Μετάβαση σε περιεχόμενο

Λετε ο μηνας μας να ειναι ο Μα'ι'ος??????


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 98
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

μμμμ θα δειξει λοιπον τη δευτερα..εδω ραντεβου για τα ευχαριστα νεα λοιπον!!φιλακια πολλα πολλα πολλα!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΚΑΘΑΡΙΣΩ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.(πιο πολυ στον εαυτο μου το λεω αλλα και σε σας γιατι το αγχος ειναι κακος συντροφος) :)

καθε μηνα που περιμενω την ''κοκκινοσκουφιτσα'' εχω πρησμενο στηθος το οποιο παραλληλα ποναει μεχρι τη μερα που θα χω την επισκεψη.επισης πρησμενη κοιλια.τιποτα αλλο.αυτο το μηνα μου πονεσε για μια μερα το στηθος μου (μαλλον ηταν απο το σουτιεν που το φορουσα ολη μερα sorry :blush: )και μεχρι τωρα δεν εχω κανενα απολυτως συμπτωμα.ειτε για περιοδο ειτε για εγκυμοσυνη.απο θερμοκρασια 36.8 κατι μερες τωρα και σταθερα αν αυτο μπορει να λεει κατι.τωρα αυτο το αρνητικο τεστ με αποθαρρυνει αλλα απο την αλλη παιδευω το μυαλο μου (οσο μου χει μεινει) :blink: και λεω οτι η 14η μερα του κυκλου οπου ενιωσα την ωορηξια ηταν στις 26-04 και απο τοτε ειχαν περασει 11 μερες μεχρι χθες που εκανα το τεστ και ισως να ειναι νωρις για να δειξει θετικο. :unsure: ΑΜΑΝ σας ζαλισα!!εσεις τι λετε?εγω οτι θα δειξει τη δευτερα και οτι προσπαθω να πεισω τον εαυτο μου οτι εχω ελπιδες..ΜΑ ΚΑΛΑ ΤΙ ΝΟΜΙΖΑ?οτι με την πρωτη θα επιανα το σπορακι?τωρα προσγειωθηκα και καλα να παθω :laugh: :laugh: :laugh: ε το ουφο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου θα μπω παλι την κυριακη που θα ειμαι δουλιτσα για να δω που θα μου τα εχετε ψαλει χα χα χα χα!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω παντος την πρωτη φορα που εμεινα εγγυος δεν ειχα κανενα σημαδι απο πριν..τπτ ολα ηταν σαν καθε μερα,μαλιστα τοτε επειδη σπουδαζα και χορο εκανα πολυ εντονη ασκηση και το σωμα μου ηταν μια χαρα ουτε ενα σημαδι θελω να πω,αυτο που με εκανε να καταλαβω οτι ειμαι εγγυος ειναι πρωτον φυσικα η κλασικη καθυστεριση βεβαια μια 2 μερες ειχα οχι και πολυ..και το αλλο οτι αρχισαν να με ενοχλουν οι μυρωδιες..οτι και να μυριζε..δεν το αντεχα..ετσι σκεφτικα οτι δεν υπαρχει αλλη εξηγηση,πρεπει να ειμαι εγγυος και εκανα το τεστ και βγηκε θετικο..οποτε δεν περιμενω και τωρα τπτ αλλο οπως πχ να δω πως θα ειναι το στηθος η η κοιλια...περιμενω μονο να ΜΗΝ ερθει..στις 24.05....και ειναι πολλεςςςς οι μερες μεχρι τοτε...ουφ!!Αγωνιααα!!Καλη επιτυχιαα σε ολες!! :unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

telika paw germa gia ton epomeno mina.....

mou irthe nwritera prwti fora .....

se 3 meres perimena.....

good luck stis upoloipes.....

vevaia mporei o maios na einai akomi o minas mou gt mesa se auton kai pali tha exw tis gonimes ara pame gera me tsampouka!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

giwtaki dn pirazei...... exoume poly maio akoma mprosta mas...

egw perimenw aurio na adiathetiso to poly tin deytera.. simera exw kapia dekata... k eixa kapia paxyreusta ygra aosma... entometaxy olo to mina fagoura... sto stithos tromeri...k o klasikos ponokefalos mia mera prin adiathetisw dn exei emfanisti.. dn thelw na pisteuo se simptomata alla olo ekei paei to mialo m........!!!

oti einai na ginei exei ginei... etsi k allios exw pei k na min eimai,, k auto to mina (sinithismeno to bouno apo ta xionia) tha kano mia anapayla tha xasw kapia kila tha kanw ta mpanakia mou k apo augousto semptebrio tha kanoume peraiterw exetaseis!!

