Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αυγουστιατικα μωρακια 2009...κ οχι μονο!!! -No 3-


Recommended Posts

Φουλινακι μου γλυκο μου κοριτσακι...εισαι κουλο? :laugh: κ γραφεις κιολας?? ειχατε ΚΑΙ γαστρεντεριτιδα ΚΑΙ δουλευεις....πωω πωωω τι να πρωτοευχηθω? Ευτυχως απ οτι διαβασα η μπουμπουκωτη ειναι καλα τωρα!

τωρα με το χερακι...ειναι ενα συμπτωμα κι αυτο...ξερεις του θηλασμου!!Πρωτα γινεται αραιο το γαλα,μετα αρρωσταινει το μωρο απ το αραιο γαλα(μα καλα ...φαε ρε παιδακι μου λιγο ρυζι να ..φτιαξει το γαλα σου!!!) κ μετα κουλαινεται το χερι....βεβαια πριν εχει ..κουλαθει το μυαλο!!! αχχ να εχεις τον πονο σου να ακους και τις κουφοσυμβουλες....ποσο πια να αντεξεις!!!

Τα κιλακια σας μια χαρα ειναι! και εμεις τον προηγουμενο μηνα βαλαμε μονο 200γρ ενω ετρωγε ολο το φαγητο του!! Αυτο το μηνα κ ενω δεν ετρωγε εβαλε 550!! μου ειπε η γιατρος μια λεξη ...δε τη θυμαμαι τωρα αλλα εννοουσε οτι κανουν τα αλματακια τους! Η σειρα σας ειναι τον αλλο μηνα θα δεις!!!!

Ξαναγυριζω στο θεμα θηλασμος...κι εμενα που ειμαι ΄΄μεγαλη΄΄ κ σοφη !! :P μου λενε διαφορα!!! το φτανει πια...το ακουω συχνα...το οτι δεν εχει τιποτε αλλο να του προσφερει...αυτο κι αν το ακουω...Πλεον χαμογελω κ κανω αυτο που μου αρεσει...αλλά πανω απ ολα αυτο που αρεσει στο μικρουλη μου!! απλα.. ΣΥΝΕΧΙΖΩ!!

Αναστασουλι μου σημερα δε μιλησαμε αγαπημενη μου συμπεθερουλα! ωραια να χεις γυναικα-ες για τις δουλειες του σπιτιου!! Τωρα γιατι οι δικες σου ,οι αδελφες μου κανουν.....τσοντα? ...χαχχαχαχχχαχαχχα ετσι τις φανταζομαι....τζουλια κ μαριαννα ντουβλη ....ηρθαμε να σας καθαρισουμε!!! δωσε φιλια στην υπεροχη νυφουλα μου! πλησιαζει η βαφτιση της...7 7 7 7 ξερω το εμπεδωσα!!!! :laugh:

μπουρικακι μινι διακοπουλες?? εχεις νετ εκει? να περασεις τελεια κ να σε αποθυμησει πολυ πολυ ο αντρουλης σου!!

νατασουλααα που εισαι καλο κοριτσακι?

ιουλια κ σεις αρρωστοι?

ευαααααααααααααα που εισαι καλεεεεεε?? να προδωσω??? μαρια κ σπορακος ειναι διακοπες στην...........Ισπανια!!! το πρωτο αυγουστιατικο εις τας εξωτερικας!!!!

μαντουλα μου που εισαι κ συ βρε ερωτευμενη μανουλα? καιρος εχεις να μας πεις κατορθωματα!!!

κοριτσακια σοορυ δεν ειπα για ολες...αλλα κλεινει το πσ μου λογω μπαταριας...οποτε παταω send για να μη χασω τι εγραψα!!!

πολλα φιλια σε ολες σας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 389
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Βρε συμπεθερα...Τι ειναι το 7 7 7 7??????

Η ωρα της βαφτισης????Αν ναι τοτε....Σκ@τα εμπεδωσες!!!

Αφου 7.30 σου ειπα!!!! :laugh: :laugh:

Αν οχι τοτε...Επανηλθε η ξανθια Αναστασια που δεν το

δουλευει το εργαλειο(το μυαλο ντε!!!)

Βρε που την βρισκετε την υπομονη και χαμογελατε στις

βλακειες που ακουτε για τον θηλασμο????

Εγω εχω καταντησει γραφικη...Ακουω μακακια?Αρχιζω τον μονολογο!

Καλα να παθουν..Αφου με προκαλουν..Ας με ακουνε!!!

Λινακι μου περαστικα για το χερακι σου!

Δυσκολο πραγμα....Ζοριζεσαι να σηκωνεις κ την μπουμπουκενια φανταζομαι...

για τα κιλακια της εννοειται πως δεν τρεχει τπτ!

Αφου περασε η γαστρεντ ολα καλα!Ηταν απο ιωση ή απο τροφη?Ιωση εε?

Λοιπον...ξαναλεω για ολες οσες θα ερθετε στη βαφτιση!

Σαββατο 3 ιουλιου 19.30 θα κανει βουτια το γοργονι!

Ειστε ολες καλεσμενες εννοειτε!Μακαρι να μπορεσετε να ερθετε! :)

α! Χθες πηγα στον φιλο μου τον φωτογραφο για να αποφασισω επιτελους για προσκλητηρια....

Επρεπε να σκεφτω...Φωτογραφια,χαρτινο ή φωτο σε χαρτινο?(καταλαβατε τι ειπα?)...δεν μπορουσα να αποφασισω! :woohoo:

Εφυγα κ ξαναπηγα το απογευμα...

Το φωτοπροσκλητηριο ειναι φθηνο κ πανεμορφο αφου θα ειχε την τσαχπινα πανω!Δεν ηθελα ομως να πεταξουν καποιοι το μωρο μου!...

Το χαρτινο...μμμ...καλο αλλα "σηκωνε" μεγαλο κειμενακι κδεν ειχα εμπνευση!Ακριβουτσικο(πιο ακριβο απο τις μπομπο)

Το φωτοχαρτινο(φωτο αχνή τυπωμενη σε χαρτι) τελειο,πανακριβο κ παλι θα το πετουσαν...

Τεσπα...Οπως μιλουσαμε κ γελουσαμε ειπε ο φιλος μου κατι για βουτια κ κοκκινη πλατεια(λογω ΚΚΕ!)...

