Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΡΗΛΑΞ ή PORT BEBE


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΚΑΙ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΓΕΙΑ ΣΑΣ!!!!!!

ΘΕΛΩ ΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ ΕΧΩ ΜΠΕΡΔΕΥΤΕΙ...

ΕΧΩ ΑΓΟΡΑΣΕΙ ΕΝΑ ΠΟΛΥΚΑΡΟΤΣΙ ΤΗΣ PEG PEREGO. ΕΧΕΙ ΛΟΙΠΟΝ ΤΟ ΚΑΘΙΣΜΑΤΑΚΙ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΠΟΡΤ ΜΠΕΜΠΕ. ΚΑΙ ΛΕΩ ΤΑ ΠΡΩΙΝΑ ΟΤΑΝ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΝΑ ΤΗΝ ΕΧΩ ΚΟΝΤΑ ΜΟΥ ΣΤΟ ΠΟΡΤ ΜΠΕΜΠΕ.

ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΤΟ ΑΝΕΒΑΖΩ ΘΕΣΕΙΣ ΟΤΑΝ ΔΕ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΝΑ ΚΑΘΕΤΑΙ ΝΑ ΧΑΖΕΥΕΙ?ΣΑΝ ΡΗΛΑΞ ΔΗΛ Κ ΟΤΑΝ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΕΒΑΖΩ...ΘΕΛΩ ΤΙΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΣΑΣ ΔΕ ΓΝΩΡΙΧΩ ΠΟΛΛΑ..ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΑΦΡΟΔΙΤΗ!

ΤΕΛΙΚΑ ΑΛΛΑΖΕΙ ΘΕΣΕΙΣ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΟΠΟΤΕ ΠΙΣΤΕΥΩ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΟΚ ΓΙΑ ΑΡΧΗ , ΟΣΟ ΓΙΑ ΖΩΝΕΣ ΘΑ ΑΓΟΡΑΣΩ ΕΧΤΡΑ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΤΗΝ ΒΑΖΟΥΜΕ ΚΑΙ ΣΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΜΕ ΤΟ ΠΟΡΤ ΒΕΒΕ. ΟΛΕΣ ΟΙ ΑΠΟΨΕΙΣ ΣΑΣ ΔΕΧΤΕΣ!ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μικα μου να ξερεις το μπορτ μπεμπε που εχουν τα καρότσια και υποτιθετε οτι ειναι και σαν καθισματακι αυτοκινητου να ξερεις οτι δεν ειναι ασφαλη ολα αυτα ειαι πολιτικες των εταιριων για να πουλανε .Το πιο ασφαλη ειναι να παρεις καθισματακι αυτοκινητου αποκλειστικα.Εσις κρατησε το για αρχη στο μπορτ μπεμπε στη κουζινα αι μετα το βαζεις η στο καροτσι σε επανω θεση η ακομα ακλυτερα αγοραζεις παρκο εγω ειχα ρηλαξ μεχρι 8 μηνων τον ειχα εκει μετα τον εβαλα παρκο .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια εγω επειδη εχω μπερδευτει πααααρα πολυ :unsure:

βοηθηστε με λιγο να καταλαβω...το πορτ μπεμπε ειναι το ιδιο με την καλαθουνα?? γιατι εγω εχω καλαθουνα τωρα για τους πρωτους 2 περιπου μηνες να εχω τη μπεμπα διπλα μου...και σκεφτομαι να αγορασω ενα καροτσι και ενα καθισματακι αυτοκινητου ξεχωριστο... :unsure::dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κικιτσα22 έγραψε:

κοριτσια εγω επειδη εχω μπερδευτει πααααρα πολυ :unsure:

βοηθηστε με λιγο να καταλαβω...το πορτ μπεμπε ειναι το ιδιο με την καλαθουνα?? γιατι εγω εχω καλαθουνα τωρα για τους πρωτους 2 περιπου μηνες να εχω τη μπεμπα διπλα μου...και σκεφτομαι να αγορασω ενα καροτσι και ενα καθισματακι αυτοκινητου ξεχωριστο... :unsure::dry:

Εφόσον έχεις καλαθούνα το βρίσκω υπερβολικό να αγοράσεις και πορτ μπεμπέ. Πάρε ένα απλό καρότσι και έξτρα καθισματάκι αυτοκινήτου.

Υπάρχουν πολυκαρότσιαστα οποία κουμπώνει και το καθισματάκι αρκεί να είναι της ίδιας εταιρείας.

Προσωπικά το πορτ μπεμπέ το χρησιμοποίησα για περίπου 2 μήνες όταν είχα τη μικρή μου δίπλα μου στο κρεβάτι και πάνω στο καρότσι για βόλτα το έβαλα μόλις μια φορά.

Πιο πολύ με βόλεψε το καθισματάκι που κούμπωνε στο καρότσι για τις βόλτες γιατί στο καρότσι την 'εχανα'! Ήταν μικρούλα και το καρότσι τεράστιο!!!

Με το καλό το μωράκι σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lovie έγραψε:

Κικιτσα22 έγραψε:

Εφόσον έχεις καλαθούνα το βρίσκω υπερβολικό να αγοράσεις και πορτ μπεμπέ. Πάρε ένα απλό καρότσι και έξτρα καθισματάκι αυτοκινήτου.

Υπάρχουν πολυκαρότσιαστα οποία κουμπώνει και το καθισματάκι αρκεί να είναι της ίδιας εταιρείας.