as elpisw na mn xreiastei gt aurio einai k i giorti tis miteras na pane ola kalA!!!

filia pollaaa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν πειραζει Γιωτακι..ορεξη να εχεις για να συνεχισεις την προσπαθεια..εγω σημερα εμαθα οτι ειναι μια φιλη μου εγγυος στο 2ο..ολο και για καποια μαθαινω καθε μερα..ουφ..ποσο ακομα να περιμενω???Τι τραβαμε και εμεις..δεν γινοτανε να ξεραμε πιο γρηγορα να μην περναγαμε τοοσο ανγχος?Καλη επιτυχια στις υπολοιπες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαλωστε με μαλωστε με μου αξιζει!εγω που δε θα αγχονομουν χα χα χα :laugh: τελοσπαντων αυριο θα δειξει ας αφησω πια εμενα ουφ! :angry:

Τετουλινα μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!αχ μακαρι να μας πεις τα ευχαριστα!!!αν και πιστευω οτι επιασες το μαη!!!! :P:P:P

γιωτακι μου δεν πειραζει καμαρι μου και αυτο το μηνα δυναμικα ;) ξερεις εσυ!!πολλες πολλες ζουζουνιες!!!! κοριτσια μου το κακο ειναι οτι νυχτα ειμαι ξανα την αλλη κυριακη.τι θα κανω χωρις εσας?πως θα μαθω νεα σας???? :ohmy: θα προσπαθησω να μπω οταν θα ειμαι απογευματινη την πεμπτη... :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κοριτσια τι εγινε??Κανενα καλο νεο απο καμια??Που εισαστε ολες?Να σας πω ρε κοριτσια..την πρωτη φορα που εμεινα εγγυος εγω απλα ειχα καθηστεριση και μυρωδιες που με ενοχλουσαν,μεσα ομως στα forum διαβαζω διαφορα πχ..για υγρα,για πονακια στο στιθος η στην κοιλια..ειναι κατι αυτο?Ειναι δηλαδη κανενα συμπτωμα?Καθε εγγυμοσυνη ειναι διαφορετικη οποτε καθε μια εχει μια διαφορετικη εμπειρια και ρωταω γιατι εγω εδω και κανα 2 μερες εχω κατι πονακια τα οποια μου θυμιζουν κατι πονακια που ειχα στην πρωτη εγγυμοσυνη οταν ημουνα ομως 6-7 μηνων και οχι απο νωρις..αα και αυτο με τα δεκατα που λενε διαφορες κοπελες τι ειναι??Εγω ΔΕΝ περιμενω στις 24 ..εχω καιρο ακομα αλλα επιρεστικα με αυτα που διαβασα και λεω μπας και απο τωρα μπορω να καταλαβω...αα περιμενω ευχαριστα απο οσες ΔΕΝ περιμενανε 10 και 11 Μαιου..αντε βρε κοπελιες..μακαρι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:) κοριτσακια μου καλησπερα!!!!!!δεν μπορεσα τελικα να μπω νωριτερα..

τελικα μου ηρθε ακριβως!στις 10 του μηνος ομως εχω ηδη ξεκινησει παλι δυναμικοτατα!!!!ρε φιλεναδες μου εχω ακομη ουρολοιμωξη..λετε αυτο να επηρεαζει τη συλληψη?παιρνω αντιβιωση και θα συνεχισω να παιρνω για δεκα μερες ακομη! :ohmy:

εσεις?κανενα νεο??????????????? ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νομιζω πως αμα εχεις ουρολοιμοξη και πινεις αντιβιοση δεν κανει να μεινεις εγγυος..αφου και εγγυος να εισαι δεν πρεπει να πιεις αντιβιοση..ετσι ξερω εγω..οποτε πρεπει να παιζει καποιο ρολο αυτο..σου ευχομαι να τελειωσει γρηγορα αυτη η αντιβιοση για να μπορεσεις να συνεχισεις γερα και με καλα αποτελεσματα τον αλλο μηνα..εγω ακομα περιμενω η καλυτερα ΔΕΝ περιμενω 24/05..και εχω κατι πονακια χαμηλα και δεν ξερω αν ειναι απο κουραση η απο κατι αλλο.....μακαρι απο κατι αλλοοοοο..δεν ξερω τι γινεται..και ηδη εχω ενα παιδι..αλλα δεν θυμαμαι τπτ που να μου εδειχνε οτι ημουνα εγγυος..μονο την καθυστεριση..τι να πω..Δεν μπορω να περιμενω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...