Μετάβαση σε περιεχόμενο

Λετε ο μηνας μας να ειναι ο Μα'ι'ος??????


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 98
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΜΑΡΙΝΑ ΜΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΙ ΕΓΩ ΝΑ ΤΗ ΦΑΕΙ Ο ΚΑΚΟΣ Ο ΛΥΚΟΣ ΠΙΑ ΤΗΝ ΓΥΡΙΣΤΡΟΥΛΑ!ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ ΤΟ ΙΔΙΟ ΒΙΟΛΙ! ΧΙ ΧΙ!ΝΑ ΣΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ!ΚΥΡΙΩΣ ΠΑΝΤΑ ΥΓΕΙΑ!!!!!!!!!!!ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mama_xina έγραψε:

11μαιου στα γεννεθλεια μου θα το κανετε και θα μεινετε 22ατομα εγγυες! ενταξει?αλλιως δε τα φυσσαω τα κερακια!

22ακριβως θα φυσηξω...22ευχες θα κανω για εσας! εγω αυτο το χρονο δεν εχω καποια δικη μου ευχη να κανω οποτε θα παρω χαρα απο εσας ντιαλ?

Για να δουμε βρε Ραμονακι...λες;;;;;Εγω ειναι να αδιαθετησω ξανα μεχρι 12 Μαιου!Αν εισαι τοσο γουρλου,σε βλεπω να βαφτιζεις πολλα μωρα απο το mammy!!!! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ ναι θα γινω νονα !

11 μαιου σας λεω ειναι καλη μερα να μου κανετε τοσο ομορφα δωρα! θελω να σκασουν πολλα χαμογελα στα γενεθλεια μου! ετσι να σας δω να αδειαζετε λιστες και να γεμιζετε κοιλιτσες!χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

11μαιου στα γεννεθλεια μου θα το κανετε και θα μεινετε 22ατομα εγγυες! ενταξει?αλλιως δε τα φυσσαω τα κερακια!

22ακριβως θα φυσηξω...22ευχες θα κανω για εσας! εγω αυτο το χρονο δεν εχω καποια δικη μου ευχη να κανω οποτε θα παρω χαρα απο εσας ντιαλ?

mama xina euxhsou na piasei h euxh sou giati etsi kai den piasei tha se kunhgan sigoura kamia dekaria melouses mamades apo to mammy!!! :angry:

pantws parola ayta tha ta dokimasoume ola..

aaaaaaaaa na rwthsw kati? :unsure: an meinw nwritera egkuos den pisteuw na peirazei?eeee? :huh: h euxh pianete!! :laugh: :laugh: :laugh: xaxaxaxa..filia se oles kai kalh mas epituxia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μιχαελα-Ν έγραψε:

Γιωτακι μου καλα τα λες εσυ για το θεμα γαμος αλλα τοσο πολυ που το θελω ανυπομονω :huh: ασε κι εδω στην κρητη δε σταματα η νυφη να χορευει.. :S απο που εισαι εσυ?επισης σκεφτομαι οτι σιγουρα θα ηταν το ιδανικο να μεινω εγκυος μετα για να χαρω τον χορο και να παμε και το ταξιδακι μας χωρις να εχω την εγνοια αλλα...θελω θελω θελω ειμαι κουζουλη :woohoo: :woohoo: :woohoo: ναι μεν ειμαι αισιοδοξη αλλα ξερω οτι για να πετυχει και με τη μια πρεπει να εισαι και λιγο τυχερουλης για να μην το πω αλλιως.. :blush::) τελοσπαντων..

μας ευχομαι να μεινουμε μαζι για να τα συζηταμε..λες????

α!!να χαιρεσαι και τον ΓΙΩΡΓΟ ΣΟΥ και λεω να του το κανεις αυτο το δωρο!μερες οικονομικης κρισης δεν ειμαστε για αλλα εξοδα!χι χι χι χι :P:P

katagwgi drama twra menw saloniki k gennithika k megalwsa germania ws ta 16.5 mou....

les e?? oikonomiki krisi swsta... de to skeftika etsi:)

kritikia e?? -ena paidi k mia kori exw ... pou lene sta meri sas e?? xaxa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μιχαελα-Ν έγραψε:

μαμα-χινα εδω θα γινει χαμος!θα γκαστρωθουμε ολες το μαιο που ζευγαρωνουν και οι γαιδαροι!!!χα χα χα!!!!!!!!!!!!ετσι λαμε εδω στην κρητη..

