Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΒΟΗΘΕΙΑ...ΒΑΦΤΙΖΟΥΜΕ Κ ΘΕΛΟΥΜΕ ΒΟΗΘΕΙΑ!!!


eirini25

Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ :woohoo: ΤΟΝ ΙΟΥΛΙΟ ΘΑ ΒΑΦΤΙΣΟΥΜΕ ΤΟΝ ΜΠΡΜΠΗ ΜΑΣ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΚΑΜΙΑ ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΑΛΛΑ ΩΡΑΙΟ ΜΕΡΟΣ ΓΙΑ ΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ....Η ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ ,ΜΠΟΥΡΝΑΖΙ-ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ,ΙΛΙΟΝ ΕΔΩ ΓΥΡΩ ΔΗΛΑΔΗ!ΚΑΜΙΑ ΙΔΕΑ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

eirini25 έγραψε:

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ :woohoo: ΤΟΝ ΙΟΥΛΙΟ ΘΑ ΒΑΦΤΙΣΟΥΜΕ ΤΟΝ ΜΠΡΜΠΗ ΜΑΣ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΚΑΜΙΑ ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΑΛΛΑ ΩΡΑΙΟ ΜΕΡΟΣ ΓΙΑ ΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ....Η ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ ,ΜΠΟΥΡΝΑΖΙ-ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ,ΙΛΙΟΝ ΕΔΩ ΓΥΡΩ ΔΗΛΑΔΗ!ΚΑΜΙΑ ΙΔΕΑ?

Στραβομάρα ειχα χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλη μου με το καλο να βαφτισετε το μωρακι σας!!!!

το μονο που μπορω να βοηθησω ειναι βιντεο φωτογραφιση απο τα καταστηματα haley στην νικαια κορυδαλλο νεαπολη κτλ!!!!

ειναι φιλος μου και πρωην συνεργατης μου εχει ωραια ψηφιακα πακετα και μεσω εμου θα σου κανει καλες τιμες και δωρα!!!!

και οποια αλλη κοπελα θελει!!!

το τηλ του ειναι 6978185341 κ.δημητρης φιλιμεγκας,πεστε οτι σας στελνει η ρεββεκα,ολα αυτα βεβαια αν δεν εχεις βρει ακομα!!!!

μεχρι και προσκλητηρια με την φωτο του μωρου κανει σε καλες τιμες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειρήνη μου επειδή κατάλαβα πως μένουμε κοντά, (μένω στον Ίλιον, κοντά στον Λακιώτη), έχω να σου προτείνω τον "ΜΕΛΑΘΡΟΝ", στο άλσος στο Ίλιον, λίγο πιό πάνω από το ταχυδρομείο στην Αγίου Νικολάου. Πολύ καλό μαγαζί, καλό φαγητό, καλές τιμές, και αν θες σου φέρνει και ζωντανή μουσική. Εκεί έκανα και εγώ την βάφτιση του Κων/νου. Αν σε ενδιαφέρει, στείλε μου pm για να σου στείλω τηλ. και περισσότερες πληροφορίες. Ξέρω πολύ καλά το παιδί και μπορώ να μεσολαβήσω αν χρειαστεί.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...