Μετάβαση σε περιεχόμενο

Είμαι γκρινιαρούλα....


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 179
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Tέλος είμαι μια μεγάλη γκρινιάρα!!!! :(

Όλα και όλοι μου φταίνε, γιατί????

Εκεί που λέω να ηρεμήσω και ας πούμε το έχω καταφέρει πάλυ με πιάνει γκρίνια....όλο φωνάζω! :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε!!!Εδω ειμαστε?εγω νομιζα οτι μας ειχαν σβησει απο τον χαρτη λογω γκρινιας! :laugh: Καλα τωρα τελευταια εχω ξεφυγει εντελως...δεν ξερω τι εχω παθει,να μου πεις ...δασκαλε που διδασκες τι κανε τον κουτο,να φυγει η κακια η ωρα τι βγες απο το δωματιο...μολις μπαινω εγω φευγει εκεινο!! :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι έγινε Ασπασάκι? Γιατί γκρινιάζεις κουκλίτσα???Καλέ εδώ που τα λέμε έχω συμαζευτεί πολύ!!! Ή μήπως είναι επειδή λείπει ο αντρούλης μου ταξιδάκι??? :S

Ασπασάκι λέγε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΖΕΝΙΑ έγραψε:

Παρούσα!!!Είμαι όλη αφτιά!!

τσααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα επιτέλους ανοιξε πάλι το θεμα... :P:P εεεεεεεεεεεεμ είχα τσαντιστει και τα τοξοτακια εν δραση και εδω αν δεν εγραφα εγω τιποτααααααααα ...που ειστε γκρινιαρουλες μου????????????

Κωνσταντινουλα,Συμπεθερουλα μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ νο2 την πολυ πολυ καλημερα μου!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΖΕΝΙΑ έγραψε:

Τι έγινε Ασπασάκι? Γιατί γκρινιάζεις κουκλίτσα???Καλέ εδώ που τα λέμε έχω συμαζευτεί πολύ!!! Ή μήπως είναι επειδή λείπει ο αντρούλης μου ταξιδάκι??? :S

Ασπασάκι λέγε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Αρε συμπεθερούλα έχεις πλάκαααααα... :P εγω νομίζω έκανα προοδους...

Ασπάκι μου τι έπαθες ματια μου??????????τι έχεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΖΕΝΙΑ έγραψε:

Ή μήπως είναι επειδή λείπει ο αντρούλης μου ταξιδάκι??? :S

Τυχερή!!!! Μακάρι να έφευγε και εμένα για ταξίδι, να ησυχάσω λίγο. :blush:

Και που τον βλέπω τα νεύρα μου!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα γκρινιάξω.Πονάει ο λαιμός και δε μπορώ να φάω παγωτό,η μύτη είναι βουλωμένη και δεν αναπνέω ντιπ, ο άντρας μου είναι στην Καλαμάτα για δουλειά, και απο τις πολλές καραμέλες που έχω φάει για το λαιμό είτε μου δώσεις γλυκό είτε πικρό δεν καταλαβαίνω τιποτα απο γευσεις. :angry::angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kimon έγραψε:

Ωραιοτατα!Πιαστε εναν πατσα για την ΖΕΝΙΑ!!Εφτασεεεεειιιι!! :laugh: :laugh:

Ευχαριστώ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kimon έγραψε:

Παρακαλω!παω να την πεσω λιγο να δω κανα γκρινιαροονειρο! :laugh:

