Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ 2010!!!!! No4


Recommended Posts

Με το καλό κι εσείς πλησιάζετε.... Λίγη υπομονή... είναι δύσκολη η ουρά βέβαια... και με αρκετή ανυπομονησία...! Αξίζει όμως τον κόπο... σας το υπογράφω...

Κι εγώ μανουλίτσες μου, κάπως έτσι είμαι.. αν και δεν μπορώ να πω ότι με κουράζει ιδιαίτερα το αγόρι μου... Σιγά-σιγά τον βρίσκουμε τον ρυθμό μας.. Λίγες γκρινίτσες έχουμε.. ευτυχώς...!

Πάντως είναι απίστευτο το συναίσθημα... ακόμη τον κοιτάζω και δεν το πιστεύω!

Με το καλό σας εύχομαι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 201
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

kuo28 έγραψε:

Ιιιι τώρα τον είδα τον μπέμπη! Τι όμορφος που είναι Χαράαα! Εκπέμπει... γαλήνη :) Πάντα καλά να είναι και αυτό και εσείς για να το χαίρεστε :kiss:

harap με το καλό να... τριτώσει η παρέα των μπουμπουκιών :cheer:

αχχ Κατερινακι μου σε λιγο καιρο..ετσι θα βλεπουμε και τα δικα μας ..ζουζουνακια!! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kinkajoujou έγραψε:

κοριτσάκια καλημέρα! χάθηκα λόγω μετακόμισης δεν είχαμε ίντερνετ

γέννησα στις 18 τελικά με πρόκληση, είχε σφηνώσει κιόλας η μπουμπού και μας παίδεψε λίγο, αλλά τελικά ήταν φυσιολογικός τοκετός και ανάρρωσα γρήγορα...τώρα είμαστε σπίτι και μας έχει επί ποδός, δεν κλείνω μάτι όλη νύψτα!

αύριο φεύγει κι ο μπαμπάς μας και θα μείνουμε μοναχούλες 2 μήνες :(

τα φιλιά μου σε όλες, καλό υπόλοιπο για όσες περιμένουν και καλώς δεχτήκατε τα μωράκια σας οι φρέσκιες μαμάδες!

xxxxx

Να σας ζησει η μπουμπου..χαλαλι της που σας ταλαιπωρησεε ε?

θα μας γραψεις κι εσυ την ιστορια σου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φωτεινή!!!!Σε ψάχναμε τόσο καιρό βρε!!!!!Να σας ζήσει η μπεμπούλα σας,γερή και καλοφώτιστη να είναι!!!!Καλό κουράγιο με τα ξενύχτια,όπου να ναι έρχονται και τα δικά μας!!!!Τα 2 μηνάκια θα περάσουνε αμέσως και θα πάτε στο μπαμπά σας :P:P

Φιλιά!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μόλις μιλησα και στην HARAP!!! γεννησε με φυσιολογικό τοκετο αν και δυσκολα χτες το απογευμα στις 6.30!!!!! Γεννηθθηκε ο Βενιαμιν της οικογενειας!!!! όλα καλα, η Χαρα και το μωρό μια χαρουλα!!!! μπορεί να την προλάβω και εγώ αν μπω στο ΙΑΣΩ αυτη την εβδομαδα!!!!

Αχχ τι καλα!!! εχουν αρχισει τα γεννητουρια!!!!!!!!

Φωτεινη να σας ζησει η μπεμπα!!!!!!!! γερη και καλότυχη να ναι!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαρά μου!!!

Να σας ζήσει το 3ο σποράκι!!! Πάντα γερη, πάντα τυχερη!!!

Κορίτσια γέννησε και η Βαλεντίνα μας απο τα μωράκια Ιουλίου!

Έλα να πέρνουμε σειρά σιγά σιγά!!!!

:kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

HaraAbel είμαστε ακριβώς ίδια εβδομάδα και σε περνάω μία μέρα. Να δούμε ποια θα γεννήσει πρώτη. Εμένα μου είπε μέχρι τα μέσα της άλλης εβδομάδας.

Συγχαρητήρια σε όσες γέννησαν και με το καλό εμείς οι υπόλοιπες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΡΤΕΜΗ με καισαρική ή αναμένεται να σκάσει μυτη το μπεμπάκι τότε?

Εγω αυριο έχω γιατρο να με δει απο κατω (την άλλη φοράα δεν έκατσα :blush: ) και να μου πει πότε περιπου...πάντως τη μπέμπα ψηλά τη νι'ώθω ακόμα παρόλο που έχω αρχισει 1 ώρα περπάτημα καθε βράδυ...

