Μετάβαση σε περιεχόμενο

Λετε ο μηνας μας να ειναι ο Μα'ι'ος??????


Recommended Posts

Αισθανομαι χαρουμενη,αισιοδοξη απλα ΞΕΤΡΕΛΑΜΕΝΗ!!!!!! :woohoo: κοριτσια μου ξεκιναω προσπαθειες με τον αντρουλη μου για πρωτη φορα για το πρωτο μας μωρακι και ΔΕΝ θα περιμενω την ''κοκκινοσκουφιτσα'' στις 10-05 !!! ποιες λοιπον απο σας δεν περιμενουν τον Μα'ι'ο????θελω συμπαρασταση!!! ;) (μην απορησετε αν δεν απαντω γρηγορα,εχω μονο στη δουλεια υπολογιστη και αυριο παλι νυχτερινη ειμαι οπως και σημερα! :blink::blink: )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 98
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα Μιχαέλα-Ν. Σου εύχομαι το Μάιο να μην έρθει η κοκκινοσκουφίτσα λοιπόν..Μια φιλική συμβουλή όμως. Ξεκίνα στο πολύ χαλαρό ώστε να μην αγχωθείς αν δεν κάτσει με τη μία. Μου θύμισες εμένα. Όταν ξεκίνησα τις προσπάθειες ήμουν τόσο ξετρελαμένη που πίστευα ότι θα μείνω έγκυος με τη μία. Τελικά προσπάθησα 8 μήνες και το άγχος μου με κουρέλιασε από τον 3ο μήνα προσπαθειών. Όσο πιο χαλαρή και συγρατημένη είσαι τόσο πιο γρήγορα θα έρθει. Εύχομαι ολόψυχα να ακούσουμε καλά νέα από σένα πολύ πολύ σύντομα!!! Με το καλό να έρθει το σποράκι στην κοιλίτσα σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια μου!ναι ανθη μου ακριβως ετσι ειναι!παντα οταν ξεκινας κατι το οποιο επιθυμεις πολυ, χαιρεσαι υπερβολικα και αν δεν σου παει καλα μετα απογοητευεσαι!προς το παρον δεν εχω αγχος η νομιζω οτι δεν εχω γιατι υπερισχυει η χαρα αλλα κι εγω εαν αργησω να μεινω, ειμαι σιγουρη πως θα αγχωθω ας μη γελιεμαι.. :unsure: Ομως εχω σκοπο να τον απολαυσω αυτον τον μηνα και ευχομαι ολες μας να αποκτησουμε τα πολυποθητα μωρουλινακια μας!!! καλη επιτυχια σε ολες μας! :laugh: πολλες αγκαλιτσες και χαμογελα θελω!! B);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α!Ανθουλα να χαιρεσαι τον γλυκουλη σου!!!!κελλυ μου ευχομαι αυτος ο μηνας να ειναι ο τυχερος σου και να μη χρειαστει να μπεις στη διαδικασια αλλα και να χρειαστει εσυ εχεις ηδη αποθεματα υπομονης και πιστευω θα τα καταφερεις!!!!φιλιαααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μιχαελα-Ν έγραψε:

α!Ανθουλα να χαιρεσαι τον γλυκουλη σου!!!!

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ :cheer: !!! Να απολαύσεις όσο περισσότερο γίνεται αυτή τη γεμάτη αγκαλίτσες :blush: περίοδο!!!! Εύχομαι σύντομα να μας πεις τα ευχάριστα! Φιλιά :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μιχαελα-Ν έγραψε:

Αισθανομαι χαρουμενη,αισιοδοξη απλα ΞΕΤΡΕΛΑΜΕΝΗ!!!!!! :woohoo: κοριτσια μου ξεκιναω προσπαθειες με τον αντρουλη μου για πρωτη φορα για το πρωτο μας μωρακι και ΔΕΝ θα περιμενω την ''κοκκινοσκουφιτσα'' στις 10-05 !!! ποιες λοιπον απο σας δεν περιμενουν τον Μα'ι'ο????θελω συμπαρασταση!!! ;) (μην απορησετε αν δεν απαντω γρηγορα,εχω μονο στη δουλεια υπολογιστη και αυριο παλι νυχτερινη ειμαι οπως και σημερα! :blink::blink: )

Καταρχας σου ευχομαι καλη επιτυχια στις προσπαθειες σου!!!!

