Μετάβαση σε περιεχόμενο

Νεα αγχωμενη......


Recommended Posts

καλημερα κοριτσια χαρηκα που μπηκα στην παρεα σας.εχω απο τον ιανουαριο που προσπαθω για νινι αλλα τιποτα.η γυναικολογος μου βρηκε αρκετες κυστουλες αλλα δεν μου ειπε τιποτα.μουπε απλα οτι μπορει να ειναι και πολυκυστικες αλλα οι περισσοτερες εχουν.απο την αλλη ο συζηγος δεν ειχε και το καλυτερο σπερμα αλλα μπορει!!!!! αυτο εχει σημασια. :cheer: το θεμα ειναι οτι εγω αχγωνομαι το θελω πολυ και ζητησα απο τη γιατρο μου τα χαπια serpafar μου τα εδωσε απλα μουπε στα δινω αλλα δεν ξερουμε αν εχεις καποιο προβλημα μπορει και οχι απλα αυτα βοηθανε.παρολα αυτα εγω τα πηρα.εχω αγχωθει και τα κανω σαλατα :laugh: .εχω ακουσει ομως πολλεσ κακες παρενεργειες.τι γνωριζεται σχετικα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kALHMERA!!!KALWS HR8ES STH PAREA MAS.MH STENAXWRIESAI,EMEIS PROSPA8OYME GIA MWRAKI KONTA DYO XRONIA,SE EMAS TO PROBLHMA EINAI TO SPERMA ALLA TWRA POY KANAME KYRSOKHLH EPEMBASH ,ELPIZOYME GIA TO 8AYMA.GNWMH MOY EINAI NA MH PERNEIS TA XAPIA PRIN SE ENHMERWSEI AKRIBWS GIA TO TI SYMBAINEI ,O GIATROS SOY.MHN AGXWNESAI DYSTYXWS EINAI DYSKOLO TO KSERW APO PRWTO XERI AYTO....ALLA EXW KATALABEI OTI DE BOH8A POY8ENA.

PARE , ME TO KALO PALI AYRIO ,TO GIATRO SOY KAI RWTA TON NA SOY PEI AKRIBWS TI SYMBAINEI KAI POIA AGWGH EINAI KALYTERH GIA ESENA.FILAKIA POLLA KAI GRHGORA ME ENA MWRAKI!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera! egw prosfata ksekinisa ta serpafar alla akoma den exw kala apotelesmata.. exw ki egw polukustikes pou dimiourgoun kaki worriksia. omws emeis prospathoume 1,5 xrono twra kai exoume kanei polles eksetaseis mexri na mou dwsoun autin tin therapeia..nomizw oti etsi prepei na ginei se auti ti fasi kai me sas... giati mporei esu me ta serpafar na eisai ok alla xwris kalo sperma tsampa kopos... diladi an den ta gnwrizete ola den tha mporesete na breite tin katallili therapeia.. kathe zeugari einai monadiko , ara thelei psaksimo.. euxomai par'olo auta na eiste tuxeroi kai na ta kataferete twra prin oli auti tin psuxofthora diadikasia tvn eksetasewn...

oso gia ta xapia, emena me exoun riksei ligaki psuxologika (ti eirwnia..i agwgi se mia gunaika pou idi niwrthei asxima pou den porei na sullabei na einai xapia pou fernoun katathlipsi!!! telospantwn)

mporei omws na min to pathainoun oles.. filia, kali tuxi

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KORITSIA EMENA O KYKLOS MOY EINAI 25-26HMERES KAI SPANIA 28!!ADIA8ETHSA STIS 12-04 ARA SHMERA EIMAI STHN 27...PRIN PENTE MERES EIXA PONOYS PERIODOY,TWRA POY MILAME EXW MIA MIKRH ENOXLHSH ALLA OXI KATI SHMANTIKO.NIW8W KATI PERIERGO XAMHLA ENA FOYSKWMA MAKARI NA MH MOY ER8EI!!!ALLA 2 XRONIA TWRA EXW KA8E MHNA MONO ..APOGOHTEYSH.

PRIN APO 5 MERES STH DOYLEIA MOY HRUE NA PESW KATW MALLON EINAI KRYWMA...8ELW TOOOOOOOOOOOOOOOOSOOOOOOOOOOOOOO POLY NA MH MOY ER8EI.FOBAMAI LIGO GIA AYTO TO PERIERGO FOYSKWMA POY NIW8W ,EPISHS AN HMOYN EGKYOS DE UA MOY PONAGE TO STH8OS?EMENA KA8E FORA POY EINAI NA ADIA8ETHSW PONAEI ALLA TWRA OXI..KA8OLOY.;H EXW AKOYSEI OTI SYPTWMA EINAI KAI TO OTI H GYNAIKA EIXEI NEYRA PERA APO PRISMENO STH8OS...EGW DE TA EXW...MH SOY PW EIMAI PIO HREMH...

MAKARI GIA OLES MAS ...NA MHS MAS ER8EI H AKATANOMASTH ALLA META APO 9 MHNES ENA MWRAKI!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

egw eixa adiathetisi 9/4 diladi simera 30 meres.. 30 meres kiklo!

tis teleytaies 10 meres fagoura sto stithos k ligo anakatosoura,,, dn thelw na ta pisteuo ta simptomata giati kegw palitha apogoiteuto k tha klaiw.........edw k 8 mines auto pathainw... xtes k simera paxyreusta aosma axroma ygra, k egw to thelw toooosooo poly tha edina ta panta... makari makari makari filakia kali epitixia se oles

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

TETOYLINA MHN APOGOHTEYESAI AKOMH....!!!!!!!!!!!!!!SOY EYXOMAI OLOPSYXA NA MHN EINAI AIMA !!!8ELW NA EIMASTE OLES EGKYOYLES!!!TO KAFE AIMA DE SHMAINEI OTI DE MPOREI NA YPARKSEI EGKYMOSUNH...