Απο εκει μου ηρθε μια κουλη ιδεα...Να γραψω ενα κειμενακι που να λεει διαφορα ασυναρτητα πχ τοπος Μανχαταν :woohoo: κλπ κ μεσα σε παρενθεση τον αληθινο τοπο!

Το επεξεργαστηκα κ κατεληξα σε θεμα...ολυμπιακου αθληματος :blink::blink::blink:

Τωρα...Σιγα μην καταλαβατε αλλα....Εν πασει περιπτωση!!!

Η ουσια ειναι πως κατι που δεν ειχα καθοοολου διαθεση κ εμπνευση να το κανω,θα γινει "οτι να'ναι" (οπως μ'αρεσει δλδ) κ αν μη τι αλλο...γελασα μονη μου!!!

Η τσαχπινα στο μελλον θα με βριζει για τις κουλαμαρες μου αλλα...Αυτη ειναι η μανα της!

Δεν ηθελα κοινες αηδιες με γλυκολογα κ συγκινησεις!

Ουτε "με φωναζουνε τσαχπινα,θα την κανω για Αθηνα" κ τετοια χαζα! :P:P

Αυτααα!!!

Α!

Την Κυριακη πηγαμε θαλασσα!!!Το κορμι κολυμπησε!!!

Περασαμε τοσο τελεια!!!!

Αντε σας φιλω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κοριτσια...

Η 1η σελιδα στα προσφατα εχει 20 θεματα.

Αυτη τη στιγμη το 1 ειναι ανακοινωση εγκυμοσυνης,τα 2 αλλες ερωτησεις κ τα 17 καφενεια! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Εμπρος στο δρομο που χαραξε η happy(συμπεθερα) mom!!!!!!

Το κατεστρεψες το μαμμυ Εφηηηηηηηηηηηη!

Εκανες την αρχη κ εγινε ο χαμος!

Χαμος στο ισωμα που λες κ εσυ!Τυχαιο???Δε νομιζω!Μπουλντοζα,ε μπουλντοζα! :P:P :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lovie έγραψε:

RUBELA για ποιο λόγο εκφράζεσαι έτσι;;

Σ'ενόχλησε κάτι;;

Ειλικρινά θα ήθελα να μας εξηγήσεις.

Καλα βρε Νατασακι....Αυτο ειχες να γραψεις????

Μπαινεις στο θεμα κ λες...Αυτο?????Φτου σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

RUBELA έγραψε:

ΝΤΡΟΠΗ ΣΑΣ!!!!!

ΚΑΙ ΕΝΝΟΩ ΚΑΙ ΟΠΟΙΑ ΜΕ ΞΕΡΕΙ ΠΡΩΣΟΠΙΚΑ....ΚΡΙΜΑ

ΑΚΟΜΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑ ΠΟΥ ΜΕ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕ!! ΞΕΡΕΙ ΑΥΤΗ....

Κοιτα να παρεις θετικα πραγματα απο τους γυρω σου...

Μανα εγινες.

Κανε οτι θελεις με το μωρο σου αλλα μην προσπαθεις να το παιξεις εξυπνη και μην μπερδευεις αλλες λεχωνες/μικρομανες με τα συμπερασματα σου.

Σε φορουμ βρισκεσαι.Αφου λες οτι σου ερθει ετσι θα ανεχτεις κ οτι ακους!(το εχω νιωσει στο πετσι μου αυτο!)

Και σταματα να κανεις παρεα με ρουφι@νες.Και να τις ευχαριστεις κ απο πανω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ....ΤΙ ΕΧΑΣΑ!! :huh:

ΜΠΗΚΑ ΓΙΑ :huh: 5 ΛΕΠΤΑ ΚΑΙ ΕΙΔΑ ΟΙΤ ΠΡΕΠΕΙ Ν ΑΝΤΡΕΠΟΜΑΙ

ΓΙΑΤΙ???

ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΞΑΝΘΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ

ΣΚΑΜΠΑΖΩ!!

Ε ΜΠΕΛΟΥΤΣΙ ΜΗΠΩΣ ΕΣΥ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΓΙΑΤΙ

ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΝΤΡΕΠΟΜΑΣΤΕ???

ΝΑΤΑΣΣΑ...ΚΑΛΕ ΠΕΣΤΕ ΚΑΙ ΣΕ ΜΕΝΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΤΩΡΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑ

ΜΠΗΚΑ ΚΑΙ ΕΨΑΞΑ...ΟΛΑ ΠΑΛΙ

ΓΥΡΩ ΑΠΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΟΥ ΘΗΛΑΣΜΟΥ

ΜΑΛΙΣΤΑ ΜΑΛΙΣΤΑ....

ΚΑΛΑ ΒΡΕ ΡΟΥΜΠΕΛΑ ΜΟΥ

ΘΑ ΝΤΡΑΠΟΥΜΕ...

ΕΠΕΙΔΗ ΟΜΩΣ ΤΙ????

ΚΑΙ ΓΙΑ ΠΟΙΟΝ ΛΟΓΟ???

ΕΣΥ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ???

ΝΑ ΝΑΙ ΚΑΛΑ

ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΣΕ ΚΡΑΤΑΕΙ ΕΝΗΜΕΡΗ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Anastacia έγραψε:

RUBELA έγραψε:

Κοιτα να παρεις θετικα πραγματα απο τους γυρω σου...

Μανα εγινες.

Κανε οτι θελεις με το μωρο σου αλλα μην προσπαθεις να το παιξεις εξυπνη και μην μπερδευεις αλλες λεχωνες/μικρομανες με τα συμπερασματα σου.

Σε φορουμ βρισκεσαι.Αφου λες οτι σου ερθει ετσι θα ανεχτεις κ οτι ακους!(το εχω νιωσει στο πετσι μου αυτο!)

Και σταματα να κανεις παρεα με ρουφι@νες.Και να τις ευχαριστεις κ απο πανω![/quote:4cpl23e3]

τι ομορφα λογια....δεν χωρανε σχολιο....πρεπει πραγματικα να μιλαω με ανθρωπο υψηλου επιπεδου....εχεισ δικιο προσπαθω να το παιξω εξυπνη ενω εσυ εισαι και πρεπει να νιωθεισ περιφανη με αυτα που λεσ και γραφεισ....

ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟΟ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ποσο χρονων ειστε αληθεια ; 15-16-17 γιατι αυτη ησυμπεριφορα αρμοζει μονο σε κοριτσακια της εφηβειας .Εαν θελατε να δωσετε καποια ψυχολογικη υποστηριξηστη Ρουμπελα η σε οποιαδηποτε άλλη κοπελα σε σχεση με το θηασμο η οτισηποτε άλλο θα επρπε να το κανετε στο αντιστοιχο θεμα και οχι να σχολιαζετε απο πισω .Αυτο δνε τιμαει καμια και ειδικα ενα ατομο που γνωρισζει οπως ειπε τη Ρομπικαι ειλικρινα για το συγκεκριμενο ατομο δνε το περιμενα .Εαν εχετε καποια προσωπικη εμπαθεια με καποιο ατομο λυστε το με πμ και οχι ανοικτα , ξερετε τι κακαο κανατε στη Ρουμπι ; ειστεκαι γυναικες καικαποιες μανουλες και τι κανατε αντινα τη στηριξετε ;την σχολιαζετε.Δεν ξερω ποια κοπελα ειδε το ποστ και την ενημερωσε αλλα και εγω να το εβλεπα δνε θα της ελεγα τιποτα απλα ακιμονο γιανα μην τη ταραξω δνε ξερω με ποιο σκοπο το ειπε μπορει καινα γνωριζονται αλλα δεν ξερω με τι διαθεση τοεκανε και σαφως δνε θα της δωσω κανενα χαρακτηρισμο .Λυπαμαι μονο αυτο επειδη το μονο που ηθελε ηαν ψυχολογικη βοηθεια .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ!!!

ΤΟ ΧΕΡΑΚΙ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΩΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ

και ειπα να μπω να σας πω τα νεακια

και της μικρουλας μου.

Απο τι καταλαβα Ρουμπελα

εισαι βρεφομανα..

να ναι γερο το μωρακι σου και να

σου ζησει..

θα σε παρακαλουσα να σταματησεις

να λες κακιες στο συγκεκριμενο ποστ

για καμια απο τις κοπελες...

και αν δεν σου αρεσουν τα οσα γραφονται

απλα μην τα διαβαζεις..

και αν ειναι να μπαινεις

για να σχολιαζεις αρνητικα

ΜΗΝ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ

αν θες ανοιξε καινουριο ποστ

και θα ερθουν εκει

οι καλοθελητες σου να συμπαρασταθουν

εναντιον μας

αν αυτο ειναι που σας νοιαζει

ΚΑΙ ΝΑΙ Η ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ειναι απολυτα ενημερωμενη

στο θεμα του θηλασμου

και σιγουρα πιο ενημερωμενη απο

πολλς αλλες στο φορουμ

οποτε ναι ΘΕΩΡΕΙΤΑΙ ΕΞΥΠΝΟΤΕΡΗ ΕΠΙ ΤΟΥ ΘΕΜΑΤΟΣ

και δεν το παιζει..

εχει αποδειξει και στη θεωρια

και στη πραξη ποσο πιστευι σε αυτο

και δεν ενοχλησε ποτε

καμια που δεν γουσταρει το θηλασμο

Η ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟΝ ΛΟΓΟ

αλλα δεν αντεχει ουτε αυτη ουτε εγω ουτε πολλες αλλες

να ακουγονται και να γραφονται ανακριβειες για το θεμα

ΚΑΙ ΤΟ ΛΕΩ ΑΥΤΟ...γιατι και γω αν ειχα ακουσει

ακποια συγκεκριμενα σχολια

στις αρχες του θηλασμου

θα τα χα παρατησει...

αλλα ευτυχως ενημερωθηκα

και μου συμπαρασταθηκαν ατομα επο δω μεσα

ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΕ ΑΥΤΑ ΚΑΙ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΚΑΙ Η ΛΑΛΑ....ΚΑΙ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΑΝ...

ΑΝ ΟΜΩΣ ΕΙΧΑ ΑΚΟΥΣΕΙ ΑΝΚΡΙΒΕΙΕΣ

θα τα χα παρατησει...

γιατι θα πιστευα και γω

οτι δεν εχω γαλα ή αλλα παρομοια

λανθασμενα σχολια τετοιου τυπου

ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΣΧΟΛΙΑΖΟΥΜΕ ΚΑΙ ΓΡΑΦΟΥΜΕ

ΚΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΔΙΑΚΩΜΟΔΟΥΜΕ

Τ ΑΠΡΑΓΜΑΤΑ...ΓΙΑΤΙ ΘΕΛΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ

ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΝ ΟΠΟΩΣ ΚΑΙ ΜΕΙΣ

ΓΙΑΤΙ ΑΞΙΖΕΙ...!!

ΤΩΡΑ αν εσυ νιωθεισ θιγμενη...

δεν καταλαβαινω το λογο...

και γιατι τα πηρες στο κρανιο...

ΣΙΓΟΥΡΑ ΚΑΠΟΙΑ ΣΟΥ ΕΒΑΛΕ φιτιλια

αλλα χαλαρωσε και συγκεντρωσου στην ουσια

ΜΠΟΡΕΙΣ...ΑΝ ΘΕΣ...ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ

ΘΗΛΑΣΕΙΣ...

ΠΑΛΕΨΕΤΟ....ΘΑ Τ ΑΚΑΤΑΦΕΡΕΙΣ!!

ΚΑΙ ΣΤΑΜΑΤΑ ΝΑ ΣΠΑΤΑΛΑΣ ΤΟ ΠΟΛΥΤΙΜΟΣ ΟΥ ΧΡΟΝΟ

ΔΙΑΒΑΖΩΝΤΑΣ ΤΙΣ ΚΑΤΙΝΙΕΣ ΠΟΥ ΣΟΥ ΛΕΝΕ!!

Η ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΑΙ ΟΛΕΣ ΜΑΣ

ΜΟΝΟ Ν ΑΒΟΗΘΗΣΟΥΜΕ ΜΠΟΡΟΥΜΕ...

