Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΔΩΡΟ ΚΟΥΜΠΑΡΩΝ ΣΕ ΒΑΦΤΙΣΗ


Επιστημη

Recommended Posts

Γεια σας κοριτσια. Εχω μια απορια και χρειάζομαι τα φωτα σας. Το καλοκαιράκι πρωτα ο Θεος θα βαφτίσουμε την κουκλιτσα μας.Νονοι μας ο αδελφός μου και η νυφη μου, δηλαδη δικά μας αγαπημενα προσωπα. Λοιπον τιθετε το εξης ερώτημα: ΤΙ ΔΩΡΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΤΟΥΣ ΚΟΥΜΠΑΡΟΥΣ;

Ριχτε καμια ιδεα βρε κοριτσια γιατι εγω δεν μπορω να σκεφτώ τιποτα.

ΒΟΗΘΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ............!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πρωτον να σας ζησει η μπουμπουκα σας!!!και κατα δευτερον...μπορεις να τους αγορασεις 1 βινετοκαμερα-φωτογραφικη!!μπορεις να παρεις 1 μοδατο κοσμημα στην κουμπαρα και 1 ρολοι στον κουμπαρο ή ρολογια και στους 2!!εξαρταται απο το ποσα χρηματα διαθετεις!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επιστημη μου με το καλό η βαφτιση σας! :)

βαφτιζομαστε κ εμεις τον Μαη,οποτε ειναι επικαιρο το θεμα! ;)

εγω ειπα στη νονα μας να διαλεξει εκεινη το δωρο της!της ειπα οτι μπορουσα να διαθεσω γυρω στα 500ε κ εκεινη επελεξε ενα σετ κοσμηματων swarovski!

επειδη θα κανουμε γαμο κ βαφτιση μαζι,το δωρο του κουμπαρου μας θα ειναι ενα ρολοι,που θα επιλεξει ο ιδιος!

γιατι δε τους ρωτας τί θα προτιμουσαν;; ;)

φιλακια!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καταρχας ευχαριστω για τις ευχές σας και ανταποδιδω.Το σκεφτηκα να τους ρωτησω αλλα πρωτα θελω να εχω κατι υποψιν μου και εγω. Μεχρι 1000Ε μπορω να τα διαθεσω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα και να σου ζησει η μικρουλα σου!!το καλυτερο ειναι να τους ρωτησεις τι χρειαζοντε και να τους πεις ας πουμε οτι θελετε κατι ξεχωριστο για τον καθενα η κατι για το σπιτι.εμας μας ρωτησαν και επειδη ο αντρας μου ρολογια και τετοια δεν τα φοραει,μας εδωσαν να καταλαβουμε ποσα μπορουν να ξοδεψουν και τους ειπαμε κατι αναλογο και ακομα πιο οικονομικο.ηθελαν να μας στειλουν ταξιδι στο παρισι η να μας παρουν μια τηλεοραση αλλα ζητησαμε στεγνωτηριο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καταρχήν αν σας ζέσει η μπουμπου!

Μπορείς να τους πεις να διαλέξουν κατηγορία αντικειμένου.

Π.χ. Ρολόι ή κόσμημα ή φωτογραφική μηχανή ή βιντεοκάμερα ή ηχοσύστημα ή τηλεόραση ...

Και μετά αναλόγως με τα χρήματά σου διαλέγεις μάρκα, μοντέλο .... και τυχόν αξεσουάρ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αμα γινομουν παντως εγω κουμπαρα σου...θα σου ζητουσα να με πας ταξιδι!!!! :silly: :woohoo: :silly: :woohoo:

με 1000 ευρω και εξωτερικο τους στελνεις....μαροκο,μαλτα,γυαλια ηλιου..λιγο κρασι..λιγο θαλασσα B)B)B)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

land wrote:

αμα γινομουν παντως εγω κουμπαρα σου...θα σου ζητουσα να με πας ταξιδι!!!! :silly: :woohoo: :silly: :woohoo:

με 1000 ευρω και εξωτερικο τους στελνεις....μαροκο,μαλτα,γυαλια ηλιου..λιγο κρασι..λιγο θαλασσα B)B)B)

Καλό βρε γελασα πολύ.

