Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΦΟΡΜΗ ΤΟ ΓΚΡΟΥΠ ''I HATE CHILDREN''


zouzou21

Recommended Posts

Καλημέρα,

Μολίς το διάβασα ανατρίχιασα, τέτοιο γκρούπ είναι απαράδεχτο !!

Ποιός μπορεί στα αλήθεια να μισήσει παιδάκια.

Εγώ πάντως δεν βάζω φωτογραφίες απο τα παιδάκια μου , ο κόσμος τα έχει παίξει. Σε τι κοινωνία ζούμε !!!!! :angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοιτσια μου καλημερα...τυχαια επεσε το ματι μου εδω...τι ειναι αυτο το απαραδεκτο που διαβαζω σαν τιτλο? θα μου πει καποιος τι λεει? γιατι δεν εχω facebook και δεν ξερω πως λειτουργει? ευχαριστω για τον χρονο σας..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα συμφωνήσω με την Λένα, τα φόρουμς είναι ανοιχτά προς όλους, όλοι μπορούν να έχουν πρόσβαση σε αυτά ακόμη και στις φωτό, επομένως ο καθένας πριν αποφασίσει να βάλει φωτό σε φόρουμ θα πρέπει να το σκεφτεί καλύτερα......όσο για το fb υπάρχει και η επιλογή οι πληροφορίες του καθένα να μην είναι ορατές σε όλους, αλλά σε ορισμένους!

η σεγκεκριμένη σελίδα έχει έδρα το Λονδίνο, αν είναι αλήθεια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε κοριτσια να ρωτησω κατι;

τι ακριβως σας κανει εντυπωση;δεν καταλαβαινω.πρωτη φορα τα ακουτε αυτα;η δεν ξερετε οτι στο fb γινεται χαμος;και στην τελικη δικαιωμα του δεν ειναι να μισει τα παιδια;

εγω προσωπικα δεν εχω fb και παντα αναρωτιομουν γιατι καποιος να ασχολειται τοσο πολυ με αυτο.δεν μπορει ολοι να βγαζουν φατσα φορα τη ζωη τους, να μπορει να τη δει ο καθενας και οταν ενας ασχετος κανει κατι που εμας δεν μας αρεσει να τον καταδικαζουμε.

και σκεφτειτε οτι οσο ειναι αυτος μεσα στο fb και τον βλεπουν αλλοι αλλο τοσο ειστε και εσεις και το κοιτατε.και σε λιγο καιρο θα το κοιτανε και τα παιδια μας.

αφηστε τον λοιπον τον κυριο αυτον να μισει τα παιδια,κλειστε το fb και αγαπειστε τα δικα σας απο κοντα που ειμαι σιγουρη οτι το κανετε και μην αγχωνεστε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...