ΟΠΟΙΑ ΤΟ ΘΕΛΕΙ...ΑΣ ΚΟΠΙΑΣΕΙ

ΑΝ ΟΧΙ ...ΟΚ ΚΑΙ ΠΑΛΙ

ΑΛΛΑ ΜΗΝ ΞΕΚΑΤΙΝΙΑΖΕΤΑΙ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η ενημερωση σε θεμα του θηλασμου ποτε εγεινε στο συγκεκριμενο ποστ; ενημερωση εγεινε στο αλλο που ανεβασε η ιδια η κοπελα και ξαφνικα τι επειδη καποιες καταφερατε και θηλασετε ξαφνικα γεινατε και προφεσορες στο θεμα .Ουδεποτε εχω ακουσει τη lala η οποια ξερει πολλα πραγματα για το θηλασμο να μιλησει ασχημα η ειρωνικα δεινει τις συμβουλες της απλα και μονο .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βανια έγραψε:

η ενημερωση σε θεμα του θηλασμου ποτε εγεινε στο συγκεκριμενο ποστ; ενημερωση εγεινε στο αλλο που ανεβασε η ιδια η κοπελα και ξαφνικα τι επειδη καποιες καταφερατε και θηλασετε ξαφνικα γεινατε και προφεσορες στο θεμα .Ουδεποτε εχω ακουσει τη lala η οποια ξερει πολλα πραγματα για το θηλασμο να μιλησει ασχημα η ειρωνικα δεινει τις συμβουλες της απλα και μονο .

ΠΡΟΦΕΣΟΡΑΣ ΔΕΝ ΘΕΩΡΕΙΤΑΙ ΚΑΝΕΙΣ...

ΑΠΛΑ Η ΚΑΛΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΓΑΙ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ

ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΤΟΥ ΘΗΛΑΣΜΟΥ..

ΓΙΑΤΙ ΠΡΕΕΠΙ ΝΑ ΑΚΟΛΟΥΘΗΘΟΥΝ ΚΑΠΟΙΕΣ ΔΙΑΔΙΚΣΙΕΣ..

ΠΩΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ...

ΕΙΝΑΙ ΑΔΥΝΑΤΟ ΕΦΟΣΟΝ Η ΓΑΛΟΧΙΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ

ΕΔΡΑΙΩΘΕΙ,ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΟΤΙ ΘΑ ΚΑΤΕΒΕΙ ΓΑΛΑ

ΑΝ ΒΑΖΕΙΣ ΤΟ ΜΩΡΟ ΣΟΥ ΚΑΘΕ 2-3 ΩΡΕΣ...

ΚΑΙ ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΝΑ ΔΙΝΕΙΣ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑ

ΑΥΤΟ ΛΕΜΕ ΒΑΝΙΑ ΜΟΥ...

ΔΕΝ ΤΟ ΠΑΙΖΩ ΞΕΡΟΛΑΣ...

ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ ΕΚΛΑΙΓΕ ΑΝΑ ΜΙΣΑΩΡΟ

ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ?ΚΑΙ ΓΩ ΕΤΣΙ ΝΟΜΙΖΑ

ΜΟΥ ΕΛΕΓΑΝ ΔΕΝ ΧΟΡΤΑΙΝΕΙ..

ΔΩΣΕ ΤΟΥ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑ...

ΔΕΝ ΕΔΩΣΑ,ΓΙΑΤΙ ΔΙΑΒΑΣΑ ΕΔΩ

ΟΤΙ ΑΠΛΑ ΟΤΑΝ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΚΑΛΕΙ

ΒΑΖΕ ΤΟ ΣΥΝΕΧΩΣ....ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ!!

ΗΘΕΛΑ ΠΟΛΥ ΝΑ ΤΟΘΗΛΑΣΩ ΚΑΙ ΕΙΠΑ ΤΕΛΟΣ...

ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΜΟΥ!!!

ΚΑΤΙ ΞΕΡΟΥΝ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΓΡΑΦΟΥΝ ΟΙΤ ΕΧΕΙΣ ΓΑΛΑ

ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΕΚΑΝΑ...ΤΟ ΠΡΩΤΟ 3ΜΗΝΟ

ΔΕΝ ΤΟΛΜΟΥΣΑ ΝΑ ΠΑΩ ΠΟΥΘΕΝΑ..

ΓΙΑΤΙ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΠΟΤΕ ΘΑ ΞΑΝΑΠΕΙΝΑΣΕΙ!!!

ΗΜΣΤΑΝ ΕΝΑ!!

ΑΝ ΕΙΧΑ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΣΧΟΛΙΑ ΤΟΥ ΤΥΠΟΥ ΟΜΩΣ

ΒΑΖΕ ΑΝ 2-3 ΩΡΣ ΤΟ ΜΩΡΟ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΚΑΙ

ΑΝ ΞΑΝΑΚΛΑΨΕΙ ΔΩΣΕ ΤΟΥ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑ

ΔΕΝ ΘΑ ΤΑ ΧΑ ΚΑΤΦΕΡΕΙ!!!

ΑΥΤΟ ΠΡΟΠΑΘΟΥΝ ΝΑ ΠΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ

ΣΤΗ ΡΟΥΜΠΕΛΑ

ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΔΕΝ ΠΡΟΣΕΧΕΙ

ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΠΕΡΝΑΣ ΣΤΗΝ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΠΛΕΥΡΑ

ΚΑΙ ΛΕΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΑΚΟΥΣΕΙ..

ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΠΑΝΤΑ ΝΑ ΧΑΙΔΕΥΟΝ ΤΑ ΑΥΤΙΑ

ΕΜΕΝΑ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΠΟΥ ΜΕ ΑΓΑΠΟΥΝ

ΔΕΝ ΜΥΞΟΚΛΑΙΝΕ ΜΑΖΙ ΜΟΥ..

ΜΕ ΠΟΡΩΝΟΥΝ ΜΟΥ ΜΙΛΟΥΝ ΑΥΣΤΗΡΑ

ΚΑΙ ΜΕ ΣΥΝΕΦΕΡΟΥΝ!!

ΓΕΝΙΚΑ ΣΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ

ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΟΤΕΡΑ

ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΘΗΛΑΣΜΟΣ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε αυτο το θεμα θα λεμε οτι θελουμε!

Ολοι(ή σχεδον ολοι) ειναι ευπροσδεκτοι να πουν οτι θελουν!

αλλα...

και μονο που φανταστηκα καποια ρουφι@να να στελνει πμ την λεχωνα ρουμπελα...Εγινα τουρκος!