εσένα κατεβηκε? που γεννας? Έχεις κανενα "συμπτωμα" Ααααααα αγχώθηκα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΤΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΟΥΝ ΟΣΕΣ ΓΕΝΝΗΣΑΤΕ!!ΕΓΩ ΜΠΑΙΝΩ ΤΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΜΗΝΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΝ ΠΑΡΩ ΟΛΟΚΛΗΡΟ!!!ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΤΙΣ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΣΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια γέννησα και εγώ!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Είμαι ήδη στα "Καυτά μωράκια Ιουνίου!!!". Ακόμα μου φαίνεται απίστευτο!!

Την Τρίτη 22/6 το πρωί με έπιασε ένας πόνος σαν περιόδου και πηγαίνοντας στην τουαλέτα είδα λίγες σταγόνες ροζ αίμα (οχι όμως την περιβόητη τραχηλική βλένα).Πήρα τηλ. τον γιατρό μου αλλά για πρώτη φορά στα χρονικά δεν το σήκωνε.Μπορούσα να πάρω την μαία του που απαντά πάντα αλλά σκέφτηκα να μην βιαστώ μιας και το πονάκι ήταν πολύ ελαφρύ και το αιματάκι σταγόνες.Σκέφτηκα οτι θα είναι "προεόρτια" αλλά οχι και κάτι ...άμεσο!!!

Οταν τον ξαναπήρα(μεσημέρι πια!)μου είπε να πάω μια βόλτα από το μαιευτήριο για να με δει.Έφτασα 3:30 ξυρισμα,κλύσμα, ντουζάκι(κάπου εκεί κατάλαβα οτι δεν ξαναγυρίζω σπίτι!!), 4:00 στο δωμάτιο ωδυνών είδαμε οτι έχω συσπάσεις αλλά πονούσα ελάχιστα, κατα τις 5:30 αρχίσαν οι πόνοι που πια με δυσκολία άντεχα (βοηθήσαν οι αναπνοές αλλά δεν έκαναν και θαύματα),επισκληρίδιος, γρήγορη διαστολή από 3 σε 8 και μετά από λίγο σε 10 :woohoo: και με μερικές εξωθήσεις(επώδυνες γιατί ερχόταν ο μπέμπης λίγο στραβά και η μαία ανέβηκε πάνω μου καιμε πίεζε!)....γεννηθήκαμε στις 8:30! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Ο μπαμπάς μας ήταν μέσα όλη την ώρα και είναι ενθουσιασμένος!!Μας τον έδωσαν αμέσως αγκαλιά και η στιγμή ηταν συγκλονιστική.

Από τοτε το ξενύχτι πάει σύννεφο, ακόμα προσπαθούμε να προσαρμοστούμε και εμείς κι αυτό, αλλά όλα μοιάζουν τόσο όμορφα και νιώθω οτι έχουμε -ολες μας- τόοοοοοοσες ευτυχισμένες στιγμές που μας περιμένουν στο μέλλον με αυτά τα ζουζουνάκια!!!!!

Να ζήσουν σε όλα τα κορίτσια που γέννησαν τα μπεμπάκια τους και στα κορίτσια που περιμένουν σε λίγο...να ζήσετε αυτήν την εμπειρία χωρίς άγχος,σε όλο της το μεγαλείο.Είναι ένα θαύμα που μας κάνει να νιώθουμε για λίγο μικροί θεοί!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέεεεεε, τι έγινε εδώ (άργησα αλλά το πήρα χαμπάρι)!

Φωτεινούλα, να σας ζήσει η μπεμπούλα σας, να τη χαίρεστε :) Θα έχει τόση "δουλειά" τώρα που οι δυο μήνες θα περάσουν *φσουτ* και σύντομα θα είστε δίπλα στον μπαμπάκα σας. Αχ, τι ωραία βρε Φωτεινή! Μας έλειψες πολύ :kiss::kiss:

Ελίνα, συγχαρητήρια και σε εσάς! Γερός να είναι ο μπέμπης πάντα! Χαχαχαχ, το κάνεις να ακούγεται τόσο απλό -ψεκάστε, σκουπίστε, τελειώσατε- και αναρωτιέμαι αν ήσουν τόσο ψύχραιμη και εκείνες τις στιγμές :woohoo:

Χαρά μου, να σας ζήσει το τρίτο σας μωράκι και να χαίρεστε τη Μαριλή και τον Κωνσταντίνο σας! Σε περιμένουμε να σου τα ξαναπούμε και να μας πεις πώς ήταν όποτε έχεις όρεξη και χρόνο :kiss:

Πολύ συγκινήθηκα βρε κοριτσάκια :) Με το καλό και οι υπόλοιπες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σας ζησει κοπελα μου..γερο και τυχερο!!Πολυ απλα και ομορφα τα παρουσιασες ..ησουν απο τις τυχερεςς!!Ετσι να παιρνουμε θαρρος και οι υπολοιπες..που ακολουθουν!