Προσωπικά το πορτ μπεμπέ το χρησιμοποίησα για περίπου 2 μήνες όταν είχα τη μικρή μου δίπλα μου στο κρεβάτι και πάνω στο καρότσι για βόλτα το έβαλα μόλις μια φορά.

Πιο πολύ με βόλεψε το καθισματάκι που κούμπωνε στο καρότσι για τις βόλτες γιατί στο καρότσι την 'εχανα'! Ήταν μικρούλα και το καρότσι τεράστιο!!!

Με το καλό το μωράκι σου![/quote:1ecdbx29]

lovie μου σ'ευχαριστω πολυ! :kiss:

και εγω αυτο σκεφτομουνα..δηλαδη αντι να δωσω 600ε να παρω ενα πολυκαροτσι...εχω βρει στο ιντερνετ ενα καροτσι τις peg perego και ενα καθισματακι της ιδιας εταιριας σε πολλη καλη τιμη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κ απο μένα κοριτσάκια μου κ με το καλο τα μωράκια σας!!

ΜΙΚΑ μου μάλλον έχουμε το ίδιο καρότσι!!Το πορτ μπεμπέ θα σε βολέψει απίστευτα μαζί με το καρότσι μέχρι τον 6ο μηνα,που το μωρό είναι ξάπλα κυρίως κ μπορείς να το έχεις κ προς την πλευρά σου στο καρότσι για να το βλέπεις..Αλλα για μέσα στο σπίτι δε ξέρω αν θα σε βολέψει,αλλα φαντάζομαι πως ναι..Εγώ την μπέμπα μου την έβαλα στο ριλάξ απο 2 μηνών περίπου κ με βόλευε πολύ..Όσο για το αυτοκίνητο,θα έχεις το μωρό εξαρχής στο ΚΑΘΙΣΜΑΤΑΚΙ!!!Κ το τονίζω γιατι μπορεί να δένεται το πορτ μπεμπέ με τη ζώνη ασφαλείας,αλλα οτιδήποτε κ αν-χτύπα ξύλο-συμβεί είναι εντελώς απροστάτευτο εκεί μέσα...

Κικίτσα μου να σε ξεμπερδέψω...Το πορτ μπεμπέ είναι η καλαθούνα του καροτσιού-άλλο το ένα άλλο το άλλο... ;) Δες κ εδώ:

http://www.juniornet.gr/image.php?objec ... ndow=popup

αυτό έχω εγώ!

Καρότσι κ καθισματάκι θα πάρεις όπως κ να χει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ !!!!!!!!!!!!

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΣΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΟΤΑΝ ΤΗΝ ΕΧΩ ΕΚΤΩΣ ΑΠΟ ΤΟ ΠΟΡΤ ΒΕΒΕ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΔΕΜΕΝΗ ΚΑΙ ΜΕ ΕΣΩΤΕΡΙΚΕΣ ΖΟΝΟΥΛΕΣ Η ΜΠΕΜΠΑ, ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΣΙΓΑ ΜΗΝ ΤΗΝ ΕΒΑΖΑ ΧΥΜΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΠΟΡΤ ΒΕΒΕ. ΑΠΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΑΝΕΒΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΑΛΛΑΖΕΙ ΘΕΣΕΙΣ ΛΕΩ ΓΙΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΝΑ ΤΗ ΒΑΖΩ, ΘΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΦΥΣΙΚΑ.ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΚΑΙ ΡΗΛΑΞ,ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΑΠ ΟΛΑ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsi mou gia to kalo sas to leme .

aytos o tropos pou thleis na exeis to mwro sou sto autokinito ton prwto kairo den einai asfaleis .

nai tha einai dmenw mesa alla oxi katalila gia o mi geneto mia sigroush h esto ena ditato frenarisma .

skepsou oti tha exeis demeno apo thn mesoula .to kefali tou se nalogia me to soma tou einai polu pio megalo kai exei to perissotero baros .

se ena frenarisma ato kefali feugei me megalh ormh .akoma kai ksaplomenh pou tha to exeis tha figei sto plai me megalh ormh kai uparxei megalos kindinos na traymatistei o ayxenas .

ta mwra apo thn prwth tous bolta prepei na mpenoun se kathismata aytokinitou gia mwra 0+ kai na koitazoun pros ta pisw .

kanenas alos tropos metaforas den einai asfalis .

psakse ligo na deis video me atiximata kai test .psakse ligo ti simbenei otan den einai sosta to paidi mesa sto autokinito .

egw den tha kerdisw oute tha xasw tipota an den to baleis se kathismataki alla sta lew ola ayta gia na einai kala to mwraki sou panta oti kai na simbei .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mummydi, ΕΠΕΙΔΗ ΙΣΩΣ ΕΧΟΥΜΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΟΛΥΚΑΡΟΤΣΙ ΤΟ ΚΑΘΙΣΜΑΤΑΚΙ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ ΑΛΛΑΖΕΙ ΘΕΣΕΙΣ? ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΤΗΝ ΕΒΑΖΕΣ ΣΤΟ ΠΟΡΤ ΒΕΒΕ ΓΙΑ ΤΗ ΒΟΛΤΑ ΣΑΣ ΤΗΝ ΕΙΧΕΣ ΔΕΜΕΝΗ ΜΕ ΖΩΝΟΥΛΑ Η ΕΤΣΙ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...