Αν θελεις συμπαρασταση,ειμαστε τοοοοσες πολλες που (ΔΕΝ)περιμενουμε τον Μαιο.Μπες στο θεμα "Ποιες (δεν) περιμενουμε"...κ θα μας βρεις! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΤΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΣΑΣ...ΠΡΩΤΑ ΑΠΟ ΟΛΑ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΠΩΣ ΚΑΙ ΕΓΩ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΑΣ ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΕΛΕΓΑ ΠΩΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΜΟΙΟΠΑΘΕΙΣ..ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΟΥ ΘΑ ΤΗΝ ΒΡΕΙΣ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ "ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΑΥΜΑ?"ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ ΑΝΑΜΟΝΗ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΔΩ ΤΙΠΟΤΑ ΣΤΟ ΒΡΑΚΑΚΙ ΜΟΥ..ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΘΑ ΕΧΕΤΕ ΝΕΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ.ΤΩΡΑ ΕΣΥ ΚΟΙΤΑ ΝΑ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΕ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΑΠΟΛΑΜΒΑΝΕΙΣ...ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑΑΑΑΑΑΑΑ ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω ενα πραγμα εχω να πω το μονο που βοηθαει στο να μεινεις εγκυος ειναι η καλη διαθεση και η αποφασιστικοτητα...εμεισ προσπαθουσαμε 2,5 χρονια και δεν γινοταν τιποτα γιατι οσο και αν το θελαμε παντα ελεγα ναι σιγα μην μεινω εγκυος εγω δεν προκειτε ποτε να κανω ενα παιδι μωρε μεχρι και να υιοθετησω σκεφτηκα...ωσπου ξυπναω μια μερα και λεω...τελος η μιρλα τωρα θα μεινω εγκυος παω σουπερ μαρκετ αγοραζω σερβιετες και λεω (απο μεσα μου μην με περασουν και για τρελη)κοριτσια τζαμπασας παιρνω γιατι θα σας χρειαστω μετα απο 9 μηνες την επομενη ειχα προγραμματισμενη σπερματεγχυση πηγα χωρις αγχος καθολου..μεχρι να ερθει η ωρα μας πηγα και τιναξα τα μαγαζια στον αερα αφου ο αντρας μου με κοιταζε με γουρλομενα ματια και εγω γεματη αδιαφορια και αναισθησια του ελεγα ασε με να ψωνησω τωρα γιατι σε λιγο καιρο θα ψωνιζω μονο για το παιδι μας :huh::huh::huh: και για να μην τα πολυλογω ολα πηγαν αψογα τελικα ειχα απολυτο δικιο εμεινα εγκυος και τωρα ζουμε την απολυτη ευτυχια και αγωνια μεχρι να φτασει η ωρα να γεννησω και να κρατησω αγκαλια τον αγγελο μου...για αυτο κοριτσια καλη διαθεση αισιοδοξια θετικες σκεψεις και πολλα πολλα χαμογελα και πιστεψτε με....θα ερθει στα σιγουρα :P:P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

hallo koritsia!!!

mixaela kai egw den perimenw 10/5 . mas euxomai oles na einai o maios - pou einai kai wraios minas - o minas mas :laugh: arxizei o kalos kairos i zesti ktl... :laugh: :laugh: :laugh:

ante mixaela mias pou de perimenoume mazi akrivws 10/5 mporei na meinoume k na eimaste stis idies meres :) fantazesai..??

egw exw kuklo 30 imerwn esu?? gia na ypologisw kai tin mera sullipsis... xixi :woohoo: :woohoo: :woohoo: les??????????????????

gt egw exw kai mia apoxi apo ta xristougenna logo mikroviwn tou antra mou.....k molis auton ton mina epitelous katharise!!!!!!!!!!ara vourrrrrrrrrrr

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

B) Μαριακρητη με το καλο!μου αρεσει πολυ η ιστορια σου κι εγω πιστευω οτι πρεπει πραγματικα να αισθανεσαι αποφασιστικοτητα και σιγουρα τοτε πετυχαινεις τον στοχο σου!απο ποιο μερος της κρητης εισαι?εγω απο χανια συμπατριωτισα!!!! :)

Γιωτακι μου αληθεια?μαζι δεν θα περιμενουμε?λοιπον εδω θα εχουμε ραντεβου για να σου λεω και να μου λες!εγω εχω 28 μερες κυκλο οποτε ελαχιστη η διαφορα μας!!!!υπολογιζω μερες ''καλες'' 23 μεχρι 27 του μηνος..αχ πολυ χαιρομαι!!!αυριο ξεκιναω :blush::lol: χι χι!ελα γιωτακι μου να βαλουμε τα δυνατα μας να το πετυχουμε το σπορακι ;)

Ασε θελω να κανω και διαιτα να χασω 5 κιλα αλλα δεν μπορω να κοψω τα ατιμα τα γλυκα :blink: απο αυριο ομως κομμενα!ειμαι1,75 υψος και 63 κιλα και θελω να παω 58 καλα δεν θα ναι?να μπαινω και στο νυφικο τον ιουνιο...