Κοιμήσου και για μένα γιατί ούτε να κοιμηθώ μπορώ αφου΄αναπνέω απο το στόμα.Τα νεύρα μουυυυυ...Πονάει και το αφτί μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tI KANETE KOYRITSAAAA????MOLIS MPHKA!!EIXA PAEI STO ELENAS STO GIATRO MOY KAI META DAFNH GIA AIMATOLOGIKES KAI META STO SXOLEIO THS MIKRHS!!EIMAI XΩΜΑ!!!ΜΠΗΚΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΕΝΑ ΓΕΙΑ!!!ΜΟΥ ΛΕΙΨΑΤΕ ΩΒΡΕΕΕ ΠΟΤΕ ΘΑ ΠΙΟΥΜΕ ΚΑΦΕΕΕ? :P:P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατρινα έγραψε:

tI KANETE KOYRITSAAAA????MOLIS MPHKA!!EIXA PAEI STO ELENAS STO GIATRO MOY KAI META DAFNH GIA AIMATOLOGIKES KAI META STO SXOLEIO THS MIKRHS!!EIMAI XΩΜΑ!!!ΜΠΗΚΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΕΝΑ ΓΕΙΑ!!!ΜΟΥ ΛΕΙΨΑΤΕ ΩΒΡΕΕΕ ΠΟΤΕ ΘΑ ΠΙΟΥΜΕ ΚΑΦΕΕΕ? :P:P:P:P:P

Όλα καλά Κατερινάκι??? Όχι καφέ τσάι θέλω...Η μάλλον απόσυρση θέλω..Γκρινιάζω και δε μου τη λέει κανείς!!!Yeahhhhhh

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν, τα μάτια μου είναι χάλια. Μάλλον έχω αλλεργία και υποφέρω, θα πάω, αν προλάβω σήμερα, στο νοσοκομείο. Τρέχω σαν την τρελή να πάρω τα παιδιά από την γιαγιά, πιο πρίν να πάω σουπερ μαρκετ, και όταν γυρίσουμε σπίτι να αρχίσω τις δουλειές. Όλο καθαρίζω και καθαρά ποτέ δεν είμαστε. Άσε που τα παιδιά σε χρόνο dtd έχουν ξανακάνει το σπίτι κώλος.

Ο δε άντρας μου, πέρα από το να πάει βόλτα τα παιδιά, ώστε να κάνω τις δουλειές μου με την ησυχία μου, δεν παίρνει πρωτοβουλίες για τίποτα. Λες και θα τον μαλώσω αν κάνει κάτι....όλο κάνε εκείνο και κάνε το άλλο είμαι. Ακόμα και και για τα γαλατα και τον ύπνο τους εγώ να επέμβω.

Σε γενικές γραμμές, μου τα χαλάει πολύ τα παιδιά και πρέπει να είμαι εγώ μπροστά σε όλα, διαφορετικά κι αυτά ξεμπουρδαλιάζουν.

Εεεε και στο τέλος όταν μου πέρνει και το laptop το βράδυ που κάνω λίγο παιχνίδι πριν την πέσω...γίνομαι τούρκος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kortsoudiaaaaaaaaaaaa

ti kanete??

zenia mipws na eperne kai ton diko mou taxidaki??

etsi mwre gt ton varethika :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

eytyxws to allo sk tha katevw athina mia volta na parw ton aera mou :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mirlitsa έγραψε:

Λοιπόν, τα μάτια μου είναι χάλια. Μάλλον έχω αλλεργία και υποφέρω, θα πάω, αν προλάβω σήμερα, στο νοσοκομείο. Τρέχω σαν την τρελή να πάρω τα παιδιά από την γιαγιά, πιο πρίν να πάω σουπερ μαρκετ, και όταν γυρίσουμε σπίτι να αρχίσω τις δουλειές. Όλο καθαρίζω και καθαρά ποτέ δεν είμαστε. Άσε που τα παιδιά σε χρόνο dtd έχουν ξανακάνει το σπίτι κώλος.

Ο δε άντρας μου, πέρα από το να πάει βόλτα τα παιδιά, ώστε να κάνω τις δουλειές μου με την ησυχία μου, δεν παίρνει πρωτοβουλίες για τίποτα. Λες και θα τον μαλώσω αν κάνει κάτι....όλο κάνε εκείνο και κάνε το άλλο είμαι. Ακόμα και και για τα γαλατα και τον ύπνο τους εγώ να επέμβω.