Απ'την αλλη βρε κοριτσια μάλλον δεν παιζει το ταξιδι στο εξωτερικο μιας και το ανηψουδι μου είναι ενας 3χρονος ατιθασος μπομπιρας αρα δεν θα μπορεσουν να πανε καπου οπως φανταζομαι τουλαχιστον. Ενα ταξιδι ομως σε καλο ξενοδοχειο εντος Ελλαδας μαλλον δεν ειναι καθολου κακη ιδεα και μαλιστα εν οψη καλοκαιριου. :unsure:

Αλλα και μια ηλεκτρονικη συσκευη για το σπιτι ειναι επισης καλη ιδεα. Τελικα με βοηθησατε παρα πολύ όλες σας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλο θα ηταν να τους ρωτησεις τι θελουνε μιας και τους εχεισ τοσο θαρρος..και εμενα η αδερφη μου θα το βαφτισει..θα την ρωτησω..ελπιζω να μου πει...τα εχω ολα..δε χρειαζομαι τιποτα..

η κατι του στυλ..αντε καλε τετοια χαζα μετα ξυ μας;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΩΣΩ έγραψε:

καλο θα ηταν να τους ρωτησεις τι θελουνε μιας και τους εχεισ τοσο θαρρος..και εμενα η αδερφη μου θα το βαφτισει..θα την ρωτησω..ελπιζω να μου πει...τα εχω ολα..δε χρειαζομαι τιποτα..

η κατι του στυλ..αντε καλε τετοια χαζα μετα ξυ μας;;;

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

διαβαζα και το ξαναδιαβασα μετα...πολυ αστειο μου φανηκε!!! :laugh: :laugh: :laugh:

εγω την κοβω να σου ζητησει κανενα σουπερ πολυμηχανημα κουζινας ετσι που μαγειρευει τωρα τελευταια!!!1! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

επιστημη με το καλο η βαφτιση..αφου ειναι τοσο κοντινα προσωπα ρωτα καλυτερα..

τωρα αμα σου αρχισουνε τα ολα τα εχουμε κτλ ενα ταξιδακι καλη ιδεα θα ητανε..σε κανενα ξενοδοχειο απο αυτα που πανε οικογενειες και εχει και δραστηριοτητες για παιδια μιας που ειναι τοσο ζωηρος ο μικρος να ξενοιασουνε και αυτοι λιγακι ;) ...

τωρα που το σκεφτομαι τι καλα που θα ητανε!!!!!! :):):):) να το βαφτισω εγω???? :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε Επιστημη...κλειστους τις καλοκαιρινες διακοπες και θα πεινουνε καθε βραδυ στην υγεια σου!!! :S:blink: ντιρλα....προβλεπω να ρχεται και δευτερο παιδι.... :blush::blush::blush:

μπες εδω να παρεις μια ιδεα:http://www.booking.com/

πολυ αξιοπιστο site!!indeed... :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

VENI έγραψε:

ΣΩΣΩ έγραψε:

[/quote:3fxnhk7q]

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

διαβαζα και το ξαναδιαβασα μετα...πολυ αστειο μου φανηκε!!! :laugh: :laugh: :laugh:

εγω την κοβω να σου ζητησει κανενα σουπερ πολυμηχανημα κουζινας ετσι που μαγειρευει τωρα τελευταια!!!1! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

καλα ειναι να μου ζητησει πολυμηχανημα..μη μου ζητησει να της ανοιξω κανενα τερκενλη με τοσα τσουρεκια που κανει...πασχαλινα.χριστουγεννιατικα, με αυγο,χωρις,που φουσκωνουν,της μιας ωρας,των 5 ωρων..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

land wrote:

