Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ 2010!!!!! No4


Recommended Posts

Ωωωωωωω εξελίξεις! Κοριτσάρες με το καλό να έρθουν τα μπεμπάκια σας και με κανένα πόνο! Ελινάκι και αυτό να μην ήταν, σίγουρα υπάρχει κινητικότητα! Κάτι μου λέει ότι θα ξαναμπείς mammy μετά το 5ήμερο ;) Τι τέλεια νέα :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 201
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γεια σας κοριτσάκια!!!!!!!

Αν προλάβω θέλω να ευχηθώ και εγώ:Kassi και Ελίνα με το καλό!!!!!Όλα να πάνε καλά και αύριο να έχεται τα μωράκια σας αγκαλιά!!!!

Ελίνα σου στέλνω ευχές σαν να γεννάς :P αλλά έτσι όπως τα λες φαντάζομαι ότι ήδη ξεκίνησε η διαδικασία του τοκετού!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου όμορφα καλημέρα!!!

Χάθηκα λιγάκι... τώρα που βρήκα χρόνο μπήκα να σας πω ότι γέννησα... την Κυριακή 13/6 στις 9:50 γεννήθηκε το αγγελούδι μου 3030gr... όλα πήγαν καλά... Δεν μπορώ να σας περιγράψω τα συναισθήματα που με κατακλύζουν καθημερινά... είμαι τόσο πολύ γεμάτη!!!! Προσπάθησα να μοιραστώ μαζί σας αυτή μου την εμπειρία... στο ειδικό θεματάκι... αν και μόνο αν το ζήσεις μπορείς να καταλάβεις...!!!!

Εύχομαι με το καλό σε όλες σας μέσα από την καρδιά μου!!!

Όποτε μπορώ θα μπαίνω να σας λέω νέα μου και να μαθαίνω δικά σας!!!

Φιλιά πολλά!!!!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα καλοκαιρινές μανούλες 2010!!!!!!!!!!!!

Ευχαριστώ για τις ευχούλες σας,έγινα μανούλα και είναι το μεγαλύτερο συναίσθημα στο κόσμο!!!!!!!!!!!!!!!! Δεν έχω λόγια να περιγράψω αυτό το θαύμα,ευχαριστώ το Θεό που με αξίωσε να γίνω μανούλα και να κάνω μπαμπά τον άντρούλη μου!!!!!!!!!!!!

Περα, τρομερούς πόνους,αλλά ήμου και εξαντλημένη λόγω αυπνίας 5 μέρες άυπνη και όταν γυρίσαμε σ΄πίτι την Κυριακή και οι τρείς μαζι,χειροτέρεψα,άσπρισα μου ερχόταν εμετός,δεν μπορούσα να ανταπεξέλθω καθόλου για το μωρό μου και είχα τάση για εμετό και σφήξιμο στο στήθος που δεν μπορούσα να αναπνεύσω!!!!!!!!!!!!! Ήταν απο την ταλαιπωρία και αυπνία!!!!!!!!!!!!!!! Έχασα 7 κιλα!!!!!!!!!!!!!!!!! Την ίδια μέρα αρρώστησε και ο μπέμπης μας που σήκωσε ίκτερο και δεν αντιδρούσε σε τίποτακαι δεν έτρωγε και πέταξε κοκκινίλες!!!!!!!!!!

Ήρθε η παιδίατρος χθές και τον είδε,μας είπαι ότι είνια φυσιολογικό γιατί έχει ικτεράκι και να προσπαθούμε ν ατον ταίζουμε ανα 2 και μισή ώρες για να πάρει τα πάνω του και οι κοκκινίλες ήταν αλλεργία μάλλον στο ξένο γάλα που μας πρότειναν στο Ιασώ!!!!!!!!!! Επειδή είναι μικρούλης του δίνω και μητρικό και ξένο για να πάρει τα πάνω του!!!!!!!!

Με το καλό σε όλες κορίτσια μου και η Παναγία να προστατεύει τα μωράκια μας!!!!!!!!!!!!!!