Σε γενικές γραμμές, μου τα χαλάει πολύ τα παιδιά και πρέπει να είμαι εγώ μπροστά σε όλα, διαφορετικά κι αυτά ξεμπουρδαλιάζουν.

Εεεε και στο τέλος όταν μου πέρνει και το laptop το βράδυ που κάνω λίγο παιχνίδι πριν την πέσω...γίνομαι τούρκος.

Ασπασάκι μου γλυκό μήπως και εσύ του τα έχωσες καμιά φορά που πήρε πρωτοβουλία οπότε πλέον σταμάτησε? Καλέ γιατί περνάνε όλα απο το χέρι σου????ΑΑΑΑ....Το σπίτι όλο κώλος θα είναι,και το δικό μου που ο Χρηστάκης είναι 1 σκατά είναι.Θα σε πάρω να φύγουμε που λέω συνήθως....Να πας στο γιατρό γιατί παίζει να είναι αλλεργία,μπορεί και πεφυκίτιδα.Εγώ σου είπα απέκτησα αλλεργία στο μέλι στα 24.Αχχχχχ....να βάλετε χρονοχρέωση στο laptop.Aντε μη τα πα΄ρω με τους άντρες και τα pc γενικότερα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

giwtaki έγραψε:

kortsoudiaaaaaaaaaaaa

ti kanete??

zenia mipws na eperne kai ton diko mou taxidaki??

etsi mwre gt ton varethika :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

eytyxws to allo sk tha katevw athina mia volta na parw ton aera mou :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Εσύ είσαι τρελλή!!!Θα κατέβεις Αθήνα για να πα΄ρεις αέρα???Θα σε δε΄΄ιρω..Πές μου ότι μένεις σε καμιά Θεσσαλονίκη να αρχίζω ν γκρινιάζω και θα ανοίξω ποστ με διπλάσιο νούμερο σε χρόνο dt.Να κάτσεις εκεί που κάθεσαι ή να πας αλλού...ΟΧΙ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ

Δεν την χωνευω

Αλλά μένω εδω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΖΕΝΙΑ έγραψε:

giwtaki έγραψε:

Εσύ είσαι τρελλή!!!Θα κατέβεις Αθήνα για να πα΄ρεις αέρα???Θα σε δε΄΄ιρω..Πές μου ότι μένεις σε καμιά Θεσσαλονίκη να αρχίζω ν γκρινιάζω και θα ανοίξω ποστ με διπλάσιο νούμερο σε χρόνο dt.Να κάτσεις εκεί που κάθεσαι ή να πας αλλού...ΟΧΙ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ

Δεν την χωνευω

Αλλά μένω εδω[/quote:29pqxnho]

:laugh:

xaxaxa :laugh: :laugh: :laugh:

nai stin omorfi salonika menw alla min tsatizesai erxomai gia mia ekthesi na voithisw ethelontika...28-30/5 sto ekthesiako peristeriou

gia amea( atoma me anapiria)

exw kai tin koumpara mou ekei ara to sundiazw k me voltoula :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινάκι μουυυυυυυυυυυ που είσαι βρε εγκυούλα μου γλυκιά? μου λειψες αγάπη...

Ασπάκι μου συμφωνω απόλυτα με όλα σου λεει η συμπεθερούλα μου...πήγαινε να σε δει ένας γιατρός...μην ταλαιπωρείσαι έτσι κοριτσάκι μου...και όσο για τον άντρα πες του ευγενικά ότι δεν αντέχεις άλλο και ότι θες να σε βοηθάει σε καποια πραγματάκια...εδώ ένα έχω και θέλω βοήθεια...θα τα παιξεις στο τελος...