Επειτα φανταστηκα κ την ιδια να μπαινει κ να παταει τοοοοοοοοοσες φορες την θυμωμενη φατσουλα,επειτα να κανει επεξεργασια για να κανει κεφαλαια εντονα γραμματα :woohoo: (εφαγε κ χρονο δλδ) κ τελος να ευχαριστει κ την ρουφι@να λες και της εκανε καλο...Ε...Πολυ θελει ο ανθρωπος για να εκραγει?

και παλι καλα που δε μιλησα χειροτερα!

Επειδη ειμαι μαμα συγκρατηθηκα!

Ρουμπελα εισαι εντελως ασχετη με το θηλασμο (οπως κ οι περισσοτερες ανενημερωτες μανουλες).

Αν ηθελες να ζητησεις βοηθεια για να τα καταφερεις θα ανοιγες ενα θεμα πχ με τιτλο "βοηθηστε με να θηλασω τη Μελινα μου"....

Εσυ ειπες οτι δεν εχεις γαλα κ μαλιστα στην προσπαθεια των κοριτσιων να σε βοηθησουν κ να σε παρηγορησουν εγραψες κ τα ΛΑΘΟΣ συμπερασματα σου βαζοντας κ αυτη την φατσουλα ;)

Αν μια φρεσκομανουλα διαβασε το θεμα σου κ ειχε ιδιες δυσκολιες κ ιδια ασχετη γιατρο αμεσα την οδηγησες ενα βημα πιο κοντα στον αποθηλασμο!

Αν η ιδια φρεσκομανουλα μπηκε την ιδια μερα στις αυγουστιατικες κ διαβασε τα σχολια(κ την δοση ειρωνιας ακομη) των θηλαζουσων εδω τοτε...Ισως πηρε κουραγιο!

Η εξυπναδα κανει ΜΠΑΜ!

Δε χρειαζεται κανεις να το παιξει εξυπνος!Δεν το κανω...Μην το κανεις κ εσυ!

Οι χαζοι με τους χαζους λενε χαζους τους αλλους!

Βανια στο θηλασμο εισαι επισης ασχετη.

Καλο θα ηταν να στηριζεις τη φιλη σου ψυχολογικα στη λοχεια της αλλα

της κανεις κακο δινοντας συμβουλες επι του θηλασμου!

Το παιδι της θα μεγαλωσει πανω απο ολα με την αγαπη της κ επειτα με την τροφη που θα του δωσει.

ΑΝ ομως ηθελε συμβουλη για να τα καταφερει στο θηλασμο επρεπε να ακουσει καμια θηλαζουσα κ οχι εσενα..

Δεν το λεω για να νιωσεις ασχημα ουτε για αλλη μια κοντρα θηασμου.

Αν πχ εσυ υποστηριζεις τον Αρη κ εγω τον Παοκ κ καποια θελει εισητηρια για αγωνα του Παοκ...Καλυτερα να απευθυνθει σε μενα(κ ας ειμαι 15 χρονων) παρα σε σενα που "εισαι" αρης.

Αυτα.Αντε αφηστε μας να βραζουμε στην κακια κ την μιζερια μας τωρα κ πηγαινετε να μας θαψετε μεταξυ σας!

Λινα επανερχομαι αλλη στιγμη γτ δεν ειμαι σε φαση τωρα....

Αντε γτ πολυ το ξεφτυλισαμε το δολιο το μαμμυ/...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αναστασια μιας καιμιλσες σεμενα θα σου μιλησω κατευθειαν .Οατν η Ρουμπι μου ειπε οτι δε εχει γαλα να θηλασει το εμλινακι η δικη μου κουεντα ηταν :προσπαθησε μεχρι εκι που μπορεις .Δεν της ειπα ποε να σταματησει της ειπε ομως οτιναι αν δνε μπορει να ακολουθησει αυτο το προγραμμα να μην το κανει ειναικαθαρα θεμα αντοχης .

Δεν ειμαι ειδικη σε θεματα θηλασμου επειδη δνε θηλασα οχι επειδη δνε ηθελα αλλα επειδη ανοικω στο 1% των γυναικων ου εχουν προβλημα με τη ορμονη του γαλακτος αν το ψαξεις λιγο θα δεις τι εννοω , προσωπικ παρολο που ηξερα απο την αρχη της εγκυμοσυνης μου οτι νεν θα μπορουσα να εχω καθολου γαλα το προσπαθησα επειδη ο γυναικολοος μο αλαλ καιη μαια μου ειχαν πει οτι καμια φορα μετα τη γεννα οι ορμονες φτοιαχνουν δυστυχως δνε τα καταφερα .Δεν εχω εμπαθεια για καμια απο εσας αλλωστε δνε σας ξερω προσωπικα εκτος τη Γιωτα και ποτε δνε δωσει συμβουλες για το θηλασμο μονο οτι εχει να κανει με καποιες τροφες που τρωνε οι γυναικες που θηλαζουν λογω αποιων γνωσεων επανω στη δοατροφη .

Εφοσον θελατε να δωσετε συμβουλες στη Ρουμπι καικαλα κανατε γιατι δνε τοκανατε μπροστα της στο θεμα που ανοιξε ; δνε ειπε δνε θελω να θηλασω αλλα δνε χω γαλα .Αυτο ειναι αλυτο θεμα και δνε θα μπορεσουμε να γαλουμε ακρη αν δεν με ενημερωνε η Ρουμπι οτι καποιες λενε διαφορα δνδε θα εμπαινα καν στο πσοτ αυτο μια και δνε εχω Αυγουστιατικο μωρακι .Και επιης δνε μουαρεσει ο χαρακτηρισμος ρουφιανα πουδωσατε στη κοπελα που μετεφερε ολα αυτα στη Ρουμπι αφελης θα την ελεγα αλλα οχι αυτο καιμονο μετη λεξη αυτη ριχνετετο επιπεδο ης συζητησης

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λυπαμαι για το ορμονικο σου προβλημα...

Εγω δεν εδωσα καμια συμβουλη στη ρουμπελα γτ 1ον της τα ειχαν ηδη πει ολα

κ 2ον θεωρησα οτι δεν ακουγε αφου ακολουθουσε(κ ετσι φαινοταν πς θα συνεχισει) τις λαθος οδηγιες της παιδιατρου.

Καποια στιγμη πρεπει να σταματησει η παραπληροφορηση.