Αργότερα θα μπω να γράψω για την εμπειρία μου,γιατί δεν εχω αναρρώσει ακόμη πλήρως και δεν αντέχω πολύ ώρα χωρίς κρεβάτι γιατί κρατάω δυνάμεις και για τον μπέμπη μας,δεν κοιμόμαστε αρκετά!!!!!!!!!!!!!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είμαι τρισευτυχισμένη κορίτσια δεν περιγράφεται το μητρικό συναίσθημα με λόγια,ο μπέμπης μας είνια η ζωή μου η ίδια,είμαι ερωτευμένη με τον μπεμπη μας και θέλω συνέχεια να είμαι κοντά του,αγκαλίτσα,απλά επειδή πονάω ακόμα πολύ δεν μπορώ να τον χαρώ όπως θέλω,να τρέξω για το παιδί μου και αυτό με κάνει να κλαίω πολλές φορές,δεν μπορώ να περιμένω να γίνω καλά και να τον χαρώ έτσι όπως νιώθω και θέλω!!!!!!!!!!!!!! Ευτυχώς έχουμε πολύ καλό μπαμπά και μας προσέχει σαν τα μάτια του!!!!!!!!!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυκούλεεεες μανούλες :woohoo: Καλώς μας ήρθατε και πάλι! Να σας ζήσουν τα μπουμπουκάκια σας και να είναι πάντα καλά, να σας γεμίζουν ευτυχία :kiss::kiss:

Άννα Μαρία μου, λίγη υπομονή ακόμη και θα φύγει ο πόνος! Μόνο όμορφες στιγμές σας περιμένουν :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να τα χαίρεστε κοριτσάκια μου..Να είναι γερά και καλότυχα..

Καλή λοχεία και στις δύο..

Άννα Μαρία μου περαστικά και καλή ξεκούραση..μπορώ να φανταστώ την χαρά σου και την τρέλλα σου με το μπέμπη σου.

Φιλάκια σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Καλώς μας ήρθαν τα νέα καλοκαιρινά μωράκια! Να ζήσουν, γερά και καλότυχα!

Μ'έχει πιασει αγωνία! Ποια θα ειναι η επόμενη μανουλα οοοεεεεοοοοο???

Χαίρομαι τόσο πολύ για όλες!

Με το καλό στις επόμενες, με ένα πόνο! Περιμένουμε νέα! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα :kiss:

Τώρα λογικά είναι ώρα για τις μανούλες του Ιουλίου :woohoo:

Να ρωτήσω κάτι πάλι; Με πιάνουν πονάκια χαμηλά σαν της περιόδου τις τελευταίες μέρες. Λογικό ή κακό;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!!!!

Γερά και καλότυχα όλα τα μωράκια μας!!!!Αυτά που βγήκαν και αυτά που αναμένονται!!!!

Κατερινούλά μου αν κρίνω από την εβδομάδα που βρίσκεσαι,είναι λογικό.Στον 8ο είχα και εγώ τέτοιους πόνους και μάλιστα αρκετά έντονους..Είχα ρωτήσει τον γιατρό μου και είπε ότι είναι φυσιολογικό.Πάντως δεν γέννησα,οπότε μην ανησυχείς!!!

Φιλάκια!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ!!!!!!!!!!!!!!

ΓΕΝΝΗΣΑ ΚΑΙ ΓΩ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

19-6..ΣΤΙΣ 9 :20 ΤΟ ΠΡΩΙ ΒΓΗΚΕ Ο ΜΠΕΜΠΟΥΚΟΣ ΜΟΥ......2,900!!!!!

ΕΝΑΣ ΚΟΥΚΛΑΡΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ!!!!!!!! :):):):)

ΤΡΑΒΗΞΑ ΠΟΛΛΑ...ΑΛΛΑ ΟΛΑ ΚΑΛΑ....ΗΜΟΥΝ ΣΤΗΝ ΑΙΘΟΥΣΑ ΟΔΥΝΩΝ 10 ΟΛΟΚΛΗΡΕΣ ΩΡΕΣ!!!!!!!!!!!!!!ΘΑ ΣΑΣ ΤΑ ΠΩ ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ.....

ΕΧΤΕΣ ΗΡΘΑΜΕ ΣΠΙΤΑΚΙ ΜΑΣ....ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΔΥΣΚΟΛΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΟΣΟ ΟΜΟΡΦΑ.......ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΠΙΑ!!!!!!!