καλη λοχεια! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ετσι ήταν κορίτσια.Αν και είμαι αγχώδης άνθρωπος γενικά την ημέρα εκείνη πήγα στο μαιευτήριο με πολύ θετικές σκέψεις και χωρις καθόλου άγχος ...δεν ξέρω που το βρήκα το κουράγιο!! :P

Ηταν αρκετά σύντομο και ...δοξάζω αυτόν που ανακάλυψε την επισκληρίδιο!!! :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελινάκι μου!!!!!Να σας ζήσει ο μπέμπαρος!!!!!!!Γερός και καλότυχος να είναι,να σας δίνει μόνο χαρές!!!!!!

Πράγματι πολύ απλά και εύκολα τα παρουσίασες...άντε να παίρνουμε κουράγιο οι υπόλοιπες!!!!!Εμένα με πιάνει 1 απλό πονάκι και μουδιάζω απ'το φόβο μου......Τι θα κάνω εκείνη την ώρα να δούμε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα ομορφιές!

Ελίνα να σας ζήσει το αντράκι σας!!!

Κι εμενα μου άρεσε η περιγραφη σου! Απλή και σου μεταφέρει ηρεμία!

Να πώ την αλήθεια έχω αρχισει και κρυφοκοιτάω το θέμα σας με τα μωράκια Ιουνίου για να μπω στο κλίμα! Μάρέσει πολύ!

Κι απο τις μανουλες Ιουλίου έχουν αρχισει γεννητούρια πολλά! Με το καλό στις υπόλοιπες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου εύχομαι με το καλό σε όλες σας.... έφτασε ο καιρός!!!!

Όσο για το αν θα είστε ψύχραιμες εκείνη την ώρα... πιστέψτε με θα είστε... είναι τόσο μαγική η στιγμή που δεν σου αφήνει άλλα περιθώρια... Όλα θα πάνε κατ' ευχήν και θα είμαστε πάλι εδώ (ίσως σε κάποιο άλλο θεματάκι) και θα λέμε τις εμπειρίες μας!!!

Πολλά φιλιά... και με πολλά γεννητούρια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ κοριτσια μια μια κρατάτε αγκαλίτσα τα παιδάκια σας!!!

Να σας ζήσουν!!!Γερά και καλότυχα να είναι!!!

Με το καλό και σε εμας που ακολουθούμε σιγά σιγά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα όμορφες καλοκαιρινές μανούλες!!!!!!!!!!!!!! Μου λείψατε πραγματικά και σας σκεφτόμουν όλο αυτό τον καιρό,αλλά εμένα η καισαρική μου έκατσε πολύ βαρυά,ακόμη πονάω αλλά καμία σχέση με πριν!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Είμαι πολύ ευτυχισμένη με τον μπέμπαρό μας!!!!!!! Γεννήθηκε 2840 και ύψος 49 εκατοστά στις 36+6 εβδομάδες!!!!!! Κορίτσια η εμπειρία όταν πρωτοαντικρύζεις το μωρό σου δεν περιγράφετε!!!!!!!!!!!!!! Γέννησα εκτάκτος και όπως ξέρετε με καισαρική και μόλις κατέβασε ο γιατρός το παραβάν λίγο,μου έδειξε τον μπέμπη μας που έκλαψε αμέσως και δεν μπορούσα να το συνηδιτοποιήσω!!!!!!!!!!!!!!!! :woohoo: :woohoo:

Μετα απο λίγο μου τον βάλαν στο στήθος και σταμάτησε το κλάμα μόλις άκουσε την φωνή μου να του μιλάω!!!!!!!!!!!!!!!! Είναι θαύμα και ευλογία απο το Θεό,νιώθω δέος!!!!!!!!!!!!!!!!

