Μετάβαση σε περιεχόμενο

Βαφτίσαμε το Ραφαελάκι μας!!!


Sakoulina

Recommended Posts

Κορίτσια καλησπέρα και χρόνια πολλά, αν και ετεροχρονισμένα γιατί έλειπα εδώ και 2 βδομάδες.

Τλς πάντων, οι ευχές πιάνουν ακόμα και αργά ;) .

Κυριακή 11 Απριλίου βαφτίσαμε στις Σέρρες το Ραφαελάκι μας, που έκλαιγε με μαύρο δάκρυ καθόλη σχεδόν τη διάρκεια της τελετής. Το πουλάκι μου αναστατώθηκε, όταν είδε τον παπά, αλλά δεν πειράζει. Τουλάχιστον μετά στο γλέντι τα έδωσε όλα, είναι και χορευταρού βλέπετε. :P

Τετάρτη 14 Απρίλη κάναμε και το πρώτο μας γενέθλιο πάρτυ σε παιδότοπο....όλα αυτά για μένα ήταν μοναδικές συγκινήσεις. :blush:

Ευχαριστώ το Θεό που με αξίωσε να βιώσω τόσο έντονα συναισθήματα για μια ακόμα φορά. Εύχομαι σε όλες μας τα καλύτερα και οι ευχούλες μας να πραγματοποιούνται. :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κ εγώ σου εύχομαι τα καλύτερα κοριτσάκι μου,να είναι γερό κ δυνατό το μωράκι σου...Με άγγιξε ιδιαίτερα το μνμ σου γιατι κ εγώ κάθε μέρα ευχαριστώ τον Θεούλη για την ευλογία που μου χάρισε-το παιδί μου κ βέβαια την υγεία μου...

Να είστε όλοι υγιείς κ ευτυχισμένοι,μέσα απ την καρδιά μου..!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να ζήσει η νεοφώτιστη γερή και χαρούμενη για μια ζωή!!!

Να τη χαίρεστε και να την καμαρώνετε πάντα!!!

Τι όμορφο όνομα που διαλέξατε για ένα όμορφο μωρό!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κορίτσια σας ευχαριστώ για τις ευχές σας με συγκινήσατε για μια ακόμη φορά. Οι μισές να πιάσουν και πάλι καλά να λέμε αλλά αν πιάσουν όλες τότε το Ραφαελάκι μου θα είναι πολύ ευτυχισμένο :blink::blink::blink: .

Δεν ξέρω, μπορεί να φταίνε και οι ορμόνες μου που είναι στα πολύ πάνω τους αλλά δεν νομίζω να είναι μόνο αυτό....οι στιγμές που ζω είναι μοναδικές και δεν θα τις άλλαζα με όλα τα πλούτη του κόσμου.

Εύχομαι σε όλες σας ότι ποθείτε να το πάθετε και μάλιστα πολύ πολύ σύντομα :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...