Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΘΕΛΩ ΝΑ ΔΩΣΩ ΛΙΓΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ


@@@

Recommended Posts

ΠΡΙΝ 2ΜΙΣΗ ΧΡΟΝΙΑ ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΑ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ Η ΟΠΟΙΑ ΠΟΛΥ ΓΡΗΓΟΡΑ ΕΓΙΝΕ ΠΑΛΛΙΝΔΡΟΜΗ ΘΕΩΡΗΘΗΚΕ ΤΥΧΑΙΟ ΓΕΓΟΝΟΣ. ΣΕ ΛΙΓΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΜΕΤΑ ΞΑΝΑΜΕΝΩ ΕΓΚΥΟΣ ΚΑΤΑΛΗΓΟΝΤΑΣ ΠΑΛΥ ΣΕ ΠΑΛΛΙΝΔΡΟΜΗ ( ΜΕΡΙΚΗ ΜΥΛΗ ΚΥΗΣΗ) ΤΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΠΟΛΛΑ ΑΠΕΛΠΙΣΙΑ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΑ ΑΓΧΟΣ ΚΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΒΙΕΣ. ΕΠΕΙΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΞΕΚΙΝΙΣΑ ΕΝΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ ΣΕ ΠΟΛΛΑ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΑ ΙΔΙΩΤΙΚΑ ΚΑΙ ΜΗ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ ΦΡΟΜΒΟΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΑΦΣ. Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΜΟΥ ΣΥΝΕΣΤΗΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΘΕΡΑΠΕΙΑ ΜΕ ΑΝΤΙΠΗΚΤΙΚΑ ΚΑΙ ΚΟΡΤΙΖΟΝΗ ΗΡΘΕ ΚΑΙ Η ΤΡΙΤΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΜΕ ΑΓΧΟΣ ΠΕΙΣΜΑ ΚΑΙ ΥΠΟΜΟΝΗ ΞΕΠΕΡΑΣΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΔΥΣΚΟΛΙΕΣ ΠΟΥ ΣΥΝΑΝΤΗΣΑ. ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΕΝΝΙΑ ΜΗΝΕΣ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΕΚ΄ΤΩΝ ΟΠΟΙΩΝ ΟΙ ΤΡΕΙΣ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΤΟΥ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΓΕΝΝΗΣΩ ΠΡΩΟΡΑ ΤΕΛΙΚΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΚΑΙ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΕΧΩ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΡΙΩΝ ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΟΛΑ ΕΧΟΥΝ ΞΕΧΑΣΤΕΙ. ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΥ ΠΕΡΝΑΝΕ ΚΑΤΙ ΠΑΡΟΜΟΙΟ ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΨΑΧΝΟΝΤΑΙ ΜΗΝ ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΕΤΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΓΕΓΟΝΟΣ. ΕΠΙΣΗΣ ΚΑΙ ΤΑ ΤΗΝ ΠΡΩΣΟΠΙΚΗ ΜΟΥ ΑΠΟΨΗ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΣΕ ΔΗΜΟΣΙΑ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΟΛΛΑ ΣΥΜΦΕΡΟΝΤΑ.

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΣΑΣ ΚΟΥΡΑΣΑ :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου ζήσει το κοριτσάκι σου...Κ μπράβο που δίνεις αισιοδοξία κ δύναμη γιατι είναι πολλά τα κορίτσια που αντιμετωπίζουν τέτοια προβλήματα..

