Μετάβαση σε περιεχόμενο

..................................................


Recommended Posts

zoympi mou lypamai poly!

prospathise na to deis oso pio thetika ginetai, ola sth zoh mas ginontai gia kapoio logo pou den mporoume na katalavoume alla omos yparxei...etsi exo antimetopisei ta xeirotera pou exo perasei elpizo ayto na se voithaei ligo....ase na ginoun ola mona tous einai dyskolo to ksero alla an se parei apo kato tha einai pio dyskolo pare dynamh apo thn oikogeneia sou pou einai oloi ekei gia sena den einai kai ligo ayto...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 86
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Λυπάμαι τόσο πολύ!!!

Εύχομαι να απαλύνει γρήγορα ο πόνος ..

Μακάρι καμιά γυναίκα να μη βιώνει αυτόν τον πόνο!

Ξέσπασε όσο μπορείς.. όλα θα πάνε καλά!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λυπαμε πολυ κοπελα μου.δεν υπαρχει κατι για να πουμε παρα μονο υπομονη...και θα δεις σε λιγο καιρο ολα θα γεινουν οπως πριν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν ξέρω τί να πω, λυπάμαι πολύ... Καταλαβαίνω απόλυτα πως αισθάνεσαι. Είναι φυσικό να νιώθεις έτσι. Σύντομα όμως είμαι σίγουρη πως θα είσαι καλύτερα και έτοιμη να το προσπαθήσεις και πάλι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε Ζουμπι μου..με συγκινησες πολυ, παρα πολυ.........ειναι δυσκολο, το ξερω......ο καιρος ομως θα περασει....κ δε σου λεω οτι θα ξεχασεις....αλλα θα προχωρησεις.....κ να....καπου εκει.....θα ολοκληρωθει κ η ευτυχια σου μ' ενα ακομη παιδακι....θα το βρεις το κουραγιο....η δυναμη της θελησης, ειναι μεγαλυτερη απ' οτιδηποτε...κ τα νικαει ολα....

Μια ζεστη αγκαλια... :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ζουμπι,

εχεις τοσο μεγαλη καρδια και μου εδωσες ενα πραγματικο μαθημα ζωης!Πως οτι και να μας συμβει, να μαζευουμε τα κομματια μας να ξανασηκονομαστε πανω και να μετατρεπουμε τον πονο μας σε αγαπη προς τους αλλους!να δινουμε στους αλλους δυναμη και ας μην εχουμε για μας!Να δινουμε στους αλλους ελπιδα ας ειμαστε απογοητευτενοι εμεις!Να τους χαμογελαμε και ας κλαιμε μεσα μας!Τα λογια σου θα τα θυμαμαι για παντα!θα εισαι για μενα παντα το παραδειγμα προς μιμηση!το καλο που εκανες να το βρεις χιλιες φορες κοριτσι μου!γιατι μου σταθηκες σαν πραγματικη φιλη!οτι και να χριαστεις μην διστασεις!καμια φορα τα λογια ειναι λιγα μπροστα στο μεγαλειο καποιων ανθρωπων...και εσυ να εισαι σιγιυρη οτι εισαι μεσα σε αυτην την κατηγορια!το ευχαριστο ειναι λιγο αλλα σου το δινω απο το βαθος της καρδιας μου....και μαζι ολες τις ευχες του κοσμου!και ειμαι σιγουρη οτι θα σου πραγματοποιηθουν!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηρέμησε κορίτσι μου…….

Θα έρθει άλλο μωράκι…….

Για να το πήρε ο Θεούλης μας…….

Μάλλον κάτι ήξερε παραπάνω……

Ψηλά το κεφάλι………

Και προχωράμε και πάλι μπροστά!!!!!!!!!!!!

Σε φιλώ…….

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

XELONITSA έγραψε:

κοριτσάκι κουράγιο, τίποτα άλλο......

τα έχω περάσει 3 φορές και σε καταλαβαίνω απόλυτα.

Θα ξαναχαμογελάσουμε....

Τρεις φορες ε;;;;Να αυτα βλεπω για αυτο σταματησα να κλαιγομαι.....

Εχουμε δροοοοοοοοομο μπροστα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ζουμπι μου :(:(:(:( λυπαμαι παρα παρα πολυ!!!! κανε κουραγιο για την οικογενεια σου και την κορη σου !!! και σου ευχομαι απο εδω και περα ολα να σου πανε καλα!!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λυπάμαι πάρα πολύ...δε ξέρω τι άλλο να πω..παρά μόνο κουράγιο.

Πάρε δύναμη από την οικογένειά σου και μη το βάζεις κάτω..

Το όνειρο θα ξαναζωντανέψει.. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...