Γαλα θα εχει αν βαζει το μωρο στ στηθος.

Αλλιως θα της κοπει συντομα.Αυτη ειναι η αληθεια.

Η κοπελα που την "ενημερωσε" εχει χαρακτηρα ρουφι@νου κ μαλιστα κακου ανθρωπου γτ αυτο που εκανε δεν προσφερε κατι καλο σε κανεναν.

Η λεξη αφελεια δεν την χαρακτηριζει γιατι δεν το εκανε κατα λαθος.Το εκανε συνειδητα!

Δε με αφορα ομως.

Ξαναλεω πως σε αυτο το θεμα θα λεμε οτι γουσταρουμε.

Δεν βρισαμε.Με αφορμη την συγκεκριμενη κοπελα αλλα κ οοοοολα οσα ακουμε τοσο καιρο καναμε μια συζητηση κ φυσικα δε θα ρωτησουμε κανεναν!Δεν προσπαθησαμε να πεισουμε καποιον αλλο για κατι κακο ή καλο.

Με αυτα που κανουν πολλες το μαμμυ θα σταματησει να εχει "σωστα" θεματα με σωστες συμβουλες!

Εγω κ πολλες ακομη πλεον απανταμε επιλεκτικα σε μανουλες κρινοντας την "ταση" τους.Κριμα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια καταρχάς ηρεμία και κατα δεύτερον θα ήθελα νασ ς πώ ότι πρώτα απμ όλα να σεβαστούμε όλες και το τονίζω αυτο την λοχεία της ρουμπέλας είναι μία μωρομάνα και είναι πολύ τρεσαρισμένη και είναι λογικό αυτο και κατά δεύτερον ακλέ κορίτσια δεν είναι απόλυτο ότι αν βάζουμε το μωροσ τοσ τήθος θα κατεβάσουμε γάλα και έρχομαι να σας το τεκμηριώσω αυτοβιβλιο που έκανα στην σχολή και λέγεται μαθήματα παιδιατρική και είναι του πάνου βλάχου ΑΜΙΣΘΟΣ ΕΠΙΚΟΥΡΟΣ ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ ΠΑΙΔΙΑΤΡΙΚΗΣ λέει τα εξης : υπάρχουν καταστάσεις κωλλύματος θηλασμού δηλαδη 1. ενεργός φυματίωση της μητέρας, 2 βαρια νοσήματα της μητέςρας όπως ανιαμία , διαβήτης, σηψαιμία, και καρδιοπάθεια, 3. να μην μπορεί το βρέφος λόγω κάποιων ελαφριών εμπυρετων νοσημάτων όπως αμυγδαλίτιδα, συνάχι και μπορει να διακοπει ο θηλασμός 4 η ραγάδες της θηλης 5 η μη ανεπάρκεια γάλακτος για το βρέφος και αυτο έχει ώς αποτέλσμα ένα ελιποβαρές βρέφος και τέλος η έλλειψη θηλής ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΤΑ ΕΙΠΑ ΌΛΑ ΑΥΤΑ ΟΧΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΑΠΙΞΩ ΕΞΥΠΝΗ ΟΥΤΕ ΠΑΝΤΟΓΝΩΣΤΡΙΑ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΟΛΛΟΙ ΛΟΓΟΙ ΠΟΥ ΜΙΑ ΜΑΜΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΘΗΛΑΣΕΙ ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΩΣ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΜΑΝΑ ΔΕΝ ΤΗΝ ΚΑΤΑΔΙΚΑΖΟΥΜΕ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΚΑΙ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΟΤΙ ΠΑΝΩ ΠΑΝΩ ΛΕΕΙ ΟΤΙ Ο ΜΗΤΡΙΚΟΣ ΘΗΛΑΣΜΟΣ ΙΔΑΝΙΚΗ ΤΡΟΦΗ ΑΛΛΑ ΠΑΝΤΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΜΑΣ ΚΑΙ ΟΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΑΥΤΟ

ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΝ ΣΑΣ ΚΟΥΡΑΣΑ ΚΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΜΕ ΑΝΕΧΤΗΚΑΤΕ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα!(καλο μεσημερι λεμε?)

Γεια σου Κατερινα!

Ειδες καπου να κατηγορουμε οποιαδηποτε που δεν θηλαζει?

Δε νομιζω!

Οτι κ αν γραψαμε σε ενα θεμα που δεν ειναι κ τοοοσο ανοιχτο στο κοινο...Ηταν αληθεια.Δεν κατηγορησαμε ψευδως κανεναν κ δεν προσπαθησαμε να προσανατολισουμε προς το κακο καποιον.

Μπορω να κατσω να γραψω ολοκληρα κατεβατα για το θηλασμο αλλα κ για μεμονωμενη περιπτωση ομως δεν εχω λογο!

Αν εχεις (εσυ η οποιαδηποτε αλλη) καποια ερωτηση για διευκρυνηση λεγομενων δικων μου...Στειλε μου πμ!

Μονο 2 λογια...Οι περιπτωσεις που αναφερεις ειναι σπανιες αλλα το 90% των ελληνιδων πιστευουν πως ειναι μια "σπανια περιπτωση" που δεν εχει γαλα.Αυτο πρεπει να σταματησει!Δεν εχω οφελος με το να θηλασει μια μανα.Μονο για καλο λεω οτι λεω(για τον θηλασμο).Το εζησα,νιωθω τυχερη κ θα ηθελα να το νιωσουν κ αλλες.

Δεν θα κατσω να χαιδευω τα αφτια καμιας.Εκτος κ αν μου το ζητησει αμεσα!Οποια θελει χαδακι στο αφτακι να ανοιξει αναλογο ποστ

Λινακι ηθελα απο χθες να σου στειλω ενα μεγαλο φιλι!

Εφη που στο καλο εισαι?αρχισα να ανησυχω!Παρε με τηλ βρε σκατουλα....

Να το πω?Να μην το πω????Εδω το'χω :P ....

Αντε θα κανω λιγη υπομονη ακομη.........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Anastacia έγραψε:

Να το πω?Να μην το πω????Εδω το'χω :P ....

Αντε θα κανω λιγη υπομονη ακομη.........

Πες το καλέ!!!

Γιατί να μην το πεις;;;

Οτι θέλουμε θα λέμε εφόσον ΜΠΟΡΟΥΜΕ και να το τεκμηριωσούμε...!

