Μετάβαση σε περιεχόμενο

αγια ειρηνη χρυσοβαλαντου!!!!


KALLI5

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 54
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

σε ευχαριστωπολυ ειρηνουλα μοου!να σαι καλα !!!!!!!κιμονακι μου μκαρι να τα καταφερουμε κ να τους χαρισουμε αδελφακια!!!προσπαθεις πολυ καιρο;;;εγω 3χρονια αλλα μονο 3 παλινδρομες εχω!!!κ ευχομαι αυτη τη φορα να ρθει κ να μεινει!!!την μικρη μοτ την επιασα αμεσως κ τωρα εχω παιδευτει πολυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια μου!!!!!!μολις σημερα προσευχηθηκα κ εφαγα κ γω το μηλαρακι μου υστερα απο 3μερες νηστεια!!!!κ κατα συμπτωση βλεπω στο ημερολογιο οτι σημερα ειναι της αγιας ειρηνης μεγαλομαρτυρος!!!!!!το παιδακι μου το εταξα οταν με το καλο μεινω εγγυος κ γεννησω στην αγια ειρηνη κ ευχομαι να μου δωσει ενα σημα της κ να με βοηθησει πραγματικα!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALLI5 έγραψε:

καλημερα κοριτσακια μου!!!!!!μολις σημερα προσευχηθηκα κ εφαγα κ γω το μηλαρακι μου υστερα απο 3μερες νηστεια!!!!κ κατα συμπτωση βλεπω στο ημερολογιο οτι σημερα ειναι της αγιας ειρηνης μεγαλομαρτυρος!!!!!!το παιδακι μου το εταξα οταν με το καλο μεινω εγγυος κ γεννησω στην αγια ειρηνη κ ευχομαι να μου δωσει ενα σημα της κ να με βοηθησει πραγματικα!!!!!!

καλημερα κοριτσακι μου!!!βοηθεια σου,κι ευχομαι ηΑΓΙΑ ΕΙΡΗΝΗ να κανει το θαυμα της,και σε λιγο καιρο να εχεις το θαυματακι σου στην κοιλιτσα σου.. :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites


×
×
  • Προσθήκη...