Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΟΙΕΣ ΘΑ ΒΑΦΤΙΣΟΥΜΕ ΤΟ 2010?


mariagl

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 778
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

μπες και δες και αλλα http://www.ask4food.gr/restaurants-esti ... /limit:20/

και κοιτα και στην πλατεια της αργυρουπολης γερουλανου αν θυμαμαι καλα εχει τρια τεσσερα μεζεδοπωλεια μικρα και προσεγμενα που μπορεις να το κλεισεις μονο για σας, αλλα δεν εχω παει μονο απεξω τα εχω δει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε κοριτσια εμας δεν μας αφηνει ο παπας για στολισμο ουτε την κολυμπηθρα τιποτα μου εδωσε την εγκυκλιο τα ιδια και στο γιο μου, ουτε στο προαυλιο μετα χιλια ζορια του ειπα εστω δυο γλαστρες με δεντρακια να βαλω και μου ειπε οκ, αμαν πια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marianda έγραψε:

ρε κοριτσια εμας δεν μας αφηνει ο παπας για στολισμο ουτε την κολυμπηθρα τιποτα μου εδωσε την εγκυκλιο τα ιδια και στο γιο μου, ουτε στο προαυλιο μετα χιλια ζορια του ειπα εστω δυο γλαστρες με δεντρακια να βαλω και μου ειπε οκ, αμαν πια

Μηπως θελει λιγο "βοηθεια"....?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια!!!!!!!!!!!

Μαρια σε ποιο πηγες για την διοργανωση της βαφτισης??

εγω πηγα την Τριτη στο glam.ειχε πολυ ωραια πραγματα.

Μαριαντα ειναι κ εδω καποιοι που δεν αφηνουν να στολισεις.

ευτυχως στην εκκλησια που εχουμε κλεισει δεν εχουμε τετοιο προβλημα.

δεν ρωτησα,αλλα εχω παει εκει σε αλλες βαφτισεις κ γαμους....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sophiak έγραψε:

marianda έγραψε:

Μηπως θελει λιγο "βοηθεια"....?[/quote:1del2fw4]

Σοφακι οχι, τον γιο μου τον βαπτισαμε σε αλλη εκκλησια και την κορη μου σε αλλη τωρα απλα στην περιοχη μας, με το που παμε μας δινουν ενα βιβλιαρακι δυο σελιδων με την εγκυκλιο και ολα γραμμενα μεσα τα οποια πρεπει να τηρησουμε, ειναι θεμα περιοχης εγω αυτο εχω καταλαβει και διστυχως εδω το τηρουνε, να φανταστεις μεσα γραφει και για την λαμπαδα να μην εχει αρκουδακια και τετοια μεχρι και για τα ρουχα του μωρου να ειναι ανοιχτοχρωμα, ε στο γιο μου η λαμπαδα ειχε δυο αρκουδακια, τα υπολοιπα τα ειχαμε βγαλει για καλο και κακο αλλα δεν μας ειπαν κατι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sophiak έγραψε:

Na ρωτησω ξερει καμια κοπελα τηλ για ενοικιαση μηχανης για μαλλι της γριας?

σοφια ρώτησα και εγώ και μου ειπαν 150€. τωρα αν βρουμε καποιον που να έχει μηχανη ίσως παει φθηνοτερα. ο στολισμος ειναι των γονιων.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

VOYLA έγραψε:

καλησπερα κοριτσια!!!!!!!!!!!

Μαρια σε ποιο πηγες για την διοργανωση της βαφτισης??

εγω πηγα την Τριτη στο glam.ειχε πολυ ωραια πραγματα.

Μαριαντα ειναι κ εδω καποιοι που δεν αφηνουν να στολισεις.

ευτυχως στην εκκλησια που εχουμε κλεισει δεν εχουμε τετοιο προβλημα.

δεν ρωτησα,αλλα εχω παει εκει σε αλλες βαφτισεις κ γαμους....

Βούλα και εγω στο glam πήγα. Μου εδειξε και ενα καφασακι με κλαδακια όπου μπορούμε να στολισουμε πεταλουδες και λουλουδια επανω. πολύ γλυκο

:silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αν δεν κανω λαθος ειχε ενα στην βιτρινα...

κατι τετοιο λες???αν ναι,ηταν πολυ ωραιο!

εμεις βρηκαμε ενα θεμα που μας αρεσε κ μου εδειξε πολλα πραγματα που μου αρεσαν.

το θεμα ειναι πειρατες κ πειρατινες.