KAI EMENA EXAKOLOY8EI AYTO TO PONAKI MIA ARISTERA MIA DEKSIA STIS WO8HKES...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

TETOYLINA EYXARISTW.AYTO TO KALOKAIRI NA EINAI TO TYXERO MAS!!!!!EGW GIA NA KSEXASTW OSO XAZO KAI AN AKOYGETAII PHGA KAI GRAFTHKA AGGLIKA NA TA TELEIWSW KAI EDWSA XTES EXETASEIS KAI FANTASOY POSO KOLLHMENH EIMAI POY ANTI NA EXW TO MYALO EKEI KSEFTOMOYN SE POIA HMERA KYKLO EIMAI K.T.L.!!!!!!AYTH H XRONIA HTAN DYSKOLH GIA EMENA ALLA WS TWRA OLA EINAI KALYTERA ...TA KALYTERA SE OLES MAS GIATI EIMASTE GYNAIKES KAI TO AXIZOYME!!!!!!!!!!!!!!!!!!

TETOYLINA ESEIS EXETE KAPOIO "PROBLHMA"?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχω πολυκιστικες ωοθηκες μου εχει δώσει κάποια φαρμακα..κ μου είπε οτι μετά τον ιούνιο να ψαχτούμε περαιτέρω... αλλα τελος τα φάρμακα αυτό το μήνα... οτι κάνω μόνη μου θα χαλαρώσω κ απ σεπτεβριο βλεπουμε εσεισ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

EMEIS...O ANTRAS MOY EIXEI KYRSOKHLH KAI MALISTA OI EXETASEIS EDEIKSAN OTI HTAN H PIO XALIA,ENA SPERMODIAGRAMMA XALIA!!KANAME OMWS PRIN LIGO KAIRO EPEMBASH KAI TWRA PERIMENOYME TOYLAXISTON ENA 6MHNO GIA NA BGEI KAINOYRGIO..

EPISEIS GIA ENA MEGALO XRONIKO DIASTHMA EPREPE NA STAMATHSOYME TIS PROSPA8EIES LOGW KONDYLWMATWN ,MOY ELEGAN NA KANW LOOP EPEMBASH KAI NA KOPSW 5 XILIOSTA APO TO TRAXHLO KAI DEN EKANA TIPOTA PHGA SE ALLO GIATRO KAI TELIKA 8ERAPEYTHKE MONO TOY!!!!BASIKA PRYXOF8ORO OLO AYTO,,,,,,

TWRA 8A PAW GIA EPANEXETASEI SEPTEMBRH...ALLA 8ELW NA KSEFTOMAI 8ETIKOTATA..GIATI TO MYALO MAS PAIZEI POLY SHMANTIKO ROLO STH ZWH MAS,,,,AYTO MAS PAEI MPROSTA KAI MAS 8ERAPEUEI KAI OLAS...

O 8EOYLHS MAZI MAS ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο θεοσ μαζι μας κ γρηγορα τα ευχάριστα κ μολις έρθουν θα τα ξεχάσεις όλα αυτα!!!! θα ανταμειφθεις κατάλληλα..!! υπομονή κ κουράγιο λοιπον. ποσο ετων είσαι εγω 29

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!! Προσπαθήστε να έχετε όσο μπορείτε καλή ψυχολογία. Εγω έχω πολυκυστικές και προσπαθούσα 7 μήνες χωρίς αποτέλεσμα (περίοδος κάθε 2 μήνες, άντε να βρεις άκρη κ χάλια ωορρηξίες κ από άγχος φουλ).. Το θέλαμε τόσο πολύ!!!! Στο 7μηνο ο γιατρό μου έδωσε ωορρικτικα-serpafar κ προγεστερόνη (UTROGESTAN) και σε 4 μήνες (σύνολο 11 μήνες) (με παρακολούθηση της ωορρηξίας μου υπερηχογραφικά) κ μάλλον όταν σταμάτησα να το σκέφτομαι τόσο έντονα (μάλιστα εκείνη την φορά δεν πήγα καν για τον υπέρηχο) τελικά ήρθε το νεραιδακι μου! Η μοναδική παρενέργεια από τα φάρμακα είναι ότι είχα πάρει στο άσχετο 7 κιλά, αλλά χαλάλι, δεν με ένοιαξε καθόλου. Να μην απογοητεύεστε γιατί κ κανένα πρόβλημα να μην υπάρχει όταν ηθελημένα προσπαθεί ένα ζευγάρι για παιδάκι ο μέσος όρος για να επιτύχουν είναι 1 χρόνος Σας εύχομαι μέσα από την καρδιά μου χρόνου τέτοια ημέρα να γιορτάζεται γιατί θα είστε σίγουρα υπέροχες μανούλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ENTAXEI APLA EPEIDH HTAN OPWS SOY EIPA MIA DYSKOLH XRONIA AYTH KAI YPARXEI KAI PROBLHMA STO SPERMA ME EXEI KANEI NA NIW8W OTI TO 8ELW PRAGMATIKA ..

,MAKARI NA GINEI ...DE PISTEYW OTI YPARXEI PIO OMORFH SKEPSH APO AYTH POY KANW TWRA....NA APOKTHSOYME MWRAKI..

EXOYME KSEFTEI KAI TH PERIPTWSH THS EXOSWMATIKHS APO TOY XRONOY AN DE GINEI KATI FYSIOLOGIKA KAI FOBAMAI ....ALLA 8A DOYME MEXRI TOTE....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...