koita mixaela na to afisw ton iounio tote de thelw na vgei gaidouri k na me grafei xaxaxa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kimon έγραψε:

Τι εγινε Γιωτακι?Κοριτσια??Ολα καλα?

kala kala..den mas blepeis?oles gaidouria tha gennhsoume...are mama xina mas ekapses oles..emena mou rthe periodo twra se 3 merres ksana tha arxhsw prospatheies...opote gaidouraki tha kanw

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:) κοριτσιααααα!!!!!!ηρθα κι εγω!καθε φορα που αργω να σας μιλησω αισθανομαι ασχημα αλλα αυτος ο αντρας μου δεν αποφασιζει να παρει υπολογιστη σπιτι..(κααατι θα ξερει...)πααλι νυχτερινη,και αυριο παλι!Οτι θα γινομασταν και γαιδουρομανες ποιος το περιμενε! :blink::P

γιωτακι εχεις πλακα :laugh: (δεν εννοω γελοια)μην παρεξηγηθω!να σου ζησει το παιδι και το κοριτσακι σου λοιπον!

κοριτσια μου δεν ερχοσαστε στο γαμο μου στις 18 ιουνιου?παρτε πλοια κιελατε!οχι αεροπλανα μη χασετε και την πτηση!!! :P τι νεα?πως παμε απο αγκαλιτσες???ειπαμε!!ξεζουμισμα! :blush::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μιχαελα-Ν έγραψε:

:) κοριτσιααααα!!!!!!ηρθα κι εγω!καθε φορα που αργω να σας μιλησω αισθανομαι ασχημα αλλα αυτος ο αντρας μου δεν αποφασιζει να παρει υπολογιστη σπιτι..(κααατι θα ξερει...)πααλι νυχτερινη,και αυριο παλι!Οτι θα γινομασταν και γαιδουρομανες ποιος το περιμενε! :blink::P

γιωτακι εχεις πλακα :laugh: (δεν εννοω γελοια)μην παρεξηγηθω!να σου ζησει το παιδι και το κοριτσακι σου λοιπον!

κοριτσια μου δεν ερχοσαστε στο γαμο μου στις 18 ιουνιου?παρτε πλοια κιελατε!οχι αεροπλανα μη χασετε και την πτηση!!! :P τι νεα?πως παμε απο αγκαλιτσες???ειπαμε!!ξεζουμισμα! :blush::lol:

vre de exw paidia akomi apla ekeino to eipa opws to lene oi kritikoi.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια κι εγώ στην αναμονή για τις 5-6 Μαίου...

Ελπίζω να ΜΗΝ έρθει.. Ένας χρόνος και 3 μήνες πέρασαν, ορομονικές θεραπείες πέρασαν, προβλήματα διορθώθηκαν, και ο πελαργός δεν έχει χτυπήσει την πόρτα. Ακόμα και οι μεγαλύτερες φίλες μου με τα σοβαρότερα προβλήματα έμειναν έγκυες πια (και χάρηκα πολύ γι'αυτές) αλλά σιγά σιγά... δεν μένει καμια να μιλάω που να καταλαβαίνει το θέμα αυτό... Μακάρι Θεέ μου.. είναι και τα γενέθλιά μου στις 21 Μαίου θα ήταν το καλύτερο δώρο. Φιλιά και αγωνιστικούς χαιρετισμούς.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τσα!!παλι εδω μετα απο μεεερες απουσιας...τι να κανω παλι νυχτοκαματο σημερα και αυριο.. :blink:

λοιπον ευχομαι ολες μας να εχουμε πιασει οχι μονο το μαη αλλα και κανενα σπορακι...περιμενω ενημερωση!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τζοαννακι μου συγνωμη αλλα δουλευω σε κλινικη νοσηλευτρια και ειχα λιγη δουλιτσα.αυριο (σημερα δηλαδη) δουλευω παλι 23.00-7.00 οποτε θα δω τα νεα σου το βραδακι..περιμενω να μου πεις τι αισθανεσαι !!ευχομαι τα καλυτεραααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω το μονο που εχω ειναι πρηξιμο στο στηθος απο σημερα και πονο αλλα δεν ειναι καινουριο καθε μηνα το εχω...οποτε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...