Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πως βάζω tickers για να φαίνονται στο φόρουμ;


marra

Recommended Posts

Χαίρετε, έχω βρεί υπέροχα tickers και θέλω και εγώ, σαν ψώνιο με το παιδί μου να δείχνω στο φόρουμ την ηλικία μας! Πως θα το κάνω αυτό; Πάω και κάνω copy στα site με τα tickers, αλλά δεν ξέρω που να κάνω paste. Πιστεύω οτι μάλλον θα είναι κάτι που κολλάει μόνιμα στο προφίλ μου, ε; Ευχαριστώ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

προφιλ - επεξεργασια προφιλ - καρτελα φορουμ - και κανεις επικόλληση το τικερ σου εκει που λεει υπογραφη - ενημέρωση - και λογικα θα πρεπει να φαινεται μετα το τικερακι σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εκεί που γράφει υπογραφή, έχει δίπλα <<μη εμφανίσιμο στη σελίδα του προφίλ, το απαγορευτικό σηματάκι δηλαδή>>, αυτό πρέπει να αλλάξει, αλλά δεν ξέρω πώς.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

έλα μου ντε... κοιτάξτε τώρα στο δικό μου. γράφει όλη τη διαδρομή του glitter εκτός από το glitter...τί να πω βαρέθηκα να προσπαθώ.. αν έχω καμμιά έμπνευση θα σας πω/..καλέ κορίτσια εσείς που έχετε βάλει χάρακες και glitter γραφήματα δεν μας διαφωτίζετε λιγάκι κι εμάς;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia otan to etimasete 8 apate na kanete klik pano ekei pouy lei gia forum afti ti dief8insi 8a adigtrapssete giati an valete to proto pou sas vgazei 8a fenode mono gramata elpizo na voi8isa esto k ligo

etsi >> Forum signatures: HTML • eseis epilegeteme klik afto> Ezboard k oxi to proto pou grafei HTML . apo kato akrivos 8a sas vgalei ti dief8insi k mprosta 8a grafei link opos to diko mou an paratisrisete e loipon afto antigrafete k to vazete sto profil ssas . gai dokimasteto

Κοριτσακια αυτη ειναι η σωστη απαντηση που μου ειχε δωσει και εμενα η mina2 αν δεν κανω λαθος, πριν 3μηνες περιπου.

Την ευχαριστουμε λοιπον για αλλη μια φορα που μας εδωσε τα φωτα της.

Φιλακια mina2 :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αφου μπηκε ο χαρακας τι τα παρατας;;

γι΄αυτο το εγραψες ή κατάλαβα λάθος;

αν θες βοηθεια πες να δω αν μπορω να κανω κατι...

αν και μαρεσουν πολυ οι χαρακες που εβαλες ειναι πολυ γλυκουλια!!

αντε πες αν θες βοηθεια τωρα το πηρα το κολαι που λενε

φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ πολύ όλους! Το είχα ήδη γράψει το μήνυμα και μετά έκανα μια τελευταία προσπάθεια που ήταν και επιτυχημένη!!! Επιτέλους! Φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 months later...

οοοοοοοοοοοοο yes yes yes yes!!!επιστημη ευχαριστω πολυ.με το δικο σου τροπο το καταλαβα γιατι δεν εβρισκα το κωδικο κ δεν μου το εβγαζε.thanks!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...