Βυζί=γάλα... Τέλος!

Και εσύ μικρή Rubela, καλύτερα να είχες ασχοληθεί και με τίποτα άλλο

πέρα από σκυλιά και γάτες,

για να μην μας πρήζεις τώρα με τις δικαιολογίες σου και τα σκερτσάκια...

Κανε ότι θέλεις , στο έγραψα και στο θέμα σου, αλλά ΣΤΑΜΑΤΑ να παραπληροφορείς και τις υπόλοιπες κοπέλες με τα καμώματα σου!

Κ εγώ ότι θέλω θα κάνω!!! Αυγουστιάτικη είμαι, όποτε θέλω θα έρχομαι, όποτε θέλω θα εξαφανίζομαι!!! Αντε τώρα γιατί τα πήρα... Τυχαίο;;; Δεν νομίζω! Μου την λέω , πριν μου την πείτε, χαχαχαχα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aχουποναω ποναω..................!!

το χελακι μου,,,μπουχουυυυυυυυυυυυ!!

δεν μπορω να γραψω...αλλα ενεκα το φιλακι

της τσαχπινομανουλας,

το τσακωσαααααααα!!!

ένεκα η βροντερη εμφανιση

της γκασπερατης Μαρουλιτας....

θα την κανω την προσπαθεια μου!!

ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ

ΜΕ ΤΟ ΜΗ ΘΗΛΑΣΜΟ!!!

Ε ΛΕ Ο Σ!!!!

αχ δεν γινεται θα προσπαθησω αυριο

παλι....ηθελα να γραψω αλλα δεν...

ποναει το ατιμο

και θακανω 3 ωρες με το να χερι,,,

φιλακια σς ολες!!!1

μαρακι σε θελουμε εδω!!

Αναστασια σματς και απο μενα!!

εφηηηηηηηηηηηηηηηηη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα κοπελες μου!!!

Γλυκες μου αγαπουλες...φιλεναδακια μου!!!

Και μονο που βλεπω τα τικερακια σας φτιαχνομαι!!!

Πηρα τα προσκλητηρια της βαφτισης!Ειναι τελεια!Ενα κεφαλαιο γραμμα εγινε μικρο αλλα δεν πειραζει!

Λινακι θα συναντηθουμε η να στο στειλω με ταχυδρομειο :P !!!Παμε Σαββατο ή Κυριακη θαλασσα????Ε?Τι λες?Σκεψου το κ θα μιλησουμε στο τηλ!Α!!!Αυριο ειναι Σαββατο!!!!ωραια...Αντε πες...παρε με!Στη βραση κολλαει το σιδερο!!!

Μαρακι μου :laugh: :laugh: :laugh:

Τυχαιο?Δεν νομιζω!!!! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Τα ονοματα?οκ?!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marimari έγραψε:

Anastacia έγραψε:

Πες το καλέ!!!

Γιατί να μην το πεις;;;

Οτι θέλουμε θα λέμε εφόσον ΜΠΟΡΟΥΜΕ και να το τεκμηριωσούμε...!

Βυζί=γάλα... Τέλος!

Και εσύ μικρή Rubela, καλύτερα να είχες ασχοληθεί και με τίποτα άλλο

πέρα από σκυλιά και γάτες,

για να μην μας πρήζεις τώρα με τις δικαιολογίες σου και τα σκερτσάκια...

Κανε ότι θέλεις , στο έγραψα και στο θέμα σου, αλλά ΣΤΑΜΑΤΑ να παραπληροφορείς και τις υπόλοιπες κοπέλες με τα καμώματα σου!

Κ εγώ ότι θέλω θα κάνω!!! Αυγουστιάτικη είμαι, όποτε θέλω θα έρχομαι, όποτε θέλω θα εξαφανίζομαι!!! Αντε τώρα γιατί τα πήρα... Τυχαίο;;; Δεν νομίζω! Μου την λέω , πριν μου την πείτε, χαχαχαχα![/quote:317it279]

οι ανθρωποι που αγαπουν και νοιαζονται για τα ζωα ειναι ανθρωποι !με ευαισθησια και συμπονια .Θα σε παρακαλεσω να προσεχεις τις εκφρασεις σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οτι θέλουμε θα λέμε εφόσον ΜΠΟΡΟΥΜΕ και να το τεκμηριωσούμε...!

Βυζί=γάλα... Τέλος!

Και εσύ μικρή Rubela, καλύτερα να είχες ασχοληθεί και με τίποτα άλλο

πέρα από σκυλιά και γάτες,

για να μην μας πρήζεις τώρα με τις δικαιολογίες σου και τα σκερτσάκια...

Marimari ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΘΑ ΉΘΕΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΏ ΌΤΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΈΧΕΙς ΓΡΆΨΕΙ ΒΥΖΊ = ΓΑΛΑ ΔΕΝ ΙΣΧΥΕΙ ΑΓΑΠΗΤΗ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΤΟΤΕ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΒΥΖΙ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΤΡΙ ΑΜΟΥ ΠΑΙΔΙΑ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΓΑΛΑ ΤΥΧΑΙΟ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΣΕΒΑΣΤΕΙΣ ΤΗΝ ΡΟΥΜΠΕΛΛΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΛΕΧΩΝΑ ΚΑΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΟΝΙΣΩ ΟΤΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΓΑΤΑ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΑΣΩΣΑ ΜΕ ΓΑΤΙΑ ΚΑΙ ΣΚΥΛΙΑ ΣΗΜΑΙΝΕΙΑ ΚΑΤΙ ΑΥΤΟ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΛΕΣ ΝΑ ΜΗΝ ΓΑΛΑ ΝΑ ΑΣΧΟΛΙΟΥΜΟΥΝΑ ΜΕ ΑΥΤΑ Η ΝΑ ΦΤΑΙΕΙ ΤΟ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΑΓΕΛΑΔΑ ΚΑΙ ΚΑΤΕΒΑΖΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΓΑΛΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

katerina kafira έγραψε:

Οτι θέλουμε θα λέμε εφόσον ΜΠΟΡΟΥΜΕ και να το τεκμηριωσούμε...!

Βυζί=γάλα... Τέλος!

