Μετάβαση σε περιεχόμενο

PERIERGO.........


Recommended Posts

giwtaki έγραψε:

halloooooooo

makari na eisai!

alla gt de pas gia xoriaki k aliwnesai me ta test??

tsampa lefta

grigora gia xoriakiiiiiiiiiiiiii

good luck!!!!! :silly: :silly: :silly:

:kiss::kiss::kiss::kiss:

thanks!!!!!!!!

fovamai mhn ponesw!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsaki mou gluko pigaine na kaneis mia xoriaki na ksemperdeueis... ti kathesai k ksodeuesai k kaneis k skotseziko ntous mia nai mia oxi? ane na exoume sigoura apotelesmata k perimenoume apantisi... filakia polla k euxomai mia terastia xoriaki k oxi allo test!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχω λυσηηη...τι θα ελεγες να εκανες μια χωριακη?????εεε????απορω με την αντοχη σου και την υπομονη σου...αληθεια με ποια σειρα βγηκαν???εναλαξ θετικο αρνητικο η μπερδεμενα?ολα την ιδια μερα τα εκανες???αντε κοριτσακι αυριο για μια χωριακη και περιμενουμε τα ευχαριστα γιατι οπως σε κοβω μαλλον εχουμε σπορακι ναιιιιι?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mariakrhth έγραψε:

εχω λυσηηη...τι θα ελεγες να εκανες μια χωριακη?????εεε????απορω με την αντοχη σου και την υπομονη σου...αληθεια με ποια σειρα βγηκαν???εναλαξ θετικο αρνητικο η μπερδεμενα?ολα την ιδια μερα τα εκανες???αντε κοριτσακι αυριο για μια χωριακη και περιμενουμε τα ευχαριστα γιατι οπως σε κοβω μαλλον εχουμε σπορακι ναιιιιι?????

thn prwth mera ekana 3!to prwto thetiko ta alla 2 arntika!!!

meta thn 2h mera...!!!4!!!!!!!!!ta 3 thetika to allo arnitiko!!!!!!!!! :ohmy::ohmy::ohmy:

mperdema...

lete na paw gia xoriakh????????h' na to afhsw ligo akoma!!??????

4 hmeres exw kathisterhsh!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το καλυτερο που εχεις να κανεις ειναι η χοριακη..εγω τα χριστουγεννα δεν ειχα που να παω για χοριακη κ εκανα τεστ.το πρωτο θετικο και μετα τα αλλα 2-3 ειχαν φθινουσα πορεια ωσπου τελικα φαινοταν εντελως αρνητικο κ αδιαθετησα..οταν μπορεσα να κανω χοριακη ηταν καπου 2,3 αν θυμαμαι καλα κ ο γιατρος μου μιλησε για βιοχημικη κυηση..δλδ οτι κατι πηγε να γινει κ τελικα δεν πετυχε..κ αυτο μπορει να το εχουμε παθει πολλες φορες κ να μην το εχουμε παρει ειδηση, απλα να εχουμε λιγες μερες καθυστερηση..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο ΣΤΟΧΟΣ ΣΟΥ ΕΠΙΤΕΥΧΘΕΙ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ΑΠΛΑ Η ΟΡΜΟΝΗ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΗ ΣΕ ΧΑΜΗΛΑ ΕΠΙΠΕΔΑ ΓΙ ΑΥΤΟ ΜΙΑ ΤΗΝ ΠΙΑΝΕΙ ΤΟ ΤΕΣΤ ΚΑΙ ΜΙΑ ΟΧΙ!

ΛΟΙΠΟΝ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!

ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΕΙΝΑΙ Η ΝΑ ΠΑΣ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ Ή ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΧΩΡΙΑΚΗ!!

Α!!!ΓΙΑ ΤΟ ΦΑΒΑΣΑΙ ΜΗ ΠΟΝΕΣΕΙΣ???? ΧΑΧΑΧΧΑ ΕΔΩ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ ΣΕ ΛΙΓΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΚΑΙ ΦΟΒΑΣΑΙ ΕΝΑ

ΤΣΙΜΠΗΜΑΤΑΚΙ!!!

