Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τι συμβαινει αραγε????


Recommended Posts

ΛΟΙΠΟΝ...ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!!ΑΠΟ ΠΟΥ ΝΑ ΑΡΧΙΣΩ?????ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ

ΑΠΟ ΤΑ ΜΕΣΑ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ...Ο ΚΥΚΛΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΠΕΡΙΕΡΓΟΣ ΑΛΛΑ ΜΕ

ΚΑΤΙ ΥΠΟΛΟΓΙΣΜΟΥΣ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΒΡΗΚΑ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΕ 38 ΗΜΕΡΕΣ..ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ ΚΑΤΑ Η 12 ΤΟΥ ΜΗΝΟΣ....ΕΧΩ ΑΠΟ ΕΧΘΕΣ ΛΙΓΑ ΚΑΦΕ..

ΟΤΑΝ ΠΑΩ ΤΟΥΑΛΕΤΑ..ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΕΡΑ ΕΙΧΕ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΑΙΜΑ...... ΝΑ ΜΟΥ ΕΡΘΕΙ ΝΩΡΙΤΕΡΑ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ..ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ....ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΤΑ ΚΑΦΕ???ΤΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ELENA23 KAI ΕΓΩ ΕΧΩ ΚΥΚΛΟ ΚΟΥΛΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΕΙΧΑ ΜΙΚΡΕΣ ΣΤΑΓΟΝΕΣ ΚΑΦΕ.ΕΛΕΓΑ ΤΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ? ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΣΗΜΕΡΑ ΜΟΥ ΕΙΡΘΕ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΕΣ ΜΕΡΕΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΣΟΥ ΕΡΘΕΙ ΚΑΝΕ ΕΝΑ ΤΕΣΤ. ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΚΑΙ ΕΓΚΥΜΩΣΥΝΗ ΜΕ ΣΥΜΠΤΩΜΑ ΚΑΦΕ ΥΓΡΑ. ΑΝΤΕ ΜΑΚΑΡΙ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

...και στις 2 μου εγκυμοσύνες 2-3 μέρες πριν την αναμενόμενη περίοδο είχα καφέ υγρα σε μικρή ποσότητα. (το σερβιετακι ηταν αρκετο κ εν χρειαζόμουν σερβιετα κανονική). Κάνε μια εξέταση χοριακής! Θα δείξει!

Μακάρι να είναι εγκυμοσύνη! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ...ΛΕΩ ΑΥΡΙΟ ΑΝ ΔΩ ΟΙ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙ ΝΑ ΠΑΩ

ΓΙΑ ΜΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ....ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΘΑ ΜΟΥ ΦΥΓΕΙ Η ΑΓΩΝΙΑ...

ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΚΑΡΙ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΟΥ.....Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΘΕΛΩ ΠΟΛΥ....ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΑΝ

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ....ΔΕΝ ΠΤΟΟΥΜΑΣΤΕ....ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ...ΚΑΙ ΣΕΝΑ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΟΤΙ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΙ ΕΓΩ....ΤΗ ΤΡΙΤΗ ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΕΙΔΕ ΤΟ ΩΑΡΙΟ ΜΟΥ 20ΧΙΛ, ΕΚΑΝΑ MIA PREGNYL ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΕΙΧΑΜΕ ΕΠΑΦΕΣ ΣΤΙΣ 24 ΚΑΙ ΣΤΙΣ 36 ΩΡΕΣ....ΑΠΟ ΧΘΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΕΧΕΙ ΠΡΗΣΤΕΙ Η ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ...ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΠΡΙΝ ΠΕΣΩ ΓΙΑ ΥΠΝΟ ΕΙΧΑ 2ΚΑΦΕ ΚΗΛΙΔΕΣ ΣΤΟ ΕΣΩΡΟΥΧΟ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΕΒΓΑΛΑ ΚΑΤΙ ΣΑΝ ΒΛΕΝΝΑ ΔΙΑΦΑΝΗ ΜΕ ΛΙΓΟ ΚΑΦΕ ΜΕΣΑ!

ΞΕΡΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟ ΑΥΤΟ;;ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΣΤΙΣ ΠΡΩΤΕΣ ΜΕΡΕΣ;;...

ΕΠΙΣΗΣ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΠΟΝΑΩ ΟΠΩΣ ΟΤΑΝ ΕΙΜΑΙ ΑΔΕΙΑΘΕΤΗ...ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ;