Φιλάκια πολλά,είμαστε όλες εδώ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σου ζησει το αγγελουδι σου και ευχομαι και μ'ενα δευτερο παιδακι οποτε θελησετε.να ερθει γρηγορα αυτη την φορα χωρις να παιδευτεις καθολου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΙΣΠΕΡΑ...ΙΜΕ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΗΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΙΧΑ ΜΙΑ ΑΠΟΒΟΛΙ ΣΕ ΠΡΟΧΟΡΙΜΕΝΙ ΕΝΓΙΜΟΣΙΝΙ.....ΠΡΟΤΑ ΝΑ ΣΟΥ ΖΙΣΙ ΤΟ ΜΟΡΑΚΙ ΣΟΥ...ΣΕ ΤΑΒΜΑΖΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΙΝΑΜΙ ΠΟΥ ΙΧΕΣ ΝΑ ΠΕΡΑΣΙΣ ΑΠΟ ΟΛΕΣ ΑΦΤΕΣ ΤΗΣ ΔΙΣΚΟΛΙΕΣ..ΜΑΚΑΡΙ Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΔΟΣΙ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΤΟΣΙ ΔΙΝΑΜΙ.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παραδειγμα προς μιμηση!!!!Να εισαι παντα καλα κοριτσι μου!!!!!Να χαιρεσαι την κοριτσοκουκλαρα σου και προσωπικα σε ευχαριστω για το μαθημα δυναμης!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σιγουρα εισαι ενα παραδειγμα προσ μιμιση ειναι πολυ δυσκολο να το περναει αυτο μια γυναικα σημερα εμαθα οτι μια φιλη μου εχασε και αυτη το μωρο της με παλλινδρομη και στεναχωρηθηκα ειναι τοσο αδικο οταν συμβαινει αυτο... :(:(:( γιατι ρε γαμωτο τα πραγματα να μην ηταν πιο απλα??κοριτσια υπομονη σε ολες και σε αυτες που εχασαν τα παιδια τους και σε αυτες που ακομα προσπαθουν και αντεχουν να προσπαθουν..να σας εχει ο θεος καλα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...

Μπράβο για την υπομονή σου και την επιμονή σου!

Εγώ είχα καρκίνο και στα 15 μου αφαίρεσαν την μια σάλπιγγα και την μια ωοθήκη και έκανα κ χημειοθεραπείες. Στα 28 σε έναν τυπικο νοσοκομειακό έλεγχο διαπίστωσα κύστη στην άλλη ωοθήκη (την μοναδική μου). Έκανα λαπαροσκόπηση και αυτή την στιγμή έχω μια κορούλα 5 μηνών και ελπίζω να κάνω και άλλα παιδιά!

Κατα καιρούς μπαίνω σε αυτό το κομμάτι του φόρουμ και διαβάζω ιστορίες κοριτσιών. Εύχομαι καλή δύναμη σε όλες και σύντομα με ένα μωράκι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 4 weeks later...

xamiloblepousa έγραψε:

Μπράβο για την υπομονή σου και την επιμονή σου!

Εγώ είχα καρκίνο και στα 15 μου αφαίρεσαν την μια σάλπιγγα και την μια ωοθήκη και έκανα κ χημειοθεραπείες. Στα 28 σε έναν τυπικο νοσοκομειακό έλεγχο διαπίστωσα κύστη στην άλλη ωοθήκη (την μοναδική μου). Έκανα λαπαροσκόπηση και αυτή την στιγμή έχω μια κορούλα 5 μηνών και ελπίζω να κάνω και άλλα παιδιά!

Εχω ανατριχιασει!!!Απιστευτο!!!!Μπράβο κοριτσακι μου.Ο,τι καλυτερο ευχομαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΗΓΑ ΣΕ ΑΛΛΟ ΓΙΑΤΡΟ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΟΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΘΡΟΜΒΟΦΙΛΙΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΒΑΛΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΝΑ ΚΑΝΩ ΗΤΑΝ ΛΑΘΟΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΟ ΠΑΚΕΤΟ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ ΠΟΥ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΚΑΝΩΚΑΙ ΕΔΩΣΑ ΚΑΙ 500 ΕΥΡΩ. ΦΥΣΙΚΑ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΒΡΩ ΤΟ ΛΟΓΟ ΠΟΥ ΕΧΑΣΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ ΝΑ ΔΩΣΩ ΟΣΑ ΟΣΑ ΔΕΝ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ!ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΕΠΙΣΗΣ ΓΙΑ ΚΟΛΠΙΚΟ ΕΛΕΓΧΟ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙ ΚΑΤΑ ΠΟΣΟ Η ΜΗΤΡΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΣΧΗΜΑ ΚΑΡΔΙΑΣ ΑΝ ΤΟ ΔΙΑΦΡΑΓΜΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΟ Η ΟΧΙ! ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΕΠΙΣΗΣ ΝΑ ΚΑΜΩ ΚΑΙ ΕΛΕΓΧΟ ΧΡΩΜΟΣΩΜΑΤΩΝ! ΛΕΤΕ ΝΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΤΙ ΣΤΑ ΧΡΩΜΟΣΩΜΑΤΑ ΜΑΣ?

