Μετάβαση σε περιεχόμενο

STOLISMOS KAI DIAKOSMISH BAPTISHS..


tzein

Recommended Posts

geia sas koritsia, me lene tzenh eimai apo kalamata kai exw mia priggipisoula kai egw, einai 15 mhnwn twra. exoume arghsei na thn baftisoume logo penthous.. tha thn baftisoume 18 iouliou 2010 kai xwris na koitaksw an ypaxei hdh to thema ayto, skefthka an tha hthele kamia kopela na mas balei fwto apo stolismo kentrou kai ekklhsias... na paroume kamia idea. eyxaristw poluuuuuuu:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τζενη μου εγώ τον στολισμό τον έφτιαξα μόνη μου. Προμηθεύτηκα φανάρια απο το jumbo υφασμάτινα λουλούδια, κορδέλες και στόλισα τον κήπο μας όπου κάναμε το catering γιατί την εκκλησία δεν με άφησαν να την στολίσω.

Θα προσπαθήσω να σου ανεβάσω φωτό να δεις.

Με το καλό η βάπτιση της κοριτσάρας σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ Κ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Η ΒΑΠΤΙΣΗ ΤΗΣ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑΣ ΣΟΥ!!!!!!! Κ ΜΕΙΣ ΕΤΟΙΜΑΖΟΥΜΕ ΤΗΝ ΒΑΠΤΙΣΗ ΤΟΥ ΜΠΕΜΠΗ ΜΑΣ ΓΙΑ ΤΙΣ 9 ΜΑΙΟΥ. θΑ ΣΤΟΛΙΣΟΥΜΕ ΤΟΝ ΠΕΡΙΒΑΛΟΝΤΑ ΧΩΡΟ ΤΗΣ ΕΚΚΛΗΣΙΑΣ ΜΕ ΘΕΜΑ ΠΕΙΡΑΤΕΣ Κ ΘΑΛΑΣΣΑ. ΠΕΙΡΑΤΙΚΟ ΚΑΡΑΒΙ, ΧΡΥΣΟΨΑΡΑ ΣΕ ΓΥΑΛΕΣ, ΦΑΡΟ Κ ΒΑΡΚΕΣ ΜΕ ΛΟΥΛΟΥΔΙΑ. ΟΙ ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ ΚΟΥΤΑΚΙ ΜΕ ΕΝΑ ΜΙΚΡΟ ΠΕΙΡΑΤΑΚΙ. ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΕΙΔΑ Κ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΟΛΥ ΘΕΜΑ ΜΕ ΚΗΠΟ. Κ ΚΑΛΑ ΨΕΥΤΙΚΟ ΓΚΑΖΟΝ ΜΕ ΨΕΥΤΙΚΑ ΛΟΥΛΟΥΔΙΑ , ΕΝΑ ΑΝΘΡΩΠΑΚΙ ΓΙΑ ΚΗΠΟΥΡΟΣ Κ ΕΝΑ ΠΟΔΗΛΑΤΟ ΜΕ ΦΥΣΙΚΑ ΛΟΥΛΟΥΔΙΑ ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ. ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ!!!!!! ΕΠΕΙΣΗΣ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ Κ ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΕ ΝΕΡΑΙΔΕΣ Κ ΠΡΙΓΚΙΠΕΣ!!! πΟΛΥ ΩΡΑΙΟ Κ ΑΥΤΟ... ΕΞΑΡΤΑΤΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΠΟΣΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΘΑ ΔΙΑΘΕΣΕΙΣ. ΕΜΑΣ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΙΣ ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ ΜΑΣ Κ ΤΟΝ ΣΤΟΛΙΣΜΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΛΥΜΠΗΘΡΑ ΕΦΤΑΣΕ ΤΑ 500 ΕΥΡΩ. :P:cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν μπορω να τις δημοσιευσω... μαλλον ειναι μεγαλες και παρολο που προσπαθω να τις μικρυνω κατι κανω λαθος...

θα προπαθησω μηπως τις περασω μεσα στο album μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MARAKI NEFELI έγραψε:

δεν μπορω να τις δημοσιευσω... μαλλον ειναι μεγαλες και παρολο που προσπαθω να τις μικρυνω κατι κανω λαθος...

θα προπαθησω μηπως τις περασω μεσα στο album μου.[/quote

ανοιξε τεσ με ζωγραφικη,πηγαινε αλλαγη μεγεθουσ αντι για 100 που γραφει στα δυο κουτακια γραψε 50.βαλε φωτο να παρουμε ιδεεσ :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

olya έγραψε:

MARAKI NEFELI έγραψε:

[/quote:20rrfbkr]

Σε ευχαριστώ κοριτσάκι μου! Αυτό κάνω και πάλι δεν τις ανεβάζει...

