Μετάβαση σε περιεχόμενο

Λετε ο μηνας μας να ειναι ο Μα'ι'ος??????


Recommended Posts

στο μεταξυ τζοαννακι μου ειχα επαφες τις εξης μερες, 5η 6η 8η 9η 11η 12η 14η 16η 18η 19η..εχω ελπιδες?ξεκινησα με τρελλη αισιοδοξια και σημερα που εχω το στηθος μου εχω αρχισει να σκεφτομαι οτι θα παω και για δευτερη προσπαθεια χι χι χι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 98
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

makari na ginoun ola opws ta thes..emena epeidi einai o 5os minas prospaheiwn kai mera para mera exw epafes..kai gonimes kai ola..pisteuw oti ola auta einai thema pithanotitwn.einai diladi perissoteres oi pithanotites na meineis egkuos..den simainei vevaia oti einai sigouro..eida sto mammy oti kapoies kopeles piasane me 1 monasiki epafi..opote tha erthei otan o kalos theoulis thelisei na mas steilei kai mas to sporaki mas!egw exw idi ena gurw sta 2 agoraki..

esu?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σου ζησει!!!!!!!!εγω οχι για το πρωτο προσπαθουμε και σε ενα μηνα παντρευομαστε!ευχομαι να ειμαστε εγκυουλες!!περιμενω να μου πεις τα ευχαριστα φιλακιααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

hallo koritsia

ti kanete?? loipon akouste simptwsi kai peite mou k eseis ...

grafw kai sto post tou '' poies de perimenoume'' ......

ekei imoun prin liges meres stin lista pou exoume stin thesi 33. kai twra eimai pleon stin thesi 14.

to 33. to skeftika ws exis: meta ton okt ginomai 33.ara to sundiasa me auto!! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

lete to 14 na einai simadiako???

etsi to 14 de stekei kapws ....

alla an prosthesw to 1+4=5 - pemptos minas tou xronou?? dld maios?? B)B) xixi

i mipws arxisan oi zestes k mou tin varesai??? :silly: :silly: :silly: :silly: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

ti lete kai eseis?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσιααα.....εγω εχω ηδη ενα αγορακι που ειναι τωρα 3 1/2 ετων..τωρα ειμαι στη φαση που θελω ενα δευτερο και ελπιζω οπως και εσεις ο Μαιος να ειναι ο μηνας μου....την πρωτη φορα εμεινα πολυ ευκολα εγγυος..με την πρωτη που λενε..και μονο με μια προσπαθεια..δεν ειχα ανχος και δεν το σκεφτομουνα καθολου..τωρα ομως ειναι αλλιως...προσπαθω ολη μερα να μην το σκεφτομαι και οταν παω για υπνο μου ερχεται στο νου...εγω περιμενω να ΜΗΝ μου ερθουν στις 24/05/10 καιθ επλιζω να μην ερθουν..Καλη επιτυχια σε ολες...οντος το ανγχος δεν κανει καλο..αλλα πως να μην το σκεφτομαι????Δεν περνανε και οι μερες!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

popo asta san na blepw ton eauto mou k egw perimenw to polu mexri tis16 kai eimai sunexeia sto hmerologio joanaki έγραψε:

ela nte..pws na min to skeftesai..ki egw mia apo ta idia..san to fantaro..metraw tis meres mexri tis 13 pou perimenw..kali mas apituxia kiska..
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχα ωραια..ολες μετραμε τελικααα...παλι καλα που υπαρχει και το φορουμ και βλεπουμε οτι υπαρχουν και αλλοι σαν και εμας γιατι που αλλου να το συζητησω?Θα με περασουν για τρελη...και τι να πω...εε παιδια μπορει να ειμαι και εγγυος??Ουφ..αντε να περασει ο καιρος!!Περιμενω νεα απο οσες ΔΕΝ περιμενουνε πιο πριν απο εμενα και ελπιζω να ειναι καλα..!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα μανουλες και μη!!!!τι κανετε?ματρατε μαρες?κι εγω μετρουσα αλλα σημερα μου κοπηκε η φορα μιας και ανακαλυψα οτι εχω ουρολοιμωξη και λεω..δεν πας να παρεις ενα τεστ καλου κακου μηπως εισαι εγκυος και δεν κανει να παρεις αντιβιωση? :ohmy: πηγα πηρα,αρνητικο :(:(:( κανονικα δεν περιμενα τη δευτερα 10-05..σκατουλες :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχομαι ομως να ειμαι γουρλου για ολες εσας φιλεναδες μου!!!!!!!!!!!!!!!!! σας αγαπω πολυ! αυτο το μηνα μετα την κοκκινοσκουφιτσα θατον ξανατρελανω τον αντρουλη μου χι χι χι!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου τζοαννακι μου!!!τι κανεις???ναι νυχτα σημερα και την κυριακη παλι..ναι ξεκινησα γιατι εχω πονους φοβερους!ελεγα να μην ερθω στη δουλεια..νωρις λες?δε θα εδειχνε αν ημουν?εσυ κανενα συμπτωματακι?τι λεει το σωμα σου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυτο το΄''οχι εγκυος'' μου εκατσε στο λαιμο..αστα.ευχομαι παρ'αυτα να συμβει το θαυμα..ααααα!!!!!!!!!!!!!θα τρελαθω απ'τη χαρα μου με σενα!!αντε να φουσκωνει η κοιλιτσα για το δευτερο!!!!!περιμενω νεα οπωσδηποτε!εσενα σε ξενυχταει ο μικρος σου??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ ωραια μια χαρα τα καταφερνεις!ετσι εχεις χρονο και για τον αντρα σου!αχ σε καταλαβαινω α π ο λ υ τ α!!! στο ευχομαι απ'την καρδια μου!!!ειναι ευλογια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σε ρωτησω βρε τζοαννακι μου,αν αντι για να επαιρνα τεστ,εκανα χοριακη δεν θα εδειχνε ακομα και αν η συλληψη εγινε αργοτερα?μηπως καλυτερα να ειχα κανει χοιακη?καλα εννοειται οτι τωρα οτι εγινε εγινε και θα περιμενω να δω τη δευτερα αλλα εφαγα φλασια που λενε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι το ηξερα αλλα τωρα με τη βαρβατη ουρολοιμωξη με επιασε φοβος και ηθελα να ξερω αλλα οντως ειναι τοσο νωρις τωρα που ειδα οτι η 14η μερα του κυκλου μου ηταν μολις πριν11 μερες!σε ζαλισα βραδιατικα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...