ΓΙΑ ΕΣΑΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΣΑΤΕ ,ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΟΥΝ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ !!!!!!!!!!!!!

ΓΙΑΤΙΣ ΕΠΟΜΕΝΕΣ ΚΑΛΗ ΛΕΥΤΕΡΙΑ....ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝ ΚΑΛΑ!!!!!!!!!!!!!

ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΣΥΝΤΟΜΑ!!!!!!!!!!! :):):cheer:B);):P:side::blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο Χαρά μου! Να σου ζήσει ο κούκλος σου. Να είναι πάντοτε γερός για να τον χαίρεστε :kiss::kiss:

Με το καλό και τα υπόλοιπα μπεμπάκια!

Ευχαριστώ Κατερινάκι, κάτι τέτοιο φαντάστηκα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xαρά2;!!!!!!!!!!!!ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ Ο ΜΠΕΜΠΑΡΟΣ :cheer::cheer::cheer::cheer: Γερός και καλότυχος!!!!Να σας χαρίζει μόνο ευτυχισμένες στιγμές εύχομαι!!!Καλή λοχεία και σε σένα κοπέλα μου και μην ξεχνάς...περιμένουμε λεπτομέρειες!!!!! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε Χαρά τι κουκλί είναι αυτό;Έπαθα πλάκα λέμε!!!!!!Τον θέλω για γαμπρό οπωσδήποτε!!!!!!!!Μπράβο κοπέλα μου,να σας ζήσει και πάλι!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΑΡΑ2 έγραψε:

Ο ΝΙΚΟΛΑΚΗΣ ΜΟΥ!!!!!!Ο ΕΡΩΤΑΣ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!! L-20100624.jpg

xara mou na sou zhsei to palikaraki!!!!!na einai geros kai h Panagia panta na ton fulaei!!!!!einai enas K O Y K L O S ! ! ! kalh loxeia kopela mou!!!perimenoume analutikh perigrafh tou toketou sou otan mporeseis!!!!!!filakia polla!!!!!!!!!!euxaristoume gia tis euxoules sou!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξανθίππη, ΑνναΜαρία και Χαρά2, να σας ζήσουν τα μωράκια σας. Η απόλυτη ευτυχία, έτσι?

Εγώ, αν δεν έχουμε κανένα απρόοπτο, μπαίνω την Δευτέρα στο Ιασώ. Τελειώσανε τα ψέματα. Θα γίνω για 3 φορά μανούλα. Εχω μεγάλη αγωνία για το πώς θα είναι το μωρό μου, και κυρίως τί θα είναι. Η Μαριλή χθές ζήτησε απο τον γιατρό να είναι αγοράκι. Πώς την ήρθε, δεν ξέρω. Αλλά έτσι και αλλιώς συνέχεια αλλάζει γνώμη.

Χθές ήμουν σε μεγάλη υπερένταση, κοιμήθηκα μετά τις 2, αλλά έκανα έναν πολύ βαθύ ύπνο. Με έχει εξαντλήση το πόδι μου, η ψυχολογία μου ήταν λίγο πεσμένη γιατί στο Πολιτιστικό που δουλεύω συζητείτε αυτές τις μέρες το αν θα παραιτηθούν απο την έφεση που έχουν κάνει ώστε (με κάποιους συναδέλφους), να μετατραπεί το ωράριό μας απο μερικής σε πλήρης απασχόλησης. Με έκαναν την Τρίτη στο συμβούλιο και έβαλα τα κλάματα, ταράχτηκα, έβαλα τις φωνές στην Πρόεδρο, αλλά τελικά μάλλον βγήκε σε καλό. Γιατί όλοι τα έπαιξαν, νόμιζαν πως θα γεννήσω εκείνη την στιγμή. Τους παρουσίασα και έναν "άσσο", που τους φόβισε μάλλον, και έτσι την ερχόμενη Τρίτη θα ξαναγίνει συμβούλιο για θετική εισήγηση στο θέμα μας. Αντε να δούμε.