Και εσύ μικρή Rubela, καλύτερα να είχες ασχοληθεί και με τίποτα άλλο

πέρα από σκυλιά και γάτες,

για να μην μας πρήζεις τώρα με τις δικαιολογίες σου και τα σκερτσάκια...

Marimari ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΘΑ ΉΘΕΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΏ ΌΤΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΈΧΕΙς ΓΡΆΨΕΙ ΒΥΖΊ = ΓΑΛΑ ΔΕΝ ΙΣΧΥΕΙ ΑΓΑΠΗΤΗ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΤΟΤΕ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΒΥΖΙ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΤΡΙ ΑΜΟΥ ΠΑΙΔΙΑ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΓΑΛΑ ΤΥΧΑΙΟ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΣΕΒΑΣΤΕΙΣ ΤΗΝ ΡΟΥΜΠΕΛΛΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΛΕΧΩΝΑ ΚΑΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΟΝΙΣΩ ΟΤΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΓΑΤΑ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΑΣΩΣΑ ΜΕ ΓΑΤΙΑ ΚΑΙ ΣΚΥΛΙΑ ΣΗΜΑΙΝΕΙΑ ΚΑΤΙ ΑΥΤΟ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΛΕΣ ΝΑ ΜΗΝ ΓΑΛΑ ΝΑ ΑΣΧΟΛΙΟΥΜΟΥΝΑ ΜΕ ΑΥΤΑ Η ΝΑ ΦΤΑΙΕΙ ΤΟ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΑΓΕΛΑΔΑ ΚΑΙ ΚΑΤΕΒΑΖΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΓΑΛΑ

ΕΛΛΕΟΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Οπότε @Ersi85 αν κατάλαβα καλά δεν έχεις γυρίσει στη δουλειά που έλεγες; Είχα μείνει στο ότι θα γυρνουσες στους 3 μήνες περίπου.
    • Καλώς σε βρήκαμε πάλι @Ersi85! Α έχετε πολλά δοντακια εσείς! Κανένα ψωμί του δίνεις; Ξεκίνησε τον έστω πατημένα γιατί συνηθίζουν λένε τα αλεσμένα και μετά δυσκολεύονται πολύ να περάσουν σε κομμάτια. Εγώ της έκανα μικτή διατροφή. Της έδινα και κομμάτια να εξερευνά και αλεσμένα για να τρώει 😅 8 μηνών την ξεκίνησα πατημένα και επειδή τα πήγαινε πολύ καλά μετά από μια εβδομάδα την ξεκίνησα κανονικά κομματάκια. Γενικά με τα φρούτα με έχει "βασανίσει" που δεν τα τρώει αλλά τώρα που μπήκε στον 10ο μήνα σαν να ξεκίνησε να της αρέσουν. Αφού πλέον της δίνω την μπανάνα και τρώει σχεδόν μισή μόνη της, ενώ πριν έκανε γκριμάτσα αηδιας και την πετούσε κάτω 🤣🤣 🤣 Αλλά τα πάει εξαιρετικά με τα κομμάτια από την αρχή, ούτε gagging ούτε τίποτα. Αχ κορίτσια εγώ το σκέφτομαι για 2ο αλλά λέω να περάσει λίγο ο καιρός γιατί 1) θέλω vback 2) ε να γυρίσω λίγο δουλειά να βρω τα πατήματα μου πριν έρθει η καταιγίδα του 2ου 😅 Να έχει μεγαλώσει λίγο και η μικρή να καταλαβαίνει περισσότερα. Κι εμείς μόνοι μας την μεγαλώνουμε, αλλά ευτυχώς έχω πολύ βοήθεια από το σύζυγό ❤️ Αφού καμία φορά που δεν την παλεύω του την δίνω 7 το πρωί που ξυπνάει η κυρία να μου την κρατήσει μέχρι τις 8 που φεύγει για δουλειά για να κοιμηθώ 😅 Τώρα ο ύπνος... Μία έτσι μία αλλιώς. Νομίζω έχω συνηθίσει πια και δεν με ενοχλεί 😅 Κάνει και ψιλοστανταρ αφυπνίσεις (12-4-6-7)  οπότε ίσως έμαθε ο οργασμός μου 🤣  Από κατορθώματα μπέμπας , έτοιμη είναι να περπατήσει 😅 Έχει ξεκινήσει να πατάει όλο το πέλμα (τόσο καιρό κινείται μόνο με τις μύτες) και κάνει πρόβες να σταθεί χωρίς να ακουμπάει κάπου! Έχω τρελαθεί! Δεν το περίμενα τόσο νωρίς. Καλά εννοείται θέλει καιρό ακόμα, αλλά μου κάνει εντύπωση πως προπονεί τον εαυτό της! Όταν ξεκινάει κάτι καινούργιο το κάνει συνέχεια μέχρι να το τελειοποιήσει και μου φαίνεται τόσο υπέροχο όλο αυτό!(Φαντάζομαι όλα τα μωρά το ίδιο κάνουν 😅)
    • Η αλήθεια είναι ότι πας με άλλο αέρα...και μπορώ να καταλάβω πόσο κουραστική είναι αυτή η διαδικασία...φτάνεις πολλές φορές σε σημείο να το κάνεις με το ζόρι, χωρίς να το απολαμβάνεις.. Και να ξέρεις ότι θα έρθει την πιο κατάλληλη στιγμή!!! Να ξεκουράζεσαι και να κάνεις πράγματα που απολαμβάνεις!!! Και μόλις έρθει θα τα ξεχάσεις όλα 🥰🥰
    • Καλά θα κάνεις κορίτσι μου!! Εύχομαι όλα καλά να πάνε! Είναι από μόνη της όλη αυτή η διαδικασία και η αναμονή στρεσογόνα οπότε τουλάχιστον να ξέρεις ότι είσαι σε καλά χέρια και πως έχεις έναν γιατρό που θα σε βοηθήσει να τα καταφέρεις! Θα δεις ότι θα κάνεις τα επόμενα βήματα και θα έρθει το μωράκι σου!! 
    • Ναι εγω τόσο έδωσα την τελευταία φορά αφού παίρνει 50 ευρώ επίσκεψη + 50 για το παπ 🤷‍♀️  Εσυ 40 ευρω πληρώνεις σε ιδιώτη γιατρό Αθήνα ; 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...