Όταν με έβαλαν στον τοκογράφο κοίταξαν και για συσπάσεις και είχα ανα 10 λεπτά και μου είπαι η μαία μου πως ούτε ραντεβού να είχαμε με τον μπέμπη,και προγραμματισμένα να μην έμπαινες,σήμερα θα γένναγες φυσιολογικά ούτως ή άλλως!!!!!!!!!!!!!!! Επίσης με το που μου έδειξε ο γιατρός τον μπέμπη κατευθείαν απο την κοιλιά μου ήταν τυλιγμένος με τον λόρο,που σημαίνει πως η Παναγία μας φύλαξε και δεν γεννήσαμε φυσιολογικά!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Την πρώτη μέρα στο σπίτι ήταν λίγο πάνικ η κατάσταση γιατί ο μικρός απο τον ίκτερο δεν έτρωγε και όλο κοιμόταν ενώ μεχρι τότε είχε άλλη συμπεριφορά συν ότι εγω απο την αυπνία 5 ημερών συν την καισαρική και τους πόνους κατέρευσα και με έπιασε πόνο ς στο στήθος και δεν μπορούσα να ανασάνω,όλα όμως δόξα το Θεό πέρασαν,κάνω υπομονή ν α γίνω τελείως καλά γιατί ακόμμη πονάω και δεν μπορώ πολλά πράγματα να τα κάνω μόνη μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ευχαριστώ για τις ευχούλες σας κορίτσια,σας έχω στην καρδιά μου πραγματικά και εύχομαι όλες να αγκαλίάσετε τα μωράκια σας σύντομα και να είναι υγιέστατα!!!!!!!!! Θα προσπαθήσω κάποια στιγμή να σας βάλω φωτογραφία του κούκλου μου!!!!!!!!!!!!Γεννήθηκε με πολλά μαλλάκια λες και βγήκε απο το κουρέιο,και η παιδίατρος μας είπαι πως μάλλον θα έχει ανοιχτά μάτια σε χρώμα και τα μαλλάκια του απο μαυρα αρχίζουν και ανοίγουν σιγα σιγά!!!!!!!!!!!!!!!!!

Συγχαρητήρια για όσες γέννησαν και με το καλό στις επόμενες!!!!!!!!!!!!

Ο μπέμπης μας τρέχει σαν τρελούς,μας βοηθάει και η μάνα μου γιατί δεν μπορώ να κάνω πολλά θέλω βοήθεια ακόμη μέχρι να αναρώσω πλήρως!!!!!!!!! Έχει και κολικούς και τρέχουμε σαν τον Βέγγο!!!!!!!!!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΤΡΕΙΣ ΜΑΣ :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

http://mammyland.com/index.php?option=c ... &id=462375

καλημερα κορίτσια!!!!

εφτιαξα ενα θεμα για τις νεες μανούλες του καλοκαιριου!!!! μπορούμε να μιλάμε εκει για τις εμπειρίες με τα μπεμπάκια μας!!!!!

φιλάκια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Καλησπέρα όμορφες καλοκαιρινές μανούλες 2010!!!!!!!!!!!!

Εμείς αύριο σαραντίζουμε πρώτα ο Θεός!!!!!!!

Ελπίζω οι βολτούλες να του κάνουν καλό γιατί το μωράκι μας υποφέρει απο κολικούς και με το στομάχι του επειδή τρώει παραπάνω απ'όσο αντέχει το στοάχι του,ζητάει συνέχεια φαί με κλάματα μέχρι που μελανιάζει,αυτό συμβαίνει είπαι η παιδίατρος γιατί έχει γρήγορη και μεγάλη ανάπτυξη απο την μία αλλά απο την άλλη δεν αντέχει το στομάχι του τόσο φαι!!!!!!!!!!!Τώρα παρουσιάστηκε και δυσκοιλιότητα με το καινούριο γάλα ενώ με το προηγούμενο είχαμε το αντίθετο και δυσφορία!!!!!!!!!!!! Τέλος πάντων να μην σας κουράζω γιατί τα έχω γράψει και σε άλλα ποστ,ελπίζω ο μικρούλης σιγά σιγά να σταματήσει να ταλαιπωρήτε και να ηρεμήσει με τις βολτούλες!!!!!!!!!!!