Τί τραβάω, τώρα που το σκέφτομαι. Στις μέρες μου να γεννήσω και τρέχω στους δικηγόρους και στα συμβούλια για να βρώ το δίκιο μου. Τώρα όμως, τέρμα. Είπα, 3 μέρες δεν θα ξαναασχοληθώ μαζί τους. Παρά μονο με την προετοιμασία για τον ερχομό του μωρού. Και φυσικά να περάσω όσο περισσότερες ώρες μπορώ με τα ζουζούνια μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαρά2 να σου ζήσει το κουκλί σου!!! Να είναι πάντα γερός και καλότυχος και να τον δείτε όπως πραγματικά επιθυμείτε!!!!!

Harap ήρθε η ώρα... με το καλό να υποδεχτείς και το τρίτο σου παιδάκι... Με το καλό!!!! Άφησε όλα τα υπόλοιπα στην άκρη... και ασχολήσου μόνο με τα παιδάκια σου!!!

Καλοκαιρινές μανουλίτσες με το καλό σας εύχομαι!!!!!

Φιλιά πολλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xanthippi το είπα και το έκανα. Σήμερα δεν ασχολήθηκα καθόλου με το επίμαχο θέμα. Είχα άλλωστε να τελειώσω τις τελευταίες λεπτομέρειες για την Δευτέρα, να βάλω κανένα πλυντήριο, αύριο έχω σίδερο και μετά ξεκούραση και παιχνίδι με τα παιδιά. Αχ, πόσο θα μου λείψουν. Στη σκέψη και μόνο κλαίω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΑΡΑ2 έγραψε:

Ο ΝΙΚΟΛΑΚΗΣ ΜΟΥ!!!!!!Ο ΕΡΩΤΑΣ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!! L-20100624.jpg

ΑΧΧΟΥΥΥ ΤΙ ΚΟΥΚΛΙΙΙ!!

Εύχομαι η κάθε μέρα που θα ξημερώνει για το παιδάκι σας να είναι γεμάτη χαρά και ευτυχία.ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιιιι τώρα τον είδα τον μπέμπη! Τι όμορφος που είναι Χαράαα! Εκπέμπει... γαλήνη :) Πάντα καλά να είναι και αυτό και εσείς για να το χαίρεστε :kiss:

harap με το καλό να... τριτώσει η παρέα των μπουμπουκιών :cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΑΣ ΛΟΓΙΑ!!!!!!!!!!!

ΕΙΜΑΙ ΕΝΑ ΠΤΩΜΑ.........ΠΟΛΥ ΚΟΥΡΑΣΗ ΤΟ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ ΤΗΣ ΜΑΝΟΥΛΑΣ!!!!!!!!!!

ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΑ ΜΩΡΑΚΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσάκια καλημέρα! χάθηκα λόγω μετακόμισης δεν είχαμε ίντερνετ

γέννησα στις 18 τελικά με πρόκληση, είχε σφηνώσει κιόλας η μπουμπού και μας παίδεψε λίγο, αλλά τελικά ήταν φυσιολογικός τοκετός και ανάρρωσα γρήγορα...τώρα είμαστε σπίτι και μας έχει επί ποδός, δεν κλείνω μάτι όλη νύψτα!

αύριο φεύγει κι ο μπαμπάς μας και θα μείνουμε μοναχούλες 2 μήνες :(

τα φιλιά μου σε όλες, καλό υπόλοιπο για όσες περιμένουν και καλώς δεχτήκατε τα μωράκια σας οι φρέσκιες μαμάδες!

xxxxx

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kinkajoujou !!!

Που εισαι εσυ? μου έλειψες! Γέννησες!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Να σου ζήσει το αστεράκι σου! Γερό καλότυχο να ειναι!!!

Ξενυχτι ακούω μανούλες! Θελω κι εγώ να ξενυχτήσω!!!

