Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τραπεζι βαφτισης στα βορεια προαστια αθηνας????


frapedia72

Recommended Posts

Τελος Ιουλιου θα βαφτισω το φανταρακι μου, αν δεησει και βγει καποια στιγμη!!!

Υποσχεθηκα στον αντρα μου να κανουμε αυτη τη βαφτιση στην αθηνα, αλλα ειμαι τελειως ασχετη απο μαγαζια :blink::blink::blink:

εχει καμια να μου προτεινει ενα καλο μαγαζι για μεσημερι να παμε μετα το μυστηριο? :dry::dry::dry:

Εγω μενω γερακα αλλα νομιζω οτι απο παπαγου και πανω θα ηταν βολικα, εσεις τι λετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα,

εμεις καναμε το τραπεζι σε ενα εστιατοριο στο Μαρουσι,Κρυσσα Γη λεγεται.Με κρητικη κουζινα,εμεινα πολυ ικανοποιημενη και απο το φαγητο (πηγαινουμε συχνα κ το ξερα απο πριν) και με το σερβις.Αν ενδιαφερεσαι θα κοιταξω ποσο μας πηγε -ηταν αρκετα νορμαλ παντως οι τιμες. Και μεις Ιουλιο καναμε την βαφτιση του γιου μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα, εμείς κάναμε την βάφτιση στην Ιερά Μονής Εισόδια της Θεοτόκου στο Μαρκόπουλο Αττικής και μετά κάναμε το τραπέζι σε ένα εστιατόριο στο Ν. Ηράκλειο που ονομάζεται "Το στέκι". Ε΄΄ιχαμε πολύ καλό μενού για 40 άτομα κ μας κόστισε περίπου 1000 ευρώ. Όλοι μείνανε ικανοποιημένοι από το φαγητό και την εξυπηρέτηση των παιδιών που δούλευαν εκεί. Αν θες μπορώ να σου δώσω πληροφορίες. Με το καλό η βάπτιση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΜΑΓΑΖΙ (ΕΚΕΙ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΚΟΥ ΜΟΥ) ΟΧΙ ΒΟΡΕΙΑ ΒΟΡΕΙΑ , ΠΑΠΑΓΟΥ ΠΕΡΙΟΧΗ , ΜΕΣΑ ΣΕ ΔΑΣΟΣ ΤΕΛΕΙΟ , ΙΔΑΝΙΚΟ ΔΡΟΣΕΡΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ VERDE , ΤΟ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ Κ Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΠΟΛΥ ΜΠΡΟΣΤΑ !

ΤΙΜΗ ΜΗ ΡΩΤΗΣΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΔΙΑΛΕΞΑ ΑΠΟ ΠΡΙΝ ΤΙ 8ΕΛΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΑΤΑΛΟΓΟ Κ ΕΚΕΙΝΟΙ ΕΦΕΡΝΑΝ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bebadomama έγραψε:

καλημερα,

εμεις καναμε το τραπεζι σε ενα εστιατοριο στο Μαρουσι,Κρυσσα Γη λεγεται.Με κρητικη κουζινα,εμεινα πολυ ικανοποιημενη και απο το φαγητο (πηγαινουμε συχνα κ το ξερα απο πριν) και με το σερβις.Αν ενδιαφερεσαι θα κοιταξω ποσο μας πηγε -ηταν αρκετα νορμαλ παντως οι τιμες. Και μεις Ιουλιο καναμε την βαφτιση του γιου μας.

Ναι το χει παρει και μενα το ματι μου καθως περνουσα απο κει , θα παω να το δοκιμασω!

Ευχαριστω πολυ :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

juliax έγραψε:

ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΜΑΓΑΖΙ (ΕΚΕΙ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΚΟΥ ΜΟΥ) ΟΧΙ ΒΟΡΕΙΑ ΒΟΡΕΙΑ , ΠΑΠΑΓΟΥ ΠΕΡΙΟΧΗ , ΜΕΣΑ ΣΕ ΔΑΣΟΣ ΤΕΛΕΙΟ , ΙΔΑΝΙΚΟ ΔΡΟΣΕΡΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ VERDE , ΤΟ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ Κ Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΠΟΛΥ ΜΠΡΟΣΤΑ !

ΤΙΜΗ ΜΗ ΡΩΤΗΣΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΔΙΑΛΕΞΑ ΑΠΟ ΠΡΙΝ ΤΙ 8ΕΛΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΑΤΑΛΟΓΟ Κ ΕΚΕΙΝΟΙ ΕΦΕΡΝΑΝ.

Να σου πω την αληθεια δεν ειχε περασει απ το νου μου, αν και παω για καφε εκει. ισως γιατι θεωρω το σερβις τους απαραδεκτο, αλλα θα το χω στο νου μου!!

Ευχαριστω :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aphroditi έγραψε:

Καλημέρα, εμείς κάναμε την βάφτιση στην Ιερά Μονής Εισόδια της Θεοτόκου στο Μαρκόπουλο Αττικής και μετά κάναμε το τραπέζι σε ένα εστιατόριο στο Ν. Ηράκλειο που ονομάζεται "Το στέκι". Ε΄΄ιχαμε πολύ καλό μενού για 40 άτομα κ μας κόστισε περίπου 1000 ευρώ. Όλοι μείνανε ικανοποιημένοι από το φαγητό και την εξυπηρέτηση των παιδιών που δούλευαν εκεί. Αν θες μπορώ να σου δώσω πληροφορίες. Με το καλό η βάπτιση!

Νομιζω οτι μου πεφτει λιγο διαμετρικα αντιθετα, αλλα θα το δοκιμασω :)

Ευχαριστω! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

frapedia72 έγραψε:

bebadomama έγραψε:

Ναι το χει παρει και μενα το ματι μου καθως περνουσα απο κει , θα παω να το δοκιμασω!

Ευχαριστω πολυ :):):)[/quote:efx41ps5]

αν πας και μαθεις τιμες (γιατι θα χουν αλλαξει μαλλον κ λογω κρισης0 πες μου και μενα :P γιατι και της κορης μου το τραπεζι βαπτισης εκει λεμε να το κανουμε.Παντως αν θυμαμαι καλα πρεπει να μας πηγε γυρω στα 1400 για 57 ατομα (τα 10 ηρθαν απροσκλητα παρολα αυτα τα παιδια εκει ειχαν κανει μεριδες παραπανω και δεν στραβωσαν τη μουρη τους καθολου :) )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...