει με τις αποβολές, αντί να πουν Παναγία μου να πάνε όλα καλά και να γεννηθεί αυτό το μωράκι, έκαναν σαν να μην το άκουσαν ποτέ. Και προβληματίστηκαν κιόλας. Νιώθω ότι όλο αυτό είναι κακή ενέργεια προς το μωράκι μου και πονάει η ψυχή μου... 😔😔
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...