Μετάβαση σε περιεχόμενο

κσι εγω ετσι ειμαι


Recommended Posts

ασε και εγω ετσι ειμαι κοπελα μου το σκεπτομαι συνεχεια δεν κανω τιποτα αλλο και τωρα βλεπω οτι 14 θα εχω περιοδο εχω πονους.... αλλα ελπιζω να ειμαι που δεν ειμαι αλλα ελπιζω ε αλλα και να μην ειμαι σιγα θα μου ερθει και εμενα τι στο καλο αμαν πια....... :(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia kalimera telika mou eirthe i akatanomasti kai eimai skata para polu kai i plaka einai oti mou irthan noritera perimena 14 kai mou eirthan 11 maiou euxomai se ales na mas poun euxarista apo oti ego....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου το ξερω πως ειναι μ@#@$%κια να σας λεω μην απογοητευεσται ολα θα ερθπυν στην ωρα τους και καντε υπομονη...αν ειχα την δυνατοτητα να εσβηνα για παντα μια λεξη απο το ελληνικο λεξιλογιο αυτη θα ηταν η λεξη υπομονη...την σιχαινομαι την εχω ακουσει απειρες φορες...αλλα δεν γινεται αλλιως...

dreamgirl μην απογοητευεσε θα περασει και αυτο και τον επομενο μηνα θα εισαι πιο δυνατη και ετοιμη να φιλοξενησεις το θαυματακι σου στην κοιλιτσα σου...μην το βαζεις κατω ομως ναι????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...