γιατι θα ειναι αγορι κ κοριτσι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mariagl έγραψε:

sophiak έγραψε:

σοφια ρώτησα και εγώ και μου ειπαν 150€. τωρα αν βρουμε καποιον που να έχει μηχανη ίσως παει φθηνοτερα. ο στολισμος ειναι των γονιων.[/quote:2w4x9vsl]

Μπορεις να μου στειλεις με pm το τηλ. γιατι εγω εναν που πηρα σημερα μου ειπε 250.Σημερα μου ειπε η κουνιαδα μου πως ο στολισμος ειναι του κουμπαρου και στα δυο της παιδια λεει ο νονος πληρωσε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια να μπω κι εγώ στην παρέα σας;;; :woohoo:

Πρώτα ο θεούλης γεννάω αρχές Αυγούστου και θα βαφτίσουμε αρχές Νοέμβρη λόγω τάματος!Το αγοράκι μου θα είναι 3ων μηνών...!Θα το ονομάσουμε Νεκταριο και θα το βαφτίσουμε το Σ/Κ πριν την εορτή του Αγίου Νεκταρίου, στον Ιερό Ναό Αγ.Νεκταρίου!

Διαβάζω φοβερές ιδέες για την βάφτιση...Εχω χαζέψει!!!

Μπομπονιέρες και προσκλητήρια, πρώτα ο θεούλης, θα κλείσουμε στον Σύλλογο Συνδρόμου Down όπου είχαμε κάνει τα προσκλητήρια και τις μπομπονιέρες του γάμου μας και ήταν πολύ όμορφα!!

Οποια ενδιαφέρεται μπορώ να δώσω στοιχεία Επικοινωνίας!

Απλά πρέπει να κλείσεις γύρω στους 3 μήνες νωρίτερα τις μπομπονιέρες γιατί έχουν πολύ δουλειά!

Οπότε μόλις γεννήσω θα κλείσουμε αμέσως τις μπομπονιέρες για να προλάβουμε!!!

Μακάρι να πάνε όλα καλά και να κρατήσουμε υγιέστατο το αγοράκι μας στην αγκαλίτσα μας!!!

Να χαίρεστε τα παιδάκια σας!!!

Με το καλό οι βαπτίσεις!!!

:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλως όρισες στην παρεα μας!! με το καλο η γεννηση και βαφτιση του μωρου σου! το' χεις ταξει ε?

υπαρχουν πολλες ιδεες! έχεις σκεφτει κάποιο θεμα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως σας βρήκα! :laugh:

ακομα δεν έχω σκεφτεί κάτι...

Αλλά με τον καιρό, και βλεποντας τα δικά σας θεματάκια όλο και κάτι θα μου έρθει!!!

Εχω αρκετό χρόνο ακόμα!Ας γεννηθεί με το καλό ο πρίγκηπάς μου και μπορεί βλέποντάς τον να μου έρθει κάτι που θα του ταιριάζει πραγματικά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

''Na ρωτησω ξερει καμια κοπελα τηλ για ενοικιαση μηχανης για μαλλι της γριας?''

sophiak το εχω ψαξει το θεμα γιατι το θελω κι εγω και βρηκα ενα tefal που κανει μονο 50 ευρω

http://www.pixmania.gr/gr/gr/624973/art ... eeeiy.html ριξε μια ματια

voula οχι οτι εχω παθει σοκ με το συγκεκριμενο σαιτ...εχει φοβερα πραγματα, ειναι πανακριβο ομως? αναφερει ομως οτι ειναι Αλεξανδρουπολη.Αναλαμβανει και Αθηνα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

VOYLA έγραψε:

ααχ...εχεις δικιο...

αφου ξεχασα να το βαλω,πως να το δεις???

χα,χα,χα....

http://www.evendi.gr/89C05523.el.aspx

Καλημέρα εγω έχω βαπτίση είδη τα παιδιά μου ΑΛΛΑ αυτό το σαίτ ειναι τέλειο !! Θα το προτείνω σε όσους ξέρω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!!!!!!!!!!!!

littlestar δεν ξερω τι τιμες εχει κ αν αναλαμβανει στην Αθηνα.

αλλα αν πας σε μαγαζια που αναλαμβανουν την διοργανωση βαφτισης θα δεις οτι εχουν τα ιδια πραγματα.

εγω ειμαι απο Χανια κ σχεδον ολα αυτα που ειχε το site που εβαλα,μου τα εδειξε κ αυτη.

αλλα αν δεις κατι που σου αρεσει κ δεν το εχουν,μπορεις να το ζητησεις κ θα στο κανουν.

κουκλιτσα,αυτο το site το ειχα βρει μετα απο πολυ ψαξιμο κ ειχα ενθουσιαστει.

μου αρεσε παρα πολυ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...