Μετάβαση σε περιεχόμενο

μπομπονιερες απο αλουμινιο


atzelina

Recommended Posts

Καλησπερα σας

Θα ηθελα να σας ρωτησω αν ξερετε που μπορω να βρω φυλλα αλουμινιου.Θελω να φτιαξω τις μπομπονιερες για τη βαφτιση της μπεμπασ μου απο αλουμινιο.Θα ειναι σαν κρεμαστο γουρι μεγαλο.Ξερει καποια να μου πει απο που μπορω να το προμηθευτω,τι εργαλεια χρειαζονται και λιγο την διαδικασια.Ειμαι νηπιαγωγος και πιανει πολυ το χερι μου και εχω σκεφτει ατελειωτα πραγματα για τη βαφτιση μας.Αν χρειαστει καποια βοηθεια,θα χαρω πολυ να την εξυπηρετησω. Ευχαριστω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Atzelina μου με το καλο η βαπτιση σας!!

κ εγω ολα μονη μου τα εφτιαξα...μπραβο σου κ χαρα στο κουραγιο σου κ σενα!! χι χι χι

λοιπον φυλλα αλουμινιου δεν ξερω που μενεις αλλα εαν εισαι αθηνα κανε μια βολτα απο τα art n hobby εχουν πολλα εκει κ απ οτι ξερω τα συγκεκριμενα φυλλα κοβονται κ με ψαλιδι αλλα προσοχη κανουν ευκολα σημαδια.Επισης κανε μια αναζητηση κ στο ιντερνετ σιγουρα θα σου βγαλει κ καποια αλλα καταστηματα που θα πουλανε κ ισως να μπορεις να τα παραγγειλεις κιολας να μην σε φανε οι δρομοι!!

καλες κ πολλες δημιουργιες!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...