Κάτσε να κανω μια προσπάθεια ακόμα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

είπαμε τα κατάφερα αλλά το παράχεσα κιόλας... χαχαχαχαχα κορίτσια κολλάει και δεν μου δείχνει οτι το ανεβάζει και εγώ ξαναπροσπαθω και το ανεβάζω τελικά 10 φορές!! sorry.... :blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,

Δέν μπορώ να ανεβάσω της φοτωγραφίες της απο την βάπτιση της κόρης μου.

Εμεις είχαμε θέμα νεραίδες και πεταλούδες.Στα τραπέζια βάλαμε νεραίδες και στα τραπέζια φιονκούς και πεταλούδες απο το Jumbo ( μεγάλες)

και για μπομπονιέρες είχαμε πεταλούδες και μπουκαλάκια με κολόνια που την είχα φτιάξει εγώ και ακόμα συνέχιζω.

Η πρόσκλήση ήταν μια φοτογραφία με νεραίδα και στο πρόσωπο ειχα βάλει την κόρη μου. Και όλα βέβαια ήταν ρόζ και φούξια.

Και το τελευταίο η τούρτα ήταν μεγάλη σε σχήμα απο πεταλούδα. Ηταν τέλιεα η τούρτα. Εαν καταφέρω θα προσπαθήσω να την ανεβάσω.

Καλημέρα και επλίζω να βοήθησα !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κουκλιτσα αυτο με την κολονια θελω να το δω :) .να τισ μικρινεισ τισ φωτο σου,να πασ στην φωτο που θεσ να φορτωσεισ να κανεισ δεξι κλικ,να πασ στο ανοιγμα με ζωγραφικη και εκει που γραφει στα 2 κουτακια 100 να σβησεισ και να γραψεισ 50 και μετα μπορεισ να φορτωσεισ εδω ;) ελπιζω να καταλαβεσ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν το προβλημά μου δεν ειναι αυτό ειναι οτι πρέπει να βρω το CD με της φωτογραφίες. Αλλα αν πας σε κανένα κατάστημα με βαπτιστικά πουλάνε μπουκαλάκια κολόνιας πολύ μικρα αλλά όμορφα, αν δεν τα έχουν εκει πρέπει να τα έχοθν στο καταλογό τους εγώ έτσι τα πήρα.

Και απο πείρα αν βάλεις κολόνια μέσα να πάρεις μπουκαλάκια βιδωτα αλλίως εαν βάλεις κολόνια μέσα το υνόπνευμα της ξεκολλάει , εμείς μια ώρα πριν την βάπτιση ξανακολάγαμε τα μπουκαλάκια ειχαν μια πολύ όμορφη μυρωδια , :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΦΤΙΑΧΝΩ ΤΕΤΟΙΑ ΓΛΑΣΤΡΑΚΙΑ,ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΚΟΜΑ ΤΙ ΘΑ ΒΑΛΩ ΜΕΣΑ,ΕΧΩ ΣΠΑΣΕΙ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ...ΔΕΝ ΞΕΡΩ,ΠΕΙΤΕ ΚΑΜΙΑ ΙΔΕΑ.ΒΑΣΙΛΙΚΟ ΔΕΝ ΘΕΛΩ,ΣΚΕΤΟ ΓΛΥΦΙΤΖΟΥΡΙΑ ΚΑΡΑΜΕΛΕΣ ΔΕΝ ΘΕΛΩ,ΜΠΑΛΟΝΙΑ ΔΕΝ ΘΕΛΩ,ΟΥΦΦΦΦΦ,ΘΕΛΩ ΚΑΤΙ ΣΕ ΣΥΡΜΑΤΙΝΗ ΜΠΑΛΑ ΜΕ ΔΕΜΕΝΕΣ ΚΟΡΔΕΛΕΣ ΚΑΙ ΚΑΡΦΩΜΕΝΟ ΑΝΕΜΟΜΥΛΟ,ΠΟΥ ΝΑ ΤΑ ΒΡΩ ΟΜΩΣ?Η ΨΕΥΤΙΚΕΣ ΟΡΤΑΝΣΙΕΣ ΘΑ ΗΘΕΛΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τοτα έγραψε:

δεν ξερω αν θα σου αρεσε κατι τετοιο ριξε ομως μια ματια

http://www.valentine.gr/bloomin_cookies_gr.php

ευχαριστω,ειναι πολυ ωραια και εχει και συνταγη,το εβαλα στα αγαπημενα,θα τα φτιαξω καποια μερα να δοκιμασω.μηπωσ ξερετε που μπορω να βρω σακουλακια για να τα δεσω πανω?σε ειδη συσκευασιασ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...