ΟΠΟΙΑ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΑΣ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙ ΤΑ ΦΩΤΑ ΤΗΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑ ΣΕΝΑ....ΠΑΝΤΩΣ ΕΓΩ ΠΗΓΑ ΚΑΙ ΕΚΑΝΑ ΜΙΑ Β ΧΟΡΙΑΚΗ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ...ΩΣΤΟΣΟ ΤΑ ΚΑΦΕ ΥΓΡΑ ΣΥΝΕΧΙΖΟΝΤΑΙ...ΔΕΝ ΞΕΡΩ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ...ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΣΥΜΒΕΙ ΕΜΕΝΑ Η ΒΛΕΝΑ ΠΟΥ ΕΙΔΕΣ ΕΙΝΑΙ ΜΑΛΛΩΝ ΟΩΡΗΞΙΑ ΤΑ ΚΑΦΕ ΥΓΡΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΠΗΡΕΣ ΤΗΛ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΟΝΟΣ ΠΟΥ ΘΑ ΣΟΥ ΛΥΣΗ ΤΙΣ ΑΠΟΡΙΕΣ ΣΟΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια,,μου εχει τυχει αρκετες φορες να εχω καφε υγρα και μερα τπτ και μετα κανονικη περιοδο..αυτο το παθαινω αμα εχει "κρυωσει" η κοιλα μου,,τις πρωτες μερες δεν ερχεται το αιμα κανονικα μονο ετσι κατι καφε μετα μπορει και τπτ και μετα εχω κανονικη περιοδο και ετσι οταν το παθαινω ξερω οτι σιγουρα εχω κρυωσει και θα μου ερθει αργοτερα κανονικα!Τωρα ελπιζω να βοηθησα καθολου...δεν ειναι και σιγουρο οτι αυτο ειναι αλλα σε εμενα παντα ετσι συμβαινει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια,,μου εχει τυχει αρκετες φορες να εχω καφε υγρα και μερα τπτ και μετα κανονικη περιοδο..αυτο το παθαινω αμα εχει "κρυωσει" η κοιλα μου,,τις πρωτες μερες δεν ερχεται το αιμα κανονικα μονο ετσι κατι καφε μετα μπορει και τπτ και μετα εχω κανονικη περιοδο και ετσι οταν το παθαινω ξερω οτι σιγουρα εχω κρυωσει και θα μου ερθει αργοτερα κανονικα!Τωρα ελπιζω να βοηθησα καθολου...δεν ειναι και σιγουρο οτι αυτο ειναι αλλα σε εμενα παντα ετσι συμβαινει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελενα 23 σε συμβουλευω να πας στον γυναικολογο σου για υπερηχο γιατι οτι και να ναι εκεινος θα δει και ξερει να σου πει.εγω ειχα καφε τον περασμενο σεπτεμβριο και τελικα ειχα πολυποδα στη μητρα οπου και εκανα αφαιρεση αυτου τον νοεμβριο.καθε περιπτωση ειναι εντελως διαφορετικη και σου ευχομαι να σου ερθουν ολα οπως επιθυμεις!!φιλακια!!

Κισκα μου να σου ζησει ο γιος σου!!!!ποσο καιρο προσπαθεις για το δευτερο?εγω για το πρωτο ξεκινησα και σημερα 19 του μηνα ΔΕΝ περιμενω...απο θερμοκρασια στο πρωτο σου πως ησουν?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΗ ΤΟ ΑΓΟΡΑΚΙ ΣΟΥ!ΜΗΠΩΣ ΛΕΩ ΜΗΠΩΣ ΤΑ ΚΑΦΕ ΥΓΡΑ ΟΙ ΠΟΝΟΙ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΑΙΜΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΒΟΛΗ?ΕΧΕΙΣ ΡΩΤΗΣΗ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ?ΤΑ ΙΔΙΑ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΑΠΟΒΟΛΗ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου βαλια!!οχι με εξωσωματικη, ξεκινησα απο τις 17 απριλιου και σημερα ΔΕΝ περιμενω..το ευχομαι να μη με θυμηθει χι χι!!! εσυ εχεις παιδακι?προσπαθεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια ο γυναικολόγος μου εχει πει οτι σε μερικές γυναικες όταν γίνεται η σύλληψη εχουν ελαχιστο αιματακι κι είναι φυσιολογικό.ρωτα όμως το δικο σου γυναικολογο και κανε ενα υπερηχο.ευχομαι να ειναι προμηνυμα εγκυμοσύνης πριν τη καθυστερηση μεσα απο την καρδιά μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ποπο βρε κοριτσια τι να πω??Ολες μας εχουμε διαφορετικη εμπειρια με το καφε..για αυτο μου αρεσει αυτο το site γιατι διαβαζω ενα σωρο πραγματα που δεν ειχα ιδεα..παντος εμενα δεν εχει σχεση με αποβολη η κατι τετοιο και το ξερω αυτο γιατι οσες φορες το εχω παθει δεν ημουνα σε περιοδο που εκανα προσπαθεια,το παθαινω ειδικα το καλοκαιρι που παω για μπανιο στη θαλασσα και για καποια χρονια που δουλευα σε ξενοδοχειο και ηταν η δουλεια μου να ειμαι αρκετες ωρες της ημερας μεσα στο νερο το παθαινα αυτο συχνα.Τωρα οσο αναφορα την θερμοκρασια δεν εχω ιδεα..πρωτη φορα το διαβασα εδω πριν μερικες μερες..οταν εμεινα εγγυος στο πρωτο δεν ειχα κανενα συμπτομα εκτος απο την καθηστεριση και επισεις αρχισαν να με ενοχλουν οι μυρωδιες..μετα αρχισανε ολα τα ασχημα με εμετους και τετοια αλλα πιο πριν τπτ..εγω ΔΕΝ περιμενω στις 24/05 εχω αρκετο καιρο...ακομα οποτε περιμενω με αγωνια!

kO28p3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...