Εσείς που είστε κορίτσια;

Kuo μου τι κάνεις όλα καλά; κοντεύεις και 'σύ,πλησιάζει ο καιρός!!!!!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΤΡΕΙΣ ΜΑΣ!!!!!!!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Δε γνωρίζω ακριβώς τον λόγο, δε ξέρω να στο εξηγήσω αλλά στην εξωσωματική δεν είναι ασυνήθεις οι εξωμητριες κυήσεις.  Κουλό έτσι; Κι όμως.... 
    • Γειά σου κορίτσι μου! Καλώς ήρθες! Εδώ όλες έχουμε περάσει παρόμοιες καταστάσεις και σε καταλαβαίνουμε. Λυπαμαι για τις αποτυχιες... οι βιοχημικες είναι συνηθισμένες, δυστυχώς. Και εξωμητριες ακους ολο και πιο συχνα... Αλλα, να σε ρωτήσω, πώς σου προεκυψε εξωμητρια από εξωσωματικη; Η εξωσωματικη παρακάμπτει τις σαλπιγγες και απ αυτή την άποψη θεωρείται πιο ασφαλής, αφου η ετ γινεται απευθειας στη μητρα.  Σ αυτό που ρωτάς, να κάνεις όπως αισθάνεσαι. Αν δεν είσαι έτοιμη για νέα διέγερση, να προσπαθήσετε μόνοι σας. Σας δινει το οκ ο γιατρος; Η καλή ψυχολογία έχει μεγάλη σημασία στην εξωσωματικη, να μην πιεστεις, αν αισθάνεσαι κουρασμένη. Ύστερα είναι και το οικονομικό, που είναι υπολογίσιμο κόστος. Η ηλικία σου ποια ειναι;  Από την άλλη, σκέψου ότι τα κέντρα κλείνουν κάποια στιγμή τον Αυγουστο. Δηλαδή αν πατε τον Ιούνιο μονοι σας και δεν προκυψει, οριακά προλαβαίνετε τον Ιούλιο, αναλόγως και τις ημερομηνίες της περιόδου σου. Ζύγισε τα όλα αυτά. Πάντως ο ένας ή οι δύο μήνες δεν κάνουν την διαφορά. Εμεις εδω ειμαστε, όπου μπορούμε να βοηθήσουμε. Καλή επιτυχία.
    • @ditaki μωρε και γω εχω ενέργεια και εννοειταο δε με πήραν τα χρονια. Εσυ ομως εισαι ηδη εγκυος. Και η ολη διαδικασία της συλληψης εχει ενα αγχος. Απλα αλλο να εισαι πχ 32 και να προσπαθείς για 3ο και αλλο 36. Προσωπικά δεν εχω σκοπο να κανω ελευθερα πχ εφορου ζωης και όποτε ερθει. Αν ήμουν 32 πχ θα ελεγα οτι εχω μια 3τια ανετα μπροστα μου. Αντιθετως αν ειχα μονο ενα παιδι ναι θα προσπαθουσα οσο με επαιρνε. Και στα 40 μου ακομα. Και στα 40 φευγα. Αν ολα πήγαιναν καλα τωρα θα ειχα ηδη ενα ακομα μωρο. Αλλα τωρα δεδομενων των συνθηκων εχω ενα χρονο διάγραμμα. Αν ερθει μέχρι τότε καλως. Αν οχι παλι καλως.
    • @Elenaki12 λογικο ρε αγαπη να σπαζεσαι. Εμείς δουλευουμε βαρδιες κ μερικες φορες πεφτει να φευγει ο ενας για δουλειά πριν να γυρισει ο αλλος. Αστα. Με το καλο ο γαμος σας! Να σας πανε ολα τελεια!
    • Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια ! Δεν εύχομαι τίποτα άλλο από εκείνη τη μετά, να είμαστε καλά κ να έρθουν όλα όπως τα ονειρευόμαστε ! Με προτεραιότητα το μωράκι μας .. δυστυχώς το είδος της δουλειάς μου δεν μου επιτρέπει τέτοιες κινήσεις εύκολα, αλλά δεν ήθελα να χάσω κ αυτόν τον μήνα χωρίς λόγο! Κάνω τόσες θυσίες(καλή διατροφή, τεστ, συχνες επαφεσ Ακόμα κ πτώμα ) να το χάσω μόνο κ μόνο για τη δουλειά ;!;! Αν είναι να χαθεί ο μήνας να χαθεί από άλλες αιτίες όχι μόνο γιατί έχουμε κωλοδουλεια… συγγνώμη για αυτά που λέω αλλά με είχε πιάσει το παράπονο όταν είδα την κατακόκκινη γραμμή το μεσημέρι στο τεστ ωορρηξίας που πάλι έτυχε σε μέρα που δούλευα ..
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...