Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΟΙΕΣ ΘΑ ΒΑΦΤΙΣΟΥΜΕ ΤΟ 2010?


mariagl

Recommended Posts

marianna31 έγραψε:

α ξεχασα...ξερετε αν εχει στα τζαμπο ρανερ για τα τραπεζια και ποσο περιπου κοστιζουν?σκεφτομαι να παρω φουξια ρανερ οργαντζα μαλλον, και να τα στρωσω στα τραπεζια πανω σε λευκα τραπεζομαντυλα και να σκορπισω φουξια ροδοπεταλα η κρυσταλακια...

ευχαριστω ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΜΟΥ.ΣΕ ΝΗΣΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ!για αυτο που ρωτασ,εκει που πηρεσ υλικα για μπομπονιερεσ εχει γαζα,οργαντζα κλπ με μετρο και πολυ οικονομικο,μπεσ στο σαιτ τουσ να δεισ αν σου κανει κατι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 778
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλησπερα κοριτσια!!!!!!!!!!!!!

τι κανετε???

εγω τρεχωωωωωωωωω....το Σαββατο ειναι η μεγαλη μερα!!!!!!!!!!!

εχω αρχισει κ αγχωνομαι λιγο...ελπιζω ολα να ειναι τελεια.

babaki τι γλυκο διαλεξες τελικα???

Μαριανα σε πιο νησι θα κανετε την βαφτιση???

για ρανερ εγω κοιταξα στο τζαμπο κ δεν ειχε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κι απο εμενα κοριτσια!!!Εμεις βαφτιζουμε την μπουμπου μας την Παρασκευη και προς το παρον δεν εχω ανχος....αλλα να δειτε που θα εχω ΤΟ ανχος εκεινη την μερα!!!! voyla σου ευχομαι οτι καλητερο για το μικρο σου και να πανε ολα καλα εκεινη την ημερα.Φιλιααααα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βουλα μου πλησιαζει και για σενα η μερα της βαφτισης :) ολα καλα θα πανε -μην εχεις ανχος.

εμεις μετα απο πολλες αναποδιες οσον αφορα στο κλεισιμο της εκκλησιας εδω στην αθηνα, αποφασισαμε να κανουμε την βαφτιση στην Υδρα απ'οπου καταγομαι( :woohoo: )

απο την αρχη εκει θελαμε να την κανουμε αλλα επειδη οι συγγενεις του αντρα μου ειναι περισσοτεροι εδω στην αθηνα,λεγαμε να ανεβουν οι δικοι μου που ειναι λιγοτεροι.

τελικα εκλεισα εκκλησια 11/9 που ειναι σαββατο ετσι ωστε οσοι ερθουν να το κανουν σαν εκδρομουλα.

:):kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

VOYLA μου ειμαι σιγουρη οτι ολα θα ειναι τελεια!!!Πλησιαζει η μεγαλη μερα!!Με το καλο κοριτσακι μου!! :kiss:

haroula με το καλο και η δικη σας βαπτιση!!! :)

Τα δικα μας νεα....καταληξαμε σε γλυκο ψυγειου δλδ, σιροπιασμενη φρυγανια στη μεση κρεμα βανιλια, πανω ζελε κερασι και χρωματιστη τρουφα!!

Η τουρτα μας θα ειναι κρεμα σοκολατα και σαν παρασταση θα εχει την προσκληση μας!!(Εχουμε και γενεθλια)

Ειχαμε ενα θεματακι με τις παιδικες μπομπονιερες, (τις ρακετουλες :( ) δεν υπηρχε σαν κωδικος και με πηρε 17 μερες πριν απο την βαφτιση να μου το πει :angry::angry::angry:

Ετρεχα σημερα να ψαχνω αλλες, ευτυχως βρηκα κατι τυμπανακια με πειρατες :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!!!!!!!!!!!

τι κανετε????

babaki κ Μαριαννα μου σας ευχαριστω παρα πολυ!!!!!!!!!!!

αυριο θα σας πω τα νεα μου...πιστευω οτι θα περασουμε τελεια!!!!

ουφφφφ....εχω αγχωθει πολυ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βουλα μου καταλαβαινω το αγχος σου αλλα ειμαι σιγουρη οτι θα ειναι ολα καταπληκτικα!!! :) προσπαθησε να εισαι ηρεμη για να απολαυσεις τη σημαντικη αυτη στιγμη για το μωρακι σου :):kiss:

:kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

VOYLA έγραψε:

καλημερα κοριτσια!!!!!!!!!!!!

τι κανετε????

babaki κ Μαριαννα μου σας ευχαριστω παρα πολυ!!!!!!!!!!!

αυριο θα σας πω τα νεα μου...πιστευω οτι θα περασουμε τελεια!!!!

ουφφφφ....εχω αγχωθει πολυ...

Αγαπούλα μου όλα θα είναι πανέμορφα,είμαι σίγουρη!!

Κ φυσικά θα κλέψει την παράσταση η μαγουλίτσα μας!!!!!

Με το καλό κ πάλι,καλοφωτισμένα τα παιδάκια σας!!!!!

Σας αγαπάμε πολύύύύύ........!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Eφτασε η μεγαλη μερα και για εμας!!! :) Σημερα στις 7 το απογευμα βαφτιζομαμαστε!! :):):)

Μετα απο πολλες αναποδιες που θα σας τις γραψω αλλη φορα! :(

Το κακο ειναι οτι με ποναει παρα πολυ η κοιλια και η μεση μου και μαλλον θα αδιαθετησω γμτ!! :angry::angry::angry: περιμενα στις 20 του μηνα και με ολο αυτο το αγχος μετατεθηκε και θα τα εχω την ημερα τις βαφτισης!! :angry::angry: Τα νευρα μου αυτη τη στιγμη ειναι τσαταλια :angry::angry::angry:

Ευχομαι σε ολες σας, με το καλο να βαπτισετε και τα δικα σας ζουζουνακια!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!!τι κανετε?εγω τρεχω με τις ετοιμασιες της βαφτισης.εχω ηδη κανονησει λουλουδια (ροζ,φουξια τριανταφυλλα και ζερμπερες)

εχω ετοιμασει προσκλητηρια ,για τα οποια μου ανεβασαν την πιεση 22 μεχρι να τα παρω στα χερια μου...τεσπα...

εχθες παραγγειλα τα γλυκα(ροζ διαφανα κυπελακια με καπακι κουταλακι και κορδελιτσα που θα εχουν προφυτερολ)

μιλησα και με το φωτογραφο

και σε λιγο θα παμε να παρουμε τα ρουχα-παπουτσια.

αυτα τα νεα μου -ελπιζω να ειστε ολες καλα!!!φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κορίτσια! εχω να μπω πολύ καιρο γιατι ξεκίνησα δουλεια και δεν προλαβαινω! πλησιάζει και εμας ο καιρος για τη δική μας βαφτιση! σχεδον όλα ειναι ετοιμα. τελειωνω τις προσκλησεις συντομα και θα ανεβάσω φωτο να δειτε και να πειτε γνωμες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!!!

τι κανετε???

Μαριαννα μου πως παει το τρεξιμο????

Μαρια μου τρεχεις κ εσυ τωρα ε?

θα περιμενουμε τις φωτο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βουλα μου γεια σου.

το τρεξιμο δεν εχει τελος...το σαββατο βρηκα φορεμα αλλα επρεπε να μου το στενεψουν και θα το παρω μεθαυριο.(βεβαια τωρα με εχει πιασει ανχος αν θα μου το φτιαξει καλα η μοδιστρα -φοβαμαι μηπως δεν στεκεται καλα πανω μου)

παπουτσια εχω εντοπισει αλλα δεν ειχα χρονο να δοκιμασω -θα παω το σαββατο.

αυριο θα παραγγειλω τα κουφετα για να ξεκινησω να δενω τις μπομπονιερες σιγα σιγα.

αυτα τα νεα μου.

αντε να ερθει και η δικη μας βαφτιση να ξενοιασουμε και εμεις...

φιλακια πολλα στη μαγουλιτσα σου!!!

babaki τι κανεις???πες μας τα νεα σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marianna μου, ειμαι σιγουρη οτι και η δικη σας βαφτιση θα ειναι τελεια!! ;)

Με το καλο κοριτσι μου!! :kiss:

Τα δικα μας νεα τα εχω γραψει εδω

http://www.mammyland.com/index.php?opti ... &id=485965

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαριαννα μου σε καταλαβαινω....

υπομονη....οσο πλησιαζει η μερα θα εχεις λιγο παραπανω τρεξιμο κ αγχος...ετσι ειναι...

να σας βαλω κ μια φωτο απο την βαφτιση μας...

εμεις κλαψαμε λιγο παραπανω :(

DSC08857

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βουλα μου τι γλυκο κοριτσακι που ειναι η κορουλα σου-μια κουκλα!!!η ασπρομαυρη φωτο ειναι τελεια!!!

να την χαιρεστε κοπελα μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalisperizw oles ts eutuxismenes mamades!egw dn eimai mama eimai molis 19 xronwn foithtria paidagwgikwn latreuw ta paidakia kai diavazw diafora themata pou aforoun auta!!h epithimia mou einai na vaftisw ena paidaki...dn kserw an uparxei kapoia mhtera pou na mhn exei vrei akoma nona!!eimai apo kalh oikogeneia kai opws proanefera latreuw ta paidakia!!an kapoia mitera thelei na mou xarisei auth th xara as epikoinwnisei sto e mail mou! elena_0091@hotmail.com aaa k gia na mhn to ksexasw thelw kata protimisi na menete thessaloniki gia na vlepomaste suxna me to zouzounaki sas!!makari na vrethei kapoia endiaferomeni :blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...