ασε εμεις βρηκαμε την υγεια μας να ναι καλα η μανούλα μου που μου χάρισε το λαπιτόπι της και έχει ο καθένας έχει το δικό του ... ;)

Γιωτάκι πολύ γλυκο αυτο που κάνεις μπραβοοοοοοοοοοοοοοοο κοριτσακι μου... :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sas euxaristw koritsia..........

zenia ti spoudases??

pou emenes????

ante ela pali kamia volta na thimitheis ta palia..........

k gyrises athina????? :blink::blink::blink::blink:

pas kala???? :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

plaka me kans?? :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

karolinaki μου,κι εσυ μου ελειψες μωλοο μου...ειμαι τοσο κομματια..τα ποδια μου τα εχουν παιξει απο το ποδαρατο και την ορθοστασια σημερα1Πρεπει επιγοντος να ξαπλωσω λιγακι!

Οσο για τη γκρινια???Αν αρχισω..θα γεννησω και ακομα θα λεωωωωω....χαχαχαχαχα :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Ασπακι ναι ρε συ κοιταξε το..οπως λεει και η Ευγενια..περαστικαουλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

giwtaki έγραψε:

sas euxaristw koritsia..........

zenia ti spoudases??

pou emenes????

ante ela pali kamia volta na thimitheis ta palia..........

k gyrises athina????? :blink::blink::blink::blink:

pas kala???? :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

plaka me kans?? :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Αχχχ....Δε σε κάνω πλάκα..Γεννήθηκα και μεγάλωσα Κατερίνη,σπούδασα Θεσσαλονίκη στο Πανεπιστημιο Μακεδονιας Βαλκανικών Σλαβικών και Ανατολικών Σπουδών και απο το 2004 είμαι Αθήνα για τα μάτια του αντούλη μου!!!!!Αυτά.....ΑΑ...Στην αρχή έμενα Παπάφη και μετά πίσω απο το Χαριλάου...Ωραία χρόνια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • 6 μόνο;; Υπέροχα είσαι!!! Εγώ 27+5 σήμερα και είμαι ήδη +9!!! Εμένα είναι πιο δραστήρια όταν πεινάω!😂
    • 3;!! Να σου ζήσουν! Με το καλό και το 4ο να έρθει!  Εγώ 3η φορά έγκυος αλλά είναι το 1ο που περιμένω και πιστεύω αυτή η φορά θα είναι και η τυχερή 🌈 Όπως τα λες, άλλες στιγμές είμαι καλά και άλλες άρρωστη κανονικά. Αλλά χαλάλι!! Μπες και στις άλλες συζητήσεις να μας πεις την εμπειρία σου, έχουμε ωραία παρέα ☺️ 
    • Ευχαριστώπολύυ!! Αν κάποια κοπέλα ξέρει κάποιο καλό ενδοκρινολόγο αναπαραγωγής στείλτε μου ένα μήνυμα please!!
    • Γενικά δεν ειναι μια εξέταση που την προτείνουν… να όμως που στην φιλη μου αυτο ήταν το θέμα. Η συγκεκριμένη είχε λιγο παραπάνω κιλά οποτε ισως από αυτο το υποπτεύθηκε ο γιατρος. Να πας σε ενδοκρινολόγο που εξειδικεύεται στην υπογονιμότητα. Ελπίζω σε περίπτωση που υπάρχει κατι να βρεθεί σύντομα για να αντιμετωπιστεί! 🫶🏻
    • Καλημέρα!! Εγραψα και πριν αλλα μαλλον δεν ανέβηκε η απάντηση μου... Εχω αλλα 3 παιδακια☺️ Απο συμπτώματα οχι σπουδαια πράγματα . Απλα αν δεν ειχα κανει τεστ ακομα, από χθες θα το ειχα καταλάβει ότι ειμαι έγκυος. Η όρεξη μου για φαγητό έχει πέσει. Ειναι καπως το στομάχι, οχι αναγουλες και τέτοια βέβαια. Η όσφρηση μου έχει γίνει υπερ ευαίσθητη (μυριζω τα πάντα αχαχ) και λίγη κόπωση. Σε γενικές  γραμμές όμως τίποτα το σπουδαίο. Πιο πολύ νιώθω σα να ειμαι λίγο άρρωστη. Εσυ;
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...