Αντε κοριτσια μη δωσετε αλλα περιθωρια στον πελαργο θα του δειξουμε εμεις!!! :P ευχομαι να ειμαι γουρλου :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mia xara eisai vre mixaela ... egw eimai 1.80 me 83 kila :)

thathela na xasw alla ta glika de kovonte...

de peirazei ...

ta paxu mas ta kalli mas....

nai 2 meres dafora exoume ston kuklo... egw apo 23/4 tha arxisw na erxomai se epafi.... giortazei k o antras mou 23/4 les???tha einai to kalitero dwro....

egw mexri to poli 75 an ftasw gt pio katw arxizw na exw adunamies..... k de niwthw kala....

esu exeis k ton gamo... egw ton perasa:)

me to kalo loipon.....

alla kalitera vre prwta na pantrefteis k meta na fouskwneis - gia na xareis ton xoro sto gamo..... egw eimai tou xorou giauto sto lew :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ena tha sou pw...

apo tis 9 to vradu ws ts 2+ to prwi xoreva sto gamo mou...meta piga k se club.... konta stin neogal k stis 5.30 to prwi gia mpougatsa ston lefteri .. xereis esi....ola auta me to nifiko etsi??

kouvalaw trela lemeeeeeeeeeeeeeeeee

pote exeis skopo na pantrefteis?? gia na xerw poses gennes prolavainw...

xaxa akou gennes... katse na erthei i mia k vlepoume...

mipws to thes k paranifaki?? xaxa ara prepei auton ton mina na meinw gia na eimaste se kana 2 xronia etoimoi....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωτακι μου καλα τα λες εσυ για το θεμα γαμος αλλα τοσο πολυ που το θελω ανυπομονω :huh: ασε κι εδω στην κρητη δε σταματα η νυφη να χορευει.. :S απο που εισαι εσυ?επισης σκεφτομαι οτι σιγουρα θα ηταν το ιδανικο να μεινω εγκυος μετα για να χαρω τον χορο και να παμε και το ταξιδακι μας χωρις να εχω την εγνοια αλλα...θελω θελω θελω ειμαι κουζουλη :woohoo: :woohoo: :woohoo: ναι μεν ειμαι αισιοδοξη αλλα ξερω οτι για να πετυχει και με τη μια πρεπει να εισαι και λιγο τυχερουλης για να μην το πω αλλιως.. :blush::) τελοσπαντων..

μας ευχομαι να μεινουμε μαζι για να τα συζηταμε..λες????

α!!να χαιρεσαι και τον ΓΙΩΡΓΟ ΣΟΥ και λεω να του το κανεις αυτο το δωρο!μερες οικονομικης κρισης δεν ειμαστε για αλλα εξοδα!χι χι χι χι :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κελλυ κανε μωρακι για να το βαφτισεις και να το εχεις και παρανυφακι!δυο σε ενα νυκοκυρεμενα σου λεω!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαμα-χινα εδω θα γινει χαμος!θα γκαστρωθουμε ολες το μαιο που ζευγαρωνουν και οι γαιδαροι!!!χα χα χα!!!!!!!!!!!!ετσι λαμε εδω στην κρητη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

11μαιου στα γεννεθλεια μου θα το κανετε και θα μεινετε 22ατομα εγγυες! ενταξει?αλλιως δε τα φυσσαω τα κερακια!

22ακριβως θα φυσηξω...22ευχες θα κανω για εσας! εγω αυτο το χρονο δεν εχω καποια δικη μου ευχη να κανω οποτε θα παρω χαρα απο εσας ντιαλ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαμα-χινα καλη η συμφωνια σου!εγω ειμαι μεσα!!!!!!!ρε κοριτσια μου αυτες οι νυχτες στη δουλεια δεν περνανε με τιποτα!ποια θα το ξενυχτησει μαζι μου?καλα καλα μην τσακωνεστε μια μια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...