Μετάβαση σε περιεχόμενο

πολυυυυυυυυυ αχνη γραμμη στο self clear


Recommended Posts

εγω κοριτσια κανω το cle@r blue και δεν εχει κανει ποτε λαθος. Εχω μεινει 5 φορες εγκυος και το εχει εντοπίσει και 2 μερες πριν την περιοδο. Αλλα γινονται λαθη. Παρολ αυτα, αν προσεξετε το χαρτακι, λεει ξεκαθαρα οτι τα αποτελεσματα ισχυουν μονο για λιγα λεπτα και ο,τι κι αν δειξει αργοτερα δεν ισχυει. Απο την εμπειρια μου ο,τι λεει στα 3 λεπτα ειναι σωστο. Απο κει και περα εγω το αγνοω...

Την επομενη φορα ευχομαι γυκια μου να ναι η τυχερη σου!!!

as1cF5v0g410030NTkxNTBifDAxNjM3N2J8dHdpbnM.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να ρωτησω κι εγω κατι.....χτες εκανα selfclear και βγηκε καθαρα θετικο, σημερα το πρωι πρωι και αφου πριν ηπια ενα τεραστιο ποτηρι νερο εκανα το τεστ και η γραμμουλα ισα ισα που φαινοταν σχεδον.....

ειμαι στην 25η μερα κυκλου μου και περιμενω περιοδο στις 16/5

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MARAKI10 KALIMERA ! TI TO EI8ELES POULAKI MOU TO NERAKI PRIN TO TEST ????

AREOSES TIN OUSIA KAKOS DEN EPREPE NA PIEIS NERAKI TORA PERIMENE NA DEIS KA8YSTERISH K META KANE MIA XORIAKI SOU EFXOMAI NA EINAI TOSO 8ETIKI OSO K TO PROTO SOU TESTAKI POU ITAN KA8ARA 8ETIKO AN K PISTEVO OTI EISAI EFOSON K META TO NERO ITAN PALI 8ETIKO SOU EFXOMAI KALA APOTELESMATA K NA MAS EXEIS EFXARISTA NEAKIA !!!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα μου ντε?

και τωρα ειμαι σε αναμμενα καρβουνα.....

για να κανω το συμβατικο τεστ του φαρμακειου ειναι πολυ νωρις.....να ξανακανω selfcare....πανε τα λεφτα .....στα τεστ B):P

μακαρι να ειναι σωστο....παντως το πρωι ισα ισα που φαινοταν.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Maraki10 οι πιθανότητες να είσαι εγκυο΄θλα είναι μεγάλες, αλλά καλύτερα περίμενε μεχρι την πρώτη μερα καθυστερησης, και κανε χοριακή... Καλή επιτυχία!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...