Την αγάπη μας έχετε! Καλό τρέξιμο! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Δε γνωρίζω ακριβώς τον λόγο, δε ξέρω να στο εξηγήσω αλλά στην εξωσωματική δεν είναι ασυνήθεις οι εξωμητριες κυήσεις.  Κουλό έτσι; Κι όμως.... 
    • Γειά σου κορίτσι μου! Καλώς ήρθες! Εδώ όλες έχουμε περάσει παρόμοιες καταστάσεις και σε καταλαβαίνουμε. Λυπαμαι για τις αποτυχιες... οι βιοχημικες είναι συνηθισμένες, δυστυχώς. Και εξωμητριες ακους ολο και πιο συχνα... Αλλα, να σε ρωτήσω, πώς σου προεκυψε εξωμητρια από εξωσωματικη; Η εξωσωματικη παρακάμπτει τις σαλπιγγες και απ αυτή την άποψη θεωρείται πιο ασφαλής, αφου η ετ γινεται απευθειας στη μητρα.  Σ αυτό που ρωτάς, να κάνεις όπως αισθάνεσαι. Αν δεν είσαι έτοιμη για νέα διέγερση, να προσπαθήσετε μόνοι σας. Σας δινει το οκ ο γιατρος; Η καλή ψυχολογία έχει μεγάλη σημασία στην εξωσωματικη, να μην πιεστεις, αν αισθάνεσαι κουρασμένη. Ύστερα είναι και το οικονομικό, που είναι υπολογίσιμο κόστος. Η ηλικία σου ποια ειναι;  Από την άλλη, σκέψου ότι τα κέντρα κλείνουν κάποια στιγμή τον Αυγουστο. Δηλαδή αν πατε τον Ιούνιο μονοι σας και δεν προκυψει, οριακά προλαβαίνετε τον Ιούλιο, αναλόγως και τις ημερομηνίες της περιόδου σου. Ζύγισε τα όλα αυτά. Πάντως ο ένας ή οι δύο μήνες δεν κάνουν την διαφορά. Εμεις εδω ειμαστε, όπου μπορούμε να βοηθήσουμε. Καλή επιτυχία.
    • @ditaki μωρε και γω εχω ενέργεια και εννοειταο δε με πήραν τα χρονια. Εσυ ομως εισαι ηδη εγκυος. Και η ολη διαδικασία της συλληψης εχει ενα αγχος. Απλα αλλο να εισαι πχ 32 και να προσπαθείς για 3ο και αλλο 36. Προσωπικά δεν εχω σκοπο να κανω ελευθερα πχ εφορου ζωης και όποτε ερθει. Αν ήμουν 32 πχ θα ελεγα οτι εχω μια 3τια ανετα μπροστα μου. Αντιθετως αν ειχα μονο ενα παιδι ναι θα προσπαθουσα οσο με επαιρνε. Και στα 40 μου ακομα. Και στα 40 φευγα. Αν ολα πήγαιναν καλα τωρα θα ειχα ηδη ενα ακομα μωρο. Αλλα τωρα δεδομενων των συνθηκων εχω ενα χρονο διάγραμμα. Αν ερθει μέχρι τότε καλως. Αν οχι παλι καλως.
    • @Elenaki12 λογικο ρε αγαπη να σπαζεσαι. Εμείς δουλευουμε βαρδιες κ μερικες φορες πεφτει να φευγει ο ενας για δουλειά πριν να γυρισει ο αλλος. Αστα. Με το καλο ο γαμος σας! Να σας πανε ολα τελεια!
    • Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια ! Δεν εύχομαι τίποτα άλλο από εκείνη τη μετά, να είμαστε καλά κ να έρθουν όλα όπως τα ονειρευόμαστε ! Με προτεραιότητα το μωράκι μας .. δυστυχώς το είδος της δουλειάς μου δεν μου επιτρέπει τέτοιες κινήσεις εύκολα, αλλά δεν ήθελα να χάσω κ αυτόν τον μήνα χωρίς λόγο! Κάνω τόσες θυσίες(καλή διατροφή, τεστ, συχνες επαφεσ Ακόμα κ πτώμα ) να το χάσω μόνο κ μόνο για τη δουλειά ;!;! Αν είναι να χαθεί ο μήνας να χαθεί από άλλες αιτίες όχι μόνο γιατί έχουμε κωλοδουλεια… συγγνώμη για αυτά που λέω αλλά με είχε πιάσει το παράπονο όταν είδα την κατακόκκινη γραμμή το μεσημέρι στο τεστ ωορρηξίας που πάλι έτυχε σε μέρα που δούλευα ..
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...