Βρε Επιστημη...κλειστους τις καλοκαιρινες διακοπες και θα πεινουνε καθε βραδυ στην υγεια σου!!! :S:blink: ντιρλα....προβλεπω να ρχεται και δευτερο παιδι.... :blush::blush::blush:

μπες εδω να παρεις μια ιδεα:http://www.booking.com/

πολυ αξιοπιστο site!!indeed... :)

Αμα γινει κατι τετοιο η νυφη μου θα με κανει εικονησμα μιας και δεν μπορει να τον πησει τον αδελφο μου με τιποτα για δευτερο παιδακι :P :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επιστημη

Αμα γινει κατι τετοιο η νυφη μου θα με κανει εικονησμα μιας και δεν μπορει να τον πησει τον αδελφο μου με τιποτα για δευτερο παιδακι

προβλεπω ν αρχιζει να ψαχνει γι αγιογραφο η νυφη σου τον Σεπτεμβρη που θα χουνε γυρισει... :silly: :woohoo: :laugh:

προτεινω Ναξο!!ωραιο νησι για οικογενειες και ωραιες παραλιες!!να μεινουν ή Αγ.Προκοπιο ή Αγ. Αννα ή Αγ. Γεωργιο (δεν ειναι τυχαια τα τοπωνυμια τελικα!!!χαχαχα :laugh: :silly: :silly: :silly: )

κοιτα τιμες...εβαλα τυχαιες ημερομηνιες

http://www.booking.com/searchresults.ht ... gin=disamb

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

land wrote:

Επιστημη

Αμα γινει κατι τετοιο η νυφη μου θα με κανει εικονησμα μιας και δεν μπορει να τον πησει τον αδελφο μου με τιποτα για δευτερο παιδακι

προβλεπω ν αρχιζει να ψαχνει γι αγιογραφο η νυφη σου τον Σεπτεμβρη που θα χουνε γυρισει... :silly: :woohoo: :laugh:

προτεινω Ναξο!!ωραιο νησι για οικογενειες και ωραιες παραλιες!!να μεινουν ή Αγ.Προκοπιο ή Αγ. Αννα ή Αγ. Γεωργιο (δεν ειναι τυχαια τα τοπωνυμια τελικα!!!χαχαχα :laugh: :silly: :silly: :silly: )

κοιτα τιμες...εβαλα τυχαιες ημερομηνιες

http://www.booking.com/searchresults.ht ... gin=disamb

Τελικα παιδι μου εσυ εισαι πολυ ψαχμενη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

land wrote:

Επιστημη έγραψε:

:cheer::cheer::cheer: για να μη σε πιανουνε στον υπνο :

http://www.terkenlis.gr/Gr/proionta_Tsourekia.htm[/quote:fa5yjq43]

Ω ρε μανα μου και ειχα μια λιγουρα για γλυκακι. Τι ειναι αυτο που μου εκανες τωρα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για το δώρο των κουμπάρων είχα πάει και μόλις γύρισα κορίτσια..

Τους πήρα για το σπίτι μια λάμπα δαπέδου..

Είναι χειροποίητη μπρούτζινη που μοιάζει με δέντρο ελιάς..

Έχει φυλαράκια και 4 λάμπες απο φυσιτο γυαλί..

Το σπίτι τους είναι πέτρινο μέσα και νομίζω θα πηγαίνει πολύ!

Βασικά δεν τους ρώτησα..ήθελα να διαλέξω κάτι που θα το βλέπουν στο σπίτι τους και θα μας θυμούνται..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα συμφωνησω και γω με τα κοριτσια..απ τη στιγμη που ειναι αδερφη σου μπορεις να τη ρωτησεις τι θελει!!Εγω στη νονα μας ειχα παρει μια χρυση αλυσιδα μεσα σε να κουτι με μια ασημενια εικονα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...