Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

koritsia geia sas

onomazomai erma kai eimai apo ta polu palia meloi. Exei para polu kairo na parw meros se sizitiseis sto mammy giati exw 2 mwrakia kai den vriskw xrono apla mpenw enimeronomai kai vgenw.....Lipon gia na min sas kourazw tha eithela tin voithia sas gia na mou pite tin gnomi sas pio karotsi na parw ia 2 mwrakia.

Exw ena agoraki 2 eton kai ena 6 monon. twra pou eirthe to kalokairaki skeutomai na parw ena diplo karotsaki gia na tous vgazw volta kai na min diskoleuomai otan eimai moni. lipon pio karotsi exete na mou protinete? xriazomai tin voithia sas. exw dei ena peg-perego kai maclaren. eseis ti mou protinete?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω θα σου προτεινω αυτο http://www.pramworld.co.uk/product/5446 ... ite_Black_

και εμενα τα παιδακια εχουν μικρη διαφορα....πηρα αυτο....απο κοντα ειναι πολυ πιο ομορφο...το πηρα με εξοδα αποστολης 170 ευρω...ειναι πολυ λιγα σε σχεση με κατι αλλες τιμες...

ελπιζω να σε βοηθησα...

ΥΓ:να σημειωσω οτι ειναι παρα πολυ καλο και χοραει ακομα και το πορτ παγκαζ του αυτοκινητου μου παρολο που εχω μικρο αμαξι...επισης ειναι προσεγμενο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 4 weeks later...

bourique1983 έγραψε:

εγω θα σου προτεινω αυτο http://www.pramworld.co.uk/product/5446 ... ite_Black_

και εμενα τα παιδακια εχουν μικρη διαφορα....πηρα αυτο....απο κοντα ειναι πολυ πιο ομορφο...το πηρα με εξοδα αποστολης 170 ευρω...ειναι πολυ λιγα σε σχεση με κατι αλλες τιμες...

ελπιζω να σε βοηθησα...

ΥΓ:να σημειωσω οτι ειναι παρα πολυ καλο και χοραει ακομα και το πορτ παγκαζ του αυτοκινητου μου παρολο που εχω μικρο αμαξι...επισης ειναι προσεγμενο...

Καλημέρα & Καλή Εβδομάδα ,

Είμαι στο ψάξιμο & εγώ για αγορά διπλού καροτσιού & μου φάνηκε ενδιαφέρον

το καρότσι που επέλεξες...

Είσαι ικανοποιημένη απο τον χρόνο που το χρησιμοιποιείς ???

Ποσό σε χρέωσαν μεταφορικά ???

Σε πόσο καιρό στο έστειλαν ???

Ευχαριστώ εκ των προτέρων για τις απαντήσεις ... :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Ερμα μου!

Αγορασα μαζι με την αδερφη μου διπλο καροτσι για την μητερα μας που προσεχει

τα μωρακια μας. Πηραμε ενα Baby star. Στο καροτσακι αυτο τα μωρα ειναι το ενα διπλα διπλα. Το προτημω απο αυτα που το ενα ειναι πισω και το αλλο μπροστα. Το πηραμε 195 ευρω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...