Μετάβαση σε περιεχόμενο

Δυστυχως ηταν εξωμητριο.


Recommended Posts

Κοριτσακια η ατυχια μου ειναι απιστευτη.Δυστυχως αδικα χαρηκα και αδικα ξαπλωνα τοσες μερες και τζαμπα ολος ο κοπος και η αγωνια που περασα. Ηταν τελικα εξωμητριο. Σε ετοιες περιπτωσεις ευχεσαι να ηταν αρνητικη η χοριακη. Τελος παντων εκανα λαπαροσκοπηση την Τεταρτη και το αφαιρεσαμε. Δεν θα το βαλω κατω ομως, θα ξεκουραστω τωρα και θα ξαναπροσπαθησω οταν θα ρθει η ωρα που θα μπορω. Η ζωη ειναι γεματη απροοπτα και πρεπει παντα να κοιταμε μπροστα. Καποια στιγμη θα ανταμοιφθουμε για τους κοπους μας. Δεν ξερω αν θα συνεχισω να μπαινω στο Φορουμ, ευχομαι σε ολα τα κοριτσια που προσπαθουν να τα καταφερουν γρηγορα και ευκολα. Μας αξιζει να ξεπερασουμε τις δυσκολιες. Ελπιζω να μην σας χαλασα το κεφι. Σας αγαπαω ολες και σας ευχαριστω για την συμπαρασταση. Ειστε αδερφες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακι μου, δεν πειραζει (οσο ευκολα και αν το λεω), θα ξαναπροσπαθησεις. Και γω πριν απο λιγο πηρα αποτελεσμα χοριακης και ειμαι και εχω αυτο το αγχος , ειναι το βασικοτερο για το ξεκινημα της εγκυμοσυνης. Ο ΘΕΟς δεν αφηνει καμμια και κανεναν. Σε καταλαβαινω απολυτα. Θεληση υπαρχει αρα μην ανησυχεις!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο Αβα για το θάρρος σου και την αποφασιστικότητα σου! Είναι υπέροχο ότι παρ' όλη την ατυχία σου τα λόγια σου είναι γεμάτα ελπίδα και αισιοδοξία! Εύχομαι ο Θεός να σε ανταμοίψει σύντομα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κριμα βρε Αβα :(:(

Κοιτα να ξεκουραστεις και να αναρωσεις για να ξεκινησεις τις προσπαθειες με ανεβασμενο ηθικο!

Μην στεναχωριεσαι (οσο μπορεις και γινεται),θα ερθουν κ τα καλυτερα!

;);););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολύ λυπάμαι Άβα μου και σε καταλάβαίνω απόλυτα.Το έχω περάσει δύο φορές καιξέρω ότι πονάει πολύ....Όμως θα το ξεπεράσεις και θα συνεχίσεις.Για πολλές από εμάς ο δρόμος είναι δύσκολος αλλά όταν θα τα καταφέρουμε πιστέυω θα τα ξεχάσουμε όλα.

Σου εύχομαι Καλό Πάσχα και καλή δύναμη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ABA ΛΥΠΑΜΑΙ :(:( ΕΥΧΟΜΑΙ Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΣΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Η ΤΥΧΕΡΗ ΣΟΥ :)

Υ.Γ ΓΙΑ ΟΣΑ ΕΓΡΑΨΕΣ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΕΧΕΙΣ ΑΠΟΛΥΤΟ ΔΙΚΙΟ.ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αβα,

λυπαμαι κοπελα μου!Καμια φορα η χαρα εναλλασεται πολυ γρηγορα με την λυπη!σου ευχομαι το γρηγοροτερο να ξαναβρεις δυναμη !και να πανε ολα καλα την επομενη φορα και να αποκτησεις ενα υγιεστατο παιδακι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοπέλα μου λυπάμαι πολύ. Σε καταλαβαίνω απόλυτα έκανα κ εγω την Τρίτη λαπαροσκόπηση κ ξέρω περίπου πως αισθάνεσαι.. Ξεκουράσου κ όλα θα πάνε καλά... Όλα για κάποιο λόγο γίνονται(Αυτό να σκέφτεσαι κ να παίρνεις κουράγιο)... Ότι χρειαστείς εδώ είμαι... Καλή ξεκούραση! Φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αβα μου λυπάμαι κορίτσι μου!

Καλή δύναμη, να περάσεις όμορφα τις γιορτές με θετικές σκέψεις και ελπίζω την επόμενη φορά το νινί να βρει το σωστό δρόμο και να φωλιάσει στη μήτρα!!!

Σε φιλώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αβα μου, :(:( στεναχωρήθηκα πολύ κοριτσάκι μου. Δεν έχω λόγια ...........το μόνο που θα πω είναι ξεκουράσου κ πάρε δύναμη για την επόμενη τυχερή σου προσπάθεια.

Σε φιλώ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αβα , ειλικρινα, λυπαμε παρα πολυ !!!

γιατι ρε γαμωτο??

δεν πειραζει, μην το βαζεις κατω !!!!

η επομενη φορα θα ειναι δικια σου , να εισε σιγουρη !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστω κοριτσια για την δυναμη που μου δινετε. Εχει δικιο η neneka ολα γινονται για καποιο λογο. Κοιταω μπροστα λοιπον και αφηνω πισω τα δυσαρεστα με την ελπιδα οτι συντομα θα πανε ολα καλα.

Σας φιλω ολες :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera ava mou!!!!pragmatika lipame me ta nea sou,sigoura einai polu epodino,omos koritsaki min to vazeis kato!!!!

opos les kai su ,xekourasou kai opote ethantheis kai pali dunati ksanaprospathise!emeis tha eimastei edo gia na se stirixoume, opos to ekanes kai su gia mas!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Theo_Dominic έγραψε:

Μπράβο Αβα για το θάρρος σου και την αποφασιστικότητα σου! Είναι υπέροχο ότι παρ' όλη την ατυχία σου τα λόγια σου είναι γεμάτα ελπίδα και αισιοδοξία! Εύχομαι ο Θεός να σε ανταμοίψει σύντομα!

λυπαμαι..αλλα σε θαυμαζωω...θα συμφωνησω με την THEO_Dominic!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσάκι μου λυπάμαι πολύ... :( εύχομαι την επόμενη φορα να πάνε όλα καλά και να ρθει το μωράκι που τόσο περιμένεις ...σε καταλαβαίνω γιατί πριν κάνω τη μικρούλα μου είχα και εγώ μια εξωμήτριο...και είχα νοσηλευτεί στο νοσοκομείο...ευτυχώς όμως όλα πήγαν καλά και με το προσπαθήσαμε όταν πέρασε λιγος καιρός η μικρούλα ήρθε αμέσως..... ;);) οπότε όλα θα πάνε τέλεια θα το δεις ...μην έχεις άγχος...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άβα μου λυπάμαι πραγματικά πολύ,

Δεν μπορώ καν να φανταστώ τον πόνο σου έπειτα από όλη αυτή τη προσπάθεια. Εύχομαι πραγματικά να είναι η τελευταία σου στεναχώρια και πολύ γρήγορα να έχεις και πάλι ευχάριστα να μας ανακοινώσεις... Κουράγιο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...