ΕΦΥΓΑ ΑΠΟ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΓΕΜΑΤΗ ΑΓΧΟΣ,ΕΝΝΟΙΕΣ ΚΑΙ ΕΝΑ ΣΩΡΟ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΑ! ΗΞΕΡΑ ΟΤΙ Η ΜΗΤΡΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΣΧΗΜΑ ΚΑΡΔΙΑΣ. ΤΟ ΕΙΧΑ ΜΑΘΕΙ ΠΡΙΝ 1ΜΙΣΗ ΧΡΟΝΟ ΑΛΛΑ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΕΞΗΓΗΣΕΙ ΤΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΑΥΤΟ! ΟΥΤΕ ΤΙ ΚΙΝΔΥΝΟΥΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΦΕΡΕΙ ΣΕ ΜΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ. ΦΤΑΙΩ ΕΓΩ? ΦΤΑΙΩ ΕΓΩ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΥΜΥΘΗΚΑ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΠΑ ΤΟΥ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΥ ΜΟΥ? ΑΝ ΤΟ ΗΞΕΡΕ ΘΑ ΜΕ ΓΕΝΝΟΥΣΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΑΝΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ? ΜΕ ΓΕΜΙΣΕ ΕΡΩΤΗΜΑΤΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ!

ΕΝΙΩΘΑ ΠΙΟ ΚΑΛΑ ΓΙΑΤΙ ΗΜΟΥΝ ΕΤΟΙΜΗ ΝΑ ΔΟΚΙΜΑΣΩ ΓΙΑ ΝΕΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΤΗΝ ΑΔΕΙΑ ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΚΑΝΩ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΔΟΚΙΜΑΣΩ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΜΟΥ ΞΑΝΑΣΥΜΒΕΙ ΠΑΛΙ ΤΟ ΙΔΙΟ. ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΩΣ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΛΑΘΟΣ ΠΟΥ ΜΕ ΓΕΝΝΗΣΕ ΜΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΕΝΩ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΚΟΙΜΟΤΑΝ ΗΔΗ ΒΑΘΙΑ! ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΜΕ ΓΕΝΝΟΥΣΕ ΦΥΣΙΚΑ ΜΕ ΠΡΟΚΛΗΣΗ!

ΕΙΜΑΙ ΧΑΛΙΑ..ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ! ΘΕΛΩ ΑΠΕΓΝΩΣΜΕΝΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΛΛΟ ΜΩΡΟ. ΣΤΗ ΑΡΧΗ ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΚΑΝ ΝΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΝΙΩΘΩ ΠΩΣ ΘΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΠΟΛΥ ΝΑ ΑΠΑΛΥΝΩ ΛΙΓΟ ΤΟ ΠΟΝΟ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΑΛΛΙΩΣ ΜΕ ΒΛΕΠΩ ΜΕ ΚΑΤΑΘΛΙΨΗ! ΝΑ ΜΗΝ ΔΟΚΙΜΑΣΩ? ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ? ΓΙΑΤΙ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ Ο ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΑΔΕΙΑ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΓΙΑ ΑΛΛΟ ΜΩΡΟ? ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΕ ΕΒΑΛΕ ΝΑ ΚΑΝΩ ΟΛΕΣ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ? ΧΡΙΣΤΕ ΜΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΙΟ ΓΙΑΤΡΟ ΝΑ ΕΜΠΙΣΤΕΥΤΩ..ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΠΙΣΤΕΨΩ..ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ.. ΤΑ ΕΧΩ ΧΑΜΕΝΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΕΡΣΙΑ ΚΑΝΕ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΑΝΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΕΞΕΤΕΣΕΙΣ ΚΑΙ ΠΡΟΧΩΡΑ ΜΕ ΘΑΡΟΣ ΚΑΙ ΠΙΣΤΗ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΕΙΣ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΟΥ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΘΕΛΕΙΣ,Ο ΠΟΝΟΣ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΣΟΥ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΜΙΚΡΟΤΕΡΟΣ ΚΡΑΤΟΝΤΑΣ ΕΝΑ ΑΛΛΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΣΟΥ,ΟΛΕΣ ΛΙΓΟ-ΠΟΛΥ ΕΧΟΥΜΕ ΝΙΩΣΕΙ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΠΟΝΟ,ΚΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΕΙ Ο ΘΕΟΥΛΗΣ ΜΩΡΑΚΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...