Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλεε εγω τι θα κανω?


natali.str

Recommended Posts

Ακουω για τις βαφτισεις ολων των κοριτσιων και σκεφτομαι εγω τι θα κανω? :blink:

Καλε δεν ειναι αστειοοο :(

δεν το χα σκεφτει καθολου μεσα στην αναμπουμπουλα μου εχουν ερθει ολα πολυ μαζεμενα..ψαχνουμε σπιτι..πρεπει να κανονισουμε αρραβωνα..ειμαι εγκυος..σε καμποσο καιρο θα φουσκωσουμε και εμεις..ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΑΦΤΙΣΟΥΜΕ ΤΟΝ ΑΓΓΕΛΟΟΟ.. :blush:

Το θελα δεν ειναι οτι μπορει να μην προλαβω.. :unsure: μπορει να γινει και τον Σεπτεμβρη.. :dry: αλλα θα αντεξω??? :S

Δεν ξερω ρε κοριτσια εσεις τι προτινετε? :blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χεχε σε βρισκω πολυ σωστη αλλα ισως δεν ξερεις τον θεμα μου.. :)

εχω χωρισει με τον αντρα μου..και το παιδι που περιμενω τωρα δεν ειναι δικου του..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χιχι καλε κοριτσακι προς τι το ανχος μια χαρα θα τα καταφερεις δεν σε φοβαμαι εσενα.

Ψάχνεις κ για σπιτι αυτο ειναι το μόνο θεμα. Να μην κουραζεσαι για να χεις δυναμεις για ολα τ αστερακια σου. Οσο για τον αρραβωνα μια χαρα θα τα καταφερεις. Για την βαφτιση του μικρουλη σου απλα κανε κατι απλο λυτό κ ομορφο για να μην ζοριζεσαι.

Θα βρεις ενα ομορφο σπιτι κ θα το γεμισεις αγαπη κ παιδακιααααααααααα τελειο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

natali.str έγραψε:

χεχε σε βρισκω πολυ σωστη αλλα ισως δεν ξερεις τον θεμα μου.. :)

εχω χωρισει με τον αντρα μου..και το παιδι που περιμενω τωρα δεν ειναι δικου του..

Τώρα εξηγούνται όλα......Με το καλό όλα λοιπόν!!!!!!!!!!Ολα θα γίνουν!!!

Με κάποιο μαγικό τρόπο όλα μπαίνουν στη θέση τους ;) εσύ το ξέρεις καλύτερα από όλους έτσι;;;;;; :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AFRODITH έγραψε:

egw twra eida to thema me ton gamo sou .

prosexe na exeis xorisei eliotika prin genniseis alios grafete aytomata sto nomimo sizigo ,h na paei na to anagnorisei amesos o neos sou sintrofos .

συμφωνω!!!!!!!!!!!!!!!!

οσον αφορα την βαπτιση μπορεις να την κανεις ανετα με λιγα και καλα και αντι για αρραβωνα μηπως να κανατε εναν πολιτικο γαμο να ξεμπερδευατε????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...