ΑΝΤΕ ΤΡΕΧΑΑΑΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να τρεξεις για χοριακη.τι φοβασαι καλε λιγο αιμα θα σου παρουν και σε λιγες ωριτσες θα εχεις ενα σιγουρο αποτελεσμα.τι δινεις τσαμπα λεφτα και καθεσαι με την απορια!τρεχαααα :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοπέλα μου πήγαινε για χοριακη γιατι τα τεστ δεν τα εμπιστευομαι εγω πιστευο πως είσαι αν παλι φοβασε την βελονα που δεν είναι τιποτα παρε ουροσυλλεκτη και κάνε ένα τεστ κυήσεως σε μικροβιολόγο με τα πρωινά σου ουρά και μετά αν είσαι πήγαινε κατευθείαν στον γιατρό σου και θα σου πει τι θα κάνεις και πες μας και εμάς μην μας κρατάς σε αγωνία σου εύχομαι από καρδίας να είσαι με ένα ζουζούνι :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειμαι σιγουρη πως εισαι εγκυουλα!!!το θετικο ειναι παντα θετικο!!!απλα εγινε αργα η συλληψη και γιαυτο καποια απο τα τεστακια σου δεν επιαναν την ορμονη και δεν εδειξαν θετικο...μην μασας..εισαι εγκυουλαααα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κανε μια χοριακη καλη μου και μη φθειρεσαι άδικα.περασα μια αναλογη περιπτωση αλλά τελικά δεν ήμουν.ο γιατρος μου εξηγησε τοτε τις βιοχημικές κυησεις.σε καμία περίπτωση δε λέω ότι συμβαίνει το ίδιο με σένα απλά μη σπαταλάς το χρόνο σου με τα τεστ.ευχομαι ολοψυχα να είσαι εγκυούλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γρηγορα για χοριακη δεν το συζητω και εγω ετσι φοβιτσιαρα ειμαι...αλλα τη ωρα που πανε να μου παρουν αιμα σκεφτομαι οτι το 1ο το γεννησα με καισαρικη και περασα τοσους πονους και περνω θαρρος...καλη επιτυχια και περιμενουμε νεα!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marinaki_Nik έγραψε:

giwtaki έγραψε:

thanks!!!!!!!!

fovamai mhn ponesw!! :lol::lol:[/quote:2oq41ik4]

ti na poneseis vre??

fovasai tin velona???

ante vre de einai tpt.... de sou exoun parei pote aima??

kai apo tin alli...oi mamades einai dynates+ esy eisai mia apo autes!!!

:kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas!!!!!!!!o giatros mou eipe na perimenw ligo akoma kai meta vlepoume !!!sigkekrimena stis 10 imeres kathisterisis mou leei pane gia xoriakh!!!!!!den kserw giati to eipe.... :blink:

egw omws eskasa kai ekana alla 2 tetsakia!!!!!! :P

mantepste!!!!!!!!!! 1 axno thetiko-1 arnitiko!! :blink::blink:

kappoios pezei me ta neura mou!!!!!!!!! :angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και επειδη σου ειπε ο γιατρος να κανεις χοριακη σε 10 μερες

εσυ θα χαλασεις μια περιουσια στα τεστ????

κανε κοπελαρα μου μια χοριακη να δεις το φως το αληθινο!!!

εγω θα ειχα τρελαθει απο την αγωνια μου αν τα τεστ πεζαν μετα νευρα μου...

αντε αυριο πρωι πρωι και καλα αποτελεσματα!!!! :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μα τι λεει και αυτος μωρε με την αγωνια μας παιζει? :laugh: :P αντε κανε μια χοριακη θα δειξει σιγουρα και μην ξαναπαιρνεις τεστ δεν προκειτε να βγαλεις ακρη και δινεις και τσαμπα λευτα.αν και ειμαι σιγουρη πως εισαι εγκυουλα!περιμενουμε νεα σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...