Μετάβαση σε περιεχόμενο

Παραξενη περιοδος αυτο τον μηνα


katsaridoula

Recommended Posts

κοριτσια αυτο τον μηνα αδιαθετησα με 3 μερες καθυστερηση οχι οτι ειναι τρομερο 3 μερουλες αλλα ηταν πολυ διαφορετικη απο καθε μηνα.ας πουμε την τριτη που μου ηρθε ειχα ελαχιστο και μετα ειχα καφε υγρα λες και καθαριζα και μετα τιποτα,την αλλη μερα το πρωι δεν ειχα τιποτα και το μεσημερη με επιασε πολυ πονος και ειχα παλι ελαχιστο αιμα και μετα παλι καφε υγρα και χθες κατι λιγα καφε,ηρθε για μια στιγμη λιγακι αιμα και αυτο ηταν τελειωσε.καθε μηνα μου κραταει τουλαχιστον 4-5 μερες και εχω κανονικα αιμα.να παρω τον γιατρο τηλεφωνο;ειχα πιει και πριν 2 εβδομαδες αντιβιωση λετε να παιζει ρολο αυτο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsia kai go kainourgia sto foroum.xtes ekana dio test egkimosinis kai bgike agni grammi kai sta dio kai simera mou eirthe i periodo auto kian einai trela tora ti na po eimai den eimai egkios uparxoun paromies katastaseis se esas?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι να πω βρε κοριτσάκια,δε μου έχει τύχει ούτε το ένα ,ούτε το άλλο!!!

Να πάρετε και οι δύο ένα τηλεφωνάκι στους γιατρούς σας για να ξεκαθαρίσουν όλα!!!

Πάντως ευχομαι να εξελιχθούν όπως τα επιθυμείτε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι να πω θα περιμενω μηπως εχει τυχει κατι παρομοιο σε καμια κοπελα και αυριο θα παρω τηλεφωνο τον γιατρο μου.mpempoulina δεν φενετε τι εχεις γραψει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατσαριδουλα καλησπερα!!!

και εγω ειχα το ιδιο συμπτωμα με σενα. εγω παντα ειχα περιοδο 7 μερες...καφε υγρα μονο τις τελευταιες 2 ειχα...αλλα τον οκτωβρη μου ηρθε περιοδος σαν εσενα...ειχα 3 μερες μονο καφε υγρα και πολυ λιγα...αλλα αν και δεν ειχαν σταματησει τα καφε υγρα λεω παω να παρω τεστ δεν ειναι δυνατον...το εκανα και βγηκε ενα θετικο ΝΑ!!!!! :woohoo: παω την επομενη για χοριακη να το επιβεβαιωσω γιατι δεν τα πολυεμπιστευομαι τα τεστ εγκυμοσυνης :P και βγηκε θετικη και η χοριακη αλλα λιγο χαμηλη...μου λεει ο μικροβιολογος ειναι μαλλον επειδη εγινε συλληψη προσφατα! και τωρα διανοιω την 23η εβδ της εγκυμοσυνης μου!!!

ευχομαι η κοιλιτσα να εχει γεμισει με το ομορφοτερο θαυματακι του κοσμου!!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σ'ευχαριστω πολυ κουκλιτσα!!! :cheer:

πηγαινε παρε τεστακι..αλλα διπλο ε?? για να κανεις και δευτερο για σιγουρια μεχρι να πας δευτερα να κανεις χοριακη. παντως και αρνητικο να βγει μην απογοητευτεις..πηγαινε ουτως ή αλλως να κανεις χοριακη....πολλες κοπελες παρ'ολο που ειναι εγκυος τους βγαινει αρνητικο :dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα παω μετα να παρω τεστ αλλα δεν λεω τιποτα ακομα στον αντρα μου θα το κανω και μετα αν ειναι θα του το πω!με ποναγε πολυ η κοιλια μου ομως αλλα και σημερα που εχω δεν εχω φορες φορες με ενοχλει ελαχιστα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν εχει να κανει...να ξερεις οτι τα συμπτωματα τις εγκυμοσυνης ειναι παρομοια με της περιοδου... εγω ακομα και τωρα εχω πονακια περιοδου καμια φορα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μην εισαι απισιοδοξη καλε!!! και αρνητικο να βγει θα προσπαθησεις τον επομενο μηνα!!! αλλα δεν σου κανει εντυπωση που ειχες παραξενη περιοδος?? εγω παντως δεν κρατηθηκα..ηθελα να μαθω χιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιαυτο το εγραψα γιατι μου φανηκε παραξενη.ενταξει θα παω να παρω μετα και θα δουμε!! ;):kiss:

ευχαριστω πολυ για το χρονο σου!!θα σου πω νεα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καν'το καλυετρα μεθαυριο μηπως εγινε προσφατα η συλληψη και δεν το βλεπει το τεστακι..παντως σου ευχομαι οτι καλυτερο και μην απογοητευεσαι..εισαι μικρουλα ακομα ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι δεν απογοητευομαι!εκανα και το αλλο το πρωι αλλα μαλλον δεν το εκανα σωστα γιατι δεν βγηκε τιποτα στο παταθυρο ελενχου.θα το αφησω και θα δω μηπως παω για χοριακη κατευθειαν τη δευτερα να ξερω σιγουρα μηπως τελικα εχω και τιποτα αλλο.ευχαριστω πολυ :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

×
×
  • Προσθήκη...