Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ουφ τελικά είμαι έγκυος ??


Recommended Posts

καλησπερα θα θελα πολυ την γνωμη σας τελευταια επαφη 27/3/2010 κυκλος 28 ημερων μετα απο ενα τεστ που εκανα σπιτι 5 μερες πρην αδιαθετισω βγηκε αρνητικο στης 16 απριλιου μου ηρθε κανονικα η περιοδος αφου καθαρισα μετα απο 2 μερες εκανα ακομα ενα τεστ και αυτο αρνητικο κανω αλλα δυο μεσα στον απριλιο και αυτα αρνητικα .... αρχες του μαιου αποφασιζω να κανω και μια χωριακη και βγηκε λεει αρνητικη με >2.0 μοναδες βρε κοριτσια κανονικα δεν θα εδειχνε η χωριακη ενα θετικο αποτελεσμα ουφ εγω νιωθω ακομα πως ειμαι εγκυος μετα απο 4 τεστ ουρων και με μια χωριακη λετε να ειμαι εγκυος και να βγηκε λαθος η χωριακη???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα έχω ψάξει ότι υπάρχει περίπτωσή να έχεις περίοδο και να είσαι έγκυος και δεν ξέρω τι να πω άπλα νιώθω πολύ πρήξιμο στο στήθος μου λίγα πονάκια ποτέ δεξιά ποτέ αριστερά λίγο συχνοουρία που έκανα εξετάσεις και δεν έχω ουρολοίμωξη και πολύ έντονη όσφρηση και λέω μήπως βγήκαν τα τεστ λάθος ουφ θέλω πολύ ένα μωράκι .......... :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφού το θέλεις τόσο πολύ ο Θεούλης θα σου το στείλει σύντομα

κοριτσάκι μου,θα δεις...

Όσον αφορά τα τεστ υπάρχει πιθανότητα να βγήκαν λάθος,

αλλα η χοριακή όχι Ευάκι μου..Μην απογοητεύεσαι όμως,

δεν είσαι τώρα,μπορεί να είσαι τον επόμενο μήνα!

Συνέχισε τις προσπάθειες χωρίς να το σκέφτεσαι τόσο έντονα

κ όλα θα πάνε κατ ευχήν.. ;)

Φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Euakii έγραψε:

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ τιμή χωριακης >2.0 λέει αρνητική δεν θα πρεπε να ήταν 0?? με εχει φαει το άγχος αλήθειά σου λεω

Δε γνωρίζω καθόλου απο τιμές χωριακής κοριτσάκι μου,

εγώ όταν έμεινα έγκυος είχα κάνει το predictor,βγήκε αχνό θετικό

κ πήγα αμέσως στο γιατρό μου οπου κ διαπιστώσαμε οτι ήμουν τότε 19 ημερών έγκυος! :woohoo:

Ας μας απαντήσει κανένα κορίτσι που να ξέρει καλέέέέ...!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα ευακι...λοιπον η χοριακη απο 5 και πανω θεωρειται θετικη...απο 5 και κατω ειναι αρνητικη....

χωρις να θελω να παρεξηγηθω θεωρω οτι ολα αυτα που περιγραφεις ειναι πιο πολυ συμπτωματα της θεληση σου για ενα μωρακι παρα συμπτωματα εγκυμοσυνης...ηρεμησε,χαλαρωσε και να εισαι σιγουρη οτι θα ερθει και το μωρακι :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τότε δεν είμαι.... σας ευχαριστώ για της απαντήσεις εύχομαι τον επόμενο μήνα δεν το βάζω κάτω είμαι 30 χρ.. θέλω πολύ ένα παιδάκι B)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...