Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

κοριτσια βοη8εια χωρισα πριν μια εβδομαδα κ δεν εχω καροτσακι...χρειαζομαι οτιδηποτε καροτσι αρκει να τσουλαει μενω εξω απο την πολη κ μου ειαι πολυ δυσκολο να κουβαλαω την μικρη(ειχα καροτσακι αλλα επειδη μου το εκανε δωρο η πεθερα μου δεν μου το δινει τωρα)το πρωι δουλευω κ δεν μπορω να μπαινω συνεχως να βλεπω για απαντησεις..δεν εχω ιντερνετ !!!Γιαυτο σας παρακαλω οποια κοπελα μπορει να βοηθησει να με παρει τηλ. στο 6982924353

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγάπη μου χθες δεν είχες γενέθλια?

Το είδα και ήθελα να σε στείλω π.μ., αλλά κόλλησε πάλι το μαμμυ και δεν το έστειλα τελικά

Χρόνια σου πολλά καταρχήν!!!

Κατά δεύτερον λυπάμαι πολύ πολύ για το χωρισμό σου! :(:(

Πόσο είναι το παιδάκι σου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βεροιώτισα λυπάμαι για το χωρισμο σου καθώς και για την απαραδεκτη συμπεριφορά της πεθεράς σου.Δυστηχως και μενα το καρότσι μου το έδωσαν οπώτε δεν έχω καποιο άλλο.

και χρονια πολλά να τα εκατοστησεις κιολας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοπελα μου λυπαμαι για το χωρισμο σου αλλα μπορει να ειναι για καλο, οπως κι αν νιωθεις τωρα.

Οσο για την πεθερα σου μπραβο της, παιρνει το οσκαρ ξεφτιλας για το 2010.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακι μου πς μας τι άλλο χρειαζεσαι και να σου πω και κατι μην κολλας πηγαινε στο αστυνοικο τμημα και πες του τη κατασταση οτι εχεις χωρισει και δνε σου διου τα πραγματα σου ειναι υποχρεωμενη θα πατε μαζι και θα παρεις ολα οσα εχεις .Το ιδιο το ειχε κανει η κοπελα που εμενε απο κατω μου ειχε χωρισει με το αντρα της και εκεινος επειδη παντα μεθουσε και η πεθερα ηταν μια σκυλα βεβαια και η κοπελα ηταν αστα αλλα τα πραγματα του παιδιου δνε μποουσαν να τα κρταησουν , ηρθε λοιπον με υνοδεια αστυνομιας και πρε ολα οσα χρειαζοταν.Μην κολλας και μην τους δειχνεις οτι φοβασαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βανια έγραψε:

κοριτσακι μου πς μας τι άλλο χρειαζεσαι και να σου πω και κατι μην κολλας πηγαινε στο αστυνοικο τμημα και πες του τη κατασταση οτι εχεις χωρισει και δνε σου διου τα πραγματα σου ειναι υποχρεωμενη θα πατε μαζι και θα παρεις ολα οσα εχεις .Το ιδιο το ειχε κανει η κοπελα που εμενε απο κατω μου ειχε χωρισει με το αντρα της και εκεινος επειδη παντα μεθουσε και η πεθερα ηταν μια σκυλα βεβαια και η κοπελα ηταν αστα αλλα τα πραγματα του παιδιου δνε μποουσαν να τα κρταησουν , ηρθε λοιπον με υνοδεια αστυνομιας και πρε ολα οσα χρειαζοταν.Μην κολλας και μην τους δειχνεις οτι φοβασαι

Δεν ήξερα ότι γίνεται αυτό που λέει η Βάνια!

Αν είναι όντως έτσι, μη μασάς! κάντο! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...