Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΟΙΕΣ ΘΑ ΒΑΦΤΙΣΟΥΜΕ ΤΟ 2010?


mariagl

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 778
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

http://www.polygrafos.gr/1311.jpg

H δευτερη επιλογη μου ειναι αυτο...επειδη θα εχω μπομπονιερα με νεραιδουλες λες αυτο να ταιριαζει καλυτερα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mariaglτο βιβλιο με τις ευχες σκευτομαι να το φτιαξω μονη μου αλλα δεν εχω κοιταξει καν. Ωστοσο πηρες απλο ''τετραδιο'' η κυκλοφορει στο εμποριο κατι πιο ιδιαιτερο?

Καλα, το φαναρακι,απαιχτο!

SophiaK το πρωτο προσκλητηριο ειναι φοαβερο. Απεχει χιλιομετρα απο τα αλλα κατα την ταπεινη μου γνωμη :unsure: . Κι εγω αμα ειχα την επιλογη να μην εχω κοινο προσκλητηριο (καθως παντρευομαστε κιολας) θα διαλεγα κατι με νεραιδουλες :woohoo:

Αντε να μπουμε σε μια σειρα να οργανωνομαστε ;)

Σας φιλω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σοφια τέλειο και το μπουκάλι αλλά διαλέγω πεταλούδα!! :cheer:

littlestar πήγα σε βιβλιοπωλειο και ζήτησα ευχολόγιο και μού εδωσαν ένα βιβλιο εντυπώσεων, αρκετά χοντρο γιατι έχω σκοπο να βάλω μέσα πολλες φωτογραφιες της Αναστασιας και θα περιοριστει κατά το ήμισυ περιπου οο χωρος. θα στο στειλω σε φωτο να το δεις. δεν το έχω διακοσμησει ακομα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!!!!!!!!!!!

εμεις βαφτιζουμε το κοριτσακι μας κ τον ανηψιο μου στις 17/7.

κ ακομα δεν εχω βρει τιποτα.μονο εκκλησια κ κεντρο.

ειμαι κ εγω απο Χανια.εχουμε κλεισει την εκκλησια στους Αγ.Αποστολους κ μετα στην λιμνουπολη....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια θα κανω το μπουκαλι αλλα μονη μου πηρα σημερα τα υλικα μου ερχεται πολυ οικονομικα σε σχεση με την τιμη του στο νετ.Βρηκα ενα εργοστασιο στο Κορωπι που εχει πολυ φθηνα μπουκαλακια και βαζακια για γλυκο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλημερα και χρονια πολλα!!βρηκα αυτο το site και σκεφτηκα πως μπορει να σας φανει χρήσιμο:http://www.123-mpomponieres.gr/c.Set-Vaptisis.57406.html

να χαιρεστε τα μωρακια σας!!! :) :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βούλα τελεια η εκκλησια εκει βαφτισε περσι το κοριτσακι της η κουμπαρα μου! στη λιμνουπολη στον πάνω ή τον κάτω χώρο?

σοφια καλύτερα να το κάνεις μόνη σου. σιγουρα ειναι πιο οικονομικό και θα ειναι και κατι απο σενα! Δημιουργικο!

land ευχαριστουμε για το site, όλες οι ιδεες καλοδεχούμενες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βούλα πολύ ωραια ειναι στο πανω, ειχαμε ρωτησει και εμεις εκει και μας ειχε δ΄ωσει και ένα cd με φωτο. η αδερφη μου ειχε παει σε βαφτιση και της άρεσε πολύ. εσύ έχεις ακουσει τιποτα για το Κρητικό Κονάκι? όταν ήταν στο λιμάνι ειχαμε φαει και ειχε πολύ καλή φημη, σε εκδήλωση όμως δεν έχω πάει. αν έχεις ακουσει πες μου ας ειναι και αρνητικά σχολια :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν εχω ακουσει κατι....

θα ρωτησω μια ξαδερφη μου που εχει παει σε πολλους γαμους κ βαφτισεις,να δω αν εχει παει ή αν εχει ακουσει κατι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια σε αυτό το site έχει βιβλίο ευχών με καρτελάκια..το βρίσκω πρωτότυπο κ εύκολο να το κάνει κάποιος μόνος του!!!

http://www.hugs-kisses.gr/

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mariagl σε ευχαριστω για την φωτογραφια. Να ξερω τι θα ζητησω. Αν και θα πρεπει να ψαξω πολυ για να το διακοσμησω καθως δεν το ''εχω'' και πολυ :blush:

Land και Vasoula2 ευχαριστουμε πολυ!!!!!!! :kiss: Εχουν πρωτοτυπες ιδεες :cheer:

Πω πω τι ωραια πραγματακια που θα φτιαξουμε για τα μπεμπακια μας :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια πολυ οργανωμενα σας βρισκω..

Εμενα η μπεμπουλα μου χρονιζει στις 4 Ιουνιου και το μονο που εχουμε κανονισει για βαφτισια ειναι το ονομα.

Ξερουμε οτι θα την βαφτισουμε αρχες Ιουνιου ωστε να σβησουμε και την τουρτα της κοντα στα βαφτισια της...

Αφηστε που εχουμε πει σε κατι φιλους να την βαφτισουν και ακομα περιμενουμε την απαντηση τους.....τι γαιδουρια! αν δεν θες ρε φιλε πες το μας μην μας καθυστερεις!

Οσο για γλεντια και λοιπα, επειδη τα καναμε στην 1η μας κορη, αυτην την φορα ειπαμε να καλεσουμε λιγα ατομα (γυρω στα 30 βγαινουν με μας) και μετα να παμε σε ενα μαγαζι παραλιακα και να φαμε και να πιουμε....ετσι χαλαρα χωρις πολλες φαμφαρες γιατι τελικα ο κοσμος ειναι κοντα σου στα γλεντια και στις χαρες και απομακρυνεται στα υπολοιπα γεγονοτα και επειδη εχω φαει πολυ φρικηκαι δεν πολυ γουσταρω θα το κανω κλειστα να χαρουν μονο οι δικοι μας ανθρωποι!

Μηπως πρεπει να αγχωνομαι γιατι πλησιαζει ο καιρος και μπορει να ξεμεινω από νονους???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sophiak έγραψε:

http://www.neraidorama.gr/com_eshop/eyxologia-xondrikh

Δειτε και αυτα τα ευχολογια

πορω να παραγγειολω και μεσω ιντερνετ? :dry:
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΡΙΣΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ έγραψε:

sophiak έγραψε:

πορω να παραγγειολω και μεσω ιντερνετ? :dry:[/quote:6t8206lo]

Απ' οτι ειδα εχει φορμα να συμπληρωσεις και ως ιδιωτης.Δεν συμπληρωσα γιατι ειναι στη Λ.Σαλαμινος το καταστημα και θα παω να τα δω απο κοντα...θες να περιμενεις να σου πω αν ειναι οκ?Που μενεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωραιο θεμα! μπραβο!!!

Εγω γενναω οπου να'ναι και θα τον βαφτισω τελος Ιουλιου... ειμαι σιγουρη μονο για το ονομα :) και ψαχνω για τραπεζι μεσημεριατικο στην περιοχη χαλανδρι-αγ. παρασκευη κλπ. εχει καμια σας καμια ιδεα να ριξει μια και που εγω ειμαι ασχετη απο αθηνα!?!?!?!?!?!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vasoula ωραιες ιδεες και πολλά απο αυτά ευκολα να τα φτιάξεις!!

Liana έχεις δίκιο, θα επρεπε να σου έχοουν απαντησει΄. παρτους τηλ. και πες τους τι θα γινε ρε παιδιά, δεχεστε ή οχι??

frapedia και εσυ με το καλό! εγώ δεν έχω επισης ιδεα...

κοριτσια κατέβηκα στην πολη και ειδα κάτι καταπληκτικά προσκλητηρια :woohoo: :woohoo: τρελάθηκα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:):) ΝΑ ΜΠΩ ΣΤΟ ΚΛΑΜΠ????

ΒΑΦΤΙΖΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΤΗΝ ΑΓΑΠΟΥΛΑ ΜΑΣ 11/7/10.

ΕΚΛΕΙΣΑ ΤΗΝ ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΒΡΗΚΑ ΚΑΙ ΤΟ ΚΕΝΤΡΟ (ΓΥΡΩ ΣΤΑ 90 ΑΤΟΜΑ,ΤΟΥΣ ΠΙΟ ΚΟΝΤΙΝΟΥΣ)

ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΞΕΚΙΝΑ ΤΟ ΨΑΞΙΜΟ ΤΗΣ ΜΠΟΥΜΠΟΥΝΙΕΡΣ!!!!

ΟΣΟ ΓΙΑ ΠΡΟΣΚΛΗΤΗΡΙΑ ΕΧΩ ΤΟΝ ΘΕΙΟ ΜΟΥ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ,ΑΠΟ ΑΥΤΟΝ ΕΙΧΑ ΔΙΑΛΕΞΕΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΓΑΜΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΘΑ ΜΠΟΡΕΙ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙ ΤΗΝ ΜΠΕΜΠΑ ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΔΩ ΣΧΕΔΙΑΚΙΑ :P;)

ΤΟ ΚΟΥΦΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΑΓΟΡΑΣΑ ΗΔΗ ΤΟ ΦΟΡΕΜΑ ΠΟΥ ΘΑ ΒΑΛΩ ΣΤΗ ΒΑΦΤΙΣΗ!!!ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΟ ΕΙΔΑ ΤΡΕΛΑΘΗΚΑ ΤΟ ΠΗΡΑ!!!ΤΟ ΧΡΩΜΑ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΦΟΥΞΙΑ ΣΤΡΑΠΛΕΣ ,ΚΟΝΤΟ ΣΤΟ ΜΗΚΟΣ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙ ΜΠΑΛΟΥΝ.

ΕΚΛΕΙΣΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΦΩΤΟΓΡΑΦΟ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΣΤΟΝ ΓΑΜΟ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΣ

ΚΑΙ ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΨΑΧΝΩ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΓΙΑ ΑΛΛΟΝ!

ΑΥΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!

Η ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...