Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΑΥΜΑ?


merykal

Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΙΑ ΣΑΣ ΞΑΝΑ...ΠΑΙΡΝΩ ΤΟ ΘΑΡΡΟΣ ΝΑ ΣΑΣ ΞΑΝΑΓΡΑΨΩ ΑΦΟΥ ΑΠΟΦΑΣΗΣΑΜΕ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΩΡΑΚΙ...ΠΑΡΑΔΟΞΟΣ ΧΤΥΠΗΣΕ ΣΕ ΕΚΕΙΝΟΝ ΤΟ ΒΙΟΛΟΓΙΚΟ ΡΟΛΟΙ..ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΤΟ ΑΚΟΥΓΑ ΑΛΛΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΟΤΑΝ ΘΑ ΤΟ ΘΕΛΕΙ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΟΣ..Κ ΤΕΛΙΚΑ ΝΑ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ!!ΚΑΤΑ ΚΑΙΡΟΥΣ ΕΙΧΑ ΚΑΠΟΙΕΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΕΙΣ ΠΟΥ ΟΜΩΣ ΗΤΑΝ ΜΟΝΟ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΕΙΣ..ΕΤΣΙ ΕΛΕΓΑ ΣΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ ΠΩΣ Ο ΘΗΣΑΥΡΟΣ ΜΑΣ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΟΤΑΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΘΑ ΤΟ ΘΕΛΟΥΜΕ 100% ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΚΑΙ ΟΧΙ 60% ΚΑΙ 40% ΟΠΩΣ ΗΤΑΝ ΩΣ ΤΩΡΑ..ΜΟΝΟ ΠΟΥ Ο ΚΥΚΛΟΣ ΜΟΥ ΑΡΧΗΣΕ ΝΑ ΧΑΛΑΕΙ ΤΟΥΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΥΣ 6-7 ΜΗΝΕΣ ΚΑΙ ΑΠΟ 28 ΜΕΡΕΣ ΚΑΝΕΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΤΟΥ ΣΚΑΜΠΑΝΕΒΑΣΜΑΤΑ ΑΥΤΟ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΑΛΛΟΤΕ 25..ΑΛΛΟΤΕ 26..ΑΛΛΟΤΕ 27 ΜΕΡΕΣ..ΠΟΤΕ ΟΜΩΣ 28..ΑΥΤΟ ΕΧΕΙ ΠΡΩΤΟΝ ΣΑΝ ΣΥΝΕΠΕΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΡΩ ΠΟΤΕ ΝΑ ΤΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΗΝ ΑΤΙΜΗ Κ ΔΕΥΤΕΡΟΝ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΥΠΟΛΟΓΗΣΩ ΤΙΣ ΓΟΝΙΜΕΣ ΜΟΥ..Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΦΟΥ ΕΙΜΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΑ ΟΡΙΑ ΤΟΝ ΗΜΕΡΩΝ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΜΠΕΡΔΕΥΟΜΑΙ..ΞΕΡΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΑΣ ΠΩΣ ΝΑ ΤΙΣ ΥΠΟΛΟΓΗΣΩ ΣΩΣΤΑ?ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΞΕΡΕΤΕ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΘΑΥΜΑ ΤΗΝ 19η ΜΕΡΑ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΜΕ ΤΕΤΟΙΟ ΚΥΚΛΟ?ΘΑ ΤΟ ΕΚΤΙΜΟΥΣΑ ΑΝ ΜΕ ΒΟΗΘΟΥΣΑΤΕ..ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Merykal καταρχάς να σου πω καλή επιτυχία κ εύχομαι τα ευχάριστα νέα να τα κούσεις γρήγορα!!!!

Τώρα όσον αφορά τις γόνιμες σου εκτός απ τον γιατρό που θα μπορούσε να σου πεί ποιές είναι οι γόνιμες σου(στο περίπου βέβαια) ξέρω οτι υπάρχουν κάποια τεστάκια ωορηξίας στα φαρμακεία(δεν θυμάμαι το όνομα τους,θα ρωτήσω όμως άμα θες κ θα σου πω)τα οποία σου χαμογελάνε την μέρα εκείνη !!!Τώρα γνώμη μου είναι να μην ασχοληθείς γενικότερα με τεστάκια κ να απολάυσεις τον έρωτα με τον άντρα σου,κυρίως απ την 8η μέρα μέχρι την 15η μέρα του κύκλου σου!!!!

19η μέρα για σένα πρέπει λογικά να είναι αργά για τον κύκλο που έχεις....αλλά να σου πω κ κάτι.......ποτέ δεν ξέρεις τί μπορεί να γίνει!!η ελπίδα έτσι κ αλλιώς πεθαίνει πάντα τελευταία(αυτό λέω κ εγώ αυτούς τους 8μήνες που προσπαθούμε)!!!! :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Merycal καλη αρχη.Θα συμφωνησω με την Chri..μην μπεις στην διαδικασια των τεστ ωορρηξιας,ειναι πολυ νωρις ακομα για να γεμισεις αγχος (ασε που ειναι κ λιιγο ακριβα απ οτι θυμαμαι).

Αφου το πηρατε συνειδητα αποφαση καντε οσες περισσοτερες "αγκαλιτσες" μπορειτε,χαρειτε κ θα ερθει!!!

Οσο για τα σκαμπανεβασματα του κυκλου σου,ειναι "εντος φυσιολογικων" και αφου σου ειπε ο γιατρος οτι ειναι οκ μην ανησυχεις....κατι παραπανω θα ξερει :P;):P;)

Καλη επιτυχια :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επισης κ εγω θα συμφωνησω!!!Μην κανεις το λαθος που κανουμε ολες κ ξεκινησεις αγχωτικα.Δεν χρειαζεται να παρεις ουτε τεστ,ουτε τιποτα.Θα ξεκινησεις χαλαρα τις προσπαθειες σου κ ολα θα ερουν.Υπομονη χρειαζεται κ αγαπη,τιποτα αλλο.Φιλια κ ευχομαι καλη τυχη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

h alhtheia einai auth..o giatros mou mou eipe kati pou to pisteuw polu..egkuos menoun oles ..egkuos den menoun mono autes pou den thellloun na meinoun..parhgoriemai gia na mhn agxwthw giati ksaerw pws einai to xeirotero pou mporw na kanw..pantws suntoma tha sas exw nea an telika egine h oxi..afou perimenw se ligo kairo periodo pou euxomai na mhn erthei

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχομαι και εγω γρηγορα να μας πεις τα ευχαριστα.οπως σου ειπαν και τα κοριτσια μην αγχωνεσαι με τεστ και γονιμες ειναι νωρις για τετοια!απλα το μονο που θα σου πω ειναι να εχετε επαφες μερα παρα μερα ολο τον μηνα και αν δεν μπορειτε ολο τον μηνα τουλαχιστον ξεκινησε απο την 10η μερα του κυκλου σου μεχρι και την 20η σιγουρα θα εχεις πεσει μεσα.καλη επιτυχια :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

merykal θα συμφωνησω με τα κοριτσια ολες οι μερες γονιμες ειναι μια φιλη μου εκανε ελευθερη επαφη την επομενη που τελειωσε η περιοδος της με το σκεπτικο οτι αποκλειετε να μεινει εγκυος και ομως τσουπ...να το το σπορακι...αρα εχεις πολλες πιθανοτητες να μεινεις εγκυος απλα και μονο επειδη πιστευεις και το θελετε τοσο πολυ ...καλη επιτυχια λοιπον και γρηγορα να μαθουμε τα ευχαριστα... :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΕΝ ΠΕΡΝΑΝ ΟΙ ΜΕΡΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΘΩ ΑΝ ΘΑ ΕΡΘΕΙ..Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ..ΠΙΑΝΩ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ ΝΑ ΑΓΧΩΝΕΤΕ ΜΕΤΑ ΠΑΛΙ ΤΟ ΞΕΧΝΑΩ ΓΙΑΤΙ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΔΕΝ ΟΦΕΛΕΙ ΜΑ ΠΩΣ ΝΑ ΚΡΑΤΗΘΩ? :unsure: ΒΛΕΠΩ ΤΗΝ ΣΥΝΕΦΑΔΑ ΜΟΥ Η ΟΠΟΙΑ ΕΧΕΙ ΔΥΟ ΜΩΡΑ ΚΑΙ ΧΤΥΠΑΝ ΤΑ ΚΑΜΠΑΝΑΚΙΑ ΜΟΥ :woohoo: ..ΑΝΑΡΩΤΙΕΜΑΙ ΑΝ ΘΑ ΤΟ ΒΙΩΣΩ..ΞΕΡΕΤΕ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ!ΜΑΡΙΑΚΡΗΤΗ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ..ΠΑΡΟΛΑ ΑΥΤΑ Η ΑΓΩΝΙΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΚΟΡΥΦΗ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η ελπιδα πεθαινει παντα τελευταια.φυσικα και υπαρχει πιθανοτητα!εχω ακουσει και εγω περιπτωσεις μετα την περιοδο να πιασουν το σπορακι τους γι αυτο σου ειπα μερα παρα μερα ολο τον μηνα να εχετε επαφες η εστω καθε 2 μερες.σιγουρα θα πεσεις μεσα αλλα και παλι δεν ξερεις αν θα γινει η συλληψη μονο ο Θεος το ξερει.μπορει να υπαρξουν επαφες ολο τον μηνα και να μην συλλαβεις και μπορει με μια φορα και μονο να γινει.ευχομαι να μεινεις πολυ γρηγορα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μερυ

καλη επιτυχια σου ευχομαι στην προσπαθεια σας!!!

στο ερωτημα σου τεστακια αν και θα συμφωνησω με τα κοριτσια οτι ειναι πολυ ψυχοφθορα και πανακριβα, το καλυτερο ειναι το clearblue ψηφιακο ευκολο και αξιοπιστο(εχω κανει αντιπαραβολη με υπερηχο απο γιατρο μου)

οι γονιμες σου ειναι πιθανα απο 10-18η μερα εκει κανε σεξ μερα παρα μερα

επισης, οταν γινεται ωορηξια συνηθωςεχουμε αυξημενα κολπικα υγρα

αλλη μεθοδος επισης ειναι η μετρηση της θερμοκρασιας καθημερινα πρωι . Μολις ανεβει 0,3 βαθμους κελσιου σημαινει οτι εχει προκληθει η ωορηξια την προηγουμενη...εχει πολλα sites για να ενημερωθεις ακομα και στο ιδιο το μαμιλαντ.

καλη σου επιτυχιαααα!! :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΡΚΙΝΑΚΙ ΜΟΥ,ΜΟΥ ΔΙΝΕΙΣ ΠΟΛΥ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΚΑΘΩΣ ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΕΠΑΦΗ ΤΗΝ 19η ΜΕΡΑ :cheer: ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ ΑΝΑΜΟΝΗ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ 24η ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΔΩ ΑΝ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΑΠΟ ΜΕΡΑ ΣΕ ΜΕΡΑ..ΠΩΣ ΟΜΩΣ ΤΟ ΥΠΟΛΟΓΗΣΕΣ ΕΣΥ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΙΣ ΓΟΝΙΜΕΣ?ΟΣΟ ΑΝΑΦΟΡΑ ΤΟ ΤΡΥΠΑΚΙ ΜΕ ΤΑ ΤΕΣΤ ΩΟΡΗΞΙΑΣ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΠΩ ΑΚΟΜΑ ΣΕ ΑΥΤΟ..ΙΣΩΣ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΑΝ ΔΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΕ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΠΟΛΥ ΤΟ ΑΠΕΥΧΟΜΑΙ.ΠΑΝΤΩΣ ΣΥΝΤΟΜΑ ΘΑ ΕΧΕΤΕ ΝΕΑ ΜΟΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΗΚΑ ΣΤΗΝ ΔΥΣΚΟΛΗ ΦΑΣΗ ΤΗΣ ΑΝΑΜΟΝΗΣ ΣΗΜΕΡΑ!!ΕΙΝΑΙ Η 25η ΜΕΡΑ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΞΕΚΙΝΑΩ ΝΑ ΜΕΤΡΑΩ ΑΝΤΙΣΡΟΦΑ ΚΑΙ ΝΑ ΑΓΩΝΙΩ..ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΡΗΣΜΕΝΟ ΚΑΙ Η ΜΕΣΗ ΜΟΥ ΠΟΝΑΕΙ..ΑΑΑΑΑΑΧΧΧΧ ΤΟ ΘΕΛΩ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΦΟΒΑΜΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΜΟΥ ΕΡΘΕΙ Η ΤΡΕΙΣΚΑΤΑΡΑΤΗ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγω κοριτσια στην ιδια φαση ειμαι..!

30η μερακι ακομα αφαντη η μανταμ..

Αυριο μετραω καθυστερηση αλλα δεν εχω και πολλες ελπιδες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsiaaa telika adiathetisa...stenaxwrhthhka polu..omws o antroulhs mou mou dwse kouragio kai mou pe ''den peirazei..ton allo mhna'' an kai autos apogohteuthke ligaki...anamenw na teleiwsei h kuria kai na ksanaksekinhsw

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dn pirazei esy k o antroulis s na eisaste kala k na kanete polles polles erotikes agkalitses xixixi!!! dn pirazei ola tha pane kala etsi leme k emeis pou prospathoume perissotero!! filakia k mn to bazeis katw k molis fygei i akatanomasti balton pali katw k allaxe tou ta fota !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ολα καλα θα μας πανε βρε κοροτσια :) Οι απογοητευσεις ειναι μεσα στο προγραμμα...σηκωνομαστε,παταμε γερα στα ποδια και συνεχιζουμε οσες φορες και να χρειαστει!Ετσι? ;)

Δεν θα του περασει :angry::angry::angry: θα γεμισουν και